Přidej zprávu »
Marek: Díky moc za zpětnou vazbu, i pro nás to byla povedená párty. Dáme pár dní oraz a v lednu na to opět vlítnem.
Kňour: Dnes Za5dvanáct super výkon celé kapely, zvuk nádhera, atmosféra super, moc se nám to líbilo! Jen takhle dál kluci
Marek: Díky za kompliment Katko a dodatečně vše nej k Vašemu včerejšímu svátku!
Kateřina: Včera ve Vagonu luxus!!! Jste lepší než originál.Těšíme se na příště
Marek: Parádní atmosféra byla hlavně díky vám Jirko! A my vám za ni moc děkujeme, hrálo se nám opravdu skvěle. Dokud si to vy budete takhle užívat, tak my budeme hrát!
Jirka: Mariánky, 9.11.18 .. pánové smekám, parádní atmosféra, super muzika, úžasnej projev, držím palce a hlavně hrajte dále ....
carloonek: letošní starý plzenec a domažlice super. díky
Marek: No to my taky Pavle a to zejména díky vám. Tak zase někdy!
Pavel: Clapci díky, včera v Domažlicích opět SUPER , fakt jsme si to moc užili
Marek: Thanks for your compliment Ruda, it was great party!
Ruda: You took me back 36 years when I heared my first AC/DC song. You sre great guys. Prague 255. 2018
Marek: Taky už se tam moc těšíme, Vláďo!
Vláďa: Tak 25.5.u Krála Václava to vypukne,už se chystáme s Márou na rockovej nářez.Ta držíme pěsti!!!!
Marek: Moc děkujeme za milá slova Haničko! Velmi rádi se k vám do Jindřichova Hradce vrátíme, byl to fajn večer. Je vidět, že na jihu za to umíte pořádně vzít!
Hana: Ahoj kluci, díky za krásný koncert v Jindřichově Hradci. Byla jsem na vás prvně a musím říct, že to byla bomba!! Perfektní muzika i výkon všech muzikantů. A navíc jste všichni moc sympatičtí. Je na vás vidět, že vás to baví, berete to s nadhledem a humorem. Nejste jako někteří namachrovaní "borci" z jiných kapel, kteří zdaleka neumí to co vy. Moc se mi to líbilo a držím vám palce do dalších let. Ať vám to šlape!!
Marek: Přejeme vám všem fajn Vánoční svátky a jen to dobré v nadcházejícím roce. V neposlední řadě veliké poděkování za stálou podporu, které se nám od vás dostává a díky které nás to pořád ještě baví. vaši Špejblové
Marek: Díky Milane a krásné svátky i vám.
Milan s Rózinkou: Kluci děkujeme za skvělý koncert ve Kbelích.Opět jsme se s Vámi sešli,Jste pořád skvělí,vůbec na rozdíl od nás nestárnete a máme Vás rádi ! Hezké vánoce a nový rok celé kapele a vše nejlepší,hlavně zdraví Pegymu k narozkám !
Marek: Moc děkujeme Pavle, užili jsme si to spolu s vámi!
Pavel: Ahoj kluci, opět jsem měl možnost poslechnout si váš koncert v Táboře. Díky moc za fantastický zážitek, byl jsem opravdu nadšen. Jen tak dál a moc se těším na vaše další akce, třeba v Kamenici. Přeji hodně zdraví a ať vám to šlape jako doposud. Jěště jednou díky. Pavel ze Stádlce u Tábora.
BlueBoard.cz ShoutBoard