Přidej zprávu »
Best: Ahoj,po 30 letech se vracím k TT kolejišti (kvuli vnukovi,aby znal něco víc,než hry na PC) a tak jsem nakoupil mašiny,vagony a kolejivo (původní jsem po vojně prodal do školy).Chci se zeptat,jaký mi doporučíš spínaný zdroj? Ke každému ovladači samostatný, nebo jeden s více výstupy.A také mě zajímá jaké parametry,zda 15V 1,2A a 15-20W či vyšší výkon a proud 2A. Prosím o radu. Mám ovl. Piko typ 55003/SC4.4 (parametry: vstup AC 12V 450mA, výstup DC 0-12V 450mA) a zdroj Piko model VA120045DT (parametry: vstup 230V 55mA, výstup 12V stř. 450mA, 5,4W).Mám zatím 3 loko a rád bych ovládal i vyhybky,závory a pod.Ještě jednou díky za Tvou radu.Můj e-mail: rampusak.j@tiscali.cz
Hrůša: Zdravím, budete ještě něc kutit na kolejišti? Třeba na obloukovou výhybku v Karlovicích osadit návěstidlo s žlutým pruhem? Viz odkaz »
Howky-Admin: Ahoj napsal jsem ti Ondro mail
Ondřej: Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu ohledně přestavování výměn. Chtěl bych to mít jako to máte vy, ale mám mnohem složitější zhlaví a já nejsem schopný to nějak vymyslet. Prosím kontaktujte mě na email ondrejhoust@seznam.cz Poslal bych Vám schéma. Děkuji Ondřej H.
Radislav Wimmer: Upřesni mi prosím o jaký čas se jedná, jestli o hodiny na zdi, nebo o grafikony na panelech...
Adam: Dobrý den, chci se zepta ten čas vám někdo programoval nebo se dá někde na internetu nají. předem děkuji Adam
Radislav Wimmer: Ohledně relátek na kříži jsem k výhybkovým zapojil pomocná a ty mi potom již přesně signalizují postavení cesty a provádí další zabezpečení, takže se netrapte s kontakty a dejte tam o nějaké to relé navís. S pozdravem Wimmer R.
Jaroslav: Dobrý deň pán Wimmer, postavil som si prestavíky výhybiek podľa Vášho nápadu. Mám ich aj na križovatkových výhybkách. Mám ale problém so spätným hlásením od oboch relátok tak, aby mi ukazovali postavenie cesty cez výhybku. Ako ste Vy tento problém riešil?
Adam: Dobrý den, chci se zepta ten čas vám někdo programoval nebo se dá někde na internetu nají. předem děkuji Adam
XXX: Že by vadný potenciometr? Zkusil si ho vyměnit?
BlueBoard.cz ShoutBoard