Přidej zprávu »
Ivana Levá: Pani Supová je úžasná pani s individuálním přístupem k dětem i rodičúm. Vždy nám vyšla vstříc a vždy jsme se domluvili k naši a věřím že i jeji spokojenosti. Naše dcéra k ní chodí už od roka (to ještě nechodila) a od začátku tam byla a je ráda. Dnes už mi utíka za Tetou a nestíham ji dát v šatně ani bačkúrky. Babičky máme ještě pracující, takže pani Supová je naše pomoc a podpora v hlídaní dcery. Za naši rosinu chci moc pďěkovat za všechno co pro nás dělá a už teď vím, že bude odchod do státní školy smutný nejen pro Mišku, ale i pro nás.
Věra Kaslová: Hlidani u ´tety´ Milusky muzu jen doporucit, byli jsme maximalne spokojeni - jak my jako rodice, tak nase Barunka. Uzasny pristup, domaci prostredi, domaci strava, navstevy solne jeskyne, kurzy keramiky.. Davame jednicku s hvezdickou!
Michal Jedlička: Hlídání u paní Supové mohu jen doporučit, náš Matýsek sice nemluví, ale bylo vidět, že se k "tetě" těší, po počátečním zvykání se už nestalo, aby plakal, že tam nechce. Paní Supová dětem vaří poctivé domácí jídlo a Matýskovi se hodně líbily návštěvy solné jeskyně. Za nás ještě jednou děkujeme.
Vendula Siederová: Úžasná milá paní, super přístup. Vašíkovi se ve školičce moc líbilo, byl spokojený a usměvavý.
Pavla B.: Paní Supová mi doslova vytrhla trn z paty. Nemám žádnou pomoc s dětma v rámci rodiny a nevím, jak bych to bez ní zvládla. Barunka se k ní vždy těší a odchází od ní usměvavá a spokojená. Doporučuji!
Šimková P.: Paní Milenu jako hlídání absolutně doporučuji. Kluci (dvojčátka) jsou u ní absolutně spokojený. Vyloženě se do školičky těší a dělají velké pokroky.
Markéta Malá: Hlídání u "tety" Mileny mohu jen doporučit. Školičku navštěvovaly postupně syn i dcera a oba zde byli velice spokojení. Strava je domácí, prostředí velice příjemné, domácí. Dětem se líbily i návštěvy solné jeskyně.
Jana Šetina-Köhlerov: Naše Julinka chodí do školky k paní Supové od října minulého. Předtím jsme již vyzkoušeli soukromou školku v Plzni a Julinka při vyzvedávání ze školičky vždy štěstím plakala. U paní Supové se tohle nemůže stát - budete mít štěstí, když dítko přemluvíte, aby s Vámi šlo domů Julinka se za tu dobu neskutečně rozmluvila, je krásně samostatná, šikovná a celkově je na ní vidět, že jí školka jen rozvíjí a posouvá dál. Všem maminkám, které váhají, chci paní Supovou vřele doporučit
Zuzka Manková: Naše Madlenka chodí k Mileně do školičky zhruba čtyři měsíce a někdy to s ní není lehké. Je to náš paličák a musím říct, že paní Milena s ní má někdy svatou trpělivost. Je vidět, že má s dětmi velké zkušenosti. Naše Madlenka si u Mileny moc chválí jídlo a já (především ze zdravotních důvodů) velmi pozitivně hodnotím i pravidelné návštěvy solné jeskyně. Hlídání u Mileny by jsem opravdu doporučila.:-)
Pavla Urbánková: Hlídání u Milen mohu jen doporučit. Kluci (dvojčátka), začali chodit do školičky ve dvou letech a čtyřech měsících a po týdnu tam byli jako doma. Kluci mají "tetu" moc rádi a ani jednou se mi nestalo, že by nechtěli do školky a to tam chodí každý den a z toho dva dny tam bez problémů spinkají. Paní Milena se jim věnuje na 100% a já ji mohu jen a jen doporučit!
Shoutboardy končí. Více zde.