Přidej zprávu »
Franta: Díky za parádní závod a atmosféru v Suchdole nad Odrou. Potřeboval jsem to jak sůl.
Ondra Klich: Nazdar závodníci. Díky všem za účast a díky za pomoci se stavbou a úklidem tratě. Výsledky zveřejní Honza na webu co nejdřív.
Ondra Klich: Honza neaktualizuje. Už je nás 18. Ješte 2 lidi a bylo by to supr...
František Knesl: Snad mi to vyjde, chtěl bych jet Suchdol.
Ondra Klich: Informace k rallycrossu. 14. 12. 2017 v Kulturáku v Suchdole nad Odrou Kapacita startovního pole 25 závodníků Registrace do 11. 12. 2019 na mailu o.klich@seznam.cz Na místě bude WC, 230V, kuchyňka na kávu, čaj. Pokud má někdo šikovnou manželku, můžete přinést něco dobrého. V kulturáku jsou k dispozici stoly i židle, svoje si neberte. Vyhlášení a konec závodu bude asi v 15 hodin.
Luboš: Nebo na truck foru tam ti poradí všichni co jezdí kamiony.
Luboš: Kontaktuj mě třeba na FB povím ti víc.
RomanA: Zřejmě všechno, z čeho stavět, na co si dát bacha, rady do života RC DAKAR, je hodně možností z čeho stavět, potřebuji nasměrovat.
Luboš: Zdar Romane já mám Honza jako ředotel šampionatu a Štefan s Petou najdeš nás na FB Lubomír Klinkáček , Jan Šmarda Štefan Vales co potřebuješ vědět tak napiš.
RomanA: Zdarec chlapi a dámy :-D , je tu někdo kdo má dakarovku kamion a podělil by se o informace, přemýšlím o zábavě na zimu, hodili by se mi informace o technice. Díky
Luboš: A nemělo to náhodou být až po novém roce.
Ondra: Rallycross Suchdol nad Odrou 14.12.2019 Další info již brzy.
Henry: Prosím o konečné výsledky...tak to vypadá, že Moravia Cup 2019 se nedojel....
vlastas: cest panove.chtel jsem se zeptat jestli bude v suchdole rc rally cross.diky
Luboš: Zdar Pánové dostali jsme nabýdku od Pavla Kolomazníka že by pro náš šampionát uspořádal závod v Rychvaldu buď v centru města a nebo zde odkaz » . Je tu par možností a záleží na vás jak se rozhodneme. Návrhů je několik navýšit počet závodů z 8 na 9 a jeho termín by byl 2.5.2020 a nebo by počet zůstal na 8 závodech a pokud chlapy Zikovci nevezmou první závod v Suchdolu tak by tento termín mohl být jeho. Za vaše názory díky.
Luboš: Michale paráda díky za fotky.
Michał: Sumvald vyhlášení odkaz »
Michał: Fotky z Šumvaldu, děkuji za sezon! odkaz »
Wven: Michale díky za perfektní fotky. Václav
Michał: Ahojte! Fotky z Rally Čelechovice - odkaz »
Štefan: Díky moc za super závod i Maďarské ocenění
Luboš: Díky moc za perfektně a precizně nychystaný závod.
Wven: Díky všem, kteří přijeli na závod do Čelechovic na Hané. Počasí nám přálo, časomíra bezchybná a vcelku solidní závod. Václav Brychta
Honza: Pracujeme na to. Ne, vlastně ted vymýšlím jiný blbosti , tak nestíham :D
Henry: A co výsledky? Budou...?
ŠTEFAN: Parádní fotky Michale.Krásný momentky.
Luboš: Michale naprostá bomba.
Michał: Ahojte! Fotky z Tranovic odkaz »
ŠTEFAN: Děkujeme všem za účast na 3.Rally Třanovice.Doufám že se závod vydařil i když s menšími problémy s elektřinou.Těšíme se na další ročník,Štefan Velas a Petr Kotas.
Ondra Klich: Supr fotky, díky.
Luboš: Michale moc pěkný fotky.
Michał: Ahojte! Fotky z Gekon Rally ;) odkaz »
Ondra Klich: Ahoj lidi, z technických důvodů nebude k dispozici stan 3x6 o kterém jsem mluvil v propozicích.
Ondra Klich: ČTĚTE PROPOZICE NA SOBOTNÍ ZÁVOD V SUCHDOLE.
Dan Červenka: Ta tabulka se nám líbí. Asi budeme muset zrušit dovolenou a jed do Polska :-)
honza: Ahoj, hned v pondeli mrknu na tabulku.
Dan Červenka: Ahoj kluci a holko. Dnes u Luboše to bylo super, děkujeme. Vzhledem k našemu nečekanému výsledku bych ocenil aktualizované tabulky všech kategorií Děkujeme
Dan Červenka: Ahoj, nejde se mi zaregistrovat...asi Já a Honza určitě pojedeme Na MČR jsme už registrovaní. Děkuji Závod v Suchdole byl suprovní. Díky
Luboš: Informace pro všechny kteří pojedou na závod 5.RC Rally Vysočina (závod v rámci MČR) je nutné se přihlásit na tento zavod na našich stránkách a i na stránkách MČR děkujeme za pochopení.
Michał: Ahojte! Fotky z Suchdola odkaz »
Wven: Záměrně jsem neodpovídal na dotazy k termínu RC rally Čelechovice na Hané. Tak jako v minulém roce, přišly návrhy na změnu termínu, z různých důvodů. Protože, areál ve kterém jsme jeli minulý rok bude v rekonstrukci musel jsem hledat náhradní řešení a tím i termín. Konečný termín tedy je 29.9. Pojede se převážně tráva s podobným charakterem jako loni. Václav Brychta
Ondra Klich: Ahojte, na závody do Suchdolu přijede barman. Bude tam mít stánek s tekutým občerstvením. 150 druhů kafíček, pivka, voda, obarvené cukrové vody a taky míchané nápoje.
Michał: Ahojte! Fotky z Repiste -> odkaz »
Lukáš: Ahojte...výsledky jsou na webu
Kuba: Dobře, super, tak se tedy jestli vše vyjde jak má uvidíme v Řepistích, díky za pomoc. :)
Luboš: Jj to postačí tak to slož a doraz na závody.
Kuba: odkaz » Tak snad postačí.. :)
Luboš: Tak sem dej odkaz a bude problém s karoserii vyřešen.
Kuba: Zdravím, kopii Xray T4 Blaze R2 z hobbykingu, uvidíme ale jestli to do 11. stihnu dodělat, kdyžtak přijdu jen jako divák. :) Jestli se vše stihne tak bych byl za vypůjčení kastle moc vděčný, ovšem rád bych jel se svým Skyline, kdyby to šlo, video kde jede rally jsem našel.
Luboš: Zdar Kubo co za podvozek skládáš pokud jde o karoserii na rally tak bych ti mohl na ten závod jednu starší půjčit.
