Přidej zprávu »
Chave: Kuk. Hádej, kdo tu zase courá
Michelle: Taky se pridávám ke gratulaci :) a také pořád doufám...
ninus: Wixie, vrátiš sa niekedy k dopísaniu nedokončených poviedok? prosím, všetky už mam niekoľkokrát prečítané
GwenLoguir: Ked tu nieco pribudne, treba dat velke pismo, nech si vsimneme!
Dee dee: :)
Zuzana: Letí veľká gratulácia. Teraz už len pevné nervy a veľa síl v ozajstnom živote. Som rada, že si to zvládla a hlavne, že plánuješ občas zaletieť aj sem k nám do sveta fantázie
Vendi: No copa to tu čtu!
woody: velká gratulace
Liz: Ó! Gratuluju k úspěšnému ukončení studia! Bacha ať se nesežere realita života. :)
wixie: Zuzko, už můžeš pustit! V pátek jsem měla promoci, je ze mě titulovaný chemik-vzdělanec bez práce a stáhla jsem si Somebody, abych zjistila, o čem že to ta wixína vlastně psala. A ano, pomýšlím zase na psaní. Nic neslibuji, ale možná... Doufám, že se tobě (a dalším, kteří sem ještě zavítají) daří skvěle a všem přeji krásné prázdniny/dovolené
Zuzana: Držím palce Wixie, veľa šťastia pri skúškach
Martina: Nevíte někdo, co je se Sarah? Její stránky mi nejdou načíst :(
assez: odkaz »
woody: dobré zprávy mám ráda. Tak hodně štěstí :-)
wixie: Na úvod - děkuji všem, kteří stále doufají (stejně jako já) že to tu neumřelo napořád. Momentálně se pokouším prokousat přes poslední zkouškové, desítky hodin v laborkách a diplomku až ke státnicím, takže ačkoliv na nedokončené povídky stále myslím, není čas ani prostor. Ale nový rok je teprve na začátku, tak uvidíme, jak se to vyvine :-) Všem, kteří sem čas od času zavítají, přeji krásný a úspěšný rok 2016!
woody: pořád čekám na zázrak, že se tady objeví nová kapitola čehokoliv... objeví?
Blesk: wixie, bude ještě někdy pokráčko? Prosím, prosím, smutně koukim
scully: Prosím prosím kdy bude další dílek Somebody to die for?
Druid:: V mezičase při čekání na Wixin tábor jen hlásím, že se vrátil Blesk s novou povídkou HG/SS. A vypadá to docela porádně.
Chave: Zlatko, když bude zájem, já ti pošlu kolik jen múzáků budeš chtít ani nebudeš vědět co napsat dřív
Zuzana: Radšej nič neoznamuj, nechaj to na voľnobeh, keď Ti niečo napadne tak to napís a ak nie tak budeme čakať:)
wixie: Přidaná kapitola ke Kill me... a 2/3 Undercover z fandomu Blacklist. Vím, že se tu nic moc (spíš nic) neděje, omlouvám se, pozůstalým čtenářům, kteří si najdou chvilku mrknout, zda se něco objevilo. Už delší dobu svádím vnitřní boj mezi ofiko vyjádřením konce a zmobilizováním všech Snamione múzáků k psaní, ale není tak úplně "chuť" ani na jedno :-/
katherine keiko: Kil me save me Kdy bude další dílek
wixie: Zuzko, děkuji
Zuzana: Wixie, prajem Ti k narodeninám všetko najlepšie Tvoj darček u nadin som si prečítala, ale právo prvého komentu Ti nechávam :)
wixie: díky za názory :-) já teda jedním okem koukla a zase ho zavřela a půjdu si pustit originál, je to o zvyku, ale přijde mi, že koukám na němý film s úplně jiným zvukem v pozadí :-D ale James je zlatíčko, co si budeme povídat
Vendi: už jsem jí posílala odkaz. A musím se opravit, kritiku si nezaslouží dabing, ten je průměrný, ale překlad dělal totální fušer!
sora: Zase jo zlatej originál :D a wixie kdyby si to chtěla vidět, tak na uložto zadej Černá listina a můžeš si první díl stáhnout
Vendi: Dabing byl učiněné utrpení. ale každý to vnímáme a posuzujeme jinak, jako všechno...
sora: Tak. Nemůžu říct, že ten dabing je bůh ví jak otřesnej ba naopak, já si to užila, ale co si budeme povídat. James je James . Na pár postavách mi ten český dabing vůči originálu neseděl, ale jde o to si zvyknout :) Přece jen, když shlédnete vše a několikrát dokola v originále, těžko se potom poslouchá dabing.
