Přidej zprávu »
Honza: Jsem bývalý pilot.Hlavně letecké modely všech druhů procházely mým životem.Tyto stránky rád na-vštěvuji,jsou suprové.DÍKY!!!
Jirka: Výsledky: odkaz »
Jirka: Vyhodnoceni souteze bude zverejneno v RC Cars 4/2014. Vsem, kdo se souteze zucastnili a objektivnim a vstricnym hodnotitelum dekuji za spolupraci.
Jirka: Pavlík Blažek přidal první kresbu. Díky ! odkaz »
Jirka: Boďa Rýz přidal Lambo.
Jirka: Další dva nové exponáty v kategorii Racer28 !
Jirka: RC Cars 02/2014, str.1+5až11, všechno o nás ! Solidní spolupráce autorů a pěkný přehled všech seriálů RC Microaut...
Jirka: Přidali se Pavel a Ondra Blažkovi s Mazdou a Mustangem.
Jirka: Do Trucků se pustil i Richard Škola. Pěkný kabát na Jamal nastříkal! odkaz »
Jirka: Mistrovství Micro 2014 RC aut měřítek 1:28/1:24/1:32/1:18. Informace, pravidla, registrace: odkaz »
Jirka: RC Cars 01/2014 str.6
Jirka: Prvním novoročním exponátem v kategorii Truck32 se stala Buggyra Aleše Blechy
Jirka: Silvestrovský příspěvek do kategorie Racer28, Audi R8 LMS zaslal Richard Škola
maxi-pu: Informácie o Š 130 RS Vám môžem podať keď sa mi ozvete na môj mail:maxipuchov@gmail.com - Kumičak
vilda skunda: schanim karoseri skoda 130 rs 1.28 nebo 1.24 i spolepy jake kolif rad si je koupim tel 728668827 predem dekuji
Jirka: Martin Kumičak nám pod vánoční stromeček přispěl svým truckem Kenworth W900. Děkujeme.
Jirka: Hned dvěma modely najednou do kategorie 1:28 Racer přispěl Jan Vician. Díky !
Jirka: Pro potřeby prodeje, koupě či výměny materiálu mini-z spouštíme tento jednoduchý Bazar. Viz.nová záložka v Menu.
Jirka: Jsem rád, že od Vás mám pozitivní odezvu a doufám, že Vás to motivuje přemýšlet o nových karosářských kreacích Já se také do jedné pustil, uvidíme, co z toho vyleze... Pokud budete mít nějaký tip o co se zde s kolegy podělit, přispět do jakékoliv rubriky, pošlete mi to emailem nebo hoďte odkaz sem, do tohoto sloupku. Předem děkuji za spolupráci.
Martin: Jirko, vidím že stránku stále zoikonaluješ a robíš zaujímavejšou. Videa sú super. Rôzne rady sú tak isto sú perfektné - dúfam, že návštevnosť stránky sa bude neustále zvyšovať.
Jirka: Trocha videa pro inspiraci. Viz.Menu - záložka Video.
Jirka: První exponát z Prahy. Děkuji Luboši Kliskému za zaslání pěkného Citroen DS3 WRC.
Jirka: Záložka Technika, přidáno: KT-18 : obsluha vysílače, KT-18 : spárování vysílače, EX-5UR : obsluha vysílače. Děkuji M.Kotrabovi.
Jirka: Na základě několika připomínek, rozhodl jsem se udělat drobnou úpravu, kterou, jak věřím, společně akceptujeme. Kategorii 1:28 Racer uvolníme pro minizetkové karoserie, aby skutečně tato kategorie byla jasná a neodrazovala svojí "nabitostí" nádhernými doma vyráběnými laminátovými karoseriemi. A naopak, kategorii 1:24 Racer rezervujeme právě pro laminátové home-made karoserie, ev.lexan. Myslím, že tato drobná úprava bude ku prospěchu věci. Děkuji za pochopení.
Jirka: Fotografie své Tatry Jamal zaslal Jaroslav Janošek. Díky !
Jirka: Doplnil jsem další užitečné informace a odkazy do záložky Technika.
Jirka: Pokusil jsem se sepsat a dávám ke zvážení a eventuelně k obecnému použití několik pravidel na co si dát pozor při focení modelu. Hledej v Menu, rubrika Fotografujeme.
Jirka: Do nabídky Menu jsem přidal novou záložku Technika. Zde najdede různé tipy a triky pro nastavení podvozku. Budu rád, když se podělíte i o Vaše zkušenosti.
Jirka: Dorazila nová zásilka několika exponátů od Martina Kumičaka.
Jirka: Přidal jsem základní údaje o exponátech i do Fotogalerie. Myslíte, že je to takto lepší nebo raději ponechat původní verzi, tedy pouze foto ?
Jirka: Vzhledem k zatím nižšímu zájmu o soutěž, než jsem původně předpokládal, jsem prozatím podmínku max.3 modelů zrušil, abych vyšel vstříc těm, co mají zájem spolupracovat.
Jirka: První F1 je tady ! K nahlédnutí ve Fotogalerii. Děkuji za zaslání Milanu Jančekovi.
Jirka: Míla Kotraba přispěl několika novými tématy do rubriky Technologie: Barvení lexanové karoserie, Zhotovení obtisků, Výroba jednoduché karoserie z papíru. Děkuji.
Jirka: Nechybí tady taky trochu rad a inspirace v podobě popisu technologických postupů barvení nebo dokonce výroby karoserie ? Myslím, že by se to sem hodilo. A tak jsem do Menu přidal záložku Technologie. Mrkněte, zda by Vám to mohlo být užitečné. Za podporu a spolupráci při vytváření stránky Technologie děkuji Martinu Kumičakovi.
BlueBoard.cz ShoutBoard