Kuba: Zdravím, dávám dohromady podvozek a přemýšlel jsem o zúčastnění se rally Řepiště 11.5.2019. Pořád ale váhám jelikož jsem Nissan Skyline R34 GT-R viděl na rally jen jednou, myslíte že by mi bylo dovoleno s touto kastlí odstartovat? Díky.
František Knesl: U mne se nic nepodělalo, ale počasí se podělalo a je takové, že v té zimě to prostě nedám. Je mi to moc líto, moc moc jsem se těšil na první závod, ale bohužel, počasí je proti mě. Tak snad mi to vyjde 11.5. Řepiště.
Team Samohyl: To Wven: Jak to prosím vypadá s tím termínem Čelechovic? Bude se měnit, jak jsme si psali níže? :) Díky
František Knesl: Zdravím. Jestli se nic nepodělá, tak se na Vás všechny těším 13.4.2019 v Suchdole. Jako vždy s Škoda Fabia WRC.
Wven: To team Samohýl: V době kdy jsme tvořili kalendář, jsme termín ,,Barum rally" nevěděli. Stejně jako v minulém roce termín po dohodě změním. Václav.
Team Samohyl: Ahojte, jen se chci zeptat na termin 17.8. Celechovice. Opravdu to tak planujete? Jen ze se to krizi s Barum Rally a vetsina sampionatu se snazi tento termin nekrizit. Pokud to tak bude tak bohuzel v Celechovicich letos nas tym nebude moct
Pavel Bortel: Ne, tuto kategorii si nikdo nevyplakal.Vznikla z podnětů jezdců, kteří prakticky nemají šanci proti první patnáctce a ztrácejí motivaci k závodění. Ani kategorie Pirreli moc nepomáhá, zvláště když se na některý ze závodů přihlásí i jezdci z jiných rally. Poměrně dost fajn lidí nás už kvůli tomu opustilo. V této kategirii si zazávodí i druhá polovina startovního pole a navíc je celkem odolná vůči "vyzobavačům pohárů". Za sebe můžu prohlásit, že pokud se nepojede WRCII, nemá pro mne smysl jezdit šampionát a raději si občas zajdu někde jinde na jednotlivý závod nebo si zajezdím "kolem " baráku. To je asi tak ve zkratce, zbytek můžem probrat na některém ze závodů.
Honza: Kategorie WRC2 se v roce 2019 pojede. Poháry pro první 3 je pouze na řediteli závod a nemusí se udělovat. Výsledky do celoročního bodování se počítají z každého závodu a na konci roku bude tato kategorie vyhlášena i s předáním cen. Jde o to, ze ne všichni organizátoři závodů na to mají peníze a radši ať jsme na nule než v mínusu.
Wven: Se zájmem sleduji tuto debatu a napadá mě otázka? Na kategorii WRC2 jsme se dohodli všichni nebo si ji někdo vyplakal. Co přinesla(WRC2) minulý rok je známo. Nechám na názoru všech pořadatelů závodů RC rally Moravia. Václav.
Pavel Bortel: a ještě jedna libůstka :-) to bude asi super přestupný rok ... protože v soutěžních pravidlech píšete : Čísla z minulého ročníku dle pořadí získají všichni zájemci, kteří se do 30.2. 2019 roku registrují pro sezónu 2019. :-)
Pavel Bortel: ok, hele kluci máte nějaký bug na stránkách, protože přihláška pro jednotlivce se zobrazuje jen když máš vybráno "aktuality" ve všech ostatních případech je zobrazena pouze přihláška pro týmy :-)
Luboš: Zdar Pavle bylo dobré aby se už všichni co ještě nejsou přihlášeni přihlásily abychom věděli kdo a v jaké kategorii pojede a ano zatím kategorie WRC 2 se pojede a lidé se do této kategorie přiřazují automaticky dle soutěžních pravidel.Bylo by dobré aby si všichni prošli jednotlivé položky na levé straně a pročetli si co je zde nově předěláno a co jaký odkaz znamená.
Pavel Bortel: a kategorie WRC2 nebude ?
Ondra Klich: Lubo díky za odpověď, ještě přidám že je zase kontraproduktivní to zveřejňovat protože když člověk uvidí že den před koncem registrace je tam 5 lidí tak už se ani neregistruje protože to nemá přece cenu. S maximálním limitem na rallycross 25 kusů je to tak, že na to není dostatečná kapacita v programu který rozpočítává jezdce do jednotlivých rozjížděk. Absolutní minimum je 15 jezdců 20 je vpohodě a 25 je naprosto super.
Luboš: Zdar Dane suchdolský rallyecross je ojedinělá akce která nespadá do šampionátu Moravia Cup což znamená že tuto akci pořádá Ondra Klich což je člověk který tento šampionát jezdí ale na druhou stranu na sebe dal kontakt kde se mohli všichni informovat. A jinak přihlášky do šampionátu Moravia Cup jsou už od začátku prosince spuštěny a zde není nastaveno množství lidí které mohou startovat v tomto šampionátu a seznam lidí které už jsou zaregistrovány je davno zveřejněn.
Dan: Ahoj, mělo by být vidět včas kdo už je registrovaný a zároveň neomezovat v přihlášce počet závodníků. Jde o to že třeba při Rallycrosu bylo uvedeno "max 25 " a i já jsem váhal zda se registrovat- jestli už není plno... Když se bude chtít registrovat třeba pět kamarádu z Brna.... Mějte se všichni
Ondra Klich: Předběžné termíny na rok 2019 13.4.2019 - Suchdol - Asfalt Opravit termín není to v neděli ale v sobotu!!!
Ondra Klich: Dobře tak potřebuju vědět ješte raději telefoun pro případ nouze.
Ondra Klich: Nazdar lidi, rallycross v Suchdole se pomalu blíží, registrujte se na o.klich@seznam.cz Do předmětu pište rallycross Potřebuju znát jen jména zavodniků Max. počet závodníků na závod je 25 ks. Konec registrace 31.12.2018 do ohňostroje. Už se na vás těším.
Jirka K.: Tak to je ta kulišárna co jste mi nechtěli říct. Moc pěkné. Myslím že jste si to museli užít.
Team ŠKODA Samohýl: Krátký článek o teamu ŠKODA Samohýl Motor a natáčení spotu ve ŠKODA Auto + video odkaz »
ŠTEFAN: Ahojte. Chci se jen zeptat nebylo by foto z posledního závodu ze Šumvaldu? Děkuji moc a přeji krásné prožití nádherného podzimu.
