Přidej zprávu »
Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu odkaz » , na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašeho týmu, ty můžete najít na následující adrese: odkaz » Budeme rádi za jakýkoliv feedback. Děkujeme!
Massaro: Borci je to na dosah a vsichni mame byt,už ted, na co pisni.Dotáhnem to do stastného konce a "Aranka holahouuuuuuu"
fotbalizer.cz: www.fotbalizer.cz
dzeky: Takže ty Kajesy odložily oba špíly, to je docela dobrý. Jste sice první, ale nepřistoupil bych na to. Zdar, ať postoupíte.
Pepa: Dobrý den ještě nám zbývají poslední vstupenky na beznadějně vyprodaný finálový den Audi Cupu. Hraje Bayern Mnichov, Real Madrid, AC Milán a Tottenham. V 18.15 hod. zápas o 3. místo, ve 20.45 hod. finále! V ceně 2400 Kč je doprava a vstupenka na oba zápasy!!!!!! ODJEZD UŽ VE STŘEDU!!!! Pokud víte o někom, kdo by chtěl jet, tak dejte vědět Nástup možný na trase Bystřice n. P. - Žďár n. S. - D1 (V. Beranov) - Praha. Info na tel. č. 732 920 400
jaaggi: Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje). Kontakt - football.programmes@seznam.cz
Standa: Vážení sportovní přátelé, Dovoluji si Vám nabídnout kineziologické tejpy v našem nově otevřeném obchodě www.tapestore.cz Naše tejpy Vám pomohou od bolesti svalů, kloubů a posunou hranice Vašeho výkonu. V případě zájmu je možné pro sportovní kluby dohodnout individuální ceny. Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu v našem obchodě. www.tapestore.cz tapestorecz@gmail.com
Jara: Tak už to víme..
Honza: Kdo o tom rozhodl? v Ivanovicích zatím nic nevíme..
jeňas: Dnes 24.2. zápas zrušen, v úterý trenink 18.30, čtvrtek hala.
Admin: Prosíme návštěvníky těchto stránek, aby sem nepřidávali nevhodné odkazy. Diskuse slouží výhradně fotbalovému dění. Děkujeme!
Admin: Oficiální kontakt na správce je uveden v levém sloupci. Bližší info můžete směřovat tam. Děkuji
www.vasfotbal.cz: Dobrý den, založili jsme portál www.vasfotbal.cz na kterém si každý hráč může evidovat své výsledky (goly, nahravky atd) a srovnávat se s ostatními či zjistit jak je Zajímavý hráč. Nechtěli byste si též tyto karty založit? (pro hráče, i tým, i ženy, žáky atd). děkuji a nezlobte se za tento vzkaz, nenašel jsem ofic.kontakt na správce/hráče webu.
Jarek: Cau borci, na te přípravnej zápas v nedělu nemůžu, sem nemocnej.. :/ tak příští týden ve ctvrtek na trenálu snad už budu v pohodě.. :)
Admin: Nebudou, snad ani nikdo nefotil. On to ani Dětský den nebyl, jen takové dětské odpoledníčko
Satan: Naši se ptají jestli tady budou fotky z Dětskýho dne.
Jeňas: Přijďte podpořit naši přípravku a žáky na jejich finálová utkání. Úterý 17.30 přípravka a Středa 17:00 žáci.
Massi: borci bodově jste rozhodně zdatní!Jen tak dal!Kvalita hry se dá doladit pozděj!Hraje se na body
Massi: Hoši,dnes je ten spil "A"mužstvo -Massarovi zralí páni a sraz v 16:30h.V 17začnem,doufám,že učast bude hojná a špil bude stát za to.Počasí objednaný a bečka s klobásou taky .Rozhodčí bude z lidu,třeba někdo kdo nemůže hrát.Čus odpo!
Figo: Tak kolik
maldiini: Po delší době jsem si našel rudické stránky a rozhodl se připojit k diskusi svůj názor.začátkem bych chtěl předeslat že je tady problém generační,mezi hráči jsou věkové rozdíly i 15 avíce let!chybí zde mezičlánek,jakési pojítko a rozdíl je patrný zejména ve vnímání fotbalu jako kolektivního sportu.pro generaci jendy,ivoša,pacha,romeca,davida,chemála,masara a dalších skvělých hráčů byl fotbal na prvním místě,vytvořili skvělou partu která se léta pohybovala v krajských soutěžích.proto dnes někteří z nich těžce nesou když hráči mladé generace mají k fotbalu zcela jiný přístup.těžko jim to však vyčítat,je jiná doba.s problémy tohoto druhu se potýká většina mužstev na různých úrovních nejen v kopané.jedna věc se ale nezměmila a tou je zodpovědnost za sebe,potažmo za svůj výkon před kolektivem.jinak řečeno nemusí se vždycky dařit,ale hráč na hřišti musí nechat duši.a to mě osobně u většiny mladších kluků chybí.masaro na hřišti duši nechal,jinak to ani neumí,a proto nám bude chybět.ale uvidíme,třeba jej někdo nahradí...na jaře nás čekají těžké boje,věřím však že je zvládneme,máme to ve svých rukou. pokud mladí hráči dokáží prodat v mistrácích to,co přdevádí na treninku a přidají bojovnost tak nemám o umístění strach.co se týká mé osoby,po sezoně asi skončím.cítím,že přichází čas a nerad bych,aby bylo pozdě odejít se ctí.ale do léta daleko.podmínky pro fotbal jsou v rudici velmi dobré,jara a spol dělají maximum,klobouk dolů.važte si toho kluci není to samozřejmost!budu končit,tak jaru zdar a fotbalu zvlášť!
Rudica Fan!: jsi fakt uprimnej Lioneli Massi beru te, ses borec :)
massi: Lepší,když konkrétně vím s kým mluvím.nicméně reakce tohoto charakteru jsem očekával.odchod byl naznačen již na závěrečné.A důvodem nespokojenosti je chování a přístup mladé generace.navíc čas a věk už nedává podmínky a trenér říká,že to děláme pro sebe a to ten pocit nemám.starostí nad hlavu a na fotbal potřebuju se jít vyčistit a pobavit a né čekat kdo se do mně bude navážet.tolik k důvodům a ohlášení.co se týče bečky v sazebníku zřejmně odchod bude(nevím jak vynucený),ale zaplatit by se něco mělo (až bude hostování vyřízeno) a samozřejmně uhrazeny dluhy předešlé a těch je dost ,jako pokladním to vím.za zmínku J.Sedlák asi dva kastle,Urbánek min 3kastle,M.Zouhar a R.Toncer hostování asi teda bečka atd......je třeba chápat,že jsem uvolnil místo mladým a měl by to být vstrícný krok!
Rudica Fan!: Plus pro rudickyy fotbal je , ze odesel neustaaale nespokejeny Lionel Massi a minus , ze za odchod ,ktery nikomu neoznamil dluzii becku
Rudica Fan!: Lioneli Massi :) tak se odchaaziii z tyyymu dluziiiis becku za odchod ,ktery si nikomu nenahlaaasil !
massi: Tak,abych předešel nějakým špekulacím,chtěl jsem si přes zimu rozmyslet,tak jak jsem to řekl i na závěrečné,jestli má smysl abych pokračoval v sezoně(bodově celkem vydařené,herně a přístupem však ne moc dobré).Nesouhlasil jsem s podle mně dlohodobým a přílišným prosazováním omladiny(dle mého názoru místy na úkor kvality a kolektivnosti pro tým), a přivolání dvakrát odevšího hráče uprostřed sezony,pro mně bylo asi znamením,že dál nemusím pokračovat.Klidně bych se již chodil jen dívat,ikdyž by to zřejmně bylo dost těžké.A tak jsem rád ,že jinde o moje služby zájem projevili a jarní čast odehraju,ikdyž jinde.Pak se uvidí co dál.Přeju klidný zbytek sezony(měla by být bodů dost) a doufám,že ti co tlačili,aby hrálo mládí budou spokojeni,že jsem uvolnil místo a né ,že se to snad otočí proti mně.
Fanda: Doporučujeme: www.jistotahovorem.cz skvěla nová služba.
massi: tatoo,ziješ nebo jak!na mobil neodpovídáš,tak nevím.bo už stavíš?
massi: tatooo!!Vše nej,ale nevím jestli to vyjde a potkáme se v pátek .Napíšem si.s fotbalem zatím nevím ,není ani moc času to řešit.Tak se uvidí!!!
CHEMALEK: Mesi my sme jim to prodali bo aby se chytli v 1 B TOTOOOO
Massi: Tatooooo!0:7 není to moc?Sou Lipovečtí tak šikovní?Bo.....
Jeňas: To bude rychlejší - odkaz »
Jeňas: Pro info - odkaz »
Satan: Zdarec omlouvám se na úterý a čtvrtek, protože jsem ve škole. Dorazím až v sobotu.
Massi: Jestli dorazím na trenál,tak nejdřív ve čtvrtek nebo pak v sobotu!
Massi: Jo já jsem dnes nemohl panc vcera cele odpo az do 22h jsem se hnal za výhrou ve Futsale v Jedasích na turnaju a su hyn a v nedělu dohra v Play-off s mladejma.Plus rodinná návštěva ,takže nadhlavu.další akci někdo napište a dle času,kterého je pramálo,že Tatoooo,se dostavím.Cus!Hlavně se pokuste doplnit ty škopky at to nedopadne jak na sivestrovským fotbale.Pit je jedna věc a nosit druhá!!!!!
chemalek: Čest sokoli dnes nejdu bo musím z dětmi do bk. na brusle naplánoval to tchán totooo tak se omlouvám večer si půjdu zaběhat ja?Jo a mám omluvit i Massiho tak zatím čest.
Hruška: Všem do Rudice přeju všechno nejlepší do Novýho roku 2012 a hlavně hodně zdraví.
Massi: Já jdu,těším se na nějaké pohyb,snad mně neublíží!! akorát nevím jestli bych neokusil hostování za starší pány!podle počtu
Satan: Nebylo by špatný kdyby se nás sešlo co nejvíc. Ať ten fotbálek za něco stojí
Admin: Z minulých let je známo, že hrají staří x mladí, ale určitě se můžeš připojit. A rudičtí neví, co je to nepřízeň počasí, takže se hraje za všech okolností .
Paděs: Zdravím ve spolek , jak je zde poznamenáno, že se koná "Poslední fotbal v roce 2011", tak se chci zeptat, kdo se ho zúčastní, popř. se může připojit a kopnout si!? . + Kde se bude hrát? A co se bude dít v nepřízni počasí (špatný terén, sníh...). Díky za zodpovězení dotazů, přeji všem pěkné strávení nadcházejících svátků, do jarní části mnoho zdaru a pevné zdraví P.P.
Massi: Včerejší trenál=dobrá účast,avšak u některých tradičně slabé nasazení.Jinak já se nad sebou zamýšlím,ale očekávám,že se zamyslí i ti další!
Admin: O přeložení utkání na neděli žádala Olešnice (důvodem je sobotní pohřeb jejich funkcionáře). Jakmile změnu potvrdí svaz, dám termín a čas na stránky.
Massi: Nevím jestli se mně podaří dojít ve čtvrtek.Ale doneslo se mně ,že jste se dohodli na přeložení zápasu na nedělu s Olešnicou.trenál na čtvrtek 17h teda platí??????
Míša Hulis: zlomil jsem si prst na noze tak se omlouvám minimálně z příštího zápasu
Massi: Trenál byl dnes a další bude ve ctvrtek v 17h .Já asi nedorazím ani ve čtvrtek bývám do 18h.
Massi: Trenál byl dnes 8lidí.A pak bude v Pátek v 17h!
Admin: Sokol Rudice nemá přihlášeno mužstvo dorostu, tudíž nejbližším mužstvem vyšší věkové kategorie je po žácích mužstvo mužů. Startem Matušky nedošlo k žádnému pochybení.
Admin: článek 69 Působení hráčů ve věkových kategoriích 1. Hráči mohou vedle své věkové kategorie nastoupit i v utkáních vyšší věkové kategorie takto: a) mladší přípravka za starší přípravku b) starší přípravka za mladší žáky c) mladší žáci za starší žáky d) starší žáci za dorost e) dorostenci za dospělé Toto ustanovení platí pro kluby, které mají obsazeny zmíněné věkové kategorie. Pokud některé kategorie v klubu chybí, je možné hrát za nejbližší vyšší kategorii. 2. Nastoupení hráče z vyšší věkové kategorie v utkání nižší věkové kategorie je nepřípustné a bude považováno za neoprávněné nastoupení ve smyslu čl. 58 odst. 8 písm. f) a postiženo herními důsledky. To se nevztahuje utkání přípravek. 3. Pokud se uskutečňují oddělené soutěže mladších a starších v rámci jedné věkové kategorie (přípravka, žáci, dorost) je neoprávněným nastoupením také nastoupení hráče staršího za družstvo mladších v jedné věkové kategorii. Hráči mladší mohou nastoupit za družstva starších bez omezení. 4. O nastoupení hráče ve vyšší věkové kategorii rozhoduje pouze fotbalový klub. Počet nastoupení v jednom dni není omezen. 5. Kluby jsou povinny vyžádat si písemný souhlas zákonných zástupců s působením hráčů ve vyšší věkové kategorii a na požádání je předložit řídícímu orgánu soutěže. To však není nutné v případech, kdy v rámci jedné věkové kategorie (přípravka, žáci, dorost) startují mladší za starší (odst. 3).
Petr: Pokud opravdu Matuška mladší hraje za žáky,tak šlo o neoprávněný start.(soutěžní řád článek 69 odst.1)
Massi: Konečně se mně podařilo prosadit páteční trenál,tak snad jo!!!Doufám,že udám někde na 2h děti!
Satan: V pátek by nás mělo příjít co nejvíc, před tak důležitým zápase.
Massi: Trenál úterý a pátek v 17h.
Massi: No 3body důležitý!!!Hra byla špatná,ale s odstupem času se určitě nebudeme dívat na to jakým způsobem jsme tuhle výhru utrpěli.Pocit ze špatného výsledku dokazuje fakt,že jsme ani nezpívali.doufám,že jsme tím neurazili fotbalovou.štěstěnu.Kdysi jsme to taky tak udělali a mnoho kol pak nevyhráli.
Massi: Takže trenál bych stíhal jedině v ten pátek a stejný to bude asi dalších 14dní(to pak možná ani v pátek),takže bohužel nedojdu,dám si menší trenál v sobotu za starý pány a možná ráno hokej,podle hlídání atak.zatím čus!
Paděs: Nevím, jestli bohužel nebo bohudík, ale nemáte Jak jsem psal, výjimka...ale když budu mít volno, tak se klidně zastavím potrénovat
Massi: Máme novýho hráča nebo jak?(Paděs)
Jarek: Čau skoro celej týden jsem v práci, takže uterý jsem trenál nestihl a ve čtvrtek jsem taky v práci (volno mi nedaj), ale kdyby se to domluvilo na pátek tak by šlo...!!!
Paděs: Trenál je normálně ve čtvrtek, v 17:30 stačí být na hřišti Dnes jsem byl i výjimečně já (tento týden je moc nestíhám v BK) - účast špatná - já, David Vymazal, Kuba Č., Kuba K., Malda + trenér a na fotbálek Jeňas...zatím je to tak (je asi jedno, jestli je to ve čtvrtek nebo v pátek, plus mínus hráč asi nic neřeší), ale pokud se domluvíte i na pátek, je na Vás...ale s takovou účastí to nemá moc význam
Massi: Trenál zatím nevím.Dělám dlouho v hokně a nemůžu.Ale psal jsem at se domluví třeba na páteční trenála pak to dají sem na diskusi
Míša Hulis: Omlouvám se z celého týdne jsem nemocen , snad se vyléčím do nedělního zápasu.
Satan: V kolik je čtvrtek trenál ?
Massi: No nevím,ted jsem teprve dorazil dom.Zkusím ti to poslat,nebo možná dopoledne ,jsme zítra doma.ve stručnosti.moc se mně o to m sklamání nechce rozepisovat.
Admin: Massi, zkus něco sesmolit ke včerejšímu zápasu. Kdyby se ti to podařilo ještě dnes, mohla bych to dát do sobotního programu. Díky
Massi: Dobrej bod!Jen škoda vyloučení ve 40min,myslím,že bysme měli body 3!Ale bod z venku je dobrej:
Massi: Dnes ostrej mač!Už su doma a 5štychů to zalepilo.(konečně vydělávám fotbalem,samý zranění).
Massi: Tak dnes dojedu,ale sklamali jste mně,že jste se nedohokli na pátky.
Massi: Dorazím až na druhý trenál.Bylo by dobrý ho dát na pátek,vždy když hrajem v nedělu.Nestačili jsme se domluvit.
Massi: Moc pěkně se o tom psat nebude ,ale dnes su doma ,tak něco sepíšu!
Admin: Massi, co Boskovice? Potřebuji něco do programu. Dík
Massi: Reporty v rychlosti zatím píšu já.Ne na vše si vzpomenu.Zapomněl jsem určo na jednu vaši tvrdou střelu ,kterou golman vytěsnil,ale o dokončenejch tutovkách nevím,ani na vaší ani na naší straně.Mohl jsem zapomenout(nemůžu po hřištu běhat s deníčkem)a většinou soupeři na utkání mají svůj náhled.Hlavně ,že souhlasí bodovej zisk a branky!
pajasx: co ten váš komentátor pláca za bludy doubravice mela v 2 polocase 3 tutovky - 2 z nich se štěstim chytl golman a 3 zazdil utočník nemluvě o dalších brejcích ktery si doubravice posrala špatnou finálni prihravkou - jinak gratulace ke štastným bodům
Massi: aPodařilo se!!! Maldo děkujem!!!!
Massi: Dnes těžký soupeř z Doubravice----byl bych rád kdyby to dopadlo jak na jaře.Potřebujem 3bodovou vzpruhu!!!
Admin: Mám, díky!
Massi: Reporty snad máš všechny.Že jo katko?A dnes byl po dlouhé době dobrej trenál a dost mně to bavilo(Satan,Jura,Ivoš,Chemál,David,Lukin,Massi,Trenéři).Dorazilo moc druhů piv ,tak se stavte ve čtvrtek i ostatní!!!
Admin: Šikula, Sloup už máme, teď můžeš začít pracovat na Blansku
Massi: Bylo by to dobrý o dnešní mu můžem zkusit napsat!Nemám toho času moc a su málo doma v BK.Uvidíme!Přinejhorším až do domácího programu.
Admin: Massi, co bude s reportem? Doufám, že nečekáš, až ho napíše P. Paděra
Paděs: Úvodní utkání OP Blansko "B" vs. Rudice bylo přesunuto na středu 24. 8. 2011!!!
Petr: Jak ste hráli s tím Blanskem?
Massi: Zítra místo trenálu přátelské utkání s Babicema v 17:30 v Rudici.Sraz v 16:50H
Massi: 8:1 pro nás.Měl jsem z toho trošku obavu,ale nakonec se rozdíl 2tříd doopravdy ukázal,ikdyž vyloučení někdy ve 40min,rozhodlo utkání uplně.Převaha však byla jasná hned od začátku.
petr: Jak skončilo utkání poháru Lažánky-Rudice?
Massi: V rámci úspor se jede na kolech už v dresech(nejsou tam sprchy).Sraz v 16h u kabin.!!!
Massi: Sobota první zápas v nové sezoně a to v 17 hod pohárové utkání v Lažánkách.Bude to zajímavý špil!
jarek: čau, dnes večer odjíždím na dovču na týden, návrat 6.8 takže ten zápas snad stihnu, ale nevím to na 100%.. takže kdyžtak dám vědět... zatím čauvec
Massi: Trenal potvrzen na uterý a čtvrtek v 18h.V sobotu30.7. asi zápas Otinoves(tam) a za týden v sobotu Pohár v Lažánkách.Více od trenérů.Kdo má zájem přidat zapojit se do přípravy je zván(má to jen jeden háček-----zápisné kastl a trochu chuti makat)
Massi: Kdy je další trenál zatím nevím.Dnes asi nebyl!!!Myslím ,že bude v úterý a čtvrtek v 18H.
Lada: Mezi 4 a 6 máte v rozlosování mezeru, chybí Sloup
Massi: První trenál snad zítra ,tzn.v úterý v 18h!!!! Zájemci si to rači ověří u trenérů..
Massi: Závěrečná byla po dlouhé době "Massakr", dlouho jsem se z ní probíral a navíc jsem si v emforii udělal svůj vlastní dluh 1kastl za nesplněný limit v hodu oštěpem 30m ,píšu do deníčku a zaplatím hned jak budou zaplaceny dluhy ze sezony.Nejezchleb,Sehnal P, ,Sedlák,Kopinec atd. Tatooooooooooo......to so dobrý body totooooo
Massi: Bacha odchod je drahej a máš tam ještě rest za narozky.Ale Report jsem ti zařídil už i tento a budeš v programu.
