Přidej zprávu »
Mandragora: Vyslyšela jsem volání po přidání pole pro osobní poznámku. Od dneška tedy můžete ke každé povídce přidat nejen komentář, který je veřejný, ale i osobní poznámku, která je pouze a jen pro vás. Rovněž je možné ve vlastních komentářích a poznámkách vyhledávat podle přesného řetězce.
Mandragora: Po dlouhém, usilovném a vyčerpávajícím boji se mi konečně povedlo dovést již dávno slibované fórum do provozuschopného stavu. Nicméně je to pořád BETA verze a další úpravy, které vyplynou z provozu, budou následovat. Protože fórum běží na jiném serveru a jiné databázi, je bohužel nutné, abyste se znovu pro fórum registrovali. Doufám, že fórum obohatí českou fanfic scénu o místo, kde se můžeme setkávat a vyměňovat zkušenosti a i jen tak si pokecat s lidmi se stejným koníčkem. Chovejte se, prosím, na fóru slušně, aby admini nemuseli zasahovat a příspěvky mazat nebo dokonce zablokovat přístup.
Mandragora: Pod tlakem okolností jsem byla nucena rozšířit pravidla i když jsem zastánce toho, aby byly co nejstručnější. Prosím, přečtěte si upravená pravidla a pokud se něco z toho Vás týká, tak příslušné komentáře opravte. Jinak budu bohužel nucena použít mazací tlačítko, které vlastním. Sice nerada ho používám, ale mám ho a nebojím se ho použít.
Mandragora: Bylo přidáno pole na uvedení jména překladatele u popisu povídek.
Mandragora: Byla přidána drobná úprava k nastavení filtru fandomů. Nově je tam volba "Změnit označení všech". Vzhledem k velkému množství fandomů (už jich je 65 ) tato úprava se stala poněkud nezbytnou.
Mandragora: Dneska bylo přidáno nové pravidlo: Odkaz na fanfiction dílo může být pouze přímý. Nevkládejte odkazy na různá datová úložiiště. Respektujte autory, kteří svá díla stáhli z internetu.
Mandragora: Byl přidán další stav k nehodnoceným povídkám a to "Nemám zájem". Takto si můžete označit povídku, která vás nezaujala nebo ji vyřadit ze seznamu K přečtení a podobně.
Mandragora: Nově přidán přehled hodnocení povídek u čtenářů, kteří jsou zároveň autory a mají zde zadané některé ze svých povídek.
Mandragora: Byly upraveny položky archivu, kdy předchozí roky jsou nyní sloučené.
Mandragora: Přidala jsem odkazy na přehledy povídek podle hodnocení v profilu čtenáře.
Mandragora: Další rozšíření: byla přidána statistika, která zohledňuje nastavené filtry; byl přidán online monitor zobrazující počet online lidí prohlížející si deníček.
Mandragora: Nově je přidán seznam povídek, které byly vyřazeny z důvodu neplatného odkazu. Tyto povídky pořád zůstávají v databázi i s komenty, ale zobrazí se pouze v seznamu neplatných povídek. Pokud někdo z vás najde platný odkaz informujte nás, prosím, a my povídku vrátíme zpět mezi běžné povídky.
Mandragora: Změny a opravy v deníčku: upravila jsem lišty s písmenky u Přehledy A-Z pro Autory a Povídky, povídky jednotlivého autora se nově řadí podle abecedy, opravila jsem zobrazení průměru u celkového seznamu ze statistiky, je dodělané vyhledávání v osobním deníku, opravila jsem vyhledávání, kde byla chyba, doplnila jsem řazení podle názvu vyhledaných povídek, dodělala jsem stránkování, kde když bylo víc jak 30 stránek, tak to už přesahovalo do menu.
Mandragora: Byl přidán nový fandom - Merlin.
Mandragora: Omlouvám se, ale mojí chybou se nešlo dnes odpoledne zaregistrovat. Už je to opravené.
Mandragora: Vzhledem k tomu, že jsme museli kvůli registraci spambootů promazat seznam čtenářů, mohlo se stát, že jsme někomu omylem smazali účet. Pokud se tak stalo, omlouváme se.
Mandragora: Byl přidán v pořadí již 38. fandom a to MASH.
Mandragora: Přidán nový fandom Black books.
Mandragora: Byly přidány dva nové fandomy: Buffy přemožitelka upírů a Angel.
Mandragora: Smazala jsem povídku Starý vs. nový život od Belatrix Black, protože byla zapsaná autorkou, která tímto obešla pravidla FFD. Navíc si zcela nestydatě přidělila maximální počet bodů.
BlueBoard.cz ShoutBoard