Přidej zprávu »
Wors: Kucí, jak jsem už psal mailem, na Steamu je Chivalry za cca 48 Kč - plná hra. Je to asi do pondělí 22.6. do poledne.
Grabius: Cau chachari, takze odsouhlaseny termin dalsi akce je 16.- 19.4.2015. Priprave zdar!!!
Wors: Čí varle to tu leží? :-D Vše nejlepší do nového roku všem pařmenům i jejich rodinkám ;-)
Grabius: Všem přeju krásné a radostné Vánoce plné pohody a klidu.Čau Gury
Wors: Tak za mě byla akce naprosto luxusní :o) Chce to vychytat ty nové mapy do Čích Varlí a trochu poopravit nefungující hry, ale jinak si myslím, že to byl úspěch. P.S.: Víno mám stále ještě zavřené :-)
Wors: Tak už někteří paří a já se nemůžu dočkat :o) Snad nám to vyjde a bude to super akce.
Grabius: No, to bych řekl. Už se mega těším.
Karel: Chlapci už se to blíží !!!
Karel: Čtu dobře "zábavnější než Call of Duty" ? Hmm to je odvážné tvrzení, které stojí zato v rámci blížící se akce podrobit zkoušce. Už se těším :)
Wors: Super, už se moc těším ;-) Mám jednu hru na vyzkoušení, zda Vás bude bavit. Je sice přes Steam, ale dá se zkopírovat a připojit se do hry, jen server je nutné pouštět přes Steam. Je to America's Army: Proving Grounds. Musím říct, že online je to zábavnější než CoD a to je co říct :o)
Grabius: A je to tady... máme už přesný termín akce. 27.-30.11.2014 a je přislíbená hooojná účast.
Wors: Akorat to zatim asi ani nevyslo, je to jeste ve vyvoji...
Grabius: No to vypada moc zajimave. Muzeme to zkusit...
Wors: Docela zajímavá hra :- odkaz »
Grabius: Zdarec jak je to s aktualizací?
Grabius: tak už se nám to pěkně rýsuje, akce bude od 26.6 do 29.6.2014. Detaily doladíme na našem maskáčovím sjezdu.
Wors: Kluci, mohli byste si prosím najít čas a alespoň ohodnotit hry v anketě? Nemusíte nic sepisovat, ale hodnocení by se docela hodilo, jestli chceme hry nějak protřídit :o)
Wors: Ahoj, na anketu zatím vložili své názory jen tři lidi, ty, já a Maverick. Takže závěry není moc z čeho dělat... Já navíc teď měním práci, tak uvidíme, co s případnými daty uděláme
Grabius: čau, půl rok utíká jak voda a už se nám blíží další termín akce, tak jsem se chtěl zeptat, jestli jsou už nějaké závěry ankety?
Wors: Ahoj, nechci tady příliš spamovat se stejným tématem, jen jsem chtěl dát na vědomí, že lze do ankety přidávat další hry, popř. komentovat stránky a dávat návrhy na změny ;-)
Wors: Další hry budou, stejně jako je možné přidávat vlastnosti hry, bude možné přidávat hry. Vybral jsem hry ze seznamů snad všech akcí. Ze seznamu hraných her. Dodat hru je jen otázka dodání názvu a obrázku :o)
Grabius: Výborně, už se to hnulo... , ale mám jen připomínku - co další hry? Toto je skoro náš základ.
Wors: Nazdar pardálové, protože jste mě na minulé akci zprdli, že jsem slíbil anketu a kde nic tu nic, tož jsem se musel hecnout a něco základního jsem zplodil. Na systému vyhodnocení se musíme časem shodnout, žádný konkrétní není. Základem je to, že můžete dát buď kladné nebo záporné hodnocení hry (vždy 1 až 10) a k tomu napsat komentář, co konkrétně si o hře myslíte. Anketa je dostupná po registraci, heslo pošlu mailem ;-) A teď už odkaz »
Mika: POZOR! Dovoluji si upozornit naše polské kolegy že KT Team nená nic společného s internetovými stránkami www.karolinka.pl UWAGA! Smieć zwrócić uwagę nasze polski kolegi że KT Team nie jest nic wspólny z internetowej stronki www.karolinka.pl
Mika: Akce byla oravdu vydařená až na tu něděli kdy mi navždy odešel můj skvělý Windows XP. Bohužel se jej ani přes veškerou snahu nepodařilo zachránit a musel jsem přistoupit k reinstalaci. Takže do příští akce bude třeba vše znovu nainstalovat. Ale přesto všechno mooooooc fajnová akce!
Wors: Ahoj, díky za super víkend :o) S novými účastníky byla zábava a dobře jsme si to užili :o) Možná, že příště už nebudu muset žrát uhry :-D
Grabius: Tak to můžu jen potvrdit. Akce vyšla na výbornou. Překvapilo mě, jak se noví účastníci rychle zaběhli a bylo vše na pohodu.
Karel: Zdravím všechny účastníky poslední LanGameParty. Díky všem za účast a pohodovou atmosféru. Myslím, že to byl i přes některé technické komplikace prima víkend. Toť můj pocit.
Wors: Btw pokud setrvá aktuální stav, tak dorazím v pátek až večer. Mám sice půl dne dovolené, ale Matýska nemá kdo pohlídat a Barča je do pěti v práci v Ostravě. Takže budu čekat až přijede domů. Pokud se zadaří to vyřešit, tak vás překvapím třeba dřívějším příjezdem ;-)
Wors: Ahoj klucí, tak abych se trochu navnadil, koukám se po hrách a přilítl mi do oka mód pro SoD:UO, který jsme ještě nehráli... odkaz »
Maverick: Ahoj, zatím to vypadá, že nepojedu... Budu zřejmě muset do práce...
Wors: Ahoj všichni, na akci jedu od pátku, ještě nevím jak dorazím ani kdy přesně pojedu. Záleží taky na tom, jestli jede Maverick a v kolik by mohl jet. Mám možnost vzít si půl dne dovolené a vyjet třeba kolem jedné hodiny z Opavy...
Maverick: Vítejte všichni v novém roce. Kdo to neví, tak v tomto roce oslavíme 10 let existence KC Teamu. No to je něco
Maverick: Krásné a radostné vánoce pánové.
Grabius: Krásné Vánoce všem a hlavně pohodu.
Grabius: čau, stopro se pojede od čtvrtka, takže datum akce je 23.-26.1.2014
Wors: Ahoj kucí, telefonát od Denyho mě probral a uvědomil jsem si, že jsem kdysi před pár měsíci začal řešit anketu. Bohužel mi ale aktuální zátěž v práci nedovoluje na ní pokračovat, tak mějte prosím trpělivost, určitě to někdy dokončím :-D
Grabius: No paráda, domluva se daří, máme už datum i místo. Už jen doladíme drobnosti.
Mika: Tak 27. akce je za námi a doufám, že si ji všichni hráči pořádně užili. Pokud budu psát za sebe, akce byla vydařená i když byla v 5ti a nesla se tak nějak v rodinném duchu. Pevně doufám, že příští akcičku již opět navštíví naši členové Hanny a Karel, neboď mi tak nějak v Call of Duty chyběli, no prostě asi nějaká nostalgie
Wors: Je pravda, že i s malým a ještě k tomu lichým počtem může klidně dojít k tomu, že to bude nejlepší akce za posledních pár let :o)))
Shoutboardy končí. Více zde.