Ondra: Informace k rallycrossu. Jak už jsem hlásal na posledním závodě, 05.01. 2019 v Kulturáku v Suchdole nad Odrou proběhne rallycross. Jak to bude probíhat? Od 8:30 můžete přijíždět a vybalovat. Od 9:00 překontrolujeme auta, při kontrole vybereme startovné 100 kč. Kdo projde technickou, může začít volné jízdy. Každý si dá pár koleček a uvolní trať dalším. Hlavně nic nezničit, to znamená max. 6 aut najednou na okruhu. Od 9:30-10:00 (podle situace) by mohly začít starty plánovaných tréninkových jízd. No a až budeme všichni utrénovaní k smrti tak, kolem 12-13 hodiny začneme konečně závodit. Starty budou probíhat podle přihlášených jezdců asi po pěti autech. Každá rozjížďka bude na 5-6 kol. Auta se budou ovládat z jednoho místa z podia. Technické specifikace vozu. Pneumatiky Pirelli ORIGINÁL HPI absolutně čisté. Zákaz mazání pneu nebo nanášení čehokoli co by měnilo jejich vlastnosti nebo mohlo poškodit parkety. Podvozek dle pravidel Moravia cup + bude absolutně čistý bez vyčnívajících šroubů, ostrých hran nebo čehokoli co by mohlo poškrábat nebo jinak poškodit parkety. Další info. Na místě bude WC, 230V, kuchyňka na kávu, čaj a kdo ví co ještě vymyslíme. V kulturáku jsou k dispozici stoly i židle, svoje si neberte. Vyhlášení a konec závodu bude asi v 15 hodin.
Luboš: Zdar Henry ten závod u mě je také na 100%
Ondra: Nazdar, pevné termíny závodů v suchdole je 13.4. a 25.5. První závod bude nejspíš asfaltový.
ŠTEFAN: Ahojte.Opraveno,Henry díky
ŠTEFAN: Ahojte závodníci. V předběžném harmorogramu závodů na příští rok je chyba 7.9.2019 není Řepiště ale Třanovice.
Libor Z: Nazdar borci, vidím, že to tu jede pořád stejně krásným krokem. Koukal jsem na poslední závod v Šumvaldě a chi jen upozornit, že letos už nepořádám závody já, ale Kuba Charvát s bráchou. Tak jim tam prosím dejte jejich telefonní číslo ať nevoláte na moje. Já vám moc neporadím, jako divák nevím co má vše v plánu. Nechte si dařit a ať Vám to všem pěkně jede. Libor
Petra Neckařová: Fotky Třanovice odkaz »
Wven.: Jestli někdo máte fotky z vyhlášení z Čelechovic na Hané prosím o jejich zaslání buď na mail nebo odkaz na rajče. Pokud budu chtít pořádat závod příští rok potřebuji alespoˇnějakou prezentaci pro sponzory. Vaáclav Brychta.
Michal Machala: fotky z 2 Rally Tranovice -> odkaz »
Daniel: Takse nakonec zavodu zucastnim jen jako divak, protoze budu hlidat syna a ten by tam cely den nevydrzel, takze snad priste.
Štefan: Prosím účastníky závodů o přesné částky k placení startovného.Předem děkuji.Občerstvení jako vloni pivo,maso,klobásy,nealko,párky v rohlíku,zajišťují místní hasiči.Pokud mohu po minulé zkušenosti poradit objednejte si například maso na svoje jméno na později aby potom ještě bylo.Mohou vykoupit návštěvníci závodů.Dráha jako vloni jedná se o Rally závod, kamínky a různé přírodní překážky neřešíme.Těšíme se na Vás SKP Český Těšín.
moraviacup: Pro Daniela - pošli přihlášku i když pozdě. Na místě nic nevyřešíme.
Daniel: Sakra, prosvihl jsem registraci, da se to pripadne poresit na miste zavodu?
moraviacup: V kalendáři již i propozice na poslední závod a ukončení sezony.
moraviacup: Ahoj, Možné to samozřejmě je. Pokud budeš postupovat dle pravidel -přihlásíš se a vůz bude splňovat pravidle tak není problém.Budeme se těšit.
Daniel: Zdravim vas, poradatele a zavodnici. Chci se zeptat, zda je mozne zajet si jen jeden zavod, konkretne ten v tranovicich. jsem zacatecnik a nikdy jsem nezavodil tak kdyy slo dat mne na konec listiny tak abych nikoho nezdrzoval, bylo by to fajn. Auto mam a melo by i splnovat parametry. tedy sirku 200mm, nahon na 4kola, jen nevim zda hraje roli karoserie. mam mini cooper classich rally monte carlo, cili auto, ktere rally jezdilo. Diky za odpoved. Daniel
Michal Machala: Few photos from Celechovice: odkaz »
Jirka K.: Super soutěž. Takové tratě miluji. Tak doufám, že budete pokračovat i za dva roky.
Wven.: Dílčí informace k závodu v Čelechovicich na Hané. Proto,že většna startujícich bude přijíždět po silnici D46 a exit 33 u Olšan je uzavřen, je nuno použít exit 27 u Teska v Prostějově. Dále potom rovně na prvním kruhovém objezdu ana druhém kruhovém objezdu vpravo. Na konci obce Držovice za bezinovou pumpou vlevo na Smržice. Parkovat bude možné na přilehlých komunikacích a u zdravotního střediska. Občerstvení bude nabízet párek v rohlíku, bramboráčky, hranolky, grilovaný Hermelín, steaky krůtí, vepřové, hovězí, míchané koktejly, pivo a dobrou atmosféru.
Petr: MČR RC rally děkuje za skvěle uspořádaný závod a vzorně připravenou trať. Bedřich se svými pomocníky odvedli obrovský kus práce a patří jim za to velký dík. I přes nepřízeň počasí to zvládl ředitel na výbornou. Pokud bude zájem, rádi se do Ondřejova budeme vracet.
Tomáš Mikl: Ahoj, fotky ze sosobtního závodu odkaz »
Kuba Konecký: Díky za super závody. Pár fotek ze závodů zde: odkaz »
Luboš: Zdar prosím vás někdo u mě na závodech nechal pájku majitel aď se přihlásí.
moraviacup: Ahoj. Koukni do sekce Soutěžní pravidla. Tam najdeš vše.
DannyCe: Ahoj, prosím nějakou doplňkovou informaci ke startovnému-Kč nebo Zl a když tak kolik? Děkuji
moraviacup: Bližší informace k podniku v Polsku. Poblíž dráhy je místo pro stanování - je to domluveno, že je možno stanovat. Je ještě možnost (potvrzení čekám do večera), že bude možnost přespat v hale - pak by stačil asi jen spacák. Jakmile tuto informaci budu mít - zveřejním. Počítá se s 8 RZ takže čas trvání cca jako vždy 7 hodin. Takže předpokládaný konec cca po 22:00
Team Samohyl: Reportaz z Vysociny na Garaz.cz odkaz »
Jirka K.: Hoj lidi, prvně děkovačka za soutěž na Vysočině. Děcka to fakt bavilo a z dárků měly ještě větší radost. A teď k Polsku. Asi poprosím Henryho. Budu potřebovat informace k nocování, hlavně kvůli dětem. Stan? V kolik se předpokládá konec? Kolik potřebuji zlotých na mýto na dálnici? Nebo je lepší jet jinudy? A ostatní se připojte co chcete vědět, aby kluci polští mohli informovat co nejdříve. Díkes.
