Přidej zprávu »
Sory: 15. 9. 2019 - Je to možný? Na Želivce jsme potkali vodníka. Měsíc byl v úplňku.
Sory: V sobotu 10. srpna 2019 navečer jsme se vrátili z čundru. Začali jsme ve středu na Riegerově stezce v Jizerkách a došli jsme až do Krkonoš. Dobře my. Ahoj.
Sory: Zítra, t.j. v pátek 28. 6. ve 21:00, sraz u kiosku na Medlově. Platím kořalku. Proč? Protože Vás mám rád. Ahoj.
Věruš: Samozřejmě můžeš věřit, ale mělo tam být Věruš :-)
Věruš: Zdravíme, hlídejte nám karavan. V neděli odpoledne jsme tam. Věříš, Adam, Karolínka a Terezka :-)
Sory: Zdravím Ptáky Medlováky, Banána a jeho rodinu zvlášrtě. V sobotu to všechno probereme na tiskovce na terase pod slunečníkem. Teď jdu shánět Ježky. Ahoj.
Banán: Ahoj. Připrav vaťák,kořalku a Ježka za chvilku jedem!
Sory: Jejda, kdopak to má dneska svátek? Jana od Marcela, Jana od Šebeho, Jana banjistka, Jana od Rudy, Jana od dvojčat, Jana od Fandy, Jana od ... ? Všem těmto i dalším Janám přeji vše nej, nej, nej. Ahooooj.
Sory:: Zdravím do Prčic Sandru, Pastora, Bidlase, Počítače, Statuse, Gondola, paní bytnou a další kamarády, jejichž jméno se mi teď úplně vykouřilo z hlavy. Jsem ve škole (taky takový prčice) a chystám učebny pro maturitu. Opatrujte se, dávejte pozor na brašnu od kamery a hlavně "Zdrávi došli". Těším se na sdělování dojmů. Ahoj.
Sory: Večer si dám kořalku. Na jeho počest. Ahoj.
Pavel: Sory,zase jedna smutná zpráva,kdo jste ho znali.Více na stránkách www.endrle-pavel.cz.
Sory: První květnový víkend jsi nás mohl vidět toulat se kolem Tří Studní. Ano, to jsme byli my. Večer jsme pak zhodnotili uplynulý rok u piva a domácí kořalky na Sykovci, kde jsme byli ubytovaní. Dobře my. Ahoj.
Sory: Čarodějnice? Frnk a jsou pryč. Zbylo po nich jen pár fotek. Ahoj na Prvního máje v Kavárně na nádraží.
Sory: Tým "Za nádraží v Rantířově krásnější" se v sobotu 6. 4. 2019 připojil k akci "Uklidíme Česko".
Sory: Koukam, jak cela zeme vstava. Ahoj. Zitra letime domu.
Sory: Nekde jsem tady na KohSamui cetl napis, (volne prelozeno): "Setrte vodou, pijte pivo." . Tak tedy Vyrazime setrit.Ahoj a Nade diky za stopu
Nada: Tak si to pěkně užíváte teda.....no a už se to krátí to Vaše váleníčko a koupáníčko….takže ahoj v Ranťáku,všechny zdravím celou expedici,měj te se a vraťte se nám v pořádku.pa Naďa
Sory: Dva PzK jeli na ADRENALIN TRIP. Zbytek koupacka, opalovacka, Chang a FeRnEt. Ahoj.
Sory: Lezime u vody, koupacka, opalovacka, kuky-luky. Vcerejsi vylet mi pripadal jako toulky po Oslave. Voda, skaly, dzungle, opicaci. To vis, ze se mazeme. Padesatkoj a dvanactkou. Ahoj.
Sory: Prave jsme se vratili z vyletu po ostrovech. Jsem plnej dojmu. Dam Changa (pivo) a uvidime. Ahooj Vam dpma, kde pry ppadal snih.
Sory: Epedice PzK vyrazi na expedici lodi, pesky, dzipem kolem ostrova KoSamui. Je 7:30, na teplomeru 27stupnu. Zdravime Evropu, Rantirov zvlaste. Ahoooj.
Sory: Dnes klid na luzku. Sledovani thajskych kozicek, koupani, opalovani. Mejte se fajne. Ahoj.
Sory: Tri, dvs, jedna. Vyrazime. Jo a nechteli mi dat pozdni snidani. Pry uz jsem byl rano. Tak nevim. My bily pry jsme vsichni stejni. Ahoj.
Sory: Co to sumi? Ze by palmy? Zijete? My jooo. Je 8:30, teplota 27 vzduch, 23 ocean. Jdeme na snidani. Ahoj. Pozdravujte.
Sory: Je prave 17:30 a z krcmy zni opile hlasy. PZK a my vyrazi taxikem do pristavu. Ahoj fsem a Nado diky za pozdrav.
Naďa: Ahoj Sory a Dano zdravíme Thajsko,ty jo vedro máte,pohodičku a relax...tak to má být, tady pučí jaro....bacha na thajitanky Sory!!!Tak se tam opatrujte a užívejte.pa Naďa
Sory: Vcera vecer thajske trhy. To byl mazec. Jeste ted se celej chveju. Ahoj. Jdu si dat pivo a.nanuk.
