Přidej zprávu »
Frankie: ... a jaká ostuda, je to pecka, dva tituly plus jeden za nejrychlejšího dědu na světě, no kdo to má !? Takže ještě jednou hluboká poklona, prostě zatraceně dobrá práce české superčtyřky !
Frankie: To JMS: V tom je myslím jedna z genialit Brada, jeho přehled, předvídavost a kontrola dráhy je prostě unikátní. V té rychlosti neuhlídáš všechno, ale on si prostě zcela evidentně pohlídá mnohem víc, než kdokoliv jinej na světě ...
Láďa z Hvozdu: Někdo něco slaví?
Roman Kalhous: Láďo, kdo donese dort? Roman
Láďa z Hvozdu: Příští čtvrtek 30.5.2019 od 17:00 hodin se bude konat klubové ježdění. Všichni jsou vítáni
JMS: No bylo tech kresu moc... I ja jsem ve 12 kach tlacil na vedouciho boyta a bumbac a bylo vse pryc... Ale to je zavod- se vsim vsudy...boytovi to ke konci chciplo takze byl rad za druhe misto... Myslim , ze jsme ostudu neudelali... dva tituly jsou prece doma!!!
Frankie: Já myslím, že Zdenda celkově super ... zato Továrník s Johnnym trefili snad všechno, co na tý dráze leželo
Derniš: No nakonec slušné 6 místo,když se nedaří tak se nedaří.
Frankie: ... to už ale asi zaspím
Frankie: ... teď ještě to finále
Frankie: A je to tam!! Nejrychlejší Dědeček na světě !!!
Doctor: Doufám že jsem zapsal všechny týmy které se v mezidobí přihlásily.
Kamil K.: No já jsem pořád čekal, kdy se pojede to finále. Je to snad MS ne? A vy jste si to tam rozdělili hned po semi. No gratulace velká, ale ty G27 Pro zrovna zrušte.
Zdeněk B: Díky za gratulace , mechanik byl vinikající, především příprava perfektních kol a karoserie.
Doctor: Vynikající výsledky, veliká gratulace!
Derniš: Asi dobrý mechanik
Frankie: Děda hustěééé !! Všechny palce zvednutý, klobouky smeknutý, poklony hluboký!!
Tonda: Počty na DDM v N.Pace dejte vědět prosím Zdeňkovi Koubovi. Za TU budou 4ks.
Zdeněk NP: BPA Cup Nová Paka - Přihláška : 1. Borci z Paky - Sucharda -Šturm ( taxi auto), 2. Nějak to Dopadne - Švorc-Šulc, 3.Ducati team - Rejman-Patka., 4. K2 Team Kouba st. Kouba ml.
Frankie: Velká gratulace Továrníkovi !! Psal jsem si s Johnnym, velkej smolík s vyraženým motorem, jinak to byla jasná druhá placka
Kamil K.: Po ne úplně povedených G12 se v noci jelo na MS Wing G27-Light a tam už cinklo odkaz »
Láďa z Hvozdu: Dnes jedu do Paky testnout makety na sobotní závod a to asi takový frčák nebude
Tomᚊ: Přesný fb odkaz: SlotCars-R-Us "The Track"
Johnny: Ahoj kluci, posíláme pozdravy z Jůesej . Dneska se jedou dvanáctky a odkaz na webku musíte najít. Bude to na YouTube. Kanál by měl být slot car r u s the track. Možná něco bude na facebooku na profilu Tracy Brown nebo opět na fb. Slot car r u s the track.
Roman Kalhous: V důsledku toho, že v Česku bude letos zavedeno vysílání v DVBT2, zakoupil jsem novou TV a tu starou 50" jsem za mohutné pomoci Radka Nováka nainstaloval na dráhu jako zobrazovací panel. Náklady byly hrazeny z mimorozpočtovych zdrojů klubu. Zdraví Roman
Amatér: Doctore, reportáž je super, opovaž se ji smazat . Ty vrtalové tomu nerozumí
F: Ano, tohle přísloví je známé. Nebo také Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti. A v některých kruzích se tomu říká subordinace, nebo také patolízalství či vlezdoprdelkování. Protože se bavíme nikoliv o zaměstnání či podobné výdělečné činnosti, ale o využití volného času dětí. A tam žádné podobné přísloví neplatí. P.S. Na rozdíl od mnohých jsem univerzitu opravdu vystudoval, a maturoval (z českého jazyka, matematiky, ruštiny a elektroniky) za 1.0
Doctor: Zdeňku, škoda že jsme se v Brně neviděli, byly to fajn závody. Má to své kouzlo nebýt jezdec ale jen manažer Jinak držíme palce na vaše wingy. Z nich pak musíte napsat nějaké postřehy vy s Johnnym...