Vendi: Můžu se drze vtírnout s reklamou? kdo by si rád přečetl povídku k seriálu Blacklist, vychází každou neděli u mé maličkosti odkaz »
Chave: Krásný nový rok. Ať je plný splněných přání
Vendi: Zvědavost možná zvítězí nad zdravým rozumem a kouknu se, celý díl však nedám
wixie: Ačkoliv by mě zajímal dabing (v boston legal mi k Jamesovi dabing seděl hodně) tak mám smůlu, nemáme tv budu ráda, když dáš vědět, jestli se to v českém znění povedlo
sora: 12. ledna na Nově budou vysílat The Blacklist. I když mám (zatím) všechny díly shlédnuté, pilotní díl si v českém dabingu nenechám ujít. Co vy, budete se také dívat?
Chavelierka: Krásné vánoce, mír, pohodu a klid
Zuzana: Wixie, prajem krásne sviatky, a želám Ti aby sa Ti splnili všetky tajné sny:)
wixie: Krásné Vánoce všem! V novinkách najdete miniaturní sladké poděkování za Vaši čtenářkou přízeň!
wixie: Mauss, to zní skvěle!
Mauss: Jo přesně! Ted zrovna přepišuju ty dvě přeložené kapitoly, protože když to čtu ted tak jsem se zděsila! :D Takže je upravuju a hodlám přeložit další ted už snad s lepší angličtinou :D Hodlám ted psát i překladat(pokud mi to půjde teda) :D a jinak ten uvodní obrázek je skvostný!:)
wixie: Ha! Už vím, kdo jsi! Překládala jsi povídku která se jmenovala kouzelní tvorové či tak něco, viď? Ale to už je tedy pořádná doba. Jsem také ráda, že jsi zpět
Mauss: To ja měla odmlku mnohem delší :D ale najednou mě to zas chytlo :D a ted mě to psani i bavi, akorat než se do toho dostanu tak to bude chvilku hrůza :D aspon mam ted co číst :)) tak to ted musím dohnat a vše dočíst máš toho tu hodně nového :))
wixie: Děkuji, jsem ráda, že sem i přes mou delší odmlku stále někdo zavítá :) Se psaním skončit zatím nechci, nejspíš by mi to chybělo, jen toho času opravdu nemám tolik jako dřív a když už mám klid, není mnohdy nápad :) třeba pod stromeček dostanu políbení od Múzáka :-))
Maussik: Ahoj Wixie! :) jsem hrozně ráda, že ještě stále pokračuješ v psaní! :) Mám co dohánět abych dočetla to co jsem zmeškala :))
wixie: Přidaná první část minipovídky z fandomu Blacklist. Zítra bude kap. k Somebody...
Zuzana: Veľmi sa teším:)
sora: Lepší zprávy jsme nemohli dostat! Moc se těším.
wixie: Omlouvám se, že tak dlouho čekáte. Kapitola k Somebody už je obetovaná - bude během pár dní. Stejně tak kapitola ke krátké Lizzington a 23.12. vás čeká sladká mini snamionka :-)
Vendi: Když vydržíte, tak v lednu půjde nějaký ten Lizzington (a nejenom ten) i u mě je-li tedy reklama tady povolena
wixie: Já děkuji za kladnou odezvu! Lizzington rozhodně ještě bude!
sora: Je škoda, že na Liz/Red pár není žádná cz povídka kromě tvých a já jsem za ně ráda a doufám, že v nich budeš pokračovat. Ať je to jednorázovka, nebo kapitolovka. Seriál a ty dva přímo zbožňuju. Díky, že aspoň někdo se toho ujal.
Zuzana: Iskrenie je dobré teším sa
wixie: To je pojmenování jako bys přesně věděla, o čem v 18 píšu mám 3/4 kap, pokusím se vás netrápit dlouho, slibuju
Chave: Sadistko
wixie: no jednou určitě jo
Chave: Úplně jsem se lekla, že napíše. ale můžu slíbit, že to jednou bude
wixie: nevím, jestli to za to čekání bude stát, ale můžu slíbit, že to bude zase trochu jiskřit
Zuzana: Som strašne rada, že sa máme na čo tešiť:)
wixie: Myslím na vás, mám kus nové kapitoly, ale není čas. Je mi to hloupé, ale hodně mě zaměstnává škola a další věci. Do Vánoc se pokusím alespoň tu jednu kap a snad se to rozeběhne ve zkouškovém (paradoxně si v tomto období najdu víc času než v semestru )
Bondynka: stále koukám a pořád nic - kdypak bude nová kapitolka?
wixie: kapitola přidaná :)
Vendi: Ježíš, to bylo na další kousek tbl! :D :D a já si to přečtu, ne že ne... až to bude celý znáš mě
wixie: Kapitolu přidám do konce týdne :-) a ty, Vendy, tady hulákáš proč mi řekni? : Vždyť ty to přece nečteš
scully: Prosim prosim o další kapitolku
Zuzana: Určite by bol záujem :D
Vendi: Jo, jo, jo, jo, jooooooooo
wixie: další kousek z tbl fandomu :-) a pokud bude zájem, brzy bych přidala i kapitolu k Somebody...