Sory: Zdravime suchozemce a rantirovska.zvirata. Dnes klid na luzku na Hacienda beach, koupani, seznamovani se s domorodci, mistnimi zvyky a cenami za pivo. Ahoj.
Sory: Frnk a zítra snídáme s PzK smažený brouky na Ko-Samui. Ahoj.
Sory: ... v hospodě na něj přišla řeč. Na K. Kryla v norské televizi v roce 1969. Odkaz na jeho vystoupení najdeš na mých stránkách vpravo. Ahoj.
Sory: Psáno v sobotu, 19. 1. 2019. Svátek měla Doubravka. Zdravím řeku Doubravku a chataře v údolí. Zdravím Penzion Mikeš, pana hospodskýho a jeho syny. A také zdravím tu paní za zeleným plotem, které jsme v roce 2016 vypili všechnu dvanáctku. Ahoj kamarádi, máme vás rádi.
Sory: Osmnáctka je definitivně za námi. Těším se na devatenáctku, na vandry, na Medlov, na Edov, na PzK. Těším se na expedice s Bárou, těším se na Vás. Vždyť "Na kolejích nejsem nïkdy sám." Ahoj.
Sory: Hanko. Samo, že patříš do fšech. Ahoj.
Hanka: Pohodový rok 2019 přeji...jako jedna z těch fšech(snad tam taky patřím). Ahoj H.
Sory: Zdravím Vás fšechny v roce 2019. Brzy někde někdy Ahoj. Mám Vás rád.
Sory: Tak ukaž, co tam všechno máš. Štědrý den, Boží hod vánoční, Štěpána. Dárky za padesát, Koledy. Zbývá Silvestr a osmnáctka bude v čudu. Letí to, letí. Ahoj.
Sory: Ani ne v deset deset, ani ne v jedenáct jedenáct. Už v osm osm mě vytáhl Petr na expedici Zaječák. Dali jsme panáka a vyrazlili jsme. Petr, Baron, Bára a já. Dobře my. Ahoj.
Sory: Co teď? Pavlína má zavřeno, na koupání to není (rybník je vypuštěnej) a běžky jsem nechal doma. Zajedu za Erikem pro granule, stavím se na Studnicích a pak hajdy domů. Ahoj,
Sory: Zvláštní znamení touha - pořad České televize. Přidal jsem odkaz na již odvysílaný pořad CT2 a vidím, že jsem udělal dobře. Ahoj.
Sory: Stihli jsme to. Přijeli jsme z Prahy a začala zima. Ahoj.
Sory: 14. 10. 2018 - Tam to šlo (Plandry - Dýňobraní), zpátky jsem však mlel z posledního. Bodejď by ne, když jsem táhl v satůrku pět litrů rybízoýho a litr jahodovýho čůča k pondělnímu ohni u nás na zahradě a v sobě měl dvojku svářka a jednoho ježka. Ahoj.
Sory: Ahoj. To víte, že dnes, 13. 10. 2018, slavíme Mezinárodní den bez podprsenky? Hlásila to právě teď moderátorka Frekvenci 1. Tak vzhůru, dolů s ní.
Sory: "To bylo v tom roce, co bylo to sucho..." Posledního září jsem s Bárou suchou nohou obešel Hubenovskou nádrž. Zatopený baráky ani zatopený sklepy (jak říkal včera v hospodě Jelen) jsem neviděl. Asi ještě není to sucho nejsušejší. Ahoj fšem.
Sory: Co to sumi? Ze by Sumava? Pozdrav z Edova naproti Boubinu posila DaFi a JaFi.
Sory: Diky za zpravu, Tady od rána chcije a chcije (konecne). Bacha na žraloky a na domorodce.. Tesime se na sdelovani dojmu. Zatím se doma nic mimořádného nedeje. Ahoj a suchozemskou pusu posilam vam vsem. Cago Belo.
Naďa: Ahoj Sorry zdravíme od moříčka,vedro,azuro,voda slaná prostě super,sudy piva máme své,Bechera na červa,Rum na pocení,Gin na dring studený a osvěžující...no prostě pohoda a relax.Těšíme se na Vás a na společné akce ULICE.Slaná pusa letí od Sokola a Nadi...čus
Sory: Kamarádi. Můžu jet v pátek pětkou z Rantířova do Smrčné, pak podél řeky Sázavy na Stvořidla. Dřív to nejde. Ahoj.
Sory: Ta předchozí zpráva, to nejsou moje fotky a moje video. To je kopie toho, co mi poslal Bambas (pan Bambula).
sory: Včera v Rantířově na pouti, v maštali u Šašků zahrála k tanci i poslechu kapela Zatrestband. zde je několik fotek: odkaz » a zde kousek videa: odkaz » Ahoj Bam.
