Přidej zprávu »
JMS: Jarda nezklamal ...Diky
JMS: Pavel Heřman a JTC- Díky za Standu
JMS: No jo - garáž stavěl dva roky -ale Standovi poslal něco jako první... v závěsu je Frankie - díky !!! a co ostatní ???
Miloš: Hmmm, jak dlouho stavěl garáž ???
Roman Kalhous: No, když já jsem stavěl dům, tak mi to trvalo tak dva roky, ale jsou tu fakt o dost lepší borci - viz zde: odkaz »
JMS: Díky Tome !!!
Doctor: Spíše mě zajímá kde se příští rok pojede MMS. Jsou nějací zájemci o pořádání?
Zdeněk B: Nevím , zda jste se všimli na webu SMČR, mistrovství mládeže 2020 se bude konat v Českých Budějovicích a soustředění mládeže v Luštěnicích. To je rozhodnutí rady.
Frankie: Neboj, Doctore, všechno bude ! Tiskový mluvčí týmu už údajně na pláži mezi jednotlivými drinky a rozhovory mnoha zahraničním médiím finišuje detaily ...
Doctor: Tak nějak zjišťuji, že tak nějak stále nedorazila reportáž od vítězného BPA dua z Nové Paky
JMS: Kamarádi- zjistil jsem, že Standův transparentní účet 2200694712/2010 je skoro prázný, tak jsem tam něco poslal... Prosím, kdo můžete pošlete alespoň něco
Láďa z Hvozdu: Jen malá zpráva z nikdy nekonaného nejtěžšího závodu na této planetě a přilehlém vesmíru PERSICO 2019. Vyhrál Frankie, naše etnikum ve zdraví dojelo v TOP 10.
Zdeněk B: Doctore promiň, vím že tyto příspěvky nemáš rád. Františku, nabízel jsem pořadatelství MČR žáků a juniorů v Plzni na kingu pokud by se nikdo nepřihlásil. Nevím , proč se třeba nepřihlásíte vy. Asi proto, že je to moc práce. A jestli si ještě chceš klást podmínky, kde to bude, na jaké dráze, kdo je ti na té dráze sympatický, kdo Ti povolí podomní prodej, tak se jdi vycpat. Co jsi pro český slotracing udělal ? Nic, Nic, Nic !!! Zaplať pánbůh máme pořadatele, nikoli Tvou zásluhou.
Franta: Zdeňku, já také žádnou diskusi ani polemiku neočekávám. Psal jsem jen, že o nikom nevím, do čehož počítám i AMC. Nic víc, žádný námět k dohadům. Klidně se přihlaš, pokud máš zájem - ale my do Plzně určitě nepřijedeme - viz níže. Pokud tedy nepostavíš technickou dráhu, to pak přijedeme ochotně a rádi.
Doctor: Všem Láďům všechno nejlepší k svátku
Doctor: Já také nemohu. Užijte si to.
Pipan: Já také nebudu...
Karel: Přijde zítra někdo jezdit ??
Láďa z Hvozdu: Z rodinných důvodů se odhlašuji ze zítřejšího klubového ježdění. Omluvenku mám
Kamil K.: Možná bych uvažoval o tom MMS..
Zdeněk B: Františku, já nechci diskutovat s Tebou, promiň. Soustředění mládeže je už pro nás prošvihnuté, to bylo do 15.6. I když možná to někde bude pořádáno , respektive vyůčtováno. Já se zde znovu ptám ostatních,. Uvažujete o pořádání MČR mládeže 2020 ?
F: Na termín k podání přihlášky upozorňuješ rozumně, ovšem nevím o nikom, kdo by se chtěl přihlásit za stanovených pravidel. V zápise z Rady je dále vypsán konkurs na pořadatele Soustředění talentované mládeže, pod dotací přes 20k Kč.
F: Ale pochopili. Napsal jsi, že "nabízíš Kinga".
Zdeněk B: Trochu jste mě nepochopili, jen jsem chtěl upozornit na to , že do konce týdne je poslední možnost přihlásit se o MČR žáků 2020. Nechci polemizovat o kingu. Jde mi o pořadatele.
F: To RK: Zdeněk naráží na otevřené jednání Rady, kdy bylo údajně zmíněno, že se pojere MČRž zvlášť pro scale a zvlášť pro platiky a makety. Tak jak se to ostatně jezdí i u dospělých. Bavil jsem se tak o tom i s Vendou v Trutnově. Jak vidno, slibychyby a zpátky na stromy.