Sonix: ti dám poslední 2 kola za Rudicu !
Paděs: okey, na ty poslední 2 kola mého působení bych to mohl zvládnout
Massi: Pošli mně to na meil at mrknu!!!massaro@email.cz Dik
Massi: Report jsem poslal už včera Katce.ale od příště je to na tobě ,mám totiž pramálo času.A aspon to bude zase po čase pohledem jiné strany!
Paděs: Zdraviim, pokud je zájem, tak report můžu poslat , jelikož jsem neměl co na práci...napsal jsem to jen tak stručně, aby návštěvníci měli co číst tak že stačí říct a obratem ruky to mohu poslat, jinak ADIO
Massi: SPEC VÝZVA PRO NEPLATIČE:Nejezchleb, Sedlák Kopinec Sehnal P. Paděra .Dovalit kastl nebo akcni cenu pokladníkovy 150kč za jeden dlužnej kastl,někteří mají dva!!!!
Massi: Kolenu dej jardo klid.Šošůvky jsme docela zvládli,bodů jak vix Tatoooo!!!Další beča ,tentokrát od Maldy za výhru plus kastl za kapitána=kdo umí ten umí,je tak tatoooo!! KATKO asi opačně napsanej výsledek,report snad do středy ,ale času moc není.to by stačilo ne?
Jarek: Čau, to koleno mám v hajzlu, takže na Šošůvku ted v nedělu určitě nebudu, ale doufám, že to aspon na ten Kořenec a Lysice bude už dobrý.
Massi: Mám odpolední,takže na trenal to nepujde!!!A v patek tím pádem nevím,neví jestli dostanu dovolenou!!
Massi: Vaše oslabení otázkou asi je,ale kdyby je fakt kdyby.Myslím,že v první půlce to nebylo nějak poznat,ale vaše produktivita byla mizerná a to zřejmně rozhodlo.Pak jste se složili a byl to koncert z naší strany!
Jarek: Alešu taky nám chyběli dva hodně dobří hráči...
Aleš: Je otázkou, jestli byste si s námi tak pohráli, kdyby nám nechyběli dva nejlepší hráči po bezdůvodných vyloučeních ve dvou posledních zápasech
Massi: ŠNŮRA POKRAČUJE.VYŠLO TO A DRUHOU PŮLKU JSTE SI S NIMA PĚKNĚ POHRÁLI.KDYŽ SE DAŘÍ TAK SE DAŘÍ!!!
Massi: Tak zítra pokračujem ve šňůře a myslím ,že bod by byl dobrej.Ja netradičně v roli diváka=je to boj.Zítra čus!
Katka: Díky
Massi: Report jsem poslal!!!Na trenál dorazím nejdřív příští čtvrtek,ale jen jestli po obstřiku odezní bolesti v úponu!!
Massi: Report snad zítra.Tentokrát téměř v roli diváka.Už jsem musel vyhledat pomoc odborníka a minimálně v Olomučanech nemůžu nastoupit.Pak se uvidí!!!
Massi: Report jsem poslal
Katka: Díky, zítra bych to potřebovala i do programu.
Massi: Katko!Report už mám rozepsanej.Dopíšu to večer po práci a pošlu!
Massi: Po dobrým výkonu vezem do Rudice BOD.Myslím si ,že víc než zasloiuženej.
Jarek: Čaum, předem se omlouvám, že dnešní trenál nestihnu musím do práce... a na nedělní zápas taky nebudu, taky sem v práci! tak ale čekám 3 body
Massi: Tak jak proběhl včera trenál.Počasí nepěkný,ale ...něco se dalo dělat né?Já léčím zraněné svalstvo ,jak to jde,zítra dojedu,alespoň si zaběhat.Tatoooo ty taky néééé?
Raduz: Já se omlouvám,budu mimo Rudici D.C.
Massi: Dnes jsou hráči mužů zváni na bečku,myslím,že jsem to řikal všem,ale kdybych na někoho zapoměl tak od 17h točíme!
Massi: Je to ok!Utkání ve Vavřincu jsme zvládli.Snad nám výhra 4:0pomůže a brzo setřesem obavu ze sestupu.
Massi: No v noci jsem něco srandovního zas upletl a poslal!Nedošlo ti to?Akorát pošlu ještě sestavu
Katka: Massi, co report?
Massi: Noha docela vydržela,ale bohužel z výkonu nemám vůbec radost.Musím na tom zapracovat.Tatoooo na Vavřinec už deš neeee???
Massi: Seznam dlužníků za narozeniny:ROK 2010 Gromský ,Kopinec,Nejezchleb,Sedlák,Konečný ROK 2011:Paděra,Přikryl,Opluštil,Chemčuk,Nejezchleb,Krátký Neomluvený zápas: SEDLÁK,SEHNAL P. , Příkladem jdou trenéři Daněk,Pernica K., a Malda ti již kolektivu kastl donesli. Rozloučili jsme se s Petrem Urbánkem + je přeci jen vidět větší nasazení na treninku a klid v teamu,minusem je že jsme zjevně přišli o 3kastle co dluží. ale máme dost.MYSLÍM,ŽE PIVKO SI KAŽDEJ RÁD DÁ A CHEMÁL ZAHÁJIL UŽ PIVNÍ SEZONU,TAK PROSÍM NOSTE NENÍ TO PŘECE ZAS TAK MOC PRO "MANČAFT" !!!
Massi: Pro trenéra:Sval na tom není dobře,ale oproti ránu to teď vidím nadějněji.Doufám,že to vyléčím,abych aspoń poločas vydržel.Víc uvidím zase zítra!
Massi: Jména budu muset napsat!!Report se pokusím!Zápas jsme sice prohráli,ale myslím si,že zvladli dobrře.!Chybělo nám promněnit,alespoň jednu z asi 4hodně dobrých šancí(mnou počínaje).Všem 11 lidem díky! Hodnotili jsme to s Maldem na Velvetu amyslím,že je by to mohl být začátek lepších časů.Musíme se poprat a hlavně splnit cíl záchranu(o tu jsme dnes nehráli).musíme zvládnout dobře úplně jibé zápasy.HOŠI DÍKY!!!
Admin: Massi, prosím o report z dnešního mistráku. Díky
Jarek: Napiš jména
Massi: ŽÁDÁM VŠECHNY KTEŘÍ DLUŽÍ KOLEKTIVU JEŠTĚ KASTL ZA NAROZKY A NEOMLUVENÝ ZÁPAS ČI NEPROMNĚNĚNOU PENALTU,NECHŤ TAK UČINÍ!!!!POKUD SE NEVÍ KDO,NAPÍŠI ZDE JMÉNA,JE VÁS DOST A ŽÍZEŇ VELKÁ!!!!ZA TEAM DÍKY MOC!!!