Sory: Ahoj kamarádi. Blíží se čas klasiky. Letos jedeme vlakem podél Sázavy do Davle a odsud zpátky jdeme pěšky proti proudu přes známá trampská místa (Askalónu, Ztracenku, Medník, ...) zpátky domů. Sraz je v pátek 24. srpna na Stvořidlech. Já pojedu asi už ve čtvrtek odpoledne. To je vše. Domluvil jsem, Howgh.
Sory: Už se to blíží, cítím to v kříži, už na hromadu věci dávám. Sněhule, vaťák, fernet a spacák, .... Zdravím Ptáky Medlováky. Ahoj.
Petra: Díky za NEEEEJ narozeniny!!!!
Sory: Dostal jsem fotky od Tomáše, Dany, Sokola a zbytku Ulice z narozenin Petry. Některé fotky jsem dal i na web. Já jsem nefotil, foťák jsem nenašel. Pokud máš něco proti, napiš a já to opravím. Ahoj.
Sory: Staví se od středy 23. května. My jedeme dnes. v pátek 25. května. Ahoj.
jarka: ahoj, už víš kdy se bude stavět tábor? ráda bych tam letos byla
Sory: V sobotu jsme šli Prčice. Kamarádi dospělou, já dětskou. Z Votic do Prčic. Zpátky jsem se bál vlaku a tak jsem navíc přidal Heřmaničky - Votice. Chodím!!! Ahoj
Hanka: Vše nejlepší k svátku! :-) U" Modeťáků "to teď vypadá úplně jinak...až na tu chatu...dík za foto....ahoj H.H.
Sory: Ahoj kamarádi. Začínají kvést pampelišky. Nevyrazíme někam? Haukula už se ozval. A co vy? Vás ještě divočína nezavolala?
Jarouš: Moc dík za přání. Ahoj.
Hanka: Jarouši,vše nejlepší a hezký první jarní večer. :-)
Sory: V sobotu 7. dubna 2018 je v Rantířově turnaj ve stolním tenisu a zároveň probíhá akce Ukliďme Česko. Já myslím, že se dá stihnout obojí. Pro jistotu ale dávám hlasovat pro termín 7. nebo 14. dubna. Je tady taky třetí možnost a to "Je mi to jedno".
Sory: Právě jsem nahrál foto z dovolené na web. Přidal jsem i videosekvenci, pokud máš ale pomalé připojení k Internetu, budeš mít asi s přehráním problém. Teď se kouknu na Toulavku a pak půjdu s Bárou obejít řeku. Ahoj. Mám Vás rád.
Sory: V patek otevrte okna a nezamykejte dvere. Vezem Vam jaro v brasne sedlovy. Z Koh Tao zdravi JaFi, DaFi a PzK.
Naďa: Ahoj Sory ,Dano a celá bando co si tam válíte šunky a pečete se jak špekáčci, za to co my tady mrznem..."ruce i nohy mi mrznou dědku"...haha,no už se nám trošičku otepluje heč....tak užívejte teplíčka dovezte to domu...zdraví Vás Naďa
Sory: Fotky z fotaku nebudou. Vcera jsem s nim spadnul do more. Nepomohlo ani odsoleni, ani vysuseni. Fotim na mobil a ucim se malovat. Dosla mi ale modra, zelema a cerna. Bila se tady nevyskytuje. Vlastne jo, ale moc nas neni. Zdravi vas Osmahlydoruda. Ahoj. Mam vas rad.
Sory: Sedim na terase a piji Chang Clasic BEER. PzK hraji vybijku kokosakem. Pohoda. Ahoj.1
Sory: Celodenni trek kolem ostrova Ko Tao. Jasne ze lodi. Ted pantenol a pivo. Ahoj.
Sory: Dnes klid v zakladnim tabore. Slunce, voda, vzduch. Ahoj Evropani. DaFi, JaFi a PzK.
Sory: Zitra jdeme do dzungle. Nechcete neco? Tygra, slona, pavouka, nopleasaka? Jestli jo, tak piste, dodame dnes a nebo priste. Ahoj. DaFi, JaFi a PzK.
Sory: Ahoj Medlováci. Je to tak, jak píšeš: "Nám všem, kteří jsme ho znali a společně prožili mnoho chvil, bude chybět. Bylo nám ctí, že byl náš přítel a kamarád." Večer dám RUMa na jeho počest. Zdraví Vás fšechny za sebe i za osadu "Debilů od stožára" předloňský šerif Jarda Fernet zvaný Sory. Ahoj.
Pavel.E.: Sory,jedna smutná zpráva-Podívej se na www.endrle-pavel.cz
Sory: Banáne, kolik jsi postavil chat? Dana je špatná odpověď. Byl jsem to já a moji kamarádi. Peníze za vrácené flašky se hodí. Blíží se zimní dovolená. Ahoj.
Banán: Tak už víme kde je Ježek, ale kdo vypil tu Plzeň to ne!! Že by Dana?
Sory: Banáne, je vidět, že tomu rozumíš. Všechny Ježky koupil KIM ČONG-UN a bude jimi nalejvat severokorejský borce a platící i neplatící diváky na ZOH (!!! to budou výkony !!!). Ale neboj, pár Ježků mám zahrabaných v listí na zahradě. Zdravíme do Prahy a těšíme se na Medlov. Ahoj.