wixie: Zlatíčka moje - už jsem to upravila, komenty by měly jít, odkaz v tabulce jako vždy :-) Zuzko, je to jen jednorázovka, nebudu to rozepisovat, pokud bude zájem, něco bych možná ještě napsala, po dvou dnech ve škole (po a út se u nás hledala bomba ) jsem přesvědčená, že nějaké psací odreagování bude nutné
Zuzana: Hlásnim, že som prečítala a komenty tam naozaj pridávať nejde ale chcem vedieť ako pokračujú Elizabeth a Red a prečo sa musela bozkávať s tým druhým, prečo s ňou nebol v akcii Red? Kto by nežiarlil, keby mu frajerku ocicmával druhý chlap. Voľakedy, za mojich mladých čias boli mužské košele strašne moderné, tiež som otcovi jednu bielu znárodnila :)
Chave: Já teda jsem už lehce za zenitem, takže taky nevidím nejlíp. Navíc jsem samotnou povídku nejprve nemohla najít, takže bych měla mlčet. Nic méně se přikláním k Vendi, že jaksi povídka asi nejde okomentovat
Vendi: Jsem ti chtěla Reda okomentovat, ale teda... nemůžu najít jak no už stárnu a slepnu?
wixie: Nate, vím, co myslíš, a upřímně doufám, že rodinný vazba nebude žádná. Jsem pro Lizzington, ale pokud se tak nestane, budu to tiše respektovat (dobře, tak možná ne tiše ) ale je to stejné třeba jako se smrtí Severuse - jak si to autorka namyslela, tak to je. Ještě že máme fanfiction!
Nate: Nadchlas mě pro seriál, ale nesdílím zapálení pro Lizz a Reda v romantickém smyslu. Zatím jsem k tomu nedospěl, ale asi by se mi nelíbilo, ani kdyby to nakonec mezi nimi dopadlo tak, jak to zatím vypadá (narážím na jistou rodinnou vazbu mezi nimi - nevím, zda to tady vyspoilovat).
wixie: Zuzko, bude jednohubka
Zuzana: wixie - to vydieranie nezabralo?
Vendi: Ten nám decentně nabořil plány! :D
wixie: plán by to byl, kdybych nezapomněla na časový posun usa/čr
Vendi: nooo a tomu se u nás říká PLÁN
wixie: no v pondělí to napětí povolí, na titule čekat můžu, ale už se stáhnutým dílem a jistotou, že ho MÁM!
Vendi: Jasně - nejdřív chce vědět, co je v nabídce, než nakoupí! :D pondělí? my čekáme až do středy na titule nebo máme změnu programu? uplatila si překladatele?
wixie: na pondělí čekám jak na smilování boží a velmi mě těší, že nejsem sama Zuzka na to jde chytře, takové podprahové vydíráníčko
Zuzana: Tým som chcela povedať, že o nich niečo napíš a potom budem taká zvedavá, že ostatné závislosti možno odsuniem bokom:D
Vendi: ten slintající by přišel velice vhod
Nate: Já se tedy nechal nakazit mile rád... Už aby bylo pondělí a začala druhá série (kde je tu slintající smajlík?).
wixie: říkejme tomu osvěta
vendi: Jo tak ty šíříš epidemii svévolně po světě? No to se na to podívejme! :D
wixie: jo, to mi Vendi tvrdila taky, že si to přídá na seznam - ukecala jsem ji, aby to šoupla na první místo a teď je v tom až po uši ale samozřejmě tě nenutím! Pokusím se pohnout alespoň se Somebody... ale nejsou na to moc myšlenky se přiznám
Zuzana: Lenže ja som už rozpozerala Heroes, Skins, Queer ...neviem čo, a nemám ešte pozretého ani Sherlocka raz, keď budem mať čas tak si pozriem všetko:D
wixie: Zuzko, rozhodně ten seriál doporučuji! Už jsem tím nakazila tři lidi *pyšně se plácá po rameni* opravdu to stojí za to.
Zuzana: Tak to nepoznám :) ale aj Buffy som pozreala až po tom ako som si od Lanevry a Neferet prečítala ich RPG a tak ma to zaujalo, že som si dala seriálový maratón. Tak možno by zaujalo aj toto:) Podľa mňa, už nejaký ten nápad máš, a možno aj niečo v počítači. Prečo neskúsiť urobiť novú rubriku a vyložiť to sem? Myslím, že píšeš tak pútavo, že to bude určite dobré. V poslednom čase mám strašne rada real poviedky, bez fandomu. Stále platí, že od Teba si rada prečítam čokoľvek.
wixie: Zuzko, děkuji! Moje nová závislost se jmenuje The Blacklist, konkrétně pairing Red/Lizzie aka Lizzington. Zdá někdo? Eventuálně četl by to někdo, kdybych něco napsala? Dejte vědět, zajímá mě váš názor. Pár nápadů je, ale sama pro sebe bych je asi nepsala.
Zuzana: Gratulujem wixie :D tak teraz Ti teda začne ozajstný život? Držím palce a prajem veľa šťastia. A prezradíš aká je to tá nová závislosť? Čo ak ju mám aj ja? Okrem HP mám ešte tri závislosti :) a plus aj real slash:) a ďakujem za kapitolu. Som tu trochu neskôr, lebo som bola na dovolenke v Podbanskom na takej malej krásnej chate bez netu :)
wixie: Zuzko, že jsi to ty... noká kapitola ke Kill me... Díky za to, že jsi stále tak oddaný a skvělý čtenář
wixie: Zuzko, dnes jsem úspěšně složila státnice, příštích několik dní mám ještě nějaké povinnosti a také se těším, až se konečně pořádně vyspím, ale slibuju, že bude kapitola a můžeme interagovat :-) ovšem moje nová závislost mě neopustila, takže jak to bude dál zatím nevím, ale věřím, že se mě ještě chvilku nezbavíte :-)
Vendi: Autorů ubývá... s tím se nedá nic dělat můžeme jen doufat, že se někteří vrátí. I sobě dávám maximálně rok
Zuzana: To sú ale všetko preklady. Netvrdím, že sa tam nezabavím, ale aj tak originálna tvorba a priama konfrontácia s autorom je oveľa lepšia:)
wixie: Zuzko, snad to není ještě tak špatné :-) dokud funguje kizi.sk, tak ještě není konec světa
Zuzana: na nete písali, že možno o 15 rokov bude koniec sveta no ale v poviedkovom svete už začal teraz je mi smutno.
Vendi: Se mi jako snažíš naznačit, že jsem sklerotická, bo co? si koledujete, mladá dámo!
wixie: já ti nevím... neměla by sis to raději napsat?
Vendi: To není žádná pitomost! Taková důležitá a závažná věc!! To si jako budu pamatovat
wixie: ale kuš, tě přeci nebudu otravovat s takovými pitomostmi
Vendi: Co to tady moje oči vidí??? A já nic nevím, to si budu pamatovat! zvědavostí prasknu
wixie: Zuzko, uvidím, třeba mě to přejde - proto to nechci nějak závarně deklarovat, uvidím po pár týdnech. Navíc v čr/sr jsem neobjevila o tomto fanu jedinou zmínku natož povídku, těch pár jsem přelouskala v aj :-/ Ale vraťme se ke snamione :-) všem děkuji za komentáře, ano, Herma je 'trochu' na ránu, a co teprve v další kapitole... ehm... dám ji sem večer
Zuzana: Ale, ale wixie, Ty nevernica:) ale je fakt, že aj ja som sa namotala na iný fan, ale Tvojho Severusa milujem a vždy netrpezlivo čakám na každučkú kapitolu:) som strašne zvedavá čo za fan si si zvolila. Raz to ale prezradíšš, nie?
wixie: Eliško, děkuji za podporu :-) Mno, já si jeho jméno nechám ještě pro sebe, třeba to je jenom krátkobodá záležitost, a tak to chci nechat trochu vstřebat. Žádný hezounek to není, ale ty oči a hlas a... a jsem ostuda, ale po Alanovi už ani nevzdychnu :-D Přidala jsem kapitolu, tak se snad bude líbit, tu další dám brzo, slibuju :-)
Eliška: ahoj Wixi! Děkujem moc za zprávu, alespoń víme, že jsi naživu To se holt nedá nic dělat, nejde stíhat všechno, přesto, za každou kapitolku k Somebody budem vděčný, je hrozný vidět tak krásně rozehranej příběh a nevědět, co bude dál A když už, tak se alespń svěř, kdo je ten nový objev, třeba se zamilujem taky Díky!
wixie: Ahoj trpělivým - omlouvám se, nestíhám. Za těch pár týdnů se událo hodně, vás se nejspíš bude týkat jen fakt, že se tak nějak stalo, že po cca 7 letech /nejspíš/ měním fandom a pairing. A stačilo k tomu několik bezesných nocí mezi učením a spaním, nově objevený seriál a jeden charismatický herec. Jak je to dlouho, co jsem tvrdila, že zůstanu na věky věrná snamione? Takže uvidím, jak se to vyvine. Niks191 - Kill me zatím dopisovat neplánuji. Mám napsané nějaké kapitoly, můžu je sem hodit, ale další nejsou. Ke Somebody se pokusím přidat ty dvě slíbené co nejdříve.
Niks191: Ahoj, chcela by som sa spytat na Kill me, save me - budu dalsie kapitoly? Uzasna poviedka, bola by skoda nepokracovat.
Lucka: Wixie, ty nás teda napínáš, už je to měsíc! :) Kdy bude nová kapitolka? Prosím, prosím, prosím?
javika: Taky bych ráda další kapitolku. Wixie, už nás nenapínej.
0DEX: Taky se chci zeptat kdy bude? :) Už se nemůžu dočkat.