Petra Neckařová: odkaz »
Petra Neckařová: odkaz »
ŠTEFAN: ODKAZ Z NETŘÍDĚNÝCH FOTEK SUCHDOL 19.5.18 odkaz »
Henry: Foto od Michala SUCHDOL odkaz »
moraviacup: Děkuji za upozornění. opravdu tam byla chyba. Opraveno, uloženo.
Ondra Klich: Zdarec, lustroval jsem výsledky ze závodu v Řepišti jak jezdil náš týmový kolega Lukáš Gelnar z Moribundusu a zjistil jsem, že není zapsán v tabulce výsledků v týmech a že mu nebyly připsány žádné body. Pokud jsem se dobře díval, měl by mít za 14 místo v týmovém bodování 2 body. Zkuste to prosím znovu přepočítat. Díky a omlouvám se za komplikace.
Venca: Video Suchdol odkaz »
Pavel a Tom: foto ze Suchdola odkaz »
Ondra Klich: Trat je hotová, od 21:00 do 22:30 jsou treninkove jizdy Těším se na vás tak zítra zdar.
Ondra Klich: Nazdar závodníci. Tak WC letos nebude, je v rekonstrukci. Z propozice se to může vyškrknout. Nebude ani čajíček a kávička, nemáme lidi a prostory. Vememe nějake pivko, birela a vodu. Zatím u nás ještě nepršelo, snad to dopadne lepe než posledně.
Henry: Foto od Michała odkaz »
Venca: videjko ze závodů odkaz »
Henry: A já mam bránu a hodiny. Takže to dáme dohromady a bude to fajn.
Ondra Klich: Nazdar bando, nezapomeňte vzít hodiny kdo je bral z posledního závodu. Já mám doma jen stojan od hodin, tu krabici k hodinám, depo, rampu a startovací senzor. Kdo je bral? Ozvěte se.
Wven: Konec Rc Rally Brno. Na stránkách RC rally Brno se objevila zpráva o definitivním konci RC rally Brno. Proto si považujme co pro nás všechny Henry vytváří.
moraviacup: Aktualizována pravidla pro rok 2018. Zejména datum registrace pro získání čísel dle pořadí. Stínová kategorie WRC2 není obsažena v oficiálních pravidlech.
moraviacup: První registrované posádky již zapsány
Beďa: Za mě začínáme pozdě a závody jsou zbytečně hodně nahuštěné kdo má barák a rodinu asi ví o čem mluvím .
moraviacup: Děkuji za upozornění. Jedná se samozřejmě o sobotu 32.6. Opraveno...
Ondra Klich: Nazdar kucí. hledal jsem který kalendář má v červenci 31 dní, nenašel jsem. 1. RC Rally Bielsko Biala (PL) - večerní závod - 31.6.2018 - novinka Asi to bude noc ze soboty 30.6. na 1.7.?
moraviacup: Kalendář 2018 na první straně
ŠTEFAN: Čaute závodníci. Po dnešní konzultaci se starostou jsme domluvili termín závotů RC TŘanovice a to na den 8.9.2018. Zajištěno i občerstvení od místních hasičů jako vloni.SKP ČESKÝ TĚŠÍN
Luboš: Zdar také by my vyhovovalo tento termín posunout buď o týden dřív nebo dýl
Honza: Ahoj, 25.8. není zrovna šťastný termín, kříží se to s Barum Rally. Několik jezdců zde bude.. Díky za zvážení
Honza Be: Ahoj, když se tu mluví o datech závodů, tak já za nás jako pořadatel závodu uvádím Trotina RC rally 2.6.2018. odkaz » Rádi uvidíme i kolegy moraváky. Náš závod staví i na doprovodném programu velkých aut, mrkněte na to, bude to pecka.
Beďa: ahoj všichni , díky klukům ze Suchdolu za dnešní Rallycross byla to sranda a moc se mi to líbilo . Co se týká závodů v roce 2018 tak v Ondřejově pojedeme jak jsem již informoval společný závod s MČR RC Rally a termín už je stanovený na 14.7.2018 odkaz » . Přeji všem Krásné Vánoce
Pat.: Zdravím! Souhlasím s Lubošem, že je třeba vytvořit kalendář co nejdřív. Za mně Čelechovice na Hané 25.8. Název upřesním později. S přáním příjemných svátků Wven.
Luboš: Zdrarvím vás všechny teď před vánoci a koncem roku. Volal jsem s Henrym ohledně pořádání závodu a jeho datumu a můj závod by se mohl konat 4. RC Rally Vysočina - 9.6.2018 A bylo by dobré kdyby jednotliví pořadatelé nahodily sem svoje termíny aby ostatní věděli jak bude zhruba vypadat příští rok a mohli si naplánovat dovolený a volna.
Ondra K: Informace k rallycrossu. Jak už bylo řečeno, 16.12. 2017 v Kulturáku v Suchdole nad Odrou proběhne rallycross. Jak to bude probíhat? Od 8:30 můžete přijíždět a vybalovat. Od 9:00 překontrolujeme auta, při kontrole vybereme startovné 100 kč. Kdo projde technickou, může začít volné jízdy. Každý si dá pár koleček a uvolní trať dalším. Hlavně nic nezničit, to znamená max. 6 aut najednou na okruhu. Od 9:30-10:00 (podle situace) by mohly začít starty plánovaných tréninkových jízd. No a až budeme všichni utrénovaní k smrti tak, kolem 12-13 hodiny začneme konečně závodit. Starty budou probíhat podle přihlášených jezdců asi po pěti autech. Každá rozjížďka bude na 5-6 kol. Auta se budou ovládat z jednoho místa z podia. Technické specifikace vozu. Pneumatiky Pirelli absolutně čisté. Zákaz mazání pneu nebo nanášení čehokoli co by měnilo jejich vlastnosti nebo mohlo poškodit parkety. Podvozek dle pravidel Moravia cup + bude absolutně čistý bez vyčnívajících šroubů, ostrých hran nebo čehokoli co by mohlo poškrábat nebo jinak poškodit parkety. Další info. Na místě bude WC, 230V, kuchyňka na kávu, čaj a kdo ví co ještě vymyslíme. V kulturáku jsou k dispozici stoly i židle, svoje si neberte. Vyhlášení a konec závodu bude asi v 15 hodin.
