Přidej zprávu »
Cácorka: Čau všichi. Všichni mluví o tom, že se objevila nová možnost, jak vydělávat z domova, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času :) Vydělávám si takto už od půlky května a nemám slov, jak snadné to je :) Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček. Přečtěte si to taky na odkaz »
grid: Súhlasím. Je to škoda. A je mi z toho smutno.
larkinh: Zdá se, že Misto713 není aktivní... škoda, protože je snad jediný autor, od něhož se mi líbí úplně všechny povídky.
cim: Začínám s kapitolovou neslash povídkou „Salazarova univerzita“ Hl. postavy: HP, DM, SM, SS (dobrodružné) a ráda bych se o ní s někým podělila odkaz »
gleti: doufám, že to má ještě smysl
Lily: Tak doufám, že jsem ti to nevyplnila moc pozdě a snad neva, že nejsem ze Slovenska. I když jak nad tím přemýšlím tak možná jo..:( Každopádně moc hezký výzkum:))
misto713: nj, to verim. nie je to hold lahke, ale ked chce clovek titul... musime makat. Btw, kto mi vyplni dotaznicek? odkaz »
Lily: och tak to je mi tě líto, a budu držet palečky.. já mám teprve probrat literaturu na diplomku a mám na to ještě nějaké 2 měsíce. ale zas toho máme dost ve škole a taky musí být něco v anglině, takže se moc netěším.. chjo..
misto713: vau. doteraz som si to nevsimla :P :D az teraz, ked si mi to povedala. diky za info. ... boze, ale som tu dlho nebola. a asi ani nebudem. za mesiac odovzdavam diplomovku a ja mam este len asi polovicu. T_T
Shoutboardy končí. Více zde.