Banán: Ahoj, tu Plzeň pod tím altánem vypila Bára nebo Ty? Ježek už zase není???
Sory: Dálnice je po sněhové bouři opět průjezdná. Pokud k nám chcete přijet, můžete. V pátek ale nejezděte, jdeme na mysliveckej ples, v sobotu taky ne, to se budu léčit po plese. A v neděli? V neděli to snad ani nemá cenu. Takže to zkuste někdy příště, až nic nebude. Ahoj.
Sory: Díky za vzkaz. Že už Staňu neuvidím, vím. Dana mi to říkala. Asi to věděla od Pražáků. Měj se fajn a brzy naviděnou..
Jarka: Přeju vám oběma i Báře v tom roce 2018 jen to nej, nej, a hodně zážitků z cestování. Já teď taky budu trochu volnější, nevím jestli to víte, ale Staňa 18.12. v noci usnul a už se neprobudil . takže ještě jednou moc a moc štěstí . snad tento rok bude lepší Jarka
Sory: A je to. Rok 2017 je pryč. Až žije rok 2018. Ahoj.
Sory: To máš, to máš - "Čerti a Mikuláš", "Rozsvícení vánočního stromečku", "Vánoční dílničky", "Vánoční Praha", "Setkání u kaple sv. Amtonína", "Půjdem spolu do Betléma", "Stědrý den", "Ulice a dárečky", "Koledy U Tomáše". Zítra "Silvestr" a máme svátky za sebou. Šťastnou a pohodovou osmnáctku. Ahoj.
Sory: V pátek, v sobotu a v neděli jsme byli v Praze (bylo tam blaze) na setkání PZK. V neděli odpoledne jsme doma ještě stihli setkání poutníků u Sv. Antoníčka. Fotky z akce určitě najdeš. Ahoj.
Sory: Chumelí se pomalu, padá hezky, hezky. Je těžký v tom bordelu, v garáži najít běžky. Mám rád vás, počasí a bílé víno. Ahoj ve stopě. Po Toulavce vyrážím. SKOOOL.
bygina: Byly to opravdu pohádkové narozky. Díky!!!
Sory: Sraz v patek 10. 11. 2017 v 16:16 na nadrazi. Slavime treti vyroci NEJ NADRAZI. Ohen za nadrazni boudou, diskuse, burty, Topicovy slzy (koralka), pivo, vino, tanec, mavani vlakum. Rekni to i ostatniím a prijd. Tesime se. Ahoj a nezapomen, ze "...na kolejích nikdy nejsi sam...." .
Sory: Díky. I tobě Ahoj.
Hanka Hl.: Ahoj.
Sory: Pořád se něco děje. Dnes jdeme na Blázinec na Mikiho Ryvolu. V neděli pořádá hospodskej Tomáš Pochod přes čtyři vrchy (pochod smrti). Asi půjdu jen dvacítku, na Čeřínek a zpět. Ahoj. Zdrávi došli.
Sory: Plandry - 15. října 2017. Cože? Kozička Jarmilka, kravička Matylda, morčátka, králíčci, kačenky, pivo a párek? Kdo jde s námi? Sokole, Naďo, Slávko, Petro, Petro, Jarko, Fífo, Petře, Tomáši, Pofíne, Džamucho, Miloši, Šejno, Česťo, kamarádi. Tam nesmíme chybět! Ahoj.
Sory: Právě jsem se vrátil z hradu (od Tomáše z hospody) a můžu Vám říct, že všechny mé návrhy, tak jak byly podány, pan prezident zamítnul. Teď koukám na TV. "Padouch nebo hrdina my jsme jedna rodina". Nikam nejedu, jdu s Bárou na Čeříńek. Ahoj.
hauhula: Na Václava a svatýho?no jistě! Už vedle prasátka je připravený kladívko a v nejhoršim případě vyberu sporožíro na hrobku a pohřby he he heee Snad se počasíčko kapku umoudří a musím vidět Čestu a chodiče Šejnu,přinejhoršim vemem ženský Ahoooj
Sory: Haukulíne, jsem rád, že jsi se ozval. Už mi bylo po tvých kecech smutno. Koukám do kalendáře a co takhle Václavskej čundr. Stavit se na Stvořidlech (tam ještě od minule suším triko) a pak pokračovat dál přes Soběšín na soutok do Davle. Sežeň prachy do banku, já seženu kamarády. Ahoj.
Sory: Pístovské Mokřady. Jdu v sobotu pěšky z Rantířova, zkratkou přes Vodárenské rybníky. Kolem 10:30 dávám u stánku první pivo. Návrat domů neorganizován. Nebude-li pršet, nezmoknem. Ahoj kamarádi, mám vás rád.
Haukula: Ahoj naďo ,ahoj Jarko,ahoj Soračku.Mám dotaz,kdy už budou fotečky?Né zlobim tě ,prohlíží ,vspomínám ,jsem rád kde a proč ,pro koho,zač ,jsem tam byl.Ahoj na hokeji,Dynamo jede!
nada: Ahoj neboj hlidam Sokolicka. .uz se nam blizi odjezd ...taky se tesime..no to pocasi by mohlo jet s nami. .joo bar uz vypitej..haha no teplo tu zizen jen podporuje...ahoj v nedeli vecer
Sory: Dik za zpravu. Davejte na sebe pozor ve vode i u baru. At si Sokol bere kridylka, nepoustej ji do hloubky. Je nam po Vas smutno, vecer vyjeme na mesic, mozna to slysite i tam u vas v Omisi. Ahoj.
nada: Ahoj Sorry posilame pozdrav od moricka z Omise..teplo mame a pitiho habadej...mej se Nada a Sokol.H
Sory: Kralický Sněžník. Kdo tam byl, ať zvedne ruku. My jedeme 23. 8. ve 13:00 z Rantířova přes Kolín 15:59 směr Zabřeh do Staré Město pod Sněžníkem. Tady začínáme trek na Kralický Sněžník. V sobotu návrat. Pojeď taky. Ahoj.
Sory: "... to znám, to dobře znám, na kolejích nejsi nikdy sám..." Stokrát klasika a pokaždé jinak. Letos jedeme na Sázavu. My (já, Pepíno, Píďa) v pátek 18. 8. 2017 z Rantířova pětkou. V Jihlavě se přidá Miloš, možná i Šejna. Standa Melech a Klauz o tom ví, večer volám Česťovi. Haukula přijede na až místo. Další členové výpravy jsou vítáni. To je vše. Domluvil jsem Howgh.
Sory: Jak vypadá klasika? Klauz je v Poděbradech, Miloš na Chvojnici nechce, Haukula taky ne. Šejna jde na kontrolu kolena a Česťa na Rounek na open- air-párty. Jedinej, kdo by jel, je Píďa. Tak nevím. Asi se dám na vojnu a zajedu do Chotěšova. Tam jsem dlouho nebyl. Ještě dám vědět. Ahoj.
Sory: Ahoj ptáci Medlováci. K dotazům "Kdy budou další fotky z Medlova?" sděluji toto: Pokud kliknete na velkou top-fotku, zobrazíte fotky, které jsem přidal na své stránky. Jedná se o hrubý nástřel, který se může změnit. Ahoj.
Sory: Lapíno. Čendo, Haukulo, Česťo, Šílenej Laďo, Pofíne, Šejno, Miloši, Píďo a vy ostatní. Na velkej čundr jedem v úterý 22. srpna. Navrhuji jet ke Kozovi do Jizerek. Zde nechat bágly a odsud podnikat výpravy do hor (út - so). Ještě předtím tj. pátek 18. srpna (pá - ne) jet na klasiku. Co vy na to? Dobrý, nebo snad ne. Dejte vědět. Ahoj.
Sory: Díky za zprávu. Ještě dnes, zítra a pozítří ve škole a potom "frnk" a jsem na Medlově. Prázdniny strávím spolu s "Ptáky Medlováky". Měj se fajne a Ahoj.
Hanka Hl.: Ahoj a krásné prázdniny :-)
Sory: Od pátku 23. 6. do neděle 25. 6. jsme byli na Medlově. Sešli jsme se tam skoro všichni. Fotky z tohoto tropického víkendu určitě najdeš. Ahoj fšem Ptákům Medlovákům.
Sory: Dnes má svátek Medard. Jen ať prší na naše brambory a sousedovo seno. Koupit deštník, nekoupit deštník. Poraďte. Balím věci na Medlov. Ahoj.
Jarka: to tam zrovna nebudu, a vůbec nevím jak to bude v červenci. na tento víkend jsem si zajistila pečovatelku, sice se to Staňovi nelíbí, ale nemám jiné řešení, doufám, že se tam někdy setkáme.
Sory: Jarko, byl jsem se na Vás podívat, zvědavej na nového člena rodiny. Byla jsi mimo, hlásila mi to obsluha v kiosku. Zdravíme Vás a 17. června najedeme k Pavlíně na louku. Určitě se potkáme. Těším se. Ahoj
jarka: moc mě mrzí, že jsem letos nebyla, ale v pátek v podvečer jsem zase musela domů a vůbec nevím, kdy se tam zase dostanu
Sory: Včera jsem JARO SLAVil. Dvě piva a dvě zelený. Asi to bylo málo. Dnes ráno jsem se vzbudil a venku bylo bílo. Zima se vrátila? A nebo, jak by řekl Džamucha, prospal jsem léto? Fakt nevím. Jdu stavět sněhuláka. Ahoj a díky za přání.
Sory: Kapverdy, kreolské souostroví na CT2 dne 28. 1. 2017 v 17:45 (sobota) anebo 30. 1. 2017 v 9:00 (pondělí). To si nesmíte nechat ujít. No Stress. Zdravíme černý gazely dotykem ruky. Zvedá se vítr, rozviňte plachty.
Sory: V noci mě budil operátor Uchoň - Hluchoň (Haukula), prej prozvání, aby mu nezamrzly linky. Teď hledám jégry, chystám se s Bárou na vycházku udělat pár fotek ze zmrzlé Vysočiny. Ráno krůt, minus 18,2 °C. Chřipková epidemie a ptačí chřipka se nám zatím vyhýbá. Mám vás pořád rád. Ahoj.