Johanka: Zdravim. Nebyla by dalsi kapitola Somebody...? Diky
Lucka: Wixie, skvělá kapitolka... :D Oni jsou spolu tak roztomilí...! :D Severus je boží :33. Ohledně předchozího komentáře: opravdu bys nechtěla napsat něco na RL / NT? Protože třeba v "Tati, kup nám maminku" se ti Lupin s Tonksovou opravdu povedl! :) Ale jak chceš :) A náladu pod psa neměj, když máš tak skvělý kapitolky :))
wixie: anonymku, díky za pochvalu :-) MASH nesleduji vůbec, jsem konzumní divák seriálů typu NCIS, Castle, Bones, Greys Anatomy a nějak si nedokážu představit, že bych na nějaký psala ff. Stejný problém mám s jinými postavami z HP, jsem najetá v kolejích hg/ss a asi bych nedokázala hodit vyhýbku na jinou kolej. (gw/ss byl trochu úlet). Momentálně jsem ve fázi -nálada pod psa- a chce se mi se vším praštit, ale jsem moc ráda za vaše komenty, podněty apod. Stále mě moc těší!
anonymek: :) Ahoj Wixie, kapitolka se mi moc líbila. Už se nemůžu dočkat další, píšeš skvěle! :) Jak jsi psala, že nemáš nápady, nechtěla bys začít psát i povídky mimo HG (GW) / SS? Třeba Lupin a Tonksová jsou super :). Nebo se můžeš vrhnout úplně na něco jiného :). Mně se třeba velmi líbí seriál M*A*S*H (pokud se díváš) a bohužel jsem zjistila, že moc povídek o něm není... :) A ty bys to určitě zvládla bravurně :) :) Každopádně ještě jednou dík za všechny tvoje povídky. Nejradši mám "Člověk míní, život mění.", ale zbožňuju všechny :DDD
wixie: Kapitola přidaná Dopřála jsem jim trochu klidu, tak snad budete spokojení.
wixie: Přidané info v jiných sděleních. Kapitola snad zítra odpoledne, nejpozději v úterý.
wixie: Ahoj všem, kapitola bude brzy, měla jsem nečekanou práci/úkol říkejme tomu jakkoliv. Společně s ní se objeví i nějaké mini info o přidávání apod, tak vydržte
Chave: wixie, můžu reklam? Já vím, že nemůžu, ale stejně. Kdo má rád snamionky, jedna čupr autorka jednu má zde: odkaz »
hk: Tak a ted uz je 17 komentářů nemohla by kapitolka dorazit???:)
wixie: Lucko, za pokus to stálo
wixie: Zuzko, když to říkáš , ale nevím nevím, jeden koment se povídky vlastně vůbec netýká, tak nevím, jestli přimhouřím oko. Ostatně do pondělí je ještě pár dní :-)
Zuzana: wixie: ak dobre rátam tak je tu už 15 komentárov to znamená naozaj 6 dní? *vrním blahom*
Lucka: Ano, wixie, tvá nová taktika :D. Každopádně super, doufám, že bude reakcí hodně a další kapitolku si přečtu co nejdřív! :)
wixie: Přidaná další kapitola s jednou takovou malou změnou - více v záhlaví. Nemyslím to zle, není to na trvalo, je to jen pokus. Prosím jen o pochopení toho, že když není dostatečná odezva, já psaní nebudu věnovat tolik času. Děkuji
wixie: doufám, že ta smutná nálada není často asi se přeorientuju na ... jaká je vlastně zkratka pro gw/ss?
Chave: Nemáš zač. Ty si to zasloužíš ;-) Já děkuju tobě, že ses obětovala a napsala si mi o Ginny (ps.: a to ani nevíš, kolikrát to vlastně čtu dokola, protože ne vždy nechám komentář.) No vlastně S.N.A.P.E čtu vždycky, když je smutná nálada, protože vždycky pohladí
wixie: Chavy, chtěla bych ti poděkovat za zanechané komentáře - u některých tvých postřehů jsem se málem strhla smíchy! :-) A mile mě překvapilo, že jsi znovu četla S.N.A.P.Ea. Děkuji
Vendi: Fakt mi zatrhnulo! :D
Chave: Já vám dám takové bubu že se obě budete bát v noci na záchod se mi zdá
Vendi: Mám se začít bát? :D
wixie: už mám něco v plánu
Vendi: Chce to asi důraznější BUBUBU
wixie: TNT, máš pravdu, nevím, když nevím, že existují Ale zase už jste si asi zvykli, že dělám sem tam bububu, jenže ono už to tak pěkně nezabírá, jako dřív musím vymyslet něco jiného
TNT: Dej pokoj, tesim se na kazdou z tvych povidek, a tak to ma vetsina, to ze jim to nestoji za koment jen bohuzel smutne ale je to tak, odrazi to mentalitu naseho naroda, dostat a jit a nejlepe, nic za to, ovsem to neznamena ze by se povidka nelibila, takze s radosti do dalsi tvorby, potesis mnoho lidi, ani nevis jak,diky
wixie: zatím se neopovažuju navíc tyhle "výhrůžky" už taky nejsou to, co bejvaly, čtenáři se adaptovali i na ně ale co si budeme povídat, pro mě by bylo jednodušší poslat tu kapitoly 4 lidem na mail, že
Chave: Opovaž se!
