Přidej zprávu »
Šeďa: Jasan, přijímám objednávky na lupeny...
jindra: Play-off kvalifikace mistrovství světa 2017 (Francie): 11. června - 13.15 hodin: Česko - Makedonie (Zlín, Hala Euronics). Jedeme?!
jindra: 16. ledna 2016: Česko – Turecko, 6. kolo první fáze kvalifikace MS 2017 (Zlín, hala Euronics). Jedeme fandit, ne?
Kropec: Zdar, a novoroční fotbálek bude?
jindra: Štěpánský fotbálek od 10 hodin v \"ohradě\" u školy.
jindra: Krásný zápas: odkaz »
jindra: V sobotu 13.9.2014 se poprvé v nové sezoně ukažeme před našim domácím publikem. Od 16:00 hostíme celek STM Olomouc v rámci druhého kola Českého poháru. Minulý rok jsme se stejným soupeřem prohráli, proto nám přijďte fandit, aby tomu bylo letos jinak. Děkujeme
peťa #6: Fotbálky Červenec: Středa,Pátek,18:00hod.Hřiště v Zámeckém parku!!!
OOO: SEM KING
Pepa: Zdar ogaři, tak to se rád přidám. Teď jenom aby bylo počasí a přišlo dost kopálistů. P.
jindra: Ahoj, tak fotbal je domluvený na oploceném hřišti vedle školy 26.12. od 10 hodin. Šatny na klášteře. A to samé domluvil Víťa Dalajka i na nový rok.
Michal Indrak: Tak pojďme na to!;-)
JINDRA: Ahojky, za pár dni je tady Štěpána a s ním i tradiční fotbal, tak je na čase se začít domlouvat. Myslím, že zájemců o sport bude tradičně spousta, tak jen dát čas a zajistit klíče a můžeme jít na to!!!!
Michal: Zdravím, rád bych tě pozval do naprosto jedinečného online sportovního managera a to do POWERPLAY MANAGER. O co se jedná - Cílem projektu POWERPLAY MANAGER je vytvoření souboru online sportovních manažerských her. Již nyní si můžeš zahrát pět sportů a to házenou,hokej,fotbal,tenis duel a racing duel. Do budoucna jsou v plánu další sporty například basket, volejbal, biatlon a baseball. Pokud jsi i ty nadšenec a chceš být managerem svého týmu přidej se k nám odkaz » Z vlastní zkušenosti mohu říct, že tento projekt (v současné chvíli) nemá konkurenci. Založ si i ty vlastní tým a dokaž že jsi nejlepší.
Michal: Zdravím, rád bych tě pozval do naprosto jedinečného online sportovního managera a to do POWERPLAY MANAGER. O co se jedná - Cílem projektu POWERPLAY MANAGER je vytvoření souboru online sportovních manažerských her. Již nyní si můžeš zahrát pět sportů a to házenou,hokej,fotbal,tenis duel a racing duel. Do budoucna jsou v plánu další sporty například basket, volejbal, biatlon a baseball. Pokud jsi i ty nadšenec a chceš být managerem svého týmu přidej se k nám odkaz » Z vlastní zkušenosti mohu říct, že tento projekt (v současné chvíli) nemá konkurenci. Založ si i ty vlastní tým a dokaž že jsi nejlepší.
INFO: KONEČNĚ SE Z NAŠICH STRÁNEK PODAŘILO ODSTRANIT MALWARE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, ALE CHYBA NEBYLA NA NAŠÍ STRANĚ, NÝBRŽ NA STRANĚ HOSTINGU.
INFO: Kontumace! Dva body doma!
Robek: To by mně taky zajímalo.
Jindra: Jak to bude za tu sobotu? Půjde o kontumaci výsledku? Nebo se utkání bude dohrávat v jiném termínu?
Jindra: Ahoj, zatím se mě ve velkém házenkáři moc neozvali, zatím jenom Pavel Kašný chce tři lístky... Takže, pokud víš kdo chce všechno jít, tak ať se mě ozvou... J.
Sajp: Jindro, prosím tě, chtěla bych 3 lístky na ples. přidej nás ke stolu k házenkářům. Děkuji veronika
INFO: V sobotu 9.2. je ples 2. ZŠ - hraje Aventis a Cimbálová muzika Stanislava Gabriela. Pokud budete mít zájem tak dejte vědět. Jindra
Víťa D.: Novoroční fotbálek bude na 10,00 hod na malém hřišti u likusáku na klášteře.Šatna na klášteře.
jindra: Přeji všem krásné Vánoce plné pohody v kruhu rodinném a do nového roku jen to nejlepší,hodně zdraví a úspěchů! Házené zdar!
