Přidej zprávu »
sadads: www.google.com
tom: ???
halina pavlovska: kuk vy okurkaci
Axelcz13: Florbal hraju 5 let a jemi 15.
KoKoMan: Sa nauč po anglicky nie ? Je to primitívny jazyk ... + nestačí ti video čo je k tomu :D To je ešte lepšie ako nejaká slovenčina. Hlavne že ti to ukážu ako a ten design je total total hroznýýý !!!!
GoGoMan: super stranka ale skoda ze su videa po anglicki
Martin: ahoj pokud chcete rád vm pomohu z webem stačí napsat někomu z www.starwaveradio.cz
TOM: Covece vzpamatuj se a udelej neco s tim designem webu !!! precti si neco o webdesignu.
Aleš: Ahoj, je super že ses rozhodl vytvořit stránku o florbalu a věnoval jsi tomu nějakou námahu. Asi sis dal i práci s výběrem atraktivně vypadajících obrázků na pozadí. Ovšem to, že se kvůli těm super obrázkům text vůbec nedá přečíst ti nevadí? Design té stránky je celkově opravdu jeden z nejhorších co jsem kdy viděl a to, že odrazuje od čtení jinak zajímavých informací, je škoda.
roman: A brýle jsou primárně bezpečnostní zatím nepovinný prvek. Dostat golfem do oka jistě není příjemné, ale trvalé následky většinou nejsou. Ale člověk nikdy neví! dostal sem na oko, neviděl sem na něj, 3 dny v nemocnici, když mě pustili myslel sem že takovou smůlu mít nemůžu abych dostal znova, a cca po 2 tejdnech sem dostal znova, to už byla naštěstí taková lehká, ale ihned sem si koupil brýle, jistota je jistota
BlueBoard.cz ShoutBoard