Sory: Jsem to ale Jouda. Samo, že i já Vám přeji pěkně vypečené Vánoční svátky a hodně zdraví do Nového roku. AHOJ KAMARÁADI. MÁME VÁS RÁDI.
Jarka: Díky, škoda, mohlo to být pěkný, ovšem já teď ani nevím, jak to bude příští rok. V lednu nastupuje Staňa na ozařování, tak vůbec nevím, co bude dál a jestli bude schopný být sám doma aspoň na ty 3 dny jak letos.
Sory: Jarko. Fotky z podzimního setkání "Ptáků Medlováků" na Sykovci jsou na stránkách. Bylo to moc pěkný. Všude kolem plno známých. Přijel i Ptáček a tak byly dvoje housle, kytary, basa, banjo, ukulele, klávesy, no prostě paráda. Už jen 6 měsíců a vyrážíme. Ahoj.
Jarka: Ahoj, budou nějaký fotečky z tohoto víkendu? Moc jsme na vás všechny myslela a vzpomínala.
Sory: Dnes jsme na vycházce s Barčou potkali Michala. No toho, jak dělal v Tesle dole v nástrojárně na soustruhu. A že prej Mimoň vyhrála letošní soutěž o Nejhezčí nádraží. Tak se pojďme na ty Mimoně podívat odkaz » (www.nejnadrazi.cz). Ahoj a Topičovy slzy tam hoď.
Sory: Na oslavu právě ukončené Expedice na ostrov Sal (25. 10. - 2. 11. 2016) slavnostně vztyčím u nás na zahradě Kapverdskou vlajku. Zahájení slavnosti je v sobotu 5. 11. 2016 v 10 hod a 10 minut. Celou akci budou doprovázet černošské tance, zpěvy, Kapverdské bubny a Kapverdské nápoje. Fotky z Expedice dodám. No stress.
Sory: Včera říkali v rádiu, že se Jihlavská ZOO přihlásila ke "Dni vlka", který se včera slavil v Americe. Vzpomněl jsem si na našeho dobrýho kamaráda Starýho Vlka a "Den Vlka" jsem oslavil taky. Jo a taky jsem dopsal do "Můj milej deníčku" povídání o Šumavským čundru v roce 2015. Ahoj.
Jarka: no s tou Chvojnicí neváhejte, chtějí nám zničit Oslavku, chtějí tam stavět další přehradu
Sory.: Šejno, ty starej brbloni. "Všem se to líbilo a nejen náhodou, jo hoho, jo ho". Příště pojedeme na klasiku na Chvojnici. Tak přísahám. Ahoj.
Šejna: Dobré plány by se měnit neměly. Dobrý plán, když změníš, tak se ti vymstí. Jdeš poděl řeky ani se nemůžeš smočit. Trpíš hlady a zabloudíš. Ne ne dobrý plán se měnit nemá.
Jarka: škoda, teď je taky pořád krásně, dnes se pořád ještě koupu, voda teplejší a čistější jak v červenci, ovšem zítra ráno opět musím domů, tak se mějte a za rok zas.
Sory: My jsme přijeli až v sobotu navečer. V neděli večer jsem šel na langoše a na pivo na terasu. Ty, auto a Zoro nikde. Snad příště. Léto ještě nekončí. Pozdravuj a Ahoj
Jarka: jo, ty labutě jsou tam každej rok, mají tu zastávku a potom letí dál,
Jarka: jak, to, že jsme se minuli? v pátek jsem tam byla a domů jsem jela až v sobotu odpoledne
nada: Neboj mazeme se poctive ,ale to vnitrni je lepsi...haha,zdravime na Hradek a pozdrav i pro Ma a Ja.V utery jsme na znackach ..uz se tesim na plzinku...v patek mi dosla. ..pa Nada a Sokol.
Sory: Je tady bez vás smutno, neveselo. Tomáš má zavřeno, chodíme nahoru. V úterý jsme na značkách. Pozdravuj a nezapomeňte na mazání. Ahoj.
nada: Ahoj Sory zdravime od moricka,porad vedro a sama sul,zdravime Ulici a v utery na znackach...at se ti daro v novem skolnim roce..Nada a Sokol.pa
Sory: Tome, díky za vzkaz.. Zdravíme Tebe, totem, sousedku a samozřejmě i Jedovou chýši. Letošní Doubrava byla náročná, málo vody, hodně pití, přesto se rádi k Vám do údolí zase někdy vrátíme. Ahoj. A víš, kolik tomu nazad, kdy jsme byli naposled na Doubravce? Osm let. Viz odkaz »
Tom-Jedová chýše: Hlavně že jste se všichni našli a dojeli v cajku!Ahoj,t.
Sory: Zdravíme do údolí. V Chotěboři jsme se nakonec sešli a v pohodě dojeli až domů. Pozdravuj řeku, kamarády a všechny, kteří se o nás starali. Dík a Ahoj.