Zdeněk B: Když už jsme u těch pohádek, bajek tak také jedno přísloví. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Jinak doctore, s češtinou si nedělej hlavu, on Franta měl vždycky za 4.
mianhlavac_CB: To Frankie: výsledky zatím nikde nejsou, předpokládám, že je Kamil Šlachta pověsí na SMČR. Co se týče nasazovačů, 10 jich stačí, což na 62m šestiproud není tak zlé. A ta dráha je fakt dobrá, od každého trošku a musíš se furt soustředit... A o dvě patra výše je druhá šestka s 54 metry!!
Franta: Když už je Doctor anoncoval.. . Ale reportáž skvělá.
Doctor: Dobrá, tak já reportáž večer smažu...
Frankie: To Milan - jsou někde výsledky z Mostu k vidění, prosím? Škoda asi horšího "mediálního" pokrytí, nikde jsem žádné výsledky nezaznamenal, po Brněnských jsem naopak nemusel ani pátrat, za to jistě palec nahoru, jak zmínil i Zdenda ... Jinak dráha v Mostě se mi moc líbí, jen na počet nasazovačů se mi to zdá kapku náročné
Franta: Změna - čtyři!
Frankie: Já bych se v těch hrubkách nepatlal, s dětmi je to složité, to je pořád nějaká výjimka a to já tomu ještě vůbec nerozumím - každopádně reportáž super
Amatér: Já našel celou větu a to "že je to smyšlené"
Franta: Re Doctor: Opravdu jen jednu gramatickou nesprávnost? Já našel hrubky dve…
milanhlavac_CB: Zaplať Pán Bůh za děti, které si při automodelařině užívají zábavu a legraci (funny). Věřme, že někteří z nich budou ochotni časem podstoupit i dril "velkých" závodů, třeba té Hondy. protože bez jejich současné radosti a nadšení pro věc bychom to mohli za pár let zabalit... A když v Mostě jezdili s "velkými" SRC kategoriemi, tak na většině z nich byl vidět zápal pro závod, ne jenom hraní s autíčkem...!
F: Naproto chápu, že děti zažijí zábavu u plasťáku. Ono to totiž taky nic jiného než funny není. Ale pro ty, co se svezli s opravdovým SRC závodním autem, už je homeset jen srandazávod. Máme několik aut Carrera, moje kluky to baví tak 10 minut. Prostě každý má rád něco jiného. Že si děcka v Mostě zajezdili je super a přeju jim to, jen by mne zajímalo, kolik z nich se objeví třeba na Hondě...
milanhlavac_CB: Pro ty, kteří neznají dráhu v Mostě: odkaz »
milanhlavac_CB: Suchá informace pro zvědavce: MČR mládeže v MK Most - 23x JPR32, 30x JPR24, 30x PR24, 25x JGT-AM. Prostředí, zázemí a spaní velmi dobré, strava vynikající, organizace dobrá, dodržení časoprůběhu standartní, děti spokojené, společenský život dospělých v pohodě bez uřvaných opilců až do rána... A nevěřili byste: největší pohoda a radost dětí byla v neděli při té blbé hračkovní kategorii!? A jediná výtka? Moc dlouhé...dvě noci až do neděle my starší už fakt nevydržíme!
J.Švanda: To Zdeněk B.: Mrzelo mě, že jste u nás nebyli, ale chápu co je důležitější.... Hodně úspěchů za velkou louží
J.Švanda: Kdo by v reportáži hledal chybu Jinak je perfektní
Miloš: Vidím i-y
JMS: ahaaa - proto jsi tam místo olova dával tu baterku....
Kamil K.: Díky za reportáž, aspoň nemusím psát blog.. Ty nej. časy na kolo u PR32 jsou trochu falešné , nám třeba to auto po vypnutí dráhy přejelo celou rovinku.. Nicméně dospělí nestíhali..