wixie: já vím ale stejně to tedy není žádná sláva mno nic, uvidíme, jak to půjde, odpískat to můžu vždycky, že
Chave: Neboj, drahá, minimálně můj ještě přibude, jen se k ní musím prokousat
wixie: Nová kapitola k Somebody... a jen tři komenty? Hm... kde se stala chyba? Jestli povídka nenadchla, tak mě to mrzí, ale nic lepšího v dohledné době nebude
Lucka: Tak ten epilog byl zaručeně nejbožejší! Moc super! :))
Jituš: Slaďáček. To je paráda.
Elisabeth: Suproví. moc se mi líbilo to finále.
wixie: Přídán epilog
wixie: Děkuji za všechny reakce. Vím, že ta povídka celkově nebyla nic moc, pokusím se napravit reputaci se Somebody to die for :-) Epilog dodatečně napíšu, ale bude opravdu kraťoučný a slaďoučný
Jane: Jasně, chceme :-) díky wixie :-)
Jituš: Epilog - určitě. Moc pěkné.
wixie: už je
Jane: Juchuu a kdy zhruba bude ať se máme na co těšit? :-)
wixie: Sen se stal skutečností - další kapitola It's time... byla právě odeslána betě. A pokud ta neřekne jinak, bude to pravděpodobně i kapitola poslední
Vendi: Návštěva HP studií v Londýně dnes pokračuje :) odkaz »
Vendi: nooo - my to určitě sneseme - co bysme pro tebe a múzu neudělaly!
Chave: Problém je, že cesta múzy, je provázena mým skuhráním a otravováním a přeci jen málo kdo to unese
Vendi: Tak nešetři a posílej! Múzy není nikdy dost! :D
wixie: Chave, tu mi prosím pošli! Potřebuju získat neutuchající chuť vypracovávat otázky
Chave: Tenhle typ to není. Já ji většinou na někoho pošlu a dotyčný dostane neutuchající potřebu tvořit
wixie: Vendi, ještě nikdo, ale zmán tvé tajemntví! Chavy, spolky říkáš? A dopsat povídky bys za mě nechtěla?
Chave: tak ji budu číst pořád a pořád, až ti vyblednou písmenka a pak budu držkovat a držkovat a ty víš, že to umím. A jak vědí některé zasvěcené - viz Bruja a spol. Já a Nadin máme spolky s Múzou
Vendi: pomoooc - Wixie odhalila mou strategii kdo mě nabonzoval??? :D
wixie: Chave není matla ani Matla být tebou, nechám si tu povídku až bude dokončená, vzhledem k tempu, s jakým se objevují nové kapitoly, to bude asi jednodušší, než si každého čtvrt roku oživovat děj
Vendi: Novou? kde? Chave se oficiálně ode dneška jmenuje Matla!
Chave: Nemůžeš mi říct, že jsem matla? Jsem úplně zazdila tu novou povídku, co jsem se na ni těšila. Beru veškeré výhružky zpět. Přijdou na řadu, až opravdu nebude co číst
Vendi: První dílek ze studií HP v Londýně :) odkaz »
Lucka: Wixie, jsi skvělá! :D Moc děkuju :)) Kapitolka mi hned zvedla náladu :).
wixie: Lucko, přidala jsem novou kapitolu k Somebody... Pomalu mi dochází zásoby, ale na mém to do listu nechybí ani položka "dopsat 2 rozepsané povídky" tak snad to klapne
Lucka: Ahoj Wixie, bude někdy nějaká další kapitolka? Nemůžu se už dočkat! :33
wixie: chtěla jsi napsat "jestli mě Severus pustí z postele" je mi to jasné
Chave: Beruško, vůbec neděkuj. Ona totiž možná ještě přijde sova, když se mi povede dostat do Sovince
wixie: Chavinko, děkuji Prostě za všechno, však víš A taky děkuji za ty záchvaty smíchu, který jsem chytala u tvých komentářů včera - ty tvoje hlášky mě jednou zabijou
Chave: Jestli někdo netuší, co je dnes za den, tak já to klidně prásknu. Wixie slavíííííííí. Happy your big day. odkaz »
Chave: Tak poslušně hlásím, že nám co číst
Chave: A to si jako myslíš, že tam se nás zbavíš?
wixie: Zuzko, já myslím, že to nemá moc cenu, stejně půjdu do pekla
Zuzana: Keď nad tým tak premýšľam... kto vie:) mala by si sa teda do toho pustiť Ty aby si odčinila svoje hriechy.
wixie: se na mě za chvíli svede i to, že Rowla nenapsala pokračování
Zuzana: Tak teda wixie, máš na svedomí ešte aj poviedky od Chave a možno teda aj Nadin:D Si strašná vinníčka, mala by si s tým niečo robiť
Chave: Jé ty to za mě dopíšeš? Ale tos mohla říct rovnou Já vím čím jsou ty prodlevy. Mě prostě mozek zaměstnává přemýšlení nad Kill a prostě nemůžu psát
wixie: Abyste si nemysleli, že na vás kašlu, to vůbec ne - dneska jsem hodinu čumákovala do wordu - neúspěšně :-( nebudu raději nic slibovat, ale myslím na vás i na It's time, snad mě brzo něco nakopne Hele, Chave, ty se se svými prodlevami raději dělej neviditelnou, jinak na tebe vlítnu a to budou lítat celý kapitoly! Co kapitoly, celý povídky!