Jirka K.: Tak se nám startovka pěkně plní. Kdo ještě zapomněl tak se hlaste na mém mailu jiri.klich na seznam.cz. mapa odkaz »
Jirka K.: Ahojte všichni! Jak už jsme psali, chystáme rallycross v Suchdole 16. prosince. Je začátek listopadu a podle předběžných ohlasů jsme se rozhodli akci uspořádat. Další text jsem převzal z debaty na moraviacup.cz. No a v případě pořádání akce by jsme udělali asi do konce listopadu registraci závaznou. Důležitá informace, v kulturáku jsou přebroušeny a nově nalakovány parkety tzn. auta budou čistá, nebudou z nich trčet šrouby a žádné ostré hrany, pojedeme všichni na Pirelkách, startovné bude podle počtu lidí na zaplacení pronájmu kulturáku a energie odhadem 100Kč. Podrobnější informace k závodu budou až v průběhu listopadu. Takže směle do toho a hlaste se. Dejte prosím vědět i dalším lidem. Některé jsem nenašel v mailu. Vezměte sebou klidně někoho kdo by si chtěl zajezdit, třeba ho to chytne. Těšíme se na vás. Tým Moribundus Ten kdo tento email nedostal, napište mi prosím na jiri.klich@seznam.cz . Přidám si vás pro další informace. Čus bus
Jirka K.: Hoj lidi. Dneska byl poslední den festivalu pro děti v Ostravě, kde jsme jezdili jak draci a prezentovali MoraviaCup. Myslím, že se to vydařilo a příští rok se chceme účastnit znovu. Chceme poděkovat všem co přijeli svézt a ukázat lidem o čem to je. Dokonce jsme možná tři lidi chytily na příští sezónu. Takže díky Těšíňáci a spol.
Beďa: Ahoj Moribunďáci jste se do toho teda zakousli ,na veletrh hraček se přijedu kouknou spíš jako návštěvník , ale na ten rallycross bych přijel jako závodník teda pokud zrovna nebudu na nějaké vánoční akci .
Jirka K.: Ahoj lidi,letos se chci zase účastnit Veletrhu hraček v Ostravě na Černé louce. Kdo byl minule tak ví o co jde. Bude postavena driftovací dráha a dráha pro rally. A tři dny se jezdí až do úplného zblbnutí. Kdo chce tak přijeďte. Kdo se aktivné zúčastní- jako že bude jezdit- bude mít vstup zdarma. Je to dobrá příležitost jak prezentovat MoraviaCup a nalákat nové lidi. odkaz » Dejte mi kdyžtak vědět kdo by tam chtěl přijet. Dík
Moribundus: Nazdar závodníci. Zjistili jsme, že máme na sobotu 16. prosince zabukovaný kulturák v Suchdole nad Odrou na rallycross. Takže si to poznamenejte do kalendáře a nejpozději do konce října posílejte nezávazné přihlášky, na jiri.klich@seznam.cz , kdo by měl zájem. Začátkem listopadu vyhodnotíme jaký je zájem. V případě slabší účasti by se to odpískalo zavčasu, ať nedržíme termín v kulturáku zbytečně. No a v případě pořádání akce by jsme udělali asi do konce listopadu registraci závaznou. Důležitá informace, v kulturáku jsou přebroušeny a nově nalakovány parkety tzn. auta budou čistá, nebudou z nich trčet šrouby a žádné ostré hrany, pojedeme všichni na Pirelkách, startovné bude podle počtu lidí na zaplacení pronájmu kulturáku a energie odhadem 100Kč. Podrobnější informace k závodu budou až v listopadu.
Pat.: Zmíněná dezinformace byla odstraněna z propozic Vyškov Fall, kde bylo uvedeno spolupořadatelství s Morávia cupem.
Jirka K.: A o co jde?
Pat.: Zajímavá dezinformace se objevila na RC rally Brno. Nebo se mýlím?
Jirka K.: A já sem si užíval sprchy. Čtyři auta osprchovat a rozebrat. Půlka ložisek půjde nová. Jinak to bylo super.
Ondra Klich: Budeme se na tebe těšit Výživné to bylo no a já měl dneska ještě dohru v podobě 6-ti hodinového běhání s vapkou, umývání uplně všeho a uskladňování. Ještě to všechno není hotové ale dneska už to prdím.
Danek: Tak,jsem se na Vas dnes byl v suchdole podivat, meli jste to v tom desti vyzivne a moc se to mne i memu prckovi libilo.taky diky za pokec a nejake ty informace.uz se tesim na,pristi sezonu,Snad i s mou ucasti.at se vam dari Danek
Ondra Klich: Poslední zprávy z tratě, dneska nepršelo a tak to pěkně vyschlo. Dětem vemte raději gumáky, je tam místy trošku vyšší tráva a jestli bude pršet tak to na normální boty asi nebude. Budem vařit kávu, čaj a bude asi buchta.
Ondra Klich: Jasně Franto, jestli se na to necítíš, nemá cenu se huntovat. Je ještě někdo kdo by chtěl udělat oheň pro zahřátí? Ať vím jestli mám chystat dřevo. A ještě informace k trati. Sice občas poprchává a občas poprchává trochu víc, ale zatím to pořád saje takže je to sjízdné. Pokud bude v tu sobotu pršet, počítejte s tím že to může být něco jak u Jirky. Raději nasaďte blatníky.
Franta: Kluci, jaké je počasí a tak má být i 23.9. to fakt nedám, omlouvám se a poslal jsem odhlášení ze závodu. Zdraví je přednější.
Franta: Dobře, díky moc, tak já to tedy zkusím, bude to pro mě kruté, ale snad to zvládnu.
Ondra Klich: Františku je tam ohniště od skautů, můžu donést trochu dřeva a když si budete udržovat oheň bude i teplo. Snad na to při tom předzávodním shonu nezapomenu. mt32
Petra Neckařová: odkaz »
Franta: Kluci, bude v Suchdolu možnost se někde ohřát ? Protože tak nízké teploty moje ruce nezvládnou, prvně zbělají, pak zmodrají a to už bolí a nemám v nich cit. Díky za odpověď.
Moribundus: Vyhlášení celého ročníku a večeře se uskuteční v restauraci NA FOJTSTVÍ v Šenově u Nového Jičína, je to asi 6 minut od závodiště, takže ty buřty na oheň si NEberte. odkaz » K večeři bude vepřový řízek + brambor cca 90 kč, možno i poloviční porce pro děti. Počet večeří hlaste v přihlášce při registraci na závod. Pro ty kteří jste už přihlášeni na závod, pošlete ještě prosím objednávku jídla. Přihlášení jídla končí zároveň s koncem registrace na závod.
Moribundus: Nazdar závodníci. Jelikož bude podle předpovědi pěkně hnusně a zima, tak nám asi ta grilovačka nevýjde. Oblítám dnes nějaké hospody v okolí Suchdola at jsme v teplíčku. Dnes večer budu informovat jak to dopadlo. Jinak upozorňuji, že závod se nekoná u kulturního domu, ale na sokoláku jako první dva nebo tři závody. Nebude zastřešené depo jelikož stan je zničen. Vemte si proto prosím každý nějaký ten stan sebou.
Ondra Klich: Mrknul jsem na výsledky a v týmech někdo pomotal body Hornetu a Slovakia týmu.
danek: diky,uz jsem to objevil.
Jirka K.: Mrkni na propozice. Už tam jsou.
