Přidej zprávu »
Adela: Diky za titulky jsi užasna
Shai: Strašně děkuji za zbytek titulků The Untamed Hned, jak mi to dovolí můj nabytý čas, zkouknu zbytek, co mi popravdě zbývá. A taky máš moji podporu u dalších chinese drama..
cindy80: Moc děkuji za Untamed, bylo to boží až do konce...škoda, že už to skončilo, chtělo by to i druhou řadu.
Jana: Ahoj, moc děkuji za titulky k Untamed! Bylo to krásný a úžasný! Škoda že tam nepadla i nějaká pusa a tak :D Náznaků tam bylo plno celý serial :D Ale nejdůležitější je, že jsou nakonec spolu :)
Kiera: ahoj děkuji za poslední díly Untamed je opravdu škoda že už je konec, je to nejlepší čínské drama co sem viděla. Také v románu nejsou zodpovězeny všechny nejasnosti, prostě spekulace jsou ale důkazy chybí. :) Konec v románu je trochu barvitější a obsáhlejší ale to nejdůležitější se stejné.. nakonec jsou spolu :) a co se týče tapet, myslím že za hezkou tapetu se nikdo zlobit nebude :) ještě jednou díky
AkaiCz: Ahoj. Pravděpodobně to přeložím, žádá mě o to víc lidí. Anime jsem ještě nepřekládala, ale musím nejdříve dopřekládat rozdělané věci.
Rayelline: Zdravím, mohla bych se zeptat, zda bude druhá série Mo dao zu shi (anime) přeložena do češtiny kompletně? Jen se chci ujistit, zda bych měla čekat, nebo se pustit do anglických titulek :D
AkaiCz: Ahoj, ne nečetla. Viděla jsem jen anime.
Kiera: ahoj jen tak ze zvědavosti jsem se chtěla zeptat jestli si četla i originál román podle kterého je Untamed natočený, díky
Ksinbad: Děkuji za další díl Ashes of Love.
AkaiCz: Ahoj. Budu se snažit do víkendu bych chtěla dát alespoň 2 díly. Nyní jsem si potřebovala od Untamed chvilku odpočnout, tak přeložila 2 díly Ice fantasy a dnes ,pokud se nic nestane sem dám díl Ashes. A pak zase ty 4 díly Untamed. Do neděle bych to chtěla zvládnout dokončit. Ale jak se říká, člověk míní, druzí mění.
ghost: Ahoj, díky moc za další díly k The untamed. Na jednu stranu se hrozně těším, jak to dopadne, ale je mi líto, že už bude končit. Myslíš, že by do víkendu mohl být další díl?
Kiera: moc děkuji za titulky k Nezkrotnému, už se nemůžu dočkat posledních dílů :D i když je škoda že bude konec :)
AkaiCz: já mám anime v češtině. stáhla jsem je i s titulky z ulozto myslím, už si to nepamatuji. zkus pohledat, celé anime první serie je přeložená do češtiny.
Adela: Diky moc a k pokracovani Mo Dao Zu Shi na akihobeře je titulku jen par a na ulo žo jsou videa ale jev s Aj titulky a to mam smulu
AkaiCz: např tady : odkaz » a také jsou na ulozto
Adela: Ahojky nevite kde sehnat česke titulky k Anime The untamed
Remy: Děkuji za možnost titulku k the untamed, anime verze se mi moc libila a tak jsem za toto velmi ráda..
Tatsu: Děkuji za další The Untamed. Na jednu stranu mi je také líto, že to končí, ale na druhou stranu si užívám konečně odpovědi na otázky z celé série a taky proklínam celý jejich svět, taková manipulace a intriky, ať žije politika co
Shai: Mnohokrát děkuji za překlad The Untamed
AkaiCz: Máš pravdu, ono i když přesunou děj z minulosti do budoucnosti, tak to není už takové pěkné.Prostě umí nafilmovat perfektně, okostýmovat, krajiny,kouzla, souboje starou dobu. A proto mne to opravdu velice nadchlo a zajímá. A těch historických, fantasy seriálů dělají opravdu spoustu, tak proč nepřekládat a nedívat se na ně. U the untamed zbývá nyní přeložit už jen 10 dílů. Tak to udělám a pak se vrátím k Ashes. Můžete i sem i napst, který další seriál překládat. Mám cukání s men with sword, Novoland nebo fighter of destiny.
