Přidej zprávu »
Divadlo - Vlastík: No teda, že se zrovna na našem webu objeví něco takového, to bych opravdu nečekal. Pravdivé, dokonce aktuální, pohádkové však příliš ne, ale to nevadí, děkuji náhodnému kolemjdoucímu za pěknou úvahu od Karla Čapka! I když je to psáno v roce 1931, na dnešní dobu to až neuvěřitelně pasuje, přečetl jsem si to moc rád a uložil jsem si to hned do počítače. Přeji všem krásnou sobotu i neděli :-). Vlastík
Náhodný kolemjdoucí: Je těžko hájit veřejného zájmu, není-li si veřejnost jistá, co její zájem opravdu jest. Je nevděčno, potlačovat zlé, dělá-li se ve veřejném životě, tak nepřesně rozdíl mezi dobrým a zlým; nedovede-li se rozeznávat mezi ctí a nectí; mezi pravdou a pomluvou; mezi bojem a zákeřnictvím; nemá-li veřejnost nos proto, co je nízké, neslušné, zlovolné, všivé a korumpované; vládne-li beznadějný zmatek v rozlišování hodnoty a nehodnoty lidí, zásad i skutků. Karel Čapek … rok 1931.
Jitka Škáchová: Milé Divadlo Věž, opět jste nezklamali! Už dlouhou dobu vím, že je na Vás spolehnutí, ať hrajete kteroukoliv pohádku, vždy zaujmete a pobavíte nejen děti, ale i nás dospěláky. Držíte si vysokou úroveň. Prostě, když hrajete vy, víme, že bude zábava a vždycky se na vás moc těšíme. Dva herci a tolik převleků a príma nápadů, písniček... To je prostě paráda! Hned jak budeme mít možnost, rádi zase zavítáme na vašepředstavení. Mějte se krásně, přejeme hodně príma nápadů na další pohádky a ať vám ten elán dlouououho vydrží!
Divadlo Věž: Všem kamarádům, učitelkám, pořadatelům i dětem, přejeme krásné prázdniny, plné sluníčka, srandy a radosti :-).
Vlastík: Nazdárek Dominiku, jsem moc rád, že Tě naše představení inspirovalo k nějakému - jistě báječnému - nápadu! Ještě jednou Ti děkuji, že ses za námi po představení zastavil, aby jsi nás zasypal tou hromadou milých slov, která nás samozřejmě velmi potěšila :-). Přeji Ti krásné jarní dny a doufám, že k Tobě naše včerejší zpráva v pořádku dorazila. Tak AHOJ :-).
Dominik: poděkování.Dobrý den ,musím vám poděkovat za to jaké jste měli představení na leitnerce Jak uhlir skoumal svěrák bilo to krasne představeni bylo to velice pěkne a inspirovalo knápadu...
Dominik: poděkování
Jitka: Vlastíku, děkuji za odpověď, už se na vás s vnučkou moc těšíme , ať se vám daří, přeji krásné dny. Jitka
Vlastík: Milá Jitko, Havířov sice navštívíme pravděpodobně na jaře, bude to ovšem pouze dopolední představení pro školy a školky. Zato v Karviné budeme hrát v létě pohádku "Včelí medvídci zpívají" ! Odehraje se to přímo na náměstí, kde je každé léto postavené venkovní pódium. Pořadatelem akce je Městský dům kultury, takže stačí, když budete v létě sledovat jejich program, ve kterém se dříve či později objevíme. Děkuji za Váš zájem a pokud by jste se chtěla ještě na cokoliv zeptat, napište mi email, ať se nám lépe komunikuje. Přeji Vám krásné podzimní dny
Jitka: Dobrý den, chci se zeptat jestli se chystáte někdy v brzké době i k nám na severní Moravu, konkrétně Havířov nebo Karviná. Děkuji za odpověď
Jenda z Prelouce: Tož tohle divadlo je excelentní a to do slova .
Vlastimil Strubl: Tak to představení začíná ve 14:30h :-).
Vlastimil Strubl: Dobrý den i Vám, v nedalekém okolí budeme náhodou hrát hned 18. června! Bude to zkrácená verze pohádky "Včelí medvídci zpívají", která trvá přibližně půl hodiny a jak už samotný název napovídá, budeme tam především zpívat :-). Místem konání je Antonínův Důl (fotbalové hřiště), kde budeme vystupovat v rámci dětského dne. Začátek představení nám pořadatel prozatím ještě nesdělil, takže sem veškeré podrobnosti doplním hned, jakmile je budu znát. Každopádně děkuji za Váš zájem a doufám, že vám tato informace přijde vhod :-).
Lavičkovi: Dobrý den, zítra hrajete u nás v Kamenici u Jihlavy Káťu a Škubánka, ale bohužel představení nestihneme. Hrajete představení v blízké době ještě jinde na Vysočině? Děkuji za zprávu.
Divadlo Věž: Náhradní termín našeho představení * VČELÍ MEDVÍDCI ZPÍVAJÍ * je již znám, takže jste tímto srdečně zváni do brněnského Klubu Leitnerova, kde se včelí medvídci objeví 14. února v 15:00h! Pokud si budete chtít rezervovat vstupenky, využijte prosím náš kontaktní formulář, nebo zavolejte na telefonní číslo 777 585 071. Představení trvá hodinu a vstupné je 90,-- Kč. Budeme se na vás těšit
Divadlo Věž: Velice se omlouváme všem, kteří se v neděli chystali na naše představení do Klubu Leitnerova, protože musíme z technických důvodů celou akci přesunout na jiný termín. Ten vám sdělíme hned, jakmile bude naplánován. Děkujeme za pochopení
Divadlo Věž: Srdečně zveme všechny malé i velké diváky na naše představení: ** VČELÍ MEDVÍDCI ZPÍVAJÍ ** které budeme hrát v brněnském Klubu Leitnerova 15. listopadu v 15:00h. Pokud si budete chtít rezervovat vstupenky, využijte prosím náš kontaktní formulář, nebo zavolejte na telefonní číslo 777 585 071. Představení trvá hodinu a vstupenka stojí 90,-- Kč. Budeme se na vás těšit
Divadlo Věž: Vážení přátelé, v letošní sezóně, která začala právě dnes, vám představíme první autorské dílo našeho divadla a věříme, že vás opět dobře pobaví, rozesměje i zahřeje - především v zimě! Kostru celého představení tvoří písničky od skladatele Jaroslava Uhlíře, textaře Zdeňka Svěráka, skladatele Petra Skoumala, a dokonce v něm zazní jedna kosmická píseň od skupiny Bacily, kterou složil Ota Peřina, napsal Zdeněk Rytíř a v minulosti nazpíval Václav Neckář. Bude to velmi svižné představení a my se už nemůžeme dočkat, až jej poprvé spatříte na vlastní oči! Přejeme vám co nejpříjemnější školní rok, se spoustou dobrých nápadů a těšíme se na shledanou!
Kristýna Chládková: Moc děkujeme za krásné představení ve škole pro zrakově postižené v Brně. Vůbec se nám nikomu nechtělo odcházet. Hráli jste opravdu pro děti a to vnímáme jako krásné a cenné. Děkujeme Vám.
MŠ Velké Hamry: Dobrý den, naše děti mají zájem o Vaše představení, nejlépe Včelích medvídků. Škola se nachází v sousedství města Tanvald, okresu Jablonce n. N., Libereckém kraji. Termínu se přizpůsobíme, čas v rozmezí 8,30 - 10,30 hod. Děkujeme
Vlastimil Strubl: Dobrý den, v Jaroměři sice budeme hrát v únoru, ale pokud vím, žádný box pro děti v tomto městě zatím neprovozujeme. Pokud ovšem do divadla přijedeme s pohádkou Káťa a Škubánek, můžete alespoň vidět boxovat psa Škubánka! Jeho životním vzorem je totiž světoznámý psí boxer Mohamed Alík a tak se i Škubánek bude chtít stát slavným boxerem :-).
Milan: dobry den muze se zeptat mate v divadle v jaromeri i ten box pro deti??? diky
Vlastimil Strubl: Milá Dášo, napište mi prosím na info@divadlo-vez.cz a já Vám pak obratem pošlu ceník i s technickými požadavky .
Dáša: Přeji hezký večer. Zaujal mě repertoár Vašeho divadla, marně však hledám cenu za představení...
Divadlo Věž: V předchozí zprávě jsme uvedli termín 31. března, což je nesmysl! Skutečné datum našeho představení v klubu Leitnerova je neděle 30. března v 15:00h. Za chybu se omlouváme :-).
Káťa a Škubánek: Srdečně vás zveme do brněnského klubu Leitnerova, kde budeme hrát 31. března v 15:00h. Vstupenky si můžete rezervovat na tel. čísle 777 585 071, nebo emailem na adrese info@divadlo-vez.cz. Budeme se těšit!
Divadlo Věž: Přejeme všem krásné a veselé Vánoce :-).
MŠ Loosova: Dobrý den, dnešní představení Včelích medvídků předčila naše očekávání. Děkujeme a budeme se těšit zase příště! Za MŠ Loosova Brno Lesná - Leona Smetanová.
Jitka Králíčková: Také děti z Adamova se těší na novou pohádku a setkání v našem kulturním středisku s herci divadla Věž. Ale září je ještě daleko, tak přejeme krásný zbytek prázdnin.
Daria Matoušková: Chtěla bych tímto hercům Divadla Věž moc a moc poděkovat za všechny pohádky, které nám přijeli zahrát do Újezda u Brna a budeme se těšit i na nově chystané. Držíme palce, ať Vám elán dlouho vydrží a můžete naše děti bavit krásnými písničkami a milým humorem.
BlueBoard.cz ShoutBoard