Danek: Zdravim Vas zavodnici, chtel bych se zeptat, zda nemate blizsi info o nadchazejicim zavode v Suchdole. Tady jeste nic neni a ja bych se chtel konecne prijet podivat jak takove zavody vypadaji v realu. moc se mi tato disciplina libi a chtel bych si v dalsi sezone i zazavodit. Diky tedy za pripadne odpovedi
ŠTEFAN-STYVV-PIŠTA: Ahojte.Děkujeme za kladné hodnocení,jsme rádi že se Vám u nás líbilo.Až na plno chyb v zajištění el.energie a z mé strany vyhlašování umístění.Prostě nic nejde napoprvé udělat na 100procent a všem závodníkům se trefit do chuti.Za chvíli odcházíme kropit trať i když u nás prší.Hasiči nám natáhnou hadice dají proudnici mlhu a jen kropit a kropit.Starosta vše dovolil ,prostě skvělá obec a ochotní lidé.
Palosan: Za pochvalu
Palosan: Ahoj Peťo elán jsme neztratili dnes jsme tam byli celé jsme to zametli a zalévání vodou jinak díky za pochopení alu
Petr: Ahoj. Super nápad udělat závod pod dálnicí a ještě lepší realizace. Na poprvé spousta práce a pěkná trať, která se ještě určitě bude zlepšovat. Přeju hodně elánu do další práce a přízeň hasičů. To občerstvení totiž taky nemělo chybu.
Dan + Honza: Děkujeme za super závod, pro nás bohužel poslední, další bohužel nestihneme. Budeme se o to intenzivněji chystat na další sezonu a těšit se na zápolení s Vámi. Ať Vám i v Suchdole přeje počasí.
ŠTEFAN-STYVV-PIŠTA: Ahojte závodníci....prosím moc pokud bude možné vemte si raději v sobotu na zaplacení přesné částky 200kč,150kč. Děkuji moc ,už se na vás těšíme počasí hlásí slunečno sem tam mráček
Dan: Ahoj, vůbec se nechválite, byl jsem se pod mostem podívat(jel jsem kolem) vypadá to dost dobře. Už se těším na sobotu
moraviacup: Pro účastníky sobotního závodu. POZOR. Byla změněna mapa pro konání. Původní totiž navigovala po rychlostní silnici. Podnik se koná ovšem POD dálnici a nejbližší sjezd je daleko. Nový bod je pro navigaci přesnější.
Petra Neckařová: odkaz » alespoň něco malinko..počasí mi moc nedovolilo... a taky mi nikdo nechtěl držet deštník :-D
Rally Jesníky: Prosím všechny účastníky Rally Jeseníky aby si nachystaly peníze pro platbu startovného přesně. Děti do 15-let 150kč, dospělí 200.-kč děkuji
rally Jeseníky: Zdravím, všechny po letní pauze. Podle předpovědí počasí bude pršet, nezapomeňte stany, servisní zóny nebude zastřešena, zastřešení bude pouze pro časomíru. Sledujte pozorně info ZDE nebo v události na FB pokud by byly tratě v pátek nesjízdné bude soutěž přeložena, ale vzhledem panujícímu suchu by mělo být vše ok. Co se týče občerstvení bude k objednání PIZZA , v místě konání bude káva ,en. nápoj, minerálka, káva, čaj, párek v rohlík. Jinak se celý organizační tým na Vás moc těší, budeme mít tradiční úseky ,ale i nové pasáže a proto neváhejte a přijeďte 6.ročník Rally Jeseníky bude poslední. Další ročník je v plánu až v roce 2019.
Luboš: Opožděně sem dávám fotky od Pepy Vacka z RC Rally Vysočina odkaz »
moraviacup: První foto od Pepy odkaz »
Ondra Klich: Láďo a možná i ostatní. Tady je odkaz na ten můj supr úžasný deštníkový stan. odkaz » Ale myslím si že v polsku na tržnici ho seženeš taky a asi i levněji.
Venca Klich: ooooo, děkuji, sice v Ondřejově nebudu, ale můžeš to předat komukoliv z našeho kolektivu :) . Jinak tímto děkuji jak Pavlovi tak tobě .
ŠTEFAN: Pro Vencu Klicha.Včera mi předal Pavel Bortel oranžovou anakondu tak ti ji přivezu na závody do Ondřejova i s terárkem
Petra Neckařová: odkaz »
Franta: Oznámení - Karviná definitivně končí, ale nemusíte být smutní. Vzniká nový areál v Třanovicích, kousek od Č.Těšína. Kluci z Těšína dnes dostali přiklepnutý pozemek od starosty Třanovic. Něco se tam už i tak udělalo, odvezly se tam mantinely a vše co bylo v Karviné. Ale nyní jsou Třanovice na 100%. Takže Třanovice se pojedou v termínu Karviné, bude to opět vše na hlíně.
MuFex: Tak konečně hotovo.... odkaz »
Jirka K.: To tvoje zapomínání atd. Prostě byla sranda.
Ludva: V Karvine zatim 9
Česťa: Kolik je přihlášeno lidi na ten rally cross do Karvine?
Luboš: Jirko co máš na mysli tou komedii asi to nějak nechápu
Luda Kosik: Ahoj kluci i holky.Pisu ohledne rallycrosu v Karvine.Zavod je porad realny povrch betonove hriste a trochu sterku. Podrobnosti jsou na portalu Masters a prihlaska na rcrallycross.karvina@seznam.cz Jsou tam nejake pohary a diplomy pro zavodniky.Hlavne pocasi.Luda Kosik
Jirka K.: Luboši, váš závěrečný ceremoniál se snad zapíše do dějin komedie. Dlouho jsme se tak nezasmáli. Jinak soutěž parádní. Díkes
Luboš: Ondro pipeta to je a na co ji použiješ je jen na tobě já osobně bych ji použil na promazávání špatně dostupných míst olejem.
Ondra: Dobré Lubo, dobré to bylo. Jen by mě ještě zajímalo co jsem to vyhrál v té tombole. Vypadá to... no jak bych to nejlépe popsal... jako inseminační pipeta. Díky za vysvětlení
Luboš: Františku ještě jednou nemáš zač a jsem moc rád že jsi dorazil a zazávodil jsi si s námi.
Franta: Luboši, děkuji za krásný závod a za pohár, velice mě potěšil.
Honza Šmarda: Ahoj, našel by se tu někdo, kdo by byl ochotný se zítra ráno po cestě na 2 min stavit v Čebíně a vzít něco k Lubošovi na závody? Kdyby byl někdo tak hodný, prosím ozvat se na tel. 775 674 787
Honza: Ahoj, fotky z řepiště najdete tady: odkaz »
Petra Neckařová: odkaz »
MuFex: Youtube mi to blokl kvůli podkresu.. autorská práva.. tak znovu... odkaz »
Henry: Mne bohužel odkaz nefunguje..
MuFex: A je to opět tady. Rychlý sestřih ze skvělého závodu v Řepišti... odkaz »
pavel a tom: tak se mi ozvi na telefén :-)
Venca Klich: Toho oranžového hada jsem si tam již tradičně zapomněl já. Jinak děkuji za krásný závod na nádherné trati :)
pavel a tom: Partyjo, někdo si tam zapoměl , velmi dlouhého oranžového hada, tak je u mě doma a bude na něj čekat :-) když tak se domluvíme na nějakém předání telefonicky :-)
Franta: Děkuji Pavlíkovi za krásný závod.
pavel a tom: další foto z přípravy závodů, tetokrát den před závodem odkaz »
Kosik Ludva: Ahoj kluci. Pisu zde ze jsem se rozhodl udelat volny zavod rallycrosu neco podobneho jako u Jirky Zavise bez casomiry v arealu Lodicky v Karvine.Termin 17.6.2017 podrobne info jeste vcas napisu. Kosik
Henry: Nějaké foto z Šumvaldu?