Massi: Saty to je ok!Dojdi zítra to stačí.vČEREJŠÍ ÚČAST 8KUSŮ.Bohužel nasazení nula.Je těžký hrát dobře fotbal,když máš strach,že se spotíš. Špatná zpráva:Chemál má zlomenej OPĚT malíček na naze.
Satan: Zdar hoši neska nemůžu, protože mám moc učení. Dondu až ve čtvrtek.
Massi: Trenál byl dneska v 17:15h. V neděli zápas v Brně ve 14h. Potřeboval bych v neděli nastupovat v Rudici bude místo????
Satan: Kdy je neska trenál ?
Jeňas: Trénink čtvrtek 17:15. Zápas neděle od 16h VUT Brno.
Raduz: Zdarec,trénink je kdy a v kolik????Dík jak sviňa
Massi: Tak už ani nečekám jestli jste něco včera vymysleli.V nedělu jdu do práce!Napište sem někdo co bude dál.Jak trenál v po neděli a tak!
Massi: Chlapy o víkendu teda nic???
Admin: Pokud se bude někomu chtít, může na email: kata.matuskova@seznam.cz posílat reporty ze zápasů a bližší info o konání tréninků.
Massi: Bez omluv! Dík.....nevím nevím jestli budu dneska hratelnej,jde po mně nemoc,tak rači dojdite v hojném počtu.Ikdyž umělkubych si už nechtěl nechat ujít.Takže nejspíš dojdu,výkon asi nebude z nejlepších.
Admin: Omluva: 1.3. začátek v 19.00 hod.
Massi: Hrajem zítra v 19h nebo v 19:30h???
Massi: Tak mně svrběly nohy v hokně dost.No výsledek nic moc ,ale je to první špil a určitě klady se najdou!Zjistím na nedělním trenále !Informace mám,že trenál čtvrtek 17:45h venku a neděle ještě Křtiny od 9h.Tak zatím!Tatooooooo!
Massi: To je Jeníka Matušky.Volal mně Jenda,tak jsem mu říkal,žes ju bral.
Raduz: Zdarec,kdyby někdo postrádal z rána hokejku,tak zůstala po tom vyrovnaným špíle v kabině.Mám ji doma a vemu ji na další hokej
Massi: Tak doufám,že Lažany jako team pro přípravu bude vyřazen na dlouho ze seznamu!!!!Odvolat zápas 3h před ,když je zamluvena umělá tráva a je potřeba uhradit pronájem to je dost sobecký a sklamalo to myslím ví c lidí než jenom mně.DRAHEJ TRENÁL Další plány:sobota19.2.společnej trenál+zápas v Brně od 13h ,Nedělní tělocvična tím pádem není a je až přátelák v Boskovicích na umělce v úterý 22.2. v 19h . .Já se omlouvám mám odpolední,tak až za týden.
Massi: Trenál:Uterý v 17:45 h večerní trenál,Ve čtvrtek 17.2. zápas v Boskovicích s Lažanama v 19h odjezd z BK v 18 h z Rudice v 17:30 u kabin.
Massi: Tak včera to byl supr těžkej výběh.TRENÁLY jsou v úterý a čtvrtek ,ale teď nevím jestli v 17:15 nebo 17:45hod prosím některého čtenáře ať to doplní a jde se běhat.A v nedělu zas ve Křtinách od 9-11hod tělocvična. ....Jinak vzkaz pro některé:Někteří naběhají a ostatní si dojdite aspoň zahrát fotbálek!!!!!!!!!
Jarek: Čau já bohužel tyky ne, dostal sem znova chřipku a mám další antibiotika :/
Saty: Zdar hoši neska nemůžu, protože su nachlazné
Massi: Trenál byl dnes ještě ve Křtinách v hale!Za týden v neděli už bude ,ale venku!Takže v NEĎELI V 6.2. V 9:15HOD V KABINÁCH A JDEM VEN!!!
Jarek: Čau ten trenál je furt v nedělu od 9:00 h. ve Křtinách nebo se něco změnilo? Ted sem byl dva týdny nemocnej na antibiotikách, ale ted v nedělu budu po noční, ale uvidím jak na tom budu, kdyžtak bych šel už tento týden..
Massi: V sobotu jsme se zučastnili v Jedovnicích turnaje ve futsalu.Nepostup ze skupiny byl nakonec sklamáním,protože neprohrát(3xremíza) a nepostoupit to nemůže potěšit.Ale herně jsme nesklamali. Horší je ,že v 8hodin jsme hráli první zápas(všichni to věděli) a na místě byl jen Ivoš,Chemál a já!8:03hod dorazil zbytek . Takhle se to přece nedělá!!!Tohle se projevilo hlavně na prvním zápase a nakonec se to ukázalo být klíčovým.Škoda!!
Massi: TRENÁL v neděli ve Křtinách od 9-11hod. .Bližší info u trenérů!!!
Raduz: Zdarec,já s Chemálem se omlouváme.Bohužel jdem do procesu.Spravím si chuť ve čtvrtek. .Jinak všem vše nej do nového roku.
Massi: POZOR!!! VÁNOČNÍ FOTBAL: MUŽI "A"- STAŘÍ PÁNI SRAZ 27.12.2010 VE 13:30HOD.VŠICHNI VÍTÁNI A DOUFÁME V HOJNOU ÚČAST.POČASÍ SNAD BUDE PŘÁT.JINAK ZŮSTANE JEN U PIVA.ŠTASNÉ A VESELÉ VŠEM
Massi: Borci co kdybych se pokusil najít termín v tělocvičně v Kotasích jak jsme chodili na jaře.Myslím by nám to do zahájení přípravy na fotbálek mohlo stači.Stačí 6-10 lidí.To dáme tatoooooo ,né!!!??4tvrtky by mně mohli vycházet.MÁM TO OBJEDNAT cca na 7hod,love by jsme se složili po trenále!
Massi: Pro informovanost uterní trenál se nekoná(Krasova není volná) a platí pouze ctvrtek v Krasové od 18:30 hod.
Massi: Tak dneska jsem měl možnost vidět Radúza juniora v akci v bráně!A musím říct,že je to SUPER_MACHR_GOLMAN_!!!Úžasný výkon!!!
Massi: Takže mně to zas nevyšlo!Dom jsem dorazil až ve 20h,tak se moc omlouvám!
Michal: nazdar, trenal je dnes tj. v utery ale nevim presne v kolik..myslim si, ze o pul6 - ja ho dnes nestiham. No a ve ctvrtek se zacalo chodit do krasove na umelku - ta je domluvena od pul7 a nevim kdy odjizdi z Rudice.
Jarek: Čau borci, kdy bejvá trenál...? možná bych to pomale začal rozcvičovat...
Satan: Kdy je neska trenal?
Massi: Na trenal asi pujdu!Kdy a kde zítra je?
Michal: trenal je v utery 17:30 na hristi a na ctvrtek se pokusi Karel domluvit umelku v Krasove ..asi kolem 19:00, ja uterni trenal nejspis taky nestiham jinak prijemne 4 body za vikend,kdyz nepocitam ty sobotni hokejove..
