Přidej zprávu »
Akai: Dopřekládám dva díly Chusenu, ať víme jak to dopadne a díl Magic a na střídačku pak s Ashes love. také mne prvním dílem nadchl. Budu jej překládat ráda.
Ksinbad: Děkuji za druhý díl, už teď se těším, až si ho večer pustím. Už po prvním díle je mi jasné, že na Ashes of love budu mít závislost.
Akai: S Jin Mi a Xu Fengem si asi užijeme té legrace dost
Akai: Také se mi to zdá, že bude pěkný, tak asi začnu po dokončení legendy z Chusenu II překládat ten víc současně s Magic star.
Ksinbad: Ahoj, viděl jsem už celý první díl Ashes of love a velmi se mi líbil. Myslím, že to bude velmi zábavné a vtipné. Těším se na další díly.
Miro: Ahoj Ďakujem za odpoveď a prajem skoré uzdravenie a Doroma mi tiež nejde. :-)
Akai: Také vám nefunguje dorama akihabara? Titulky budu dávat tedy jen sem, snad je najdete. Blíží se konec roku, tak bych chtěla dopřekládat alespoň celý Chusen a část magic star. Z nových plánovaných projektů asi začnu hlavně Ice fantasy destiny a u dalších seriálů váhám, který. Který byste si přáli vy? Mám podklady pro Ashes for love, The journey, The myth, Fightero of destiny.... zatím se mi líbí všechny. tak který pak začít první?
Akai: Omlouvám se za zdržení překladu Magic Star. Jsem teď nemocná. Jak se uzdravím a nebude mi zle, tak se do překladu pustím. Mám další díl rozpřekládaný, snad bych ho mohla přeložit zhruba do neděle.
Miro: Ahoj, prosím Ta kedy budu ďalšie dieli Magicstar?
AkaiCz: Kdyby vám stahování z Dropboxu dělalo potíže, napište mi a já přidám opět i titulky na ulozto.
BlueBoard.cz ShoutBoard