Franta: Děkuji za info, budu se snažit dát se dohromady.
moraviacup: Pro Frantu: Myslím, že se to dá vyřídit tak, že pokud se objevíš v sobotu na registraci tak nevidím problém Tě zapsat do startovní listiny až na místě.
Franta: Mám dotaz. V Šumvaldě jsem to asi s tím běháním přehnal a v úterý ráno mi vyskočila ploténka. Sice jsem se už odhlásil na Řepiště, ale páteř si mi dost zlepšila a je ještě čtvrtek a pátek. V pátek budu vědět jak na tom zdravotně budu, jenže to už je po registraci pokud to půjde, rád bych Řepiště odjel, i když vím že to bude se mnou mizerné. No, a dotaz je, jestli bych mohl jet, když bych se v pátek večer přihlásil.
moraviacup: Průběžné pořadí aktuální. Výsledky dle vyhlášení v Šumvalde. Jedinou chybou bylo nevyhlášení amnestie na bránu v poslední RZ tě za což se omlouvám. Neslyšeli to všichni - a to je problém.
Henry: Cílová fotobuňka opravena - připravena na Řepiště.
Česťa: Jinak trať vypadá hodně luxusně
Česťa: Já se klidně přiznám že jsem trefil bránu Já stim žádný problém nemám
Pavel a Tom: Dráha Řepiště v přípravě. V pátek se doladí zbytky odkaz »
Pat: Je naprosto zbytečné zde řešit podle mně velice povedený závod. Jetli se penalizace neřešily bezprostředně, je zbytečné jitřit emoce přes web. ještě jednou díky pořadatelům.
zava: nejde o body, jde o princip pravidel, s Oliverem jsem jel jízdu já a čekal jsem na něj v cíli a byl jsem u toho když projížděl bránou a rozhodněji ji netrefil. toť vše k šumvaldu. zduř
Henry: Takže budu čekat na informace kdo všechno přizná, že trefil bránu (pro Jirku - mimochodem pokud si pamatuji tak to byl i Oliver...). Jinak video úžasné - čekám na foto. Škoda, že problém penalizací se řeší zde a né na závodech. Pokud by někdo namítal cokoliv - mohl a hlavně měl to udělat na místě.
Tom: Je úplně úžasné jak jsou všichni znechucení tím že jeden člověk trefí časomíru, ale to že to udělalo dalších 5 nebo kolik lidí tak je vám u prdele, je to vážně jako jeden velký vtip nebudu se tu s vámi hádat protože vím že to nemá smysl, já se klidně svých bodů i vzdám protože nemám důvod si tu něco dokazovat, pokud vám na těch bodech tak moc záleží klidně si je můžete všechny sežrat a jirko co se týče dodržování pravidel a tak dále... v pravidlech máš přímo napsáno "Registrace týmu je 300 Kč/rok. Poplatek je splatný při prezentaci na první soutěží sezóny. " takže čistě teoreticky by Oliver v týmu být taky neměl protože poplatek při PRVNÍ soutěži sezóny nezaplatil ale to já jen tak, když jsme u toho dodržování pravidel a tak . A co se týče mně, klidně ať mi těch 30 sekud přidá, já se z toho fakt neposeru ale tím pádem žádám aby těch 30 sekund dostali všichni co tu bránu v poslední RZtě trefili. A teď chcu vidět kdo se přizná že jí trefil a uvidíme jak to tu vlastně chodí a jak všichni budou děsně ctít pravidla
zava: video moc dobré Láďo, a co se týče té poslední erzety, tak pravidla se mají dodržovat a je úplně jedno ,že si nepenaizoval nikoho!!! Měli ji dostat všichni 95% závodníků najíždělo do brány tak aby ji netrefilo ze strachu pelalizace, jde o princip né o ten jeden posraný bod. Poškodil jsi všechny zůčastněné. 7. Penalizace, diskvalifikace, tresty Za nedodržení pravidel nebo jejich porušení jsou udělovány penalizace, případně je jezdec diskvalifikován. Penalizace - Volný průjezd dále jen - VP - přidělení dvojnásobku času vítěze dané RZ v dané kategorii . Maximální počet VP V jednom závodu je 2 pak následují Super VP viz. níže. - Super VP – přidělení trojnásobku času vítěze dané RZ v dané kategorii . Super VP je přiděleno každému jezdci, který byl již v daném závodě 2x penalizován klasickým VP. - úmyslné posunutí rukou vozu, které neuvízlo - 15 vteřin - předčasný start 10 vteřin - každý úmyslný dotyk modelu s nohou pilota 5 vteřin - neumožnění předjetí jezdcem startující za mnou - 30 vteřin - neobjetí vytyčené překážky – zkrácení tratě – 30 vteřin za každý neobjetý bod - naražení do časomíry – 30 vteřin - servisování vozu v zakázaném čase – 30 vteřin - neodstartování do rychlostní zkoušky v určeném čase bude penalizován přidělením VP
MuFex: A je to tady :-) narychlo.. ale o to v rally jde.. být nejrychlejší :-) na trati mi to nevyšlo, tak alespoň tady :-) odkaz »
Palo: Mě to je jedno hádat se nebudu pro příště už vím
Henry: Ještě jednou. V poslední RZtě nikdo nebyl penalizován za bránu - i když do ni narazil víc či miň. Tomasz nebyl penalizován protože jezdci před ním ( a za ním) nebyli taky. O nic jiného nešlo. Protest dle pravidel lze taky podat u ředitele závodu na místě. On je jediný dle pravidel, který má právo rozhodnout.
Palo: Kdybych to věděl tak tu bránu odpálil taky a byl bych sto procent před tomášem dělilo nás sekund a a půl
Palo: Bylo řečeno že první část brány bude penalizovana a zadní část ne jak to libor říkal ptal jsem se ho i po závodu takže pravidla jsou k ničemu pro příště budu vědět
Henry: Pro Pavla. K trefování brány v poslední RZtě. Trefení brány bylo asi do hromady 6. Hned při prvním trefení '(tuším, že to byl Česťa ale nedám za to ruku do ohně), bylo řečeno, že brána se penalizovat nebude. Proto ani Tomasz ani další ,kteří bránu trefili penalizováni nebyli.
Palo: Ahoj všem po včerejší poslední RZ jsem zklamán protože henry nepřipsal tomášovi penalizaci za trefení branky což vidělo mnoho závodníků ovlivnilo mé bodování takže jsem zklamán psal jsem to henrymu tak doufám že to doplní a změní jinak všem děkuji za pěkný závod a rady petra pavláta
PIŠTA: Dovezeme
STYVV,PIŠTA: Libore mám rampu,dva přechodové mostky,most oblouk a přepravku s reklamníma brankama na ohraničení depa.Český Těšín
Jirka K.: Suchdol má plachtu Moraviacup. Vezmeme.
