Přidej zprávu »
Spajdík: Doufám, že si užíváte léto, protože \pioléto jde pomalu do finále. Tábor máme za sebou a byl vážně super, teď nás čeká příměšťák plný pirátů, snad najdeme i nějaký pirátský poklad. Už abychom začali plánovat schůzky a připravili klubovnu. Máte někdo nějaké přání, co byste v klubovně chtěli????
Nikča: Dobrý de, určitě není problém, ať přijde. Kolik je mu roků? Schůzky máme rozdělené dle věku. Kdy má který oddíl schůzku se dozvíte v sekci Schůzky.
Martina: Dobry den.syn by mel zajem o chozeni do pionyru.
Nikča: Určitě něco PioHezkýho :) !
Spajdík: Těšíme se na Vánoce To zas bude v klubovně živo a copak nám Ježíšek asi nadělí??
Adolf:
Nikča: Pionýr Jedovnice oznamuje, že dnešní drakiáda je z důvodu nepříznivého počasí zrušena. Náhradní termín bude oznámen. Děkujeme za pochopení.
Nikča: Akce pohádkový les je veřejná, takže je určená jak dětem, tak i rodičům, prarodičům, tetám, známým - zkrátka všem :) Ano strat bude průběžný od Barachova jako vždy :) děti si s sebou mohou vzít nějakou baterku, jinak nic jiného nepotřebují :)
Lenka: Dobrý den,rada bych se zeptala na akci Pohadkovy les. Je urcena i rodicum nebo jen detem? Start od Barachova bude průběžný v rozmezi hodiny a půl?maji mit deti neco s sebou? Děkuji za odpoved:-)
Peťa: Díky, díky, zatím nám web stále vzkvétá a pořád je co doplňovat!
Mrož: Peti, přeji stále tolik elánu při tvorbě těchto stránek. Konečně se s nima něco děje!
***: Stránky jsou parádní, jen tak dál!
admin: Volný chat pro všechny :)
BlueBoard.cz ShoutBoard