Přidej zprávu »
Filip: Ahoj, nahazoval jsi od r 2012 na zeď domu č. 15 novou fasádu? A měnil jsi okna a dveře?
Jeronýmek: Ahoj, dědo Pavle a ahoj, babi Oli! Moc se mi líbí váš iiiland! :) Líbí se dalším lidem Jeronýmkův pahorek, dědo Pavle? Ať se všem lidem líbí váš iiiland! Ahoj, dědo a ahoj, babi! Pozdravuje Jeroným B-)
dan.bibaged: Modely jsou z velké většiny postaveny z keramické hmoty Das-pronto. Náhražky jako je např. Kera, atd. nejsou pro výrobu iiilandských domů příliš dobré - buď příliš tvrdé nebo moc pružné.
Lenka: Ahojte,chtela bych se prosim zeptat z jakeho materialu jsou tyto modely,dekuji
Filip: Zdravím, přeji všem Tvůrcům geniální nápady a přesné ruce. Možná by se mohla zopakovat výstava pro školy ve Svitavách. Co myslíš Dane B.? Filip
Martin H.: Moc pekně Adame ! :-)
retler: Ahoj modeláři jak se vám daří, nám státům dobře,modelařina nás nedře.
Dan Bibaged: Vyzýváme Aragon a Armengar, aby začaly spolupracovat na stránkách www.Iiiland.cz. Pošlete pro začátek nějaké foto a základní informace o Vašich dvou státech. Vaše státní představitele zdraví poradkyně ministra kultury VU Ema Destinová
Milas Folkaned (AR): Ahoj. Malá poznámka v sekci Státy - Sovov: "Hrad BYL sídlem..." a "Hradu VELEL železnou rukou..." Mám pocit, že oba zmínění "vladaři" již odpočívají ve své hrobce.
Blanka: Ahoj lidičky! Nikdy jsem nic podobného neviděla. Jen tak dál!!! Brzy to tu dodělejte!
123: Takže jen tak dál Adamidlo. Vždyť máš docela dost textu, nebo ne? Takže - vlep tam něco o historii, válkách, atd.Já ti ještě něco teď zašlu na maila.
123: Dej tam co nejvíc fotografií - jo - mimochodem. To cos tam dal není Solovecký klášter, nýbrž Sovovský Krumlov. Solovecký klášter je se 4 moduritovýma věžičkama.
lijuli: Koukejme se, jak nám to tady pěkně vzkvétá!
adamidlo: Ahojte všichni
Kalhi: Zkušební zpráva
BlueBoard.cz ShoutBoard