Ksinbad: AkaiCz: To jsem rád. Moderní čínské seriály jsou strašné, chtěl jsem být trochu mírnější, ale opravdu to nejde. Ono to má své důvody proč tomu tak je, ale to nechci tady rozebírat.
AkaiCz: Maria, děkuji za oznámení, ale zatím se moderní seriály moc nechystám překládat. Líbí se mi fantasy a, seriály z tvorby Číny jsou pro mne v tomto směru asi nejlepší. Zatím mám v plánu ještě hodně seriálů, a sama se skoro nedokážu rozhodnout, který překládat spíš. Pro nadšence Untamed, pokud to zvládnu dopřekládat zítra odpoledne, tak by měly být další dva díly večer v sobotu. Pokud ne tak určitě v neděli. Vím, je to nyní velmi napínavé a přitom díky Lanovi a Wei také zábavné. Tak vás nenechám dlouho čekat.
Tatsu: Jej, ten 37 díl ale skončil napínavě moc se těším na další The Untamed. Je to čím dál lepší a nalitej Lan Shan je best děkuji za překlad
Mária: Ahojky Akaicz,vidím že máš rada čínské seriály,musím priznať aj mna dostali a väčšinou už toho druhu sledujem,chcem sa spýtať či nemáš v pláne v blízkej budúcnosti prekladať tiež čínský seriál z modernej doby.. Arsenal Military Academy,lebo je to naozaj skvelý seriál a naši maďarský susedia majú o tento seriál velký záujem a viem že bude mať veľkú sledovanosť..je to celkom nový seriál a má aj anglické titulky na Kissasian..myslím že by mala sledovanosť aj u českých a slovenských divákov.
ghost: Děkuji za další díly The untamed. Teď je to hodně napínavý, takže se každý den koukám, jestli se ti nepodařilo zase něco přeložit. Dokonce jsem to už nevydržela a dokoukala to v aj, ale moje znalost není zrovna nejlepší, takže z toho moc nemám. Takže ještě jednou moc děkuji za titulky.
AkaiCz: Ksindibáde, omlouvám se ti, ale The untamed se mi překládá velmi snadno, nevím proč, ale asi tam jsou nějaké lehčí věty. Je napínavý a tak jsem se do toho dala asi víc. Ale Za chvíli jej dopřekládám a vrhnu se na Ashes, a přeložím ho zase přednostně. Než jej dopřekládám, nechci začínat další. Snad jen tu ice fantasy , která má jen 16 dílů. Který seriál budu pak překládat zatím nevím. Mám jich připraveno dost, a ještě přibývají nové. Holt jsou číňani velmi produktivní. Tak doufám, že si vyberu nějaký, který tě zaujme.
Ksinbad: Kalliope toho má hodně a nejvíce se specializuje na thajské seriály. Můžu se mýlit, ale nemyslím si, že se v dohledné době pustí do překladu jakéhokoliv čínského seriálu natož tohoto konkrétního. V jejích plánech je několik desítek seriálů, ale přednost mají opravdu především ty thajské. Jinak klobouk dolů k tak rychlému překladu The untamed, škoda jen, že zrovna tento seriál mě nezaujal, zkoušel jsem to ještě, ale pořád se nechytám. Těším se aspoň na to, že po The untamed budeš mít více času na Ashes of Love nebo začneš překládat nějaký nový seriál, který mě zaujme.
AkaiCz: Seriál má napsaný, že překládá Kaliope, o ostatním jsme ani zatím neuvažovala. Mám těch seriálů nyní v plánu dost. Ale poznačím si to, člověk nikdy neví, co bude.
Adela: Ahojky nasla jsem na akihabare pokratovani Time Raiders juknes se na ne jestly je budes planovat přelozit odkaz » odkaz » odkaz » ahojky mej se fajn
BlueBoard.cz ShoutBoard