Přidej zprávu »
Koukalová: Na jídlo chodíme každý den.Porce jsou dobré, jídla chutná. Nejsou to typické hospodské jídla. Přirovnala bych to jako ,,jídlo od maminky". Určitě doporučuji vyzkoušet. Pokud budou nadále porce adekvátní a jídla takto chutná, budeme věrní této restauraci. Příjemný den přeji všem.
ADMIN: Dobrý den, jaké neaktuální informace máte na mysli? Veškeré ceny i denní menu je denně aktuální. Není zde uvedena pouze stálá nabídka, která zatím není.
M.: no, hlavně jestli nemají taky jídlo s tímto "aktuálním" datumem!
holomecek: jak koukám, jsou to samé aktuální informace !!!
ADMIN: UPOZORNĚNÍ: Dne 16.4.2016 bude z provozních důvodů ZAVŘENO. Dne 22.4.2016 bude otevřeno až od 15:00. Děkujeme za pochopení.
ADMIN: Dobrý den, stránky jsou dnes zaktualizovány. Nově je na stránkách nové menu, v rubrice "Program" přidány informace k silvestrovskému dni a na hlavní stránce informace o otevírací době. Pevně věřím, že se Vám upravený design bude líbit.
ADMIN: Na webu jsou zveřejněny nové termíny šipkového turnaje Piráti Tour 2014. Více se dozvíte na stránce s programem.
ADMIN: Pozor na změnu termínu šipkového turnaje Piráti Tour 2014, který se přesouvá z 2.5. na 3.5. 2014.
ADMIN: Na webu je zprovozněna fotogalerie, kde nyní naleznete fotografie z přípravy svatby ze 14.2.2014.
ADMIN: Na web byla přidána stálá nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů.
ADMIN: D.C. Piráti pořádají sérii turnajů v šipkové turnaji 501 DKO. Více informací naleznete na stránce "Program".
ADMIN: Na stránce s programem byla uveřejněna pozvánka na Silvestrovskou párty. Přijďte se k nám pobavit. Více informací naleznete na stránce \"Program\".
ADMIN: Stránky jsou nyní opět plně funkční. Případné problémy pište na admin@ubedrnicku.cz Děkuji
ADMIN: Dnes 25.10.2013 kolem 18:00 je plánovaná odstávka webových stránek. Dojde k doplnění stránek a nového obsahu. Děkujeme za pochopení.
admin: Vítejte, právě jsou spuštěny tyto webové stránky. V následujících dnech budeme postupně přidávat nový obsah. Děkujeme za Vaši návštěvu.
BlueBoard.cz ShoutBoard