Pridať odkaz »
Leca: Hm, je to tady malinko pozměněné, nebo se mi to zdá? Menu bylo na druhé straně, no ne? ;-)
Kati: Hy, I'm back with a new Challenge Round. Greetings Kati www.lost-in-arts.de
Britt: AMAZING new art... I love the colors of this layout, as well. Beautiful!
Leca: milovaná Sue, shame on me, ale dřív jsem si nenašla chvilku, abych pochválila náramně vyvedený look! Miluju tuhle barevnou kombinaci. ;-) Na Camelot jsem se nedívala - mám dva důvody - z ukázek s Merlinem jsem z něj neměla dobrý pocit, podle mě ho hooodně špatně obsadili, měl si střihnout spíše Mordreda, nebo nějakého jiného evil chlápka (prostě a jednoduše upřednostňuju Merlina z Merlina :-D) no a druhý důvod (snad mě za něj nikdo neukamenuje) je ten, že mi neučarovat Jamie a jeho Lherecké" umění, podle mě je straně prkený a kromě S. Todda ho nemůžu v ničem... :-/ Každopádně na fotkách se tváří dobře, takže wall jsou epické - zase musím pochválit coloring, ten sis osvojila dost dobře. doufám, že se brzo dočkáme další grafiky... třeba i k VA. :-D jo a děkuju za pochvalu na DW.
Kati: www.lost-in-arts.de Marry Christmas odkaz »
Britt: Lovely layout!! I love the colors!
DeeDee: Very lovely site! xo :) - DeeDee @ crumplelucinda.blogspot.ca
Kati: Hy, there are new Challenges on Lost in Arts :-) www.lost-in-arts.de
Leca: jsem si říkala, že poznávám její "rukopis" ;-) ale i tak bez headeru by to nebylo ono. ;-) mhm, chtělo by to pár novýh wallů? hm? ;-)
Leca: okay, víš, že tenhle tvůj wall mám sstrááášně ráda a jsem všema deseti pro, že si z nšj vytvořila look! ;-) + barevná kombinace a menu - jedná velko approved ;-)
BlueBoard.cz ShoutBoard