Pipan: Nevěděl jsem, že Doctor je i spisovatel . Klobouk dolů !!
Doctor: Schválně jsem v reportáži napsal jednu gramatickou nesprávnost. Kdo ji najde, ať je zticha
Zdeněk B: Všechny vás za Brno chválím, ale hlavně za neskutečně rychlé výsledky, fota. Prostě bomba. A nebo by to tak mělo vždycky být ? Nevíte někdo jak dopadlo silně dotované mistrovství žáků v Dolní Horní ? Bohužel v pátek odlétáme s Johnym na MS, tak jsme nemohli přijet.
Doctor: Kdo má fotografie z Brna a chce se o ně podělit s ostatními, ať mi je pošle, nejlépe e-mailem a v plném rozlišení. Brzy zveřejním.
JMS: Docela mi ta pohádka připadá ,jako bych ji někdy zažil...
Neča: Tahle pohádka je tak krásná, že si ji ještě párkrát přečtu. Škoda, že je autor neznámý, protože bych mu rád poděkoval.
Tonda: Moc a moc děkuji Pipanovi a Starostovi se servis trutnovským klukům. Bylo to super, kluci si to hlavně užili a i výsledky nebyly vůbec špatné. Díky patří i organizátorům a mému bratrovi za starost o 3 žáky.
Doctor: Tak když to berete tak, potom i já musím poděkovat Kamilovi za zprovoznění motoru do PR32 a potom všem ostatním, od koho jsem si půjčoval nářadí...
Pipan: Přidám se ke chvalebníkům :-) Brno bylo pěkný. Jsem nakonec rád, že jsem tam byl. Snad i těm kluckám jsme se Starostou trochu pomohli. A za pomoc nám děkuji Mausovi a Doktorovi. Pořadatelům také posílám dík a pochvalu !!!
Roman Kalhous: Inu, u Švandy byla švanda. Roman
Adam Beran: Děkuji za skvělé závody, Romanovi za skvěle postavená auta a do Brna za organizaci mistrovství.
F: Vzhledem k tomu, že příští rok přestane být tato aplikace podporovaná, budu muset tuto "konferenci" přeprogramovat. A první bod, který změním, bude možnost vkládat like ke příspěvkům. A Jarda Švanda dostane ode mne jeden veliký. A neznámý autor pohádky rovnou pusu na čelo.
J.Švanda: Pohádku na dobrou noc jsem si sice přečetl v poledne po probuzení, ale slzy v očích jsem měl potřetí za sebou...... Díky Doctore moc si toho vážím.
Franta: Dekujeme brnenskym poradatelum za uzasne mistrovstvi. Slava vitezum a cest porazenym, myslim ale, ze si zajezdili vsichni a i ti, kteří nedosahli na stupne vitezu, neodjeli s prazdnou.
Doctor: Včera a dnes skvělé závody v Brně: Jako tradičně chutný bufet, obvyklí vítězové ale i pár nečekaných úspěchů, plno cen pro děti (včetně zelené bestie a žlutého hrnku), závod dospělých s modely dětí s výsledky které děti rozesmály, losovací buben, soutěž karoserií bez krásné maminky, nanuky, rozhodčí který nemůže sehnat nasazovače, zvonek na tankování rumu, trička o velikosti zástěry, a plno dalšího. Prostě krásně strávený čas modelářů modelařením...
Tonda: To se stane i u lepších týmů, ale jinak díky Doctore.
Doctor: To jo, ale motor který v závodě upadl Marku Smejkalovi jsem v pauze po čtvrté jízdě opravoval já... Jinak zatim super závody
Tonda: Zdravím všechny ze vzdáleného Mali. Ty mechaniky jsem angažoval zkušené a opravdu se kluci dle prvních výsledků z PR/32 činí. Patří jim velké díky a držím palce i zítra.
Láďa z Hvozdu: Žamberecká část byla draftovaná Trutnovem
JTC: Dle registrace bych strach nemel. Na jednoho zavodnika pripadaji dva lide doprovodu. Z Pardubic ctyri.