Libor: Zdravím závodníky, jelikož se jede další závod u nás v Šumvaldě, tak scháním nějaké věci jako je startovací rampa, depo, reklamní plachta Moraviacupu a skoky. Můžete mi prosím poradit kdo to má a kdo to může dovézt na závod. Díky Libor
moraviacup: Na titulní straně info k přesunu termínu závodu v Řepišti.
MuFex: Pozdě, ale přece :-) odkaz »
pavel a tom: pro případ horšího počasí mám ještě navíc oproti loňsku zajištěnou malou tělocvičnu , takže bychom se měli vlést všichni pod střechu, bude stan, krytá terasa a malá tělocvična
Kuba: Pár fotek z Vyškova najdeze zde: odkaz »
Petra Neckařová: odkaz »
Team Samohýl: Článeka pár fotek z Vyškova odkaz »
Henry: Nějaké foto?
Jirka K.: Omluva přijata. No stress.
Moraviacup: Vše opraveno. Prosím týmy Moribundus a Hornet aby do Řepiště přivezly plakety za Vyškov. Opravdu je to špatně. Nikoho to při tom nenapadlo na místě... Náš šampionát se Vám, týme MORIBUNDUS , mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politování hodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně jednou za deset let! Upravil jsem odkaz a už by se měly objevovat všichni všude.
Luboš: Henry já nejsem v hlavní kategorii na 3 místě!!!
Jirka K.: Nejsem ve výsledcích pro Moraviacup. V celkových ano. No a ještě detail :-) Chtělo by to přepočítat týmy :-) A budu požadovat opakování ceremoniálu. :-) Luboš s Honzou mají 26 bodů jestli dobře počítám.
Moraviacup: Ať koukám jak koukám tak já tam Jirku mám... Jestli je nějaký problém napiš mejl nebo zavolej... Průběžné pořadí po prvním podniku již aktuální.
Ondra Klich: Tož jsem brejlil na výsledky. No buď jsem slepýš a nebo se stala někde chybička. Ani boha nemůžu najít bratra Jirku ve výsledkové listině. v grafech ještě figuruje, ale jinak nic. Jestli můžu poprosit i o jeho výsledky ať mu můžu pořádně vyhubovat jak jel blbě. Díky
Pat: Nevím jaká je dohoda s krokodýlem Brno, tamje start v 9.00 a RZ 10 ?
Moraviacup: Upravené propozice již zveřejněny.
Pavel a Tom: jelikož mám v sobotu šichtu a končím v neděli ráno, tak pokud se mi nepodaří vyměnit šichtu na pátek, tak nestihneme dojet na závody ve Vyškově ... a dovolenou nedostanu ...
Luboš: No my se pojedem rozjezdit s Honzou do Světlé nad Sázavou kde je závod spojen s MČR RC Rally
Jirka K.: Tak co bando? Nazbrojeni?
Moraviacup: Kalendář na rok 2017 již zveřejněn
Moraviacup: Video i fotogalerie aktuální...
Henry: Fajn zpestření . Foto odkaz »
Pavel: Tak jsme se zúčastnili mikulášského závodu v PL fotky nemám tak dám aspoň výsledky jinak konečně druhý a žádná cena odkaz »
Neckařová Petra: odkaz » Moc se omlouvám všem zúčastněným za zpoždění mých fotek. Zde aspoň něco málo.
Jirka K.: odkaz » Veletrh hraček v Ostravě! Trať je postavena. Zapomněl jsem vyfotit :-(. Ještě se bude určitě dolaďovat podle toho jak nám bude vyhovovat. Je spojená s drift dráhou, takže když nebudou jezdit tak nás pustí na celý okruh. Musíme jezdit opatrně, takže žádné monster závody. Je to hlavně pro lidi. Kdo něco zničí = opraví to nebo zaplatí. Takové jsou pravidla. Stoly a židle tam jsou, takže nemusíte brát. Zatím mi nikdo nehlásil že přijede na pátek. Kdyby ano, tak sraz je ráno v 8.00 před hlavním vchodem. Pro ty co přijdou později mi zavolají a já si pro ně dojdu. Tel.: 737472570. Parkování je v areálu výstaviště nebo kolem něj placené, ale nic hrozného. Zítra budu mít více zkušeností a zase napíšu co a jak.
Luboš: Ondro dej sem nějaké fotky.
Ondra Klich: Ahoj lidi, rozjíždíme s bratem výrobu světelných ramp. Přijímáme objednávky. Možno v barvách: Černá, bílá, hnědá, žlutá, zelená, modrá, oranžová, stříbrná, růžová, šedá, fialová a jejich odstíny. V přední části je umístěna naše reklama, za poplatek 50kč možno oddělat nebo přepsat. V zadní části text libovolný dle objednávky. A teď to co zajímá každého a to cena: Světelná rampa s parabolama, bez elektro (seznam věcí co je potřeba dodáme) 300kč. Kompletní světelná rampa s elektronikou 450kč. Předání na prvních závodech nebo pro nadržené poštou. Aby jsme mohli nakoupit nějaké elektro, paraboly a další materiál, potřebujeme vědět kolik těch ramp půjde do světa. Takže si do konce října rozmyslete kdo by chtěl.
PIŠTA: Do Ostravy nemohu jet jedu se veselit na jižní moravu.Brácha vdává dceru,tak si to jedeme užít....
HRT: Všem pořadatelům závodů děkujeme za pěkné závody v sezoně 2016, bylo to super a už se těšíme na další rok. PS: Jirko vypadáme jako koumáci ale náš tým na konci zabral :D
Jirka K.: Ahoj lidi, dostal jsem nabídku na předváděčku RC rally na veletrhu hraček v Ostravě 29-30 října. Nevím ještě úplně přesně co by to obnášelo, ale kdo tam někdy byl a viděl jak tam mají drifteři a offroadi dráhy, tak si umí představit. Letos jich je ale málo a potřebují pomoct ve smyslu jezdit a ukazovat auta. Měl by někdo zájem? Je to zdarma a vstup taky zdarma. Dejte vědět co nejrychleji, i pokud víte že ne. Dík.
Marek 1: Ahojte ešte raz sa chceme poďakovať za super zavody v priebehu roka a pokiaľ by sa fakt jeden podnik konal u nás na SK tak sme poctení
Jirka K.: Tak už jsem to všechno vstřebal. Sezóna parádní. Všichni se snažili zvyšovat úroveň šampionátu. A tak to má být- bo tak je to správné. Luboši, Honzo! Vy jste ale koumáci!
Honza: fotky karvina: odkaz »
Ondra Klich: Fotky Šumvald odkaz »
Ondra Klich: Fotky Karviná odkaz »
Ondra Klich: Fotky Krnov odkaz »
Shoutboardy končí. Více zde.