Přidej zprávu »
Adela: Diky moc nasla sem je.Krasne velikonoce
AkaiCz: opravené titulky na delší verzi z ulozto jsou uvedeny hned na první stránce pod novinkami a přidala jsem je i na ulozto. Odkaz je na stránce seriálu.
Adela: ahojky vim že ti sem holčina psala kuly Ashes of Love me titulky sedi k verzi z youtube ale na ulož to jsou dily ktere nemaji 45 minut odkaz » +of+Love+-+Heavy+Sweetness%2C++Ash-like+Frost+%28China%2C+2018%29 asi je to delsí verze nez na yuotube .I 10 dil z ulož to je delsí a nemužu najit ty opravene titulky .dik za odpoved
Ksinbad: Děkuji za ty upravené titulky k 10 dílu. Sedí perfektně.
AkaiCz: Ještě chvilku počkej, už to budu mít za chvíli opravené a dám sem verzi titulků na to ulozto.
AkaiCz: Uvidíme, když jsi mne na toto upozornil, budu se muset na to zaměřit. Když jsem začala Ashes překládat, tak na ulozto ještě seriál nebyl. Dp 9 dílu to bylo v pořádku, tak uvidíme. Budu se snažit pokud to půjde udělat titulky na obě verze. Ale pokud to na youtube bude špatně tak asi opravdu přejdu jen na ulozto a stáhnu si to odtud.
Ksinbad: Toho se právě také bojím. Na youtube to musí být nějaká uříznutá verze, která vznikla nejspíše chybou. Díval jsem se a každý díl má 45 až 46 minut, takže těch 37 minut je chyba. Navrhoval bych dělat titulky jen pro verzi na uložto, která je myslím standartní a měli by snad na ní sedět i anglické titulky, za kterých překládáš. Trochu se bojím, že tou chybou můžou být posunuty všechny díly na youtube.
AkaiCz: ok stáhnu si to také a doopravím to, ono bude asi i rozdílný ten 11 díl. Protože začíná těmi chybnými titulky z 10. takže doufám, že se budou lišit jen tyto dva díly. Celkem mne to mrzí, protože jsou takto dvě rozdílná práce.
Ksinbad: Jo mám tu verzi. Myslím, že je to asi nejlepší verze, která je snadno dostupná. Hádám, že drtivá většina lidí bude mít toto video z uložto.
AkaiCz: Ksindibad máš prosím tuto verzi z ulozto? Ashes of Love - Heavy Sweetness, Ash-like Frost (China, 2018) EP10 1080p.mp4 . Pokud ano, stáhnu si ji a opravím vám to i na tuto verzi.
BlueBoard.cz ShoutBoard