Roman Kalhous: Takže, vrchol sezóny čs. slot racingu je tady a jak všichni víme. odehraje se v Brně. Ano, mám na mysli MS žáků , konané u Jardy Švandy. A při té příležitosti se také ukáže, jak na tom ve skutečnosti jsou ti různí bojovníci za podporu žákovského dorostu, tedy zda přijedou se svými svěřenci a podpoří je, či zda se pouze otočí na kanapi na druhý bok a přitom vysmolí nějakou z dalších plamenných výzev o tom, jak by se to mělo dělat, že. Zdraví Roman
STAROSTA: Na BPA v Nové Pace se hlásí MyJsmeVámToŘíkali
Frankie: Těšíme se na Pardubickou enklávu na Moravě v Tlumačově
Amatér: Jardo, už je volných jen 9 týmů kde vázne to přihlášení
Doctor: Jen jsem zvědav, zda se všichni ti, kterým se nelíbil původní termín, na BPA přihlásí...
JMS: Oslava bude v te Pace- ty jsi to nepochopil ?
Franta: Jsem se těšil, z Prahy spěchal, že s Pipanem oslavíme, a etnikum se sebralo a zmizelo ještě než něco začlo. VyVyVy zlobiví hoši, to se ale nedělá! :-)
Láďa z Hvozdu: Všem tedy patří ten palec hore
J.Švanda: Po zásluze pochválen ten nejdůležitější!
Tonda: Přihlašuji na BPA do N. Paky tým Trutnováci ( Adam Trojan a ?) a tým LUVO ( Lukáš Tříska a Voříšek).
Doctor: Jarda to vymyslel, Roman schválil, Amatér obtelefonoval a já dal na web. Proto jsem po zásluze jako první pochválen já
J.Švanda: Nechci se chlubit ale to byl můj nápad ale jinak moudré rozhodnutí
Láďa z Hvozdu: Doctore, dávám palec nahoru. To je moudré rozhodnutí
Pipan: Klucka klííííd...zase tak kulatý to není :-p. Ale i tak - děkuji :-)
Roman Kalhous: Co že se to Pipanovi přihodilo - nějaké jubileum, že by ? Pokud ano, připojuji se do dlouhé šňůry gratulantů. Zdraví Roman
Derniš: Vše nej Pipanovi k dnešnímu významnému dni.
Doctor: Díky všem, kteří dnes dorazili a zůstali na ježdění. V DDM vyhrál Lukáš Tříska. Více brzy...
Pepino: Přijdu se na vás dnes podívat.
Amatér: Lucinka Amatérová dorazí
Doctor: Zítra dojede 5 žáků z Nové Paky a 4 z Trutnova. Počet z HK zatím není znám...
Láďa z Hvozdu: To je opravdu smutné. Dnes je těch špatných zpráv nějak moc
Pipan: Takový zprávy by měly nebejt
Pipan:
stetinac: Bohužel Vám musím oznámit smutnou zprávu. O víkendu nás opustil nestor a kamarád klubu SRC Chapman Hlinsko EDA Nechvátal starší - už by ta paní s kosou mohla raději jít do polityky a nemotat se kolem modelářů.
JMS: Můj velký palec nahoru pro Johnyho , to jak převzal při dědově nemoci přípravu na MS je mooc hezké sledovat !!! Zdeňkovi přeju rychlou rekonvalescenci !
Kamil K.: Anketa : pořád ještě neznáme kdo je na foto vedle psa!
Roman Kalhous: Do Nové Paky přihlašuji team Věčný vývoj ve složení Láďa Von Hvozd - Roman Kalhous. Neváhejte a hlaste se , jinak vám Amatér sežere vaše kuře, já ho znám. Roman
Zdeněk B: Romane, škoda, že jsi nepřijel do Klokočova. Mohl sis zaběhat ve sněhu a dneska by si taky ležel .
Roman Kalhous: Zatím ležím na kanapi. Chtěl jsem jít do hospody na pivo, ale nohy nesouhlasí. Roman
Miloš: A kde teď ležíš ? Na JIPce ?
Roman Kalhous Uh: Dal jsem to, čas 2:16:53. Roman
Frankie: Jelikož jsem v zásadě bez závazků(u), neděle dává výjimečně smysl ... ovšem jen za předpokladu, že jen jeden večer se potkám s Mousem - víc se nedá vydržet ... a to myslím hlavně játra
Frankie: ... postupně by pak stálo za zvážení, jestli se nevracet až v pondělí přímo do práce, rovnou se žážitky ze dvou drážek navíc
BlueBoard.cz ShoutBoard