Chave: Jen tak mezi námi, co tu už dlouho neprudili. Jako ona už nebude Kill? To jako mám spát bez rozřešení? Zapomeň. Ihned další díl. Hned. Teď. Okamžitě
TNT: Uz se me fakt styska...
Zuzana: Na Teba si rada počkám:) vždy sa to totiž oplatí.
Vendi: Neboj - máme, co jiného nám taky zbývá
wixie: nevím nemůžu se k tomu dokopat (není čas, chuť, nebo prostor), i když už to mám vlastně tak nějak namyšlené. Ještě se mnou mějte chvilku trpělivost, prosím.
Doduš: Ahoj kdy bude pokračování It's time to believe? Nemůžu se dočkat.
wixie: Se zpožděním vložen dáreček k Vánocům - najdete jej v jiných sděleních
wixie: Všem vám moc děkuji za milá přání. Byla jsem teď tak trochu bez netu - dovolenkovala jsem - tak jsem o webu neměla přehled. Se spožděním tedy přeji všem svým úžasným čtenářům krásný nový rok a v 2014 spoustu úspěchů
Blesk: Wixie, všechno nejlepší do Nového roku, hlavně spoustu času, múzy a konečně dotáhni to své chemické břímě.
woody: Všem přeji krásný Nový rok a spoustu dalších krásných povídek a tobě wixie velký dík za vše.
javika: Wixie, přeji pohodové a radostné vánoce, inspiraci i čas
sin_siob: Wixie, přeji Ti krásné svátky, hodně klidu, pohody a inspirace :) a samozřejmě i všem ostatním .. :)
wixie: Přeji krásné svátky všem čtenářům. V novinkách najdete malou vánoční pozornost
wixie: Zuzanko, ta tvoje také nezabloudila A vidíš, já se stejně culím nad každým tvým milým komentem Děkuji
Zuzana: Sova trafila aj tento rok:) ďakujem za pozdrav wixie mala som úsmev ako slniečko ktoré sa už mesiac skrýva:)
wixie: nestíhám, nestačím, netuším, kdy bude čas na psaní
any: Krásné povídky, bude pokracko?
javika: Wixie, It´s time to believe se mi moc líbí. Pořád přemýšlím, jestli to nakonec bude Severus, kdo Davidovi daruje magii. To by bylo hezké. Samozřejmě se těším, jak to vymyslíš.
nadin: wixie, zas preháňaš :D Neboj, my to spolu vypilujeme k dokonalosti
Vendi: Není to úplně marný :) je to nezvyk, al ecelkem se mi to zamlouvá
Theressa: Wixie, povídka It's time to believe mě opravdu okouzlila a jsem strašně zvědavá, jak to s malým Davidem dopadne! Píšeš opravdu krásně P.S. Betareader shání práci:D kdo by měl zájem, piště na mail angellady2@seznam.cz (Díky za svolení, wix )
Nate: Mně se to líbí, já rámečky můžu. Jsem nadšenější než předtím. A děkuji za dobře čtivou včerejší kapitolu. Smutné, ale kráné.
wixie: Tak jo... vítejte v novém vzhledu. Nejsem s tím spokojená, z větší části se mi to nelíbí, ale bohužel, lepší to nebude. Chtě nechtě jsem se musela podřídit novému webgardenu. Nadin děkuji za pomoc, protože bez ní by to byla jedna totální katastrofa.
wooy: Hodně smutná mikulášská nadílka
Eliabeth: Super blog a moc se mi líbí povídka Tati, kup nám maminku a It´s time to believe. Jen pokračuj už se nemůžu dočkat až se dozvím jak to skončí.
wixie: Kapitola přidaná, panel komentů někam zmizel, netuším kam, ale komenty se stále zobrazují pod kapitolou, takže si je najdu
sin_siob: .. hu hůů ..
wixie: já taky zlobila, ale když to nikomu nepovíme, tak se to Mikuláš nemusí dozvědět a nevyslepičí to ani Ježíškovi :-D kapitolka bude i pro zlobidla
sin_siob: .. nooo, já jsem teda občas i trochu zlobila, ale přiznávám to a to je určitě polehčující okolnost, že jooo? :) :D
wixie: bude
TNT: Doufam ze bude k mikulasi darecek :-) byli jsme totiz cely rok hodni.:-D
wixie: můžeš i neřádně ale názor asi nezměním
Vendi: No, to je ale vrchol!!! budu ti muset řááádně... domluvit!