Massi: Tak vůbec nevím jestli se mně zadaří nějakej trenal.Moje návraty z práce jsou dost nejisté.Tak mně moc nečekejte.V kolik a kdy vlastně tento týden jsou trenaly???
Massi: Tak 4bodovej víkend!!!Dost slušný.Tak bych řekl Chemále je vhodná chvilka pro zakončení,že?Ale ještě nějakej zápas dáme,ne???
Massi: Je pěkně ,tak v 16hod jdem na ně.Lipovec holahooooo,tatoooo!!
Admin: Oprava: začátek utkání s Lipovcem je v 16:00 hodin
Admin: LIPOVEC - RUDICE 16:30 hodin !!!
Honza: y kolik se hraje zitra fotbal?
Massi: V Doubravici zasloužená výhra domácích.Chyb bylo moc,tak asi nemá cenu takovej debakl hodnotit.Hustttýýýý!!!V pátek je třeba podat mnohem lepší výkon.
Paul: Taky se mne nechce
Petiik: nesmi se hrat !
Paul: Bude se dnes hrat v Lipovci??????
petr-šošůvka: Massi v pohodě.Napsals to sice tak,že jsme byli naštvaní,ale taky jsem říkal,že jsi to asi myslel jinak a tvoje vysvětlení beru!
Massi: Tak,krátkej komentář byl hlavně pro naše hráče,aby jsme nepřecenili výsledek z Drnovic a zároveň se vědělo něco aktuelního o vás.Burčák jsem nepil!A ani jsem nenapsal,že vaši hráli blbě.Vaši využili maximální produktivity,alespoň od stavu 2:2(tehdy jsem to sledoval.Ta pravopisná chyba mne fakt mrzí,ale nejspíš nebyla poslední,tak se omlouvám hned předem za případnou další.
Fanda šošůvky: Massi neměl si toho burčáku nějak moc když si ten fotbal viděl ? Naši kluci jezdili a bojovali ,vyhra byla zasloužená !!!Mimochodem raděj se starej o Rudici taky moc pěknej výkon o víkendu
Šošůvka: Pro Massiho: "Sklamali" sice slyším S ale píšu Z. Je škoda, že jsi neviděl celý utkání, protože tvůj příspěvek je naprosto neobjektivní.
Šošůvka: Pro Massiho
Massi: Sledoval jsem část utkání Šošůvka-Drnovice 6:2(2:2),Drnovice sklamaly a co jsem viděl,tak s nedokázaly vytvořit ani jednu tak dobrou šanci jako proti nám nedaly(aspoň 3x).Pravda před poločasem jim měl rozhodčí písknout na Setničky penaltu a Šouvce tam v druhé půlce spadlo vše,ale překvapení to je určitě.
Massi: Tak pan "O" se nepoodhalil!Skoda!Zapas v Drnovicích jsme výslodkově zvládli na jedničku a to je super.Přiznat si musíme,že hra měla stále ještě velké nedostatky.Ale to štěstí co nám v zápase s Vysočanama chybělo(alespoň na bod),jsme si v Drnkách vybrali snad i dvojnásob.Co je doma to se počítá a bod je to zlatej.Ted musíme zahrát doma.Dnes na trenal nejdu.
David: Borci supr výsledek,tolik bodů sem tenhle víkend opravdu nečekal.Hlavně je potřeba neusnout na vavřínech, poctivě makat dál a v neděli to musíme potvrdit doma .Vysočany budou určitě těžší soupeř,ale věřím ve tři body!!!
Raduz: Taktéž gratulace, moc hezký.A Lubo Ty už chystej brusle.
Pacho: Jste fakt dobří,ani nevíte,jak se ten regionsport čte dobře...už to málem vypadalo,že budu muset potrénovat :-)...doufám že jsem aspoň vylekal pana "o" chi,chi,chi.Slibuju,že už se vám do to plést nebudu.Tak jen tak dále a šňůru bodů nepřerušovat!!!
Jeňas: Šest bodů za víkend to je fakt dobrý, velká gratulace. Jen někdo napište reporty, sestavu a průběh zápasu. Dík. A pořádně se připravit na nováčka z Vysočan, který bude velice silný soupeř.
Massi: To SOO dobry body Tatooooo!Vsem dík a snad se objeví i kolektivní duch.Dnes v tuto dobu jsem cekal max 2 bpdy na konte.Radost mame asi vsichni.
Jarek: mazec včerááááá, hodně dobrý 3 body totooook. Všichni makali na 110 % a to je ono... ještě jednou dík... v nedělu další 3 body... Bohužel já mám tu nohu v řiti, vidím to minimálně 14 dní STOP...
David: Já bych si tipnul,že pan"o"určitě tolik odvahy aby se nám představil nenajde
Massi: Pořád čekám jestli se pan "O" dokáže odhalit.
Massi: Trenal:Zitra tzn ve středu v 17:30hod.Pro Tatooooooo......
Massi: Ve středu na trenál dojedu o něco požděj,jak to stihnu z trenálu přípravky.Čtenáři vyřiďte,dik!A co ty Tatooooooo,nevím jak na 6dovolené,ale určitěs nám proti Vavřincu chyběl.Tak Jedase čus!!!
Massi: Chtelo by to jmeno."o" je dost slabota,at si udelame jasno a tuším,že nejspíš ve vastních řadách(Rudica).Pod názor se sluší podepsat. Jinak posílil nás jen Romec(s tím se dá nahrát),oproti původním plánům.No ted hrajem v nedělu,aby se hráči stačili vráti z dovolené uprostřed sezony a hned velmi důležitej špil o záchranu.Uvidíme.Nebude pro nás snadných soupeřů,ale snad to zvládnem.
o: tak nám nepomohly ani starši "zkušenějši" opory týmu(diky bohu jen protentokrat)
Massi: Tak jsme to projeli!Prvni půle byla velmi špatná a soupeř byl jasně lepší.Vlastní gol asi rozhodl utkání,ale druhou pulku jsme přeci jen už podali herně lepší výkon.Bohužel bez efektu ve předu.Za týden tedy musíme bodovat doma naplno!
Massi: V nedeli do Sloupa!Budou chybet asi4lidi a diky tomu posilime(bohuzel jen pro tentokrat) o nektere starsi hrace a opory jarni casti.Tak nase ambice pro tohle utkaní rozhodně stouply.Urcite nas,ale ceka tezky soupeř.Proto ve čtvrtek na trenal.
Chemákl: Chlapi minulou ned. ostuda ikdyž poločas jen 2:0 to je aj skoro dubrý bez Michala a možná Jenasa pravdou je že ti mladoši myslím soupeře z metry běhaly jak cypy pravda jsou mladí ale musíme si přiznat že na pulku golů jsme jim nahráli nebo umožnili protiůtok z kterýho padl gol ospbně se omlouvám můžu za dva bo sem nebyl ve formě horečky vytejak ne?Jinak se musíme soustředit na nede.spíl at nedopadnem jak v Bk.bo chlapi zde už jde o BODY TOTOOOOOOOOOOOOOOOOO
Tomáš: Já doufám, že to ostudou nedopadne... Jednotlivce máme myslím na dobré úrovni. Jen se to chce sebrat a začít bojovat jako tým. Věřme, že tato sezóna bude alespoň stejně dobrá jako ta minulá.