F: Zdeňku, bez urážky a averzí, ale King je pro děti k prdu. To už tady bylo, v Luštěnicích, a byl to crashtest na materiál a nervy.
Roman Kalhous: Zdeňku, to, co pořádal Jarda Švanda ale nebylo MČR žáků, ale mini MS bez spoluúčasti Svazu modelářů, tedy jedno nevylučuje druhé, alespoň tak to chápu já. Zdraví Roman
Zdeněk B: A teď vážně, v zápisu z rady automodelářů je termín pro přihlášení na pořadatele MČR žáků 2020 30.červen letošního roku. Je na to cca týden. Mohu nabídnout kinga. Jinak si ten zápis dobře přečtěte , žádná 2 mistrovství , alespoň pokud dobře chápu.
Roman Kalhous: Doktore, myšlenka možná dobrá, ale tady ti Vilém neprojde, uvidíš. Roman
Doctor: Jasně, přece Pardubický Vilém...
J.Švanda: Zdenku, ty bys měl vědět, že pivo je jen jedno
Zdeněk B: Myslel jsi Jardo jihlavského Ježka ?
Láďa z Hvozdu: To je dobrý nápad, nemají vyhrávat . Kdyby to nepomohlo, je k dispozici ta BPA dodávka, jen by si do ní museli udělat dírky, aby jí přišpendlili k podvozku
J.Švanda: Doctore to není žádný trest odebrání bodů, já bych je odsoudil jinak, třeba nákupem sudu dobrého piva.....
Zdeněk B: Doctore, neplaš,pravidla si v klidu přečti a počkej, termín na uveřejnění reportáže není striktně dán . Klídek !!!
Doctor: Myslím, že podle pravidel vítězný tým, který nedodá reportáž, přijde o body do celkového hodnocení
Frankie: ... no pokud si Honzík neprocvičí slohovky, tak pak už jen Zdeněk, jako nehrající trenér
Kamil K.: Buď si někdo není jistý kdo vlastně vyhrál.. nebo vítězný tým nemá mezi sebou spisovatele.. No na MO nám to povyprávíš...
J.Švanda: Už se těším na reportáž vítězného krabičkového týmu!!!!
Doctor: Kamilovi díky. Nějak nestíhám, výsledky budou tak o víkendu. Ale stejně všichni vědí jak to dopadlo...
Kamil K.: Výsledky BPA prozatím zde : odkaz » Celkové výsledky budou až Doktor najde ty papíry.. (se mi to nechce počítat..)
Zdeněk B: Derniši, ještě zkus nají někde doma zdravá játra a mládí.
Derniš: No, někde najdu krabičku od mýdla z vojny,ale z toho závodní kastli neuděláš.
J.Švanda: No koně byly vážně dobrý... I za mě poděkování do Paky za oba závody, bylo to náročný ale dobrý. Až do včera jsem netušil, že se s krabičkama od mýdla dá jezdit tak rychle!
Zdeněk B: Díky do Paky za pěkné závody, Zdendovi a blonďaté mamince za bufet, Květě za kuřata a i organizátorům BPA cupu. Ale jinak to bylo hodně náročné. Moje koně misamozřejmě udělali radost.
Tonda: Mám na Vás velkou prosbu. U někoho na závodech jsem viděl tento zdroj : "Laboratorní zdroj MANSON HCS-3100". Prosím, kdyby to šlo, ať mi zavolá (732962005). Díky moc Tonda Tříska
Láďa z Hvozdu: Karle, v 17:00 hodin jsem tam. Myslím si, že tam sami nebudeme
Karel: Zítra je poslední čtvrtek v květnu. Přijde někdo jezdit ??
Doctor: Od SPCV minulou středu na Praze 7 postrádám modrý imbus. Nenašel se tam někde? Díky.
JTC: Zavod mi pripominal kratky film Vladimira Jiranka Hokej je hra. Zavod byl rychly a tvrdy. Ale jinak na to v jakem prostoru je ta draha umistena je jezdeni na ni hodne zabavne.