wixie: už to chtělo s těmi novinkami něco udělat, ta administrace byla děsná a ne ne, Kill me ne, s tím tak nějak nemám už žádné plány, ale o tom někdy jindy
Vendi: jeden tady chviku není a hnedle je tu změna! :) vyhlížím, vyhlížím, ale KIll me to asi nebude - nevadí
wixie: tak to je paráda! vyhlížejte poctivě, možná brzo zase něco kápne nadin, víš moc dobře, že jak já do toho hrábnu, budu mít z webu reklamu na zahradní nábytek ne-li hůř :-D
nadin: zlato, načo toľko chvály? Zvládla by si to iste i sama. I Teba
TNT: Přesne tak,napjatě vyckavame , nedočkavě,jen se neboj, třebas 5x se mrknu během dne zda mě tu něco nepotěší:-)
Jane: Jůůů supr
wixie: Děkuji nadin za pomoc s tabulkou novinek! Zlato, díky, jsi poklad
wixie: kapitola je přidaná, ale zatím dostupná asi jen přes rozkliknutí názvu povídky vlevo ve sloupci. Na úpravě rubriky novinky se pracuje. Děkuji za pochopení.
wixie: na tom něco bude tak momentík, hned bude
Jane: Když ji tu chceme co nejdřív taky není a když napjatě čekáme ani nedutáme tak nám ji sem nedáš
javika: Tak tomu nevěř, novou kapitolu vyhlížím častěji než je zdrávo.
wixie: hm, vypadá to, že o tu novou kapitolu stejně zájem není dobře děláte, je to přeslazený brak na entou, brr
wixie: ještě žiju děkuji za starost a přání k uzdravení brzy se snad dočkáte kapitolky k It's time...
TNT: Wixie? nezomrela jsi nám?
Zuzana: Len sa skoro uzdrav wixie
woody: Brzy se uzdrav
wixie: Kapitola přidaná, snad se bude líbit. Budu ráda za komentíky, ať se mi lépe marodí
TNT: Jasná páka:-) hezky se uzdrav
wixie: Omlouvám se, o víkendu jsem onemocněla, do toho v Po a dnes písemka... na přidání kapitoly jsem zapomněla. Pokusím se dnes (musím ji ještě opravit od bety). Mějte strpení, není mi úplně dobře
Jane: Chjo, tak budu čekat i zítra ...
TNT: Buééé
TNT: Mno asi ne:-)
Jane: Bude ještě dneska?:-) prosím :-)
sin_siob: Uíííí.. :)
TNT: Juhůůůů:-)
wixie: jj, dostanete - asi v úterý
TNT: Dostaneme odměnu?:-)
Jane: Mně je jen hrozně blbé pořád dokola psát jak je to suprové
wixie: jůůů, tolik pěkných komentíků - děkuju moc zatím nic nebalím, to jsem si jen tak v zoufalství z neodezvy posteskla díky, u zveřejňování mě drží hlavně interakce s čtenáři
woody: rozhodně nic nebal... jen prostě pokračuj, děláš to svěle a děláš nám radost, což je určitě tvým cílem, hmm? Trochu ti závidím tu kreativitu, mě nebylo dopřáno...
Zuzana: Ja som sa trochu flákala a tak som nestíhala čítať a komentovať všetko čo kde mám rozčítané :) ale som späť:)
TNT: Nenene, je čas na pokracko a ne na hlouposti,typu konečná
wixie: já zas koukám, jestli není nějaký koment a houbelec
Jane: Zkus neco balit a uvidis! Nekdy i nekolikrat za den kukam jestli nahodou nepribyla nova kapitolka a je mi jedno ke ktere povidce :-) obe jsou suprove ;-)
wixie: jen dva komentíky? chápu, že některým ta povídka nemusí sednout, ale já hlavy za negativní konstruktivní komentáře netrhám. Nebo už je asi čas to zabalit
wixie: nadin, děkuji
nadin: Wixie, za odmenu : odkaz »
Chloe: Skvělá kapitola. Už se těším na další kapitolu. A ještě jednou SUPER, SUPER, SUPER a SUPER!!!!!!!
wixie: už jsem to sem psala několikrát - chci pokračovat ve všech povídkách, ale není múza
TNT: Pěkné,slibné jako vždy,budeš pokračovat i s its time? Těšíme se na pokracko :-)
Jitka: Neberte to, prosím, jako reklamu, ale píšu semestrální práci na téma Subkultury - HP fanfiction. Kdybyste mi vyplnili dotazníku budu ráda. Díky moc. odkaz »
MM: Super a doufám, že jsi nezanevřela na ty rezepsané, byla by to škoda.
wixie: MM, sama netuším. Zatím mám 11 napsaných, můj odhad je kolem 25, plus minus, ale může to být i víc
Shoutboardy končí. Více zde.