HELENA: ZDRAVÍM Z CHOTĚ,TAK MI DNESKA ŘÁKAL MŮJ ZET JIRKA,ŽE PÍDA A ŠEJNA VLAK STIHLI A ANI NEMUSELI ŠLAPAT DO KOPCE. PŘEJEME OD ŘEKY PĚKNÝ ZBYTEK LÉTA A ZAS NĚKDY V ÚDOLÍ AHOJ
Sory: "Plán, který se nedá změnit, je špatný plán", říká Miloš a my v zásadě nejsme proti. Jedeme na Doubravu. Ahoj.
Sory: Klasika se jde v pátek 26. 8. 2016 z Kralic Šejnovou trasou (KONEČNĚ). Heslo: Nebude-li pršet, nezmoknem. Ahoj.
Sory: Tradiční šumavský čundr. Tentokrát do Beskyd. Z Rantířova ve středu 10.8. 2016 ve 13:10. Směr Kolín. Zde nabereme Haukulu a vlakem EC129 pokračujeme dál do Rožnova. Zde vybudujeme základní tábor. Heslo: "NA VRCHOLY JEDINE LANOVKOU" Pozn: Bufeťák na trase Kolín Valašské Meziříčí je nám k dispozici. Ahoj.
Sory: Díky, na prázdniny se těším. A jak dlouho ještě? Příští školní rok určitě. A pak se uvidí. Měj se fajn a někdy (třeba u Hosováku) Ahoj.
Hanka Hl.: A jak dlouho ještě ve školství " vydržíš"
Hanka Hl.: Ahoj a hezké prázdniny
Sory: Mám pro vás dvě zprávy. Nejprve ta špatná: Microsofti změnili pravidla pro používání OneDrive a drasticky zmenšili neplacený prostor na OneDrive. A teď ta dobrá: Dnes jsem od Microsoftu zakoupil (zadarmo) prostor 1TB na OneDrive. Že z toho nejste moudří?. Nevadí. Důležité je, že stránky jsou opět plně funkční. Ahoj.
Sory: Haukulo. Do ničeho se nepouštěj. Mašinu nech v garáži, vyžeň bagristu a zalez pod peřinu. Dnes je 16. 6. 2016 a to je podle naší kočky, podle přejetýho slepejše u nás před barákem a podle pulců, co plavou v Labi, magické datum. Vymysli se Šíleným velkej čundr. Prý máme na Slovensku vlak zadarmo. Ahoj.
Sory: Trasa je jasná. Haukula naplánoval Černíny - Vidlák. Z pátku na sobotu můžeme přespat na Stvořidlech a ráno jet dál na Zruč (to už známe) a potom na Černíny. Haukula na nás čeká u Vidláku. A nebo jet v pátek rovnou k Vidláku. Záleží na počasí a na náladě. Tak co? To dáme, ne? Málo kilometrů, hodně hospod. Ahoj.
Sory: Haukulo, Melechu, Klauzi, Pofíne, Česťo, Miloši, Šejno, Džamucho, kamarádi. Co děláte tento víkend 3. - 5. 6.? Je potřeba setřít rosu na kolejích. Nevyrazíme? Někam, kde je hospoda, koleje, sucho, ... Ahoj.
Sory: A nejhorší na tom je, že až tě Lenka pošle do Prčic, že tam půjdeš sám. No, jak chceš, nás jde dvacet tisíc. V pátek v 15:00 hod. u nás v Rantířově sraz. Ahoj. Zdrávi došli.
haukula: prčice?přiznám se že jsem na to pomyslel,ale mám natrénováno jen s kočárkem a Vojtou tak do 5kyláčku,pak je kojení!Na trati Prčické 50 sátky ,ale žádný mléčny občerstvovačky nejsou a moje kýčle taky žádnou frajeřinku už nesnesou.Zustanu tedy na chatě u k belíku s maltou a chválou od letite družky za kvalitně odvedenou omítku(na staré zdi)podezdívky Ćauky někdy příííště
Pastor: Tak pomalu chystej Alpu, ať se máme čím namazat, už se to blíží ...
Sory: Haukulíne, já myslel Zaječice - Žumberk v pátek podél vody asi 5km. V sobotu Žumberk - Nasavrky po zelený tj. 9 km. A v neděli Nasavrky - někam na vlak. Tak jsem to vymyslel. Jen nevím kdy? 14. 5. přijedou PZK z Venezuely, 21. 5. jdeme Prčice, 28. 5. je stavění tábora a tak můžu jedině v červnu. A nebo víš co? Pojď s námi do Prčic. Co ty na to? Ahoj, houkají sirény, jdu se ukrýt pod knedlíky do jídelny.
zase jáá: Vracelo mě to.Blbne ti nějaky token,nebo tokáš ty?Protispámová otázka ,zeptej se studentu,oni pomužou
haukula: Čauky.Soraku neblázni,kam bys mě tahal a ostatní kamarády až do Zaječic,i když tam bydlela nejhezčí kuchařka naší hotelovky.Ale my,nebo jááá,chtěli jet do Nasavrk(né nasávat)a pěšourem dál.Nebo pk to myslíš dobře,ale ty tvoje srandičky jako vždycky Cooo?Dnes chčije a chčije,chtěli jsme na chatu,nic z toho. Mohl bys místo trempu přijet Ladě pomoct na barák,to když Danuš pro tebe nic nemá.Jinak jí pozdravujem,jo'oo'.