Zdeněk B: Naprostý souhlas s Frankiem, pro ty co spí na zemi a nebo dokonce nespí luxus ! A depa bez problémů. Jen asi měly být 3 minuty pauzy , zvláště pro ty, co byli dál. Pohrajte si se zdroji .
Frankie: Já myslím, nejen za sebe, velké poděkování klukům do Budějic za velmi povedené závody s jedinečnou atmosférou a také za příkladnou pohostinnost ! Prostory jistě omezené, ale dle mého žádná velká překážka, ani drama - a přespat pod křídlem u krbu, prostě jako na zámku . Dráha není zbytečně složitá, je pohodově rytmická, Záludnosti na ní jsem pociťoval ani ne tak v horizontální, jako spíš ve vertikální ose a myslím i zdroje by snesly ještě odborné prověření - co je dostačující na světlosti přes milimetr a například falcona, tak nemusí stačit na 0,8 s dvanáctkou ... To prosím není kritika, jen snaha o konstruktivní konstatování . Já se prostě v zásadě hodně prima svezl, nicméně po drobném doladění to může být skutečně moc pěkné jihočeské monako i pro svižnější kárky
milanhlavac_CB: Chlapci z Hondy, dík, že jste se nezalekli naší dráhy a přijeli jste k nám na jih ve slušném počtu. Když dostaneme šanci příště, možná to bude ještě o kousek lepší, ale je fakt, že jsme na hranicích prostorových možností!
Tonda: Jak tak na to tady koukám, tak nám to tady pěkně v tichosti plánujete
Roman Kalhous: .... měly drážky čtyři. Roman
Roman Kalhous: Díky pořadatelům z CB za hezké závody. Musel jsem konstatovat, že dráha velmi připomíná dráhy, na kterých jsem před padesáti lety začínal, jen tehdy ty dráhy měly drážky. Roman
J.Švanda: To není vůbec špatnej nápad
Láďa z Hvozdu: To je jasný , uděláme mu Škodovku a může lítat s mladým Třískou
J.Švanda: No už jezdí pěkně, však je taky MMS!
Láďa z Hvozdu: Pěkně Adam
J.Švanda: 1.Horký, 2.Poledna, 3.Reček, 4. Karlík, 5. Beran! .....
Láďa z Hvozdu: Tak jak jste dopadli na kreštestových závodech Hondy v městě dod černou věží?
JMS: No dokonce i on mel postup do finale ohrozeny... nakonec skupina A dojizdela ve ctyrech a postupuji prvni ctyri ze skupiny tak to bylo easy... ale i ve finale mel Brad problemy - je to proste mela...
Frankie: ... a jaká ostuda, je to pecka, dva tituly plus jeden za nejrychlejšího dědu na světě, no kdo to má !? Takže ještě jednou hluboká poklona, prostě zatraceně dobrá práce české superčtyřky !
Frankie: To JMS: V tom je myslím jedna z genialit Brada, jeho přehled, předvídavost a kontrola dráhy je prostě unikátní. V té rychlosti neuhlídáš všechno, ale on si prostě zcela evidentně pohlídá mnohem víc, než kdokoliv jinej na světě ...
Láďa z Hvozdu: Někdo něco slaví?
Roman Kalhous: Láďo, kdo donese dort? Roman
Láďa z Hvozdu: Příští čtvrtek 30.5.2019 od 17:00 hodin se bude konat klubové ježdění. Všichni jsou vítáni
JMS: No bylo tech kresu moc... I ja jsem ve 12 kach tlacil na vedouciho boyta a bumbac a bylo vse pryc... Ale to je zavod- se vsim vsudy...boytovi to ke konci chciplo takze byl rad za druhe misto... Myslim , ze jsme ostudu neudelali... dva tituly jsou prece doma!!!
Frankie: Já myslím, že Zdenda celkově super ... zato Továrník s Johnnym trefili snad všechno, co na tý dráze leželo
Derniš: No nakonec slušné 6 místo,když se nedaří tak se nedaří.
Frankie: ... to už ale asi zaspím
Frankie: ... teď ještě to finále
Frankie: A je to tam!! Nejrychlejší Dědeček na světě !!!
Doctor: Doufám že jsem zapsal všechny týmy které se v mezidobí přihlásily.
Kamil K.: No já jsem pořád čekal, kdy se pojede to finále. Je to snad MS ne? A vy jste si to tam rozdělili hned po semi. No gratulace velká, ale ty G27 Pro zrovna zrušte.
