Přidej zprávu »
Autosrazy.cz: Autosrazy.cz je nově vzniklý web pro přidávání a hledání srazů. Pokud jste organizátory akcí s motoristickou tématikou neváhejte Váš sraz jednoduše a zdarma zveřejnit na našich stránkách vyplněním krátkých informačních údajů o srazu. Odkaz zde: odkaz » odkaz »
drak: Zdravím. Pokud se zajímáte o motocyklovou historii a bývalé české okruhy, pak doporučuji se podívat na tento motocyklový portál: odkaz »
kiktty18: Hezký den. Teď se šíří po netu a mezi lidma novinka z oblasti online výdělků, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času. Pro mě to je skvělá možnost výdělku a nemám slov, jak snadné to je. Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček!! Čekujte odkaz »
KYKA: Dnes je 27.6.2011. Skutečně nechápu, proč na těchto stránkách ještě nejsou výsledky z letošního ročníku závodů.
Pavel M. (RAF 75-05): Zdravím, Takže máme za sebou již druhý ročník VC Hlučína. Počasí nás sice dopoledne lehce zchladilo, ale jinak si myslím, že atmosféra byla docela dobrá. Chtěl bych poděkovat organizátorům akce, že se pustili do v dnešní době ne zcela lehkého úkolu, jakým je pořádání závodu i s účastí historických závodních strojů. Chtěl bych také ocenit i vcelku dobrý spád akce, takže pro diváky, ale i účastníky, to rozhodně nebyla nuda. Od rána jsme jezdili, a myslím si, že nás bylo docela mnoho, kteří si to ježdění patřičně užili. Za sobotu jsem si dal 8 okruhů, dva jsem stihl ještě před oficiálním seznámením se s tratí. Teď nevím, jestli jsem na sebe zrovna neprásknul porušení pravidel, ale jelikož jezdili téměř všichni, tak jsem si taky dva okruhy dal, relativně pomalejší jízdou. Závodní trať je sice dost nerovná a úzká, ale kde se můžete v našem nejbližším okolí Ostravska legálně projet se závodním vozem? Areál štěrkovny pro daný typ akce je dobrý v tom, že zde může přijít relativně hodně diváků, kteří mají možnost shlédnout stroje v akci. Také je zde pro ně vybudováno nezbytné zázemí. Bylo i fajn, že se opravdu dbalo na bezpečnost a návštěvníci se necourali po trati. Za to je třeba poděkovat organizátorům, kteří mnohdy i s notnou dávkou nervů s neukázněnými návštěvníky, někdy bohužel i s vlastními závodníky, trpělivě dbali na bezpečnost přecházení přes trať. Jen krátkou větu k výše zmíněným jezdcům. Beru to, že všichni víme, oč jde, a dáváme pozor co se zrovna děje na trati, když přecházíme. Ale uvědomme si, že pokud návštěvníci sledují, jak stále někdo chodí přes trať, a on, či ona tam musí čekat až na průjezd vozidla či motocyklu, tak zcela logicky tento návštěvník se cítí být ukřivděn. A přitom nám jde o to samé, o bezpečnost diváků, ale i samotných jezdců. Tolik k drobnému odbočení. Akce úspěšně proběhla, vítězové převzali hodnotné ceny a my, z pole poražených (již podruhé ve dvou ročnících jsem zde byl 4.), jsme obdrželi krásné plakety s originálem grafiky s motivem VC. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat organizátorům za tuto akci a zároveň věřím, že se zase za rok v Hlučíně na závodech sejdeme a areál jezera se opět zaplní zajímavými motocykly a automobily.. „Pozn. pro organizátory – nezvažujete vyhlašování i 4. míst?“ Zdravím a přeji hezký den, P.Merta (RAF 75-05)
BlueBoard.cz ShoutBoard