Přidej zprávu »
Zuzana: Bohužel to vypadá, že i naše fenka si ve čtvrtek 21.8. přinesla ten kašel. Onemocněla v pátek 22.8 a od včerejška má už i výtok z jednoho oka a celé ho má zarudlé. Takže devět.
Romana: Takže to už je osum pejsku co to chytlo :-(
Ivana: Naše fenka chytla kašel již po čtvrtku 14.8., celý týden je na antibioticích, roznašeč tam musel být oba čtvrtky.
Romana: *Ne v utery,ale ve ctvrtek,preklikla jsem se
Romana: Dobry den. Dva dny po psi skolce co byla ted v utery tak nase fenka dostala psincovy kasel. Minule nam pan Palata rikal ze tam taky nejaky pes onemocnel,tak jestli neni mozne ze to tam nejaky pes ma a roznasi to.
Jana: Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost u Vás dělat agility. Máme za sebou kurzy poslušnosti. Děkuji za odpověď.
DŠ 27.2.: Čas socializace je uveden vždy v popisku u data v kalendáři. Stačí na aktuální červené datum "najet" myší.
Jana: Dobrý den zajímá mě v kolik hodin probíhá kurz ve čtvrtky u pana Palaty
Dostálovi: Dobrý den máme zájem o kurz s pí. Dostálovou a máme 4měsíční štěně králičího jezevčíka. Bohužel 7.3 jme mimo republiku a zajímá nás zda jde do kurzu přijít další týden kde naleznme rozpis kurzu pí.Dostálové a jestli nebude štěněti ke škodě že o první týden přijde. Děkujeme moc za případnou odpověď
Irena: Dobrý den,smím se zeptat, kolik bude kurz poslušnosti s Mgr. M. Dostálovou stát?
Milada: Ahojte, kdo budete chtít pilovat či třeba začít s poslušností, tak se dostavte první pátek v březnu, t.j. 7.3.2014 na 16.30 hodza Olmou. Začneme s jarním kurzem.. Těším se na všechny, pa MiBriGa
Dana: Dnes to bylo super, jsem nadšená, ani jsem nečekala, že socializace štěňat může být fajn pro majitele i pro pejska :-) Děkuji, přijdeme s Bellou znovu :-)
D.Š. 2.12.: Pro Nikolu: jaký sport myslíte? Nejlepší bude se přijít osobně domluvit na socializaci. Nebo napište na mail canisfamiliaris@centrum.cz D.Šubová
D.Š. 2.12.: Pro Dagmar: v sobotu 30.11- jsme pořádali v Horce agility závody. V kalendáři je vždy aktuální čas socializace. Místo soboty se socializace konala už v pátek. D.Šubová
Nikola Hmírová: Dobrý den. Mohu se zeptat, dy budete přijmat nové členy? :) jednou jsem u vás mla být, ale měla jsem otřes mozku.. prosíím o odpověď :) Děkuji.
BlueBoard.cz ShoutBoard