K: Včerejší zápas dorostu s vilemovicemi B dopadl 4:2 výhrou dorostu!!!!!
Massi: A ted muj názor!Nevím co kdo čekal,ale debakl od tohoto dorostu si rozhodne mancaft ze stredu tabulky okresního přeboru rozhodně nedá za rámeček arovná se to dost velké ostudě a to i přesto ,že ten výsledek je ještě vskutku milosrdný!!!!Rozhodně nic pro zasmání,alespon ne pro ty co mají už bohaté skušenosti(nás to motivuje maximálně k tomu skončit).Soupeř v prvním misrovském utkání v neděli v Rudici bude spíš ještě lepší a tak jsem moc zvědavej jak to dopadne,jestli jsme dnes počítali s takovým doslova "VYTEREM" .Nema cenu hledat jednotlivý chyby protože všichni dohromady jsme jich udělali ai tisíc.Problém je,že v neděli bude sestava v nejlepším případě stejná jako dnes.Možná se budu plést a budu za to rád,ale nečeká nás nic pěkného.
Massi: Takže!Pro Jendy výsledek 6:0(2:0) proti dorostu Blanska v Blansku!PROHRA
jeňas: Chlapi, napište někdo ským se hrálo a výsledky. Dík
Massi: Zitra v 18H dalsi steč.Do cesty se nam postaví Vilémovice.
maldini: Na první zápas v nové sestavě a novými trenéry jsme to zvládli docela dobře.Musí nás zdobit hlavně bojovnost a ta nás v tomhle utkání proti kvalitnímu soupeři neopustila.Zlepšovat bude stále co,hlavně začátky utkání a obranná fáze nám dělají potíže.Pokud potáhnem za jeden provaz a hecnem se tak by to nemuselo být špatné,ale prověří nás až zápasy o body.čau maldini
Massi: Vysledek se mně jeví rozhodně líp,než jak to bylo.Je hodně co zlepšovat.Doufam,že optimismus vydrží teamu co nejdele nejlepe na porad!
Massi: Zda se,ze s tim nasim hřištěm není něco v pořádku!!Tak zas za týden!
Massi: Tak se omlouvam,ale druhej trenal uz casove nevysel!Snad,ze jste se dnes na VODNIM POLU nekdo neutopili.Zitra prvni proverka!Su docela zvedavej na herni projev!!!Uvidime!Lidi snad bude zatim dost a hriste je slusny!Celkem se tesim!Cus
maldini: Tak jak říkáš Masi,myslím,si že porazit ve čtvrtém zápase během jednoho týdne pstupující mužstvo a nastřílet v něm pět branek si zaslouží uznání a respekt.Doufám,že se bude dařit i na podzim a nahrajeme aspoň 20 bodů,aby bylo jaro klidnější.Zdravím tímto všechny spoluhráče a trenéry a přeju příjemný odpočinek a hodně dalších,nejen fotbalových úspěchů.maldini
Massi: Konec dobry ,vsechno dobré!!!Škoda ,že závěrečná nebyla v nedělu.
Massi: Tak se dnes jedu dorazit!Kdyby nahodou se mnou nekdo pocital do brany ,tak to nepujde,panc mam tu kycel na lehani dost nechudnou.Ve hre to snad vydrzi!!!Zivotosprava jak ma byt,takze se kupodivu zase tesim:!!!Cus na place!
Jeňas: Radůz co noha?
Jarek: Cau, jestli se dnes bude hrát, tak to nestihnu jedu do práce
Massi: Jachan Mamoooo!Jeste ,ale neni konec povinostia musíme zahrat dobre aj pred domacíma,panc jsou mezi nima i tací co nám v tomto složení fandí a dlužíme jim stále ještě slušnou podívanou.Aspoń 4bodíky a nějaký to pivko mńam!!!zajtra!!
Chemál: Čest všem co hráli v neděli proti Bozaku odpovědný výkon všichni a 3 body naše zaslouženě totooo.Hlavně že konečně těm co hlasovali v anketě že spadnem jsme vytřeli ....jo vlastně zrak totooo.Takže vy co jste proti Ruidickému fotbalu nebo chcete abychom spadli tak máme pro vás zlou zprávu" Letos to bouhžel pro Vás neklapne"Bo jsme dokázali všichni v Boskovicích zabrat jo a v 11 ti tak to klobouk dolů.Je tak chlapi tak čest a zítra v 6 totooooooooooooo
Admin: Pro příští týden navrhuji letní soustředění v kabinách - ušetříme na cesťákách.
Massi: Na lajny se urcite dohoknem.Mel bych dojit is Maldem(ikdyz posramocenej su dost).A pristi tyden by nejlepsi bylo mit dovolenou astanek s udirnou ani nezavirat----skoda pivo mnem odrazet a v udirne nechat vyhasnout!!!!
Jeňas: Trénink čtvrtek 18:00, zápas neděle sraz 15:30. Ve čtvrtek se domluvte na lajnování, já nebudu.
Admin: Tak další zápas snad až v neděli s Šošůvkou (16:30), ale příští týden to bude nářez - úterý Vavřinec, v pátek Letovice a v neděli Blansko.
Honza: Cau,kdy je v nejblizsi dobe trenink a kdy hrajem dalsi zapas?
Jarek: Hoši super zápas, všichni sme makali, zasloužený 3 body.... díky všem...
Massi: Hoši to so dubrý body!!!!A vo tom to je,to supr blaho po spile,ikdyž sila v těle nebyla už žádná.Paráda!!
Massi: Sklamaní určitě sme,ale hodme za hlavku(i já to udělám)a potřeba zas něco vyhrát.Momentální neúspěchy ,já osobně,přičítám hlavně neuvěřitelně rozkouskovanýmu jaru.nejsme prostě v herním rytmu.
Jeňas: odkaz »
Massi: Hoši,tak hraje se v 17hod,takže zaberte!!!Poločas zkusíme udržet než ostatní dorazíte .Su celej nazhavenej,doufam,ale že dom nepojedu jak spraskanej pes.Body body!
Jarek: Cau hoši ja to dnes ns tu doubravicu nestihnu... sem v práci.. Tak v nedělu...
Massi: Jestli se nepletu,tak určitě přeju hodně štěstí!!!!A tekutiny budou třeba!!
Filda: já doufám, že to stihnu a udělám pro to maximum. v neděli uvidíme jak to se mnou dopadne v sobotu Ale podpořit vás doufám přijedu, samo sebou i tekutiny budou
maldini: tak vám budu držet palce,jestli budete zítra hrát.bod by byl dobré,ale věřím ve vítězství.čau a uvidíme se v neděli.
Jeňas: Teď čtu zprávu z OFS a tam je stanoven začátek na 17:00 tak by to chtělo tam být půl hoďky před.
Massi: Pardon uz to ctu,takze jakoze jsem se na nic neptal.Dik!
Massi: Vyborně!!!Travu zrušit,ne! A hraje se v 17:30 nebo ne?
Jeňas: Tak škvára je nachystaná 2 hodiny po dešti a je suchá. Trošku jsem odvodnil rohy a v bráně u trávy ale jestli do zítřka nebude pršet, tak hřiště bude jak cumel. Zítra kopny na škvarek a dem na ně.
Massi: Maldo dobrý,závěrečná věta mně rozesmala.Máš samosebou pravdu.Boskovice bych dal taky,tam se vždycky těším akorát ty love,zde bych se k příspěvku ja osobně moc nepřikláněl,ale hrát bych chtěl,takže nic jinýho by mně nezbylo!
maldini: čau kluci,konečně jsem ty stránky našel.situace začíná být kritická,to počasí se asi uplně posralo!já bych se přikláněl k těm boskovicím,pokud to půjde, protože má pršet i v dalších dnech a vzhledem k tomu jak náš mančaft hraje a trénují jen někteří, tak ten terén by pro nás byl asi nevýhodou,hlavně proti doubravici a vavřinci.vím,že by to stálo ranec,alejá klidně přispěju. bodovat musíme nutně s vavřincem a letovicema,vyhrát ještě jeden špil a bude klid.jestli se bude zítra hrát tak se omlouvám,2,3a4.6.jsem v práci.čtyři špile na poslední týden bych rozhodně nenechával,jestli to jde jinak,protože to je záhul jako prase a někteří maí křeče už v poločase!
Jeňas: STK škváru schválila ale počasí to moc neschvaluje. Počkáme do 17h a pak se rozhodnem co dál. Řešíme možnost odehrát to v Boskovicích. Večer napíšu jak to dopadlo.
Massi: Ještě dotaz.V kolik hrajem v ten čtvrtek?A máme dojet třeba o chvilku dřív nalajnovat nebo se o to někdo postará??Když se náhodou nebude hrát ,tak dáme trenál né???
Massi: Držím palce schválení!!!jinak myslím,že dneska mohl být trenal,ale nikdo nedal podnět,což je možná škoda!tak jsem si opět vyběhl sám.Chtěl bych být trošku připravenej na tu závěrečnou šnůru
Jeňas: Zdar, tak jestli nám ve středu schválí STK škváru jako hratelnou, bude se hrát ve čtvrtek na škvarku. Díky Segimu, Karlovi, Betegovi, Radůzovi a Vojtovi za včerejší brigádu na škváře, snad to bude stačit.
Massi: Takže jsme opět nehráli.Zdá se ,že udržíme jarní domácí neporazitelnost jestli to takhle pujde dál.poslední týden soutěže bude zajímavej-budeme hrát za 8dní 4zápasy!!!Test ohněm pro naše těla,uvidíme kdo zvládne odehrát všechny(jestli vůbec nekdo).Trenál nevím,ale ve čtvrtek snad Doubravice!!!
jarek: Hoši tak dnes nestihnu ani tu jednu pulku... škoda!!! tak jim dnes dejte na prdel... pak sem napište kdy bude dalsi trenál, ve stredu to bylo dobry škoda, že nás tam bylo jen 5 + trenér... a to počasí taky na hovnec,,,
Massi: Včera!5+trenér.Doufám,že když počasí a Jara dá,tak zítra aspoň 10+trenér.(zůčastnění si makli,díky)
Massi: Tak zas nehrajem!!!Jestli nekdo chce abysme uz nehráli,tak to může říct rovnou,že??? chacha.Trenal ve ctvrtek v 18h.A dojdime,vsichni to poterbujem jak vix!!!
Jeňas: Chlapi, tak jak to sleduju z okna asi to jaro nedohrajem. Odpo když hráli žáci tak to dost čvachtalo a tráva smrděla jak kdyby tam navezli bahno z rybníka. Po této bouřce, to zítra bude jak Jedovnicích při výlovu.
Massi: Tak moc jsme je pravda nepotrápili.snad jenom v poločase se mohli krapet obávat o výsledek,ale už po minotce byli zase v klidu.No nic tady jsme mohli jenom zjískat,důležitý zápasy nás teprve čekají!!Myslím,že nakonec šancí dost---úplně bezzubí jsme rozhodně nebyli.Čus zítra!!
Massi: Tak ja nevim,ale volalo se mne,ze nehrajem.Takze ja zustavam asi v Bk§Nebo jedu az vecir.Kdyby se hralo,tak dyztak volat!!Jinak v nedeli potrapime Jedase.Cus
Jeňas: 16:30 na hřišti
Honza: Hrajem dneska?Nebo kdy je trenink?
Massi: Tak dneska supr trenal!!!Skoda,ze Raduz mel vetsi chut na jiny veci anepripojil se k nam,ale nakonec jsme mu to vlastne schvalili,panc byl lichej.dali jsme v des pocasi a terenu dost vyhecovanej zapas 2 na 2.Mladi(Michal a Chemal) se dost statecne drzeli a vydreli alespon bod,kdyz ani prodlouzeni o zlatej gol,ale az penalty rozhodly o vitezstvi starejch(massi a Romec).Ani uchyleni se k nehezkym praktikam nepomohlo.Zjistuju,ze me zas fotbal docela baví!Kdyz chodi lidi kteri prijdou,protoze chcou a makaji je to pohoda v 8lidech,ale aj ve 4.Jinak v patek se zapasem raci vsichni pocitejte a jdeme po trech bodech.Kdyby se nekomu chtelo pomoct s pripravou ,tak sraz cca po 16h.Hrajem myslim v 17:30.Cus verní!!!
Massi: Takze s trenalem pocitam streda 18h za kazdyho pocasi a stary zas poserem!!!Jinak co se týká toho uterního termínu,zdá se mně to dobrá sebevražda!!Už do Jedovnic nás asi víc jak 11nepojede(bez Jendy a Michala)a to za předpokladu,že se v pátek s Letovicema v TOP spile nikdo nezraní!!!Snad to zmáknem v pátek a pak už to nejak dopadne!!
Michal: Nazdar, stredecni trenal mi nevadi. Pokud se bude hrat s tim Vavrincem v utery 25.5. tak tu az do 31.5. nejsem. Jinak to bude nabitej program, patek Letovice, nedele Jedovnice, utery Vavrinec, sobota Doubravice. Snad 12 bodu
Raduz: I já
Massi: Zatím nevím o ničem co by mé účasti mělo zabránit,takže ve středu nejspíš dojdu.
Jeňas: Zdar, prosim vás chlapi, trénink by to chtělo udělat ve středu 18:00.
David: Jen pro upřesnění to nepujde nejen v sobotu,ale zřejmě to pro mě znamená na 99,9% konec sezony .Už sem se po těch osmi měsících na špíl docela těšil.Každopádně vás přijdu podpořit aspon od stánku
Massi: Dnes tvrdej trenal v 7lidech.Dobrá sprava,že mladí vyhrali ve složení:Michal,Raduz ,Massi.Špatná ,že Kratas si obnovil zřejmně zranění a s jeho startem v sobotu se to nejeví dobře!!!
BlueBoard.cz ShoutBoard