Přidej zprávu »
Denise: Ahoj, chtěla bych poradit xd nikdy jsem si prázdný svět nestahovala apod. ale zkusila jsem to protože se mi jeden opravdu zalíbil, ale co čekat když je to prázdný svět že je prázdný..potřebovala bych radnici a policejní stanici ale v nabídce to nemám a nevím kde to stáhnout nebo tak xd nebo zda-li se to tam přidává při tvorbě světa xd
Emma: Veru: zřejmě špatný download. :) Zkus nějaký jiný
Veru: prosím, potřebuji pomoct, nainstalovala jsem si do the sims 3 oblečení a objekty z netu, ale ve hře vidím pouze oblečení, nové objekty jako postel nebo gauč tam nejsou; zkoušela jsem novou rodinu a znovu postavit dům, ale pořád nic... prosím, co mám dělat :(
BestSimmers: Sabina: Abys mohla mít štěňátka ,musíš mít psa a fenu, které poté spáříš v domečku
Sabina: Ahoj, mám takovou otázku, v the sims 3 mazlíčci, jsem si pořídila pejska. Je nějak možné aby jsem měla štěnátka ?
Potřebuju radu: Ahojte... teď si v originu stahuju the sism 3 zak. hru a dodatky... jenomže to strašně dlouho trva za hoďku teprv 35% :/ nevíte někdo jak to trochu zrychlit? :)
VeryBery: Můj blog o The Sims v rozjezdu odkaz »
Prostě já: Chci se zeptat proč mi nejde aktualizace v the sims 4?? Nevíte to??
Michelle: Kdo má hru the sims 4? Asi každý co? Já jí nemám :(. Ale mám the sims 3 tropický ráj je to taky dobrý ale máme hroznej počítač tak se to tam seká ale možná sims 4 dostanu a těším se ale tohle vás nezajímá já vím :D ale chci se zeptat jestli u sims 3 jsou cheaty a jsou ůplně stejné cheaty i ve 4?
Bradley: llMU3z odkaz »
Catka: Ahojky. Miluji tenhle blog.Byla bych ráda za zhlédnutí mého nového blogu o sims. adresa: odkaz » Předem děkuji.
Julie: Ahoj, potřebuju poradit..když si něco stáhnu do hry podle Vašeho návodu, neukáže se mi ta lišta. Nevíte čím to může být?
April: Ahoj, chtěla jsem Vás poprosit o přečtení prvního dílu mého nejnovějšího komiksu na mém blogu:-) Byla bych moc ráda! Ahoj ( odkaz » )
Aňulí: Ahoj Dany, děkujeme, že se Ti stránka líbí:) Teď vyšel nový článek, tak si ho přečti a vše tam je!
Danča: Ahoj tahle stránka se mi moc líbí, ale mohly by tu být častější příspěvky. Jinak vážně super!!
Harley: Ahoj... Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte v čem je problém, že když spustím soubor TS3.exe tak to ihned spadne? Ani se to nespustí, prostě to hned přestane pracovat...
Haslerka: Ahoj nevíte, jak v the sims 4 ovlivnit pohlaí nenarozeného dítěte?
April-Kikča: Moc děkuji! A kdyby jsi chtěla vědět můj nový blog o TS tak ho najdeš na adrese simsweet.blog.cz
Aňulí: Grafiku snížíš v nastavení hry :) V levém dolním rohu máš tři tečky (...)→nastavení→ a pak tam máš i tu grafiku :)
Kikča-napady-thesims: Ahoj, chtěla bych se zeptat. Jak si snížit grafiku v TS3? Já mám totiž úúúplně všechny datadisky a určitě chápeš že se mi to hned vypne(takže je to k ničemu). A někkde jsem četla ať se zkusí snížit grafika ve hře. Děkuji za radu:-)
BlueBoard.cz ShoutBoard