Přidej zprávu »
Pepa: Chcete se uvolnit u pořádnýho porna ? Navštiv www.pornweb365.com . Stránka plná porno videí a to úplně zdarma.
Iveta: Vynikající jídlo, pití i obsluha. A naprosto úžasná káva. Pokud budeme mít cestu kolem Hradce, rádi Vás opět navštívíme.
Lenka: Dobrý den, v neděli jsme navštívili Vaši restauraci a po ranním zážitku v cukrárně na Masarykově náměstí, kde bylo špatně snad vše, na co člověk pomyslí, jsme moc rádi, že jsme pak úplnou náhodou zavítali k vám...u vás bylo vše skvělé - jídlo, cheesecake, káva, domácí limonáda. Moc rádi vás budeme doporučovat dál. Lenka a Jarda
Věrka: Skvělá restaurace, obsluha, jídlo, pití. Určitě doporučuji. Nemá chybu. U rčitě se vrátíme.
Marie: Při návštěvě Vaší restaurace mě mile překvapila příjemná obsluha a skvělé jídlo. Zapékaná palačinka s kuřecím masem, pórkem, slaninou, houbami a smetanou byla vynikající, paní kuchařka si zaslouží "Řád zlaté vařečky". Moc děkuji za příjemný gastronomický zážitek.
Dana Černá: Dobrý den,o víkendu jsem byla na víkendu v Jindřichově Hradci s rodinou,navstivili jsme vaší restauraci u zámku.Byli jsme velmi velmi spokojeni s obsluhou a tak jsme se večer vrátili posedět opět k vám...měli jsme možnost navštívit docela dost restaurací o tomto víkendu ale u vás se nám líbilo nejvíce a to především díky obsluze.To je důvod proč vám píšu.Pan Dušan je výborný a milý,rádi se budeme za takovouhle obsluhou vracet.Děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.Prosím pozdravujte pana Dušana,moc na něj vzpomínáme...byli jsme tam včera...vyřidte mu prosím pozdrav od jedné skupiny zákazníků s Benešova u Prahy...zn.Bombardíno......:-)....ještě jednou výborné.Dana Černá
Láďa: Pana majitele znám už dlouhá léta,ujišťuji všechny,že v gastronomii nenajdete poctivějšího a příjemnějšího člověka a zkušeností má na rozdávání.Chování k zákazníkovy je mu vlastní,ale hodně si přivezl z ciziny,kde se zdokonaloval.Doufám,že to hosté sami poznávají.
Hanka a Michal: Minulý týden jsme navštívili s manželem tuto rstauraci při naši rekreaci v Jindřichově Hradci. Výborné papání, ohromně příjemná obsluha a milé prostředí. Takhle spokojení jsme nebyli už dlouho. Přejeme provozovateli at všechno šlape a jestli budemem mít zase cestu kolem Vaše restaurace bude naše první volba.
restaurace cp4/1: Děkujeme páťákům z FM VSE za vytváření perfektní atmosfery v naší restauraci.P.S. doufám,že plesový úkol byl splněn :-)
karma: páťáci z FM VŠE se těší na prosicové posezení. Kvasnice super, jídlo taky a není tu nahuleno
Zdenča: Výborná restaurace, personál,jídlo a to svijanské pivečko, prostě super!!! Zašli jsme k vám úplně náhodou a určitě se vrátíme na nějakou tu véču. Zdenka a Jindřich, Pelhřimov a pan majitel je úžasný a příjemný člověk.
Venca: Jedna z mála restaurací v JH, kde se opravdu vaří :)
Anna: Výborná restaurace, skvělé jídlo a příjemná obsluha! Doporučuji všem, kteří se v J.H. zastaví.
BlueBoard.cz ShoutBoard