Zdeněk B: Díky za gratulace , mechanik byl vinikající, především příprava perfektních kol a karoserie.
Doctor: Vynikající výsledky, veliká gratulace!
Derniš: Asi dobrý mechanik
Frankie: Děda hustěééé !! Všechny palce zvednutý, klobouky smeknutý, poklony hluboký!!
Tonda: Počty na DDM v N.Pace dejte vědět prosím Zdeňkovi Koubovi. Za TU budou 4ks.
Zdeněk NP: BPA Cup Nová Paka - Přihláška : 1. Borci z Paky - Sucharda -Šturm ( taxi auto), 2. Nějak to Dopadne - Švorc-Šulc, 3.Ducati team - Rejman-Patka., 4. K2 Team Kouba st. Kouba ml.
Frankie: Velká gratulace Továrníkovi !! Psal jsem si s Johnnym, velkej smolík s vyraženým motorem, jinak to byla jasná druhá placka
Kamil K.: Po ne úplně povedených G12 se v noci jelo na MS Wing G27-Light a tam už cinklo odkaz »
Láďa z Hvozdu: Dnes jedu do Paky testnout makety na sobotní závod a to asi takový frčák nebude
Tomᚊ: Přesný fb odkaz: SlotCars-R-Us "The Track"
Johnny: Ahoj kluci, posíláme pozdravy z Jůesej . Dneska se jedou dvanáctky a odkaz na webku musíte najít. Bude to na YouTube. Kanál by měl být slot car r u s the track. Možná něco bude na facebooku na profilu Tracy Brown nebo opět na fb. Slot car r u s the track.
Roman Kalhous: V důsledku toho, že v Česku bude letos zavedeno vysílání v DVBT2, zakoupil jsem novou TV a tu starou 50" jsem za mohutné pomoci Radka Nováka nainstaloval na dráhu jako zobrazovací panel. Náklady byly hrazeny z mimorozpočtovych zdrojů klubu. Zdraví Roman
Amatér: Doctore, reportáž je super, opovaž se ji smazat . Ty vrtalové tomu nerozumí
Doctor: Zdeňku, škoda že jsme se v Brně neviděli, byly to fajn závody. Má to své kouzlo nebýt jezdec ale jen manažer Jinak držíme palce na vaše wingy. Z nich pak musíte napsat nějaké postřehy vy s Johnnym...
mianhlavac_CB: To Frankie: výsledky zatím nikde nejsou, předpokládám, že je Kamil Šlachta pověsí na SMČR. Co se týče nasazovačů, 10 jich stačí, což na 62m šestiproud není tak zlé. A ta dráha je fakt dobrá, od každého trošku a musíš se furt soustředit... A o dvě patra výše je druhá šestka s 54 metry!!
Franta: Když už je Doctor anoncoval.. . Ale reportáž skvělá.
Doctor: Dobrá, tak já reportáž večer smažu...
Frankie: To Milan - jsou někde výsledky z Mostu k vidění, prosím? Škoda asi horšího "mediálního" pokrytí, nikde jsem žádné výsledky nezaznamenal, po Brněnských jsem naopak nemusel ani pátrat, za to jistě palec nahoru, jak zmínil i Zdenda ... Jinak dráha v Mostě se mi moc líbí, jen na počet nasazovačů se mi to zdá kapku náročné
Franta: Změna - čtyři!
Frankie: Já bych se v těch hrubkách nepatlal, s dětmi je to složité, to je pořád nějaká výjimka a to já tomu ještě vůbec nerozumím - každopádně reportáž super
Amatér: Já našel celou větu a to "že je to smyšlené"
Franta: Re Doctor: Opravdu jen jednu gramatickou nesprávnost? Já našel hrubky dve…
milanhlavac_CB: Zaplať Pán Bůh za děti, které si při automodelařině užívají zábavu a legraci (funny). Věřme, že někteří z nich budou ochotni časem podstoupit i dril "velkých" závodů, třeba té Hondy. protože bez jejich současné radosti a nadšení pro věc bychom to mohli za pár let zabalit... A když v Mostě jezdili s "velkými" SRC kategoriemi, tak na většině z nich byl vidět zápal pro závod, ne jenom hraní s autíčkem...!
BlueBoard.cz ShoutBoard