Pridať odkaz »
Petr Grygar: Ještě jednou já, Jurko. :)) Čtu si tady ty tvý články a znamenitě se bavím! Ten o Čubově kopci - to je fakt bomba!! :-))))) Jak na vás čuměli, co to táhnete, hihihi!! Jo, nezasvěcený lidičky, čumějí jak vyvoraný myšičky, checheche!!! :)) Z vlastní zkušenosti vím, jak nás takoví mají za špióny, co přes den kdesi slídí po info, večer pak šifrujou depeše, aby je pak v noci odvysílali kamsi na centrálu (snad do Langley, hihi...)samozřejmě v kódu pana Morse. Když se objeví problém s TVI, to jsou pak pecky! Nechtěj to zažít!Někteří tímto postižení kolegové se kvůli tomu dokonce museli ze svýho QTH odstěhovat... Přitom je to často způsobený konstrukcí TV RX, který nejsou pořádně odstíněný, takže se tam napere kdeco. Tak zatím vše, měj se. :))
Petr Grygar: Jinak Juro - tvoje stránky i videa jsou PERFEKTNÍ, pokračuj v jejich natáčení. Jen občas je na některých videích příliš hlasitá hudba, která přeřve to, co se na nich děje. To je ale snadno odstranitelnej nedostateček, že? Z tvých videí je patrné, že jsi zřejmě nadšenej fanda do radioamatéřiny. Tak to má bejt! Taky jsem kdysi byl takovej... Kde jsou ty časy... Bez toho nadšenýho fandovstcí se to snad ani nedá dělat. Takže ať ti ten elán vydrží, přeju ti všecko NEJ jak v novým roce 2017, tak i na pásmech, v práci či studiu i v soukromém životě! Fandím ti!!
Petr GRYGAR: Zdar Juro, vysíláš taky CW? Na tvejch videích jsem tě s KEY neviděl, leč zmiňuješ se o osmdesátce a ve svým hamshacku máš i trx na toto pásmo a na něm ovladač s označením CW. Ještě by mne zajímalo, co pořád míváš (i tví kolegové) za problém se sigs na portablech. (Viz rprt 45, či dokonce 33!) A to i v místech, kde by se dalo čekat, že to bude chodit. Je možné, že stojíš s trx či že máš ant nad spodní vodou nebo podzemní prostorou, tato místa sigs pohlcují. Je dobrý zkusit se s tím postavit (nebo postavit ant) o pár metrů dál a je po problému. Vyzkoušej to, třeba to v takovým případě pomůže. Měj se - MNI LUCK ES DX, VY 73!!
OM4AJK: Tak nakoniec sa to podarilo O_o pekné povíídanie bylo :)
Zdeněk OK2ZF: Zdar Juro, zdravím tě po delší době. Zkoušel jsem echolink nějak překonfigurovat, takže až budeš mít čas, zkus se mi ozvat. Ty jseš nedostupný, píše mi to, že nemůže nalézt cestu. Máš nastavený domácí router? Případně napiš převaděč, na kterém se můžeš ozvat a kde je echolink. Zatím se měj, Zdeněk.
Admin OM4AJK: Ahoj, jasné, bývam tam keď som večer v posilovni v pivnici. Raz som sa na Teba aj nakonektil, ale napísalo mi dáku chybu. Ale problém v tom nemám. Môžme vyskúšať ;-)
Zdeněk OK2ZF: Zdar Juro, zahlédl jsem tě na echolinku, ale neměl jsem připojený mikrofon na pokec. Tak někdy bychom mohli zkusit toto spojení. Když tak se domluvíme na nějaký čas a můžem to zkusit. Teprve to sice zkouším, ale můžeme to někdy realizovat. Zatím 73. Zdeněk
Admin OM4AJK: Jojo, díky Zdeněk ! taktiež naspyš, a doufám, že někdy i dovidenia v Holiciach, poprípade aspoň v nejakom videu. BTW, dúfam, že týchto videí bude oveľa viac, v súčasnosti sú dve takéto videá, po každom krajšom portabli vznikne jedno krajšie video ;-)
Zdeněk OK2ZF: Pěkné video Juro, smekám klobouk. Naučné a opravdu zaujme. Zase někdy naslyšenou a doufám že někdy na direkt.
Admin OM4AJK: Jo jo jansně v pohode :-) Veď stejne sú to predsa len osobné stránky:) Ale dúfam, že bude čoskoro nejaký portable .. Doporučujm pozrieť odkaz » , je tam časť Tvojho spojenia do mnou
BlueBoard.cz ShoutBoard