Přidej zprávu »
Z.: Irenko, kdy bude zase video?
Alethea: Ahoj Iri, mám nový blog - ne moc dlouho. Nemohla bys mi prosím poradit, jak si mám napsat o recenzní výtisky? Měj se hezky :)
Rodaw: LOLÍK: to je krásné, děkuji!! Dánskou dívku jsem nečetla:) NATY. nejlepší knihy roku 2015 určitě budou, plánuji je cca na příští týden:)
Rodaw: ANONYM: Ahojky!:) S nakladatelstvími spolupracuji, ale aktivně už jen s některými Ask se tak nějak snažím vyrušit, chci se soustředit hlavně na komentáře VLASTA: Ahojky!:) Přímo recenze nebudou, chci se teď soustředit hlavně na videa, která máte nejraději PETRA MEDUNOVÁ: Ahoj!:) Určitě nějaké veselé knížky, které zvednou náladu. Za sebe můžu určitě doporučit něco od Sophie Kinsell a nebo nějakou psí knihu- třeba Můj psí život :) Držím pěsti, aby vše bylo OK!! Jinak znovu Booksehlf Tour zatím neplánuju:)
Naty: Ahoj, prosím tě plánuješ video Nejlepší knížky za rok 2015? Minulé i předminulé se mi moc líbilo a myslím, že by byla škoda ho nenatočit. :)
lolík: ahojky Iri. Máš moc hezká videa a chtěla bych ti moc a moc poděkovat za to, že díky tvým chvástačkám jsem znovu získala chuť číst Chtěla bych se tě zeptal, jestli jsi viděla či četla knihu/film Dánská dívka. Je to můj nejoblíbenější film Na mou dosud nejoblíbenější knihu jsi mě opět navedla ty, a za to jsem moc a moc vděčná. Mockrát ti děkuji za odpověď. Měj krásný den
Petra Medunová: Ahoj chtěla jsem se ještě zebtat natočíš video room tour knižky znova protože máš novou kníhovnu jsem si šimla.
Petra Medunová: Ahoj všem čtenářům knížky jsou nejlepší nasvětě to všichni víme ale nevíte že knížky jsou dobrí pro lidi kterí mají stresi a chodíjou psychologovi a psychijatro a žádní psycholog a psychijatr vám ůtřitě neporuči že když někdo má svůj den špatnej pomůže knihy.
Vlasta: Ahoj, reaguji na dotaz pode mnou - recenze už nebudou? :) Ale číst nepřestáváš, že ne? :D (kvůli chemii by to byla škoda :D)
anonym: Ahoj Rodaw.Jak to tedy mas s těmi nakladatelstvími? A odpovídá konečně i na asku ?
BlueBoard.cz ShoutBoard