Přidej zprávu »
Lenka Blažková: Paní doktorka a její sestřička jsou bezkonkurenční profesionálky, odborný přístup, citlivé a milé. Moc jim děkuji.
Polášková Jana: Velmi děkuji paní doktorce za péči o mého kocourka. Jsem velmi spokojena a majitelům mazlíčků mohu jen doporučit
Horákovi: Ostatním paní doktorku mohu jen doporučit a jí děkujeme za její přístup k naší - občas těžko zvladatelné fence.
Marcela: Moc milá a ochotná,se zvířátky to umí-veterinář na svém místě-jen tak dál
Zuzana Petranova: Paní doktorka je moc ochotná a milá a hlavně nebere nic na lehkou váhu. Přešli jsme k ní od jiného, nejmenovaného veterináře, který ošetření našich zvířátek bral jako rutinu a nad drobnostmi se vůbec nepozastavoval.Děkujeme.
Anna Horváthová: Paní doktorku mohu vřele doporučit, vzala nás i bez akutního případu o půl páté, ikdyž ordinační doba byla do 4!! Vše vysvětlila i přes mé obtížné chápání. Paní doktorka je velice hodná a trpělivá a hlavně není předražená!! Dříve jsme chodili na veterinární kliniku k p. Minjářovi a s jeho cenami se to nedá srovnat!! Děkujeme, že máme ve městě alespoň jednu hodnou a usměvavou paní doktorku!!
Bušinová: Paní doktorka Zelíková je úžasná, strašně hodná a profesionální. Vděčím ji za život mého kocourka a své kočičky. Je úplný anděl. Jsem za ni moc vděčná. Škoda, že tak báječných lidí není více. Děkuji za Vaši péči a lásku ke zvířátkům
ZDENEK POLACH: PANI DOKTORKA MOC HODNA A OCHOTNA.VRELE DOPORUCUJI.POLACH.
Lenka Maňasová: Ačkoliv jsme původně byli pacienti jiného lékaře,paní doktorka se v době jeho nepřítomnosti ochotně ujala naší fenečky.Díky včasné diagnoze,pečlivé operaci a naprosto nadstandartní péči zachránila naší fenečce život.Vděční Maňasovi a fenka Tísa.
Monika Prchalová: Na adresu paní doktorky mohu pět jenom chválu a chválu .Bohužel jsem měla tu možnost ji potkat kszž mi uspávala mojeho miláčka Bernského, který byl nemocný a způsob jakým uspává paní veterinářka tak s tím jsem se opravdu nesetkala.Bylas jsem u pejska až do poslední chvíle a tuto paní doktorku nevyměním za nic na světě, pro ni nejsou zvířátka pes a kočka ale broučínci a zlatíčka.Je to anděl pro zvířátka.Moc Vám děkuji a doufám že ted uz se budeme potkávat jenom při příjemných příležitostech
Pleyerová: Paní doktorka je naprosto nejlepší veterinář v Šumperku, je strašně milá, je na ní vidět láska ke zvířatům a strašná ochota pomoct. Takto zapálený veterinář tu dlouho chyběl. Zrovna včera byla naše fenka na čištění zoubků ultrazvukem a šlo to jen v sedaci, za což jsem moc ráda, narkózu špatně snáší a paní doktorka jako jediná nabídla sedaci a navíc byla ochotná nám pomoci i s očním zákrokem. Jsem Vám moc vděčná...Vás za žádného veterináře nevyměníme . Jste poklad P.S. Škoda jen, že zvířátka se k Vám netěší a nemají z toho rozum ,že jim vlastně pomáháte.
Babičovi: Děkujeme paní doktorce za její laskavý a humánní přístup k našemu pejskovi Maxíkovi, kdy nám svým úžasným přístupem pomohla zvládnout jeho odchod do Psího nebe. Přestože nás to bude ještě dlouho velice bolet, jsme Vám velice vděčni. Děkujeme
Martin Kulhaj: Přídám se k slovům pochvalným. Děkuji i za naše dva miláčky, kteří jsou také v péči paní Kateřiny Zelikové. Jako poděkování i jedno foto odkaz » A všem "němým tvářím", které nejsou momentálně fit, přeji nechť se brzy uzdraví .. Někdy to již nejde a nejde ani zapomenouti,,, děkuji M. + Z. / odkaz » + odkaz » ... **
Pavla Ovesná a Šani: Dekujeme za Vasi ochotu a nevidanou vstricnost s jakou jste byla k nasemu kocourkovi pri kastraci..probral se z narkozy,a uz je pritulny jako vzdycky....kocourek byl v nejlepsich rukach a ja byla klidna..moc dekuji a vsem jedine doporucuji...jen tak dal
Hýbnerová Irena: Paní veterinářce Zelíkové,patří velké díky hlavně za její ochotu,max.vstřícnost,krásný a profesionální přístup k našim miláčkům,a opravdu za to,že at zavoláte kdykoli tak se dovoláte!!! Taky jsem ráda,že se na paní doktorku mohu kdykoli obrátit,když je to potřeba.Pomohla i mým známým,myslím,že těch spokojených zákazníků je spousty!Děkuji za vše!
Semencova Irena: Velké díky paní doktorce za léčbu naší fenky Merilin. Konečně tady máme doktorku, která nemocné zvíře nebere jen jako další v čekárně. Za možné a v našem případě skoro i nemožné děkují Semencovi.
Vykoukalovi: Díky moc paní doktorce za dnešní ošetření tržné rány i se šitím našeho dogouška Césara. Za vstřícný přístup a velkou ochotu večer mimo ordinační hodiny.Ještě jednou děkujeme!
Simona: Take bych se chtela pridat,pani doktorka je strasne hodna,kdyz jsem se potrebovala zeptat,poradila,mam dve kocky,jednu 2 letou a druha 2,5 mesice a pristup,jaky k nim ma je opravdu k nezaplaceni.Ordinace je kousek od nas a jsem strasne moc rada,ze tady je.
Matějů: Paní doktorka je v dnešní době "neskutečná". Její ochota a přístup ke zvířátkům i lidem je nevšední a zaslouží si největší pochvalu a uznání.
Martin Kostka: Děkujeme za vzornou asistenci při porodu naší fenky a následně za perfektní přístup k našim štěňátkům.Vřele tuto paní doktorku doporučuji.
HoHeVyk.+Ceasar: Děkujeme moc za přáničko k novému roku. Vám také na těchto stránkách přejeme v tomto roce hodně zdraví, štěstí, samé spokojené klienty a jejich mazlíčky . Tak jak jsme spokojeni se všemi Vašemi službami ,,MY" a náš dogouš Atlas Caesar !!!
Vykoukalovi: Velké poděkování paní doktorce za všechnu maximání snahu a lékařskou péči, kterou vynaložila při léčbě našeho psíka Maxe. Vždy nám moc pomáhala a vyšla vstříc v kteroukoliv denní i noční hodinu při emailových konzultacích o jeho zdravotním stavu. Se všemi službami jsme byli moc a moc spokojeni! Děkujeme Vykoukalovi DÍKY !!!
BlueBoard.cz ShoutBoard