Pridať odkaz »
Lucie: Zdravím Vás. Mezi čtenáři se právě šíří revoluční metoda výdělku peněz, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času :) Pro mě to je skvělá možnost výdělku a je to až neuvěřitelné. Nad poměry si díky tomu sice nežiju, ale dokud můžu, tak toho využívám na maximum... A tohle všechno znám z odkaz »
May Darrellová: Ahojky, moje stránky se změnily, prosím, aby sis když tak pozměnila adresu ^^ odkaz »
May Darrellová: Ahojky, na mém blogu je článek o Třídění SB, pokd chceš být nadále moje Aff, tak mi tam prosím napiš... ^^ May D.
May Darrellová: Ahojky, jak sis mohla u mě přečíst, tak můje stránky se změnily na: www.may-darrell.blog.cz - prosím, aby sis změnila adresu u SB. ^___^
May Darrellová: Ahojky Sani, um... chtěla jsem se tě zeptat, jestli ještě budeš přidávat kapitoly? Moc se mi od tebe líbí a nechtěla bych aby jsi přestala.
Riki: Ahoój, mám normální blog a chtěla byc dostat svůj playlist do toho blogu, mám ho už vytvořený všechno a dostala jsem i ten kód, ale problém je v tom, že jakmile si ho tam dám, tak to je ještě dobrý-načte se mi to a pustí, dobrý přehdává, ale jakmile dám"zvežejnit" anebo "uložit" tak se to nějak přeruší a zmizne to a nemám tam nic X_( už to zkouším dlouho, ale nevím jak a co mám dělat, kdybs náhodou vedela, tak i prosímte porad, budu ti neskutečně vdečná ;-) prosím odepiš mi na blog, ikdybys nevědela odepisuj prosímtě na: odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard