Přidej zprávu »
sir Bazil: Milý Karlosi.Modely máš perfektní a hlavně,že Tě to baví,to je na tom nejdůležitější.
Marco Antonio: I look for the model Elektrická jednotka City Elefant for a long time it seems that you have the model please can you send me a copy of the file for printing and assembly? if is possible my email is shado.marco@gmail.com Thank you Marco Antonio.
valmir: ahoj Karle koukal jsem na tvé modely a musím uznat, že jsou docela obstojné , vezmuli v úvahu tvůj hendikep. Před slečnama? co zde také ukazují svoje výtvory , klobouk dolu. co se týče oné drahoty nabízených modelů, musím s tebou souhlasit. modeláři se bohužel změnili. netvrdím ,že všichni ,ale už to není co to bývalo. pokud chceš rozšířit řady bojové techniky zkus- odkaz » jsou tam volně ke stažení modely tanků v měřítku 1:100. i já mam mnoho modelů. pokud bys měl zájem tak se dej vědět. valmir1@email.cz
Matus: Ahoj zhanam par modelov miniboxov napr. W 102 – univerzalny stroj W 45 a W61 policia, slepene som ich v tvojej zbierke videl, nemas ich nahodou aj digitalne??? mozno by sme nasli par KUSKOV KTORE BY SA DALI VZAJOMNE VYMENIT! smerekm@gmail.com
Karlos: Tak jsem se tam díval(www.minibox.cz)a obě Tatry tam jsou-jak červený sklápěč tak Tatra kolem světa(vyšla jako Tatra GTC)
Karlos: Tatra kolem světa a červená Tatra s kolečkama vyšly v sešitech od WDS.Je to vydavatelství pana Weinera a mají na internetu stránky.Těch modelů nabízejí asi 10-15,ale nevím,jestli je tam i ta Tatra kolem světa.Vyšla v jednom sešitu spolu s Tatrou Dr.Baum.
Karlos: Již brzy by se tu měly objevit nové modely.A ty mám většinou z internetu-nejvíce ze stránek www.minimodel.cz
Karlos: Michalovi:Tyhle modely jsou většinou ze starých ABC(myslím tak 10 let zpět).Některé jsem koupil,některé si nechal okopírovat,některé jsem sehnal na různých burzách a na inzerát.
Michal: A ešte neco som zabudol kde ste zohnali TATRU kolem sveta ?? nemožem ju nikde naísť .Poradíte mi ?
Michal: No pekná zbierka mám stránku kde je takíchto modelov viac než 1000 ! No a prosím vás tú viklépacú tratru z kolesámi máte z ABC-éčka ?
dominik: Ahoj je to pěkný to teda smekám a nevíte stránku na slepovačky abych to mohl slepit
dohaja: Teda všechna čest nato, že máš částečně nefunkční ruku - SMEKÁM
karlos: My jsme samozřejmě museli celou sbírku fotek zredukovat,jinak by Miniboxy zabraly zbytečně místo ostatním zájemcům o preyentaci na těchto stránkách a to by byla škoda.Některé modely bych chtěl předělat nebo přidělat kolečkovou verzi ke krabičkové,ale špatně se shání.Pokud Miniboxy někdo nabízí,často chce neúnosnou cenu,která s poštovným(např.za 1 model 80-100 korun)je promne nepřijatelná.
Jirka: Ahoj, mám taky asi stovku miniboxů z ABC a další spoustu z LBS a jiných stránek, ale postrádám některé vojenské (T141, P-32, PKD). Jinak je to pěkné. Jirka
Pavel: Chtěl bych dodat, že na to že máte problémy s rukou, modely vypadají obstojně.
Pavel: Jako modely jsou pěkný, ale chtělo by to trošku větší preciznost. U některých modelů se mi zdá, že to je trošku na křivo. Ale snaha tam je, přeji hodně úspěchu i v dalším stavění.
BlueBoard.cz ShoutBoard