Jindra: ŠTĚPÁNSKÝ FOTBÁLEK JE OD 9 HODIN NA HŘIŠTI!!! KLÍČE SNAD ZAJISTÍ ŠEĎA...
svata: se mnou počítejte taky
bazzi: zdarec taky dondu a se mnou stana t hlavni je aby nekdo mel klice ne jak loni byla by skoda nechat zaniknout tradici ochutnavky domaci nekolkovane palenky a trochy cukrovi s metilalkoholem sportu zdar
JINRA: ZDAREC, BUDE FOTBÁLEK NA ŠTĚPÁNA?! JÁ BYCH ŠEL, TAK SE TO POKUSTE DOMLUVIT...
Basnak: Nějak se ten odkaz nepovedl. Ale pokud si zkopírujete zbytek odkazu a kliknete na odkaz tak ten zbytek přidejte k němu a zobrazí se to. Jinak to Jindro nějak oprav
Basnak: Pokud někoho zajímá jak si vede Houmr ve francouzkém Ajjaciu tak zde je odkaz na jejich stránky www.gfca-hand.com. Jsou ho plné házenkářské noviny že zatěžuje soupeře 5 až 8 góly. Např. zde: odkaz » +GFCA-Selestat+07-10-12+Corse+Matin.jpg
HOFI: ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ VE VELKÉ BYSTŘICI. ZÁPAS SE ODEHRAJE V SOBOTU 20.10. V 17,30 HOD. SRAZ V 15 HODIN NA BENZINCE V NAPAJEDLÍCH
Dimi: Zdravim do Napajedel! Nevim jestli se vas v patek Jindra ptal, chtel bych udelat narozeninovo pracovne titulovou becku a jelikoz nemam sanci se v tydnu dostat na treninky, tak se chci optat, kdy by vam to vyhovovalo :-) Zatim me napadla sobota po barumce, jine navrhy ovsem vitam.
Adam: Nazdar chlapi, ať se vám v další sezoně daří, ať vám to jde a hrajete aspoň tak dobře, jako na jaro. Právě odjíždím do Anglie, takže nevím, kdy se vrátím. Každopádně teď teda nebudu hrát ani za napajedla ani za hradiště. Zdar jak sviňa!:)
INFO: VE STŘEDU 1.8.2012 SRAZ VŠECH V 18,30HOD NA HŘIŠTI V ZÁMKU.ZAČÁTEK PŘÍPRAVY!!!!
Jindra: Ahojte, v pátek 20.7.2012 se na Bernardu od 18 hodin koná oslava k příležitosti narození Vojtíška Poláka. Tak dojděte. Jindra
Basnak: Hola hej, v rámci prožitých čtvrtstoletí mého a mojich kámošek, bych vás chtěl prostřednictvým tohoto portálu pozvat na prolití jazyků dne 21.7. na házenkářském hřišti od 17hod. počínaje fotbalem.
INFO: V pátek 8.6. fotbálek na půl 7 na hřišti, potom má Radim Vrzala bečku!!!
Jindra: V pátek 25.5. je trénink na 17.30 hod.
Jindra: Ve středu 23.5. je trénink venku na půl 7 a v pátek 25.5. je trénink také venku (čas upřesním) - ukončení sezóny!!!
JINDRA: DNE 1.6. SE BUDE TRÉNINK ODEHRÁVAT NA HŘIŠTI V ZÁMKU, FOTBÁLEK A POTOM BEČKA, KTEROU ZAJIŠŤUJE BAZZI K NAROZENÍ ADÉLKY. 5
Jindra: POZOR POZOR POZOR POČÍNAJE TOUTO STŘEDOU (4.DUBNA) JSOU TŘÉNINKY NA 18,30.
Jindra: Přírůstek do hazenkářské rodiny už nahlásil Honza tak já jen upřesňuji. Jméno: Štěpán Uhříček, váha: 3,47 kg, délka: 48 cm. Gratulujeme
Honza H.: Gratulace Vaškovi k druhému synáčkovi :-)
Jindra: V sobotu 24.3. v 16 hodin.
hm: Ahoja tak kdy je zápas ? máte tam psáno sobotu ineděli. Díky
Jindra: Ve středu 21.3. hrajeme přátelské utkání v Hradišti. Sraz a odjezd před halou v 18 hodin.
Jindra: Prozatím středa na 20 hod., pátek na půl 7.
závodka: v kolik jsou tréninky ve středu? taky na 18:30?
Jindra: V sobotu 11.2. turnaj ve Velké Bystřici!!! Budeme hrát čtyři utkání po 2x15 minutách (V. Bystřice, Bystřice pod H., Zlín, Polanka). Předpokládaný konec ve 14 hodin.
Jindra: Sraz na turnaj v sobotu v 6.45 na benzince vNapajedlích. Vemte si svoje zelené dresy!
BlueBoard.cz ShoutBoard