Sory: Zdravíme Sykovec, Zora, Jarku, Staňu. Těšíme se. My vyrazíme až koncem května na stavění tábora. Ahoj a nezmrzněte.
jarka: 2. pokus. posílám pozdrav ze Sykovce, dnes bylo nádherně, ještě před chvilkou na sluníčku 25st. Na Medlov jsem se tentokrát nedostala, tak snad příště
Sory: To by šlo. Z vlaku vylezem v pátek Zaječicích a do neděle někam dojdeme. "Možná, že jo, možná, že ne. Možná se sejdeme, možná rozejdeme...". Svolám osadu a ještě se ozvu. Teď volám Daně, ať odkreje saláty, slepice a kedlubny. V noci mráz -3°C. Díky za přání. Ahoj.
haukula: Vím ,vím ,mate svátek Jarouškové!Jinak,pampelišky jsem posekal a bude klid.Mam nudle a bolej mě nohy ,kyčle ,voči ,vlasy no všechno.Ale někdy pokukuju po tom hřebeni Železnych hor ,z Nasavrk-České Lhotice-Krásný atd.a jinak.Ale!nemam tu tvoji trpělivost hledat spoj attbus. ze źdírcen. Doubravou do Nasavrk.Nebo kladu otázku?kolem Křemešníku jsme prošli všechny svatý?Teť končím,musím chovat Vojtu,má prdíky.Ahoj
Sory: Každej má narozeniny. A nezapomeň, 27. dubna i svátek. Jo a už kvetou pampelišky. Vymysli trek a vyrazíme. Což dát Oslavu? Kralice? Chvojnici? Kiosek? Ahoj. Vlajka vzhůru letí....
haukula: vy jste měli narozky?a nemáte je nějak často?kdo na to má myslet?hodně zdraví,štěstí
Sory: Místo "Topičových slz" byl Fernet od p. Novotné. Špekouny jsme opekli u nás na zahradě. A večer? Večer jsme tancem a zpěvem společně slavili padesáté narozeniny Radka. Dnes si lížu rány a zítra? Zítra "Ruku v pěst a v práci v šest." Vlastně v sedm. Je výluka. Ahoj.
Sory: 8. - 10. 4. 2016 - Rodinná Expedice Jeseníky - Velké Losiny. Vůbec nám nevadilo, že prší a je zima. Vyměnili jsme Praděd za Termální lázně. A co vy? Taky máte omrzlý uši a scvrklý čečulky? Ahoj
Sory: Možná, že se vám to bude zdát nudný, otravný, zbytečný, ale já jsem nemohl jinak. Přidal jsem na stránky fotky z Isla Margarity tak, jak jsem je nahrál do aplikace "zonerama.com". Je tam sice hodně fotek, ale načtení je ve srovnání s OneDrive rychlejší. Koukám na to a vidím, že je to dobré. Ahoj.
Ďoďo: Sraz po 50... Taky jsem s Vámi chodil do Béčka, ale jen od třetí do páté třídy. Hustý !
Sory: Můj milej deníčku, drazí ptáci Medlováci. Teď už se opravdu začínám bát o funkci šerifa. Cože, vy to ještě nevíte? Zeptejte Věrky a Aidama, co je novýho? Zdravíme Karolínku a Vás všechny. Ahoj. DaFi a JaFi.
Sory: Dnes má Dana narozeniny. Tak rychle oholit, napajcovat kolínskou a jde se přát. No ty taky, pojď a neskovávej se. Ještě není pozdě. Zdraví, štěstí, dlouhá léta. Ahoj
Sory: Ďoďo, dej vědět, až pojedete. Alespoň týden dopředu. Třeba se potkáme. Rád bych si poslechnul tebe, kytaru a zazpíval písničky, které jsem se od vás naučil. Ahoj.
Ďoďo: Byl jsem tu a hledal inspiraci pro letošní vandřík.
Naďa: Ahoj kamarádi děkujeme za pozdravy ,my též zdravíme do Karibiku...jen se hezky nahřívejte!!!!!Tady taky krásně jak jaro!!!Dnes vycházka k Antoníčkovi na Valentýna tak jsi nám chyběl Sory,já byla akorát se Sokolem ,vybaveni parádně čaj s rumem,káva ,ořechovka ,pivo a špekáčky na ohýnku u hájovny heeeeč........hahaha!!!!No a masopust luxusní....super,masek hodně a zábava byla naše.....haha.tak se opatrujte a čus...Naďa
Sory: Vecer usinam se spalenou riti, rano se probudim, zas kurva sviti. Karibik zdravi Evropu, Rantirov, Baru a Ulici. Ahoj z Karibiku.
Sory: Spojeni s Evropou navazano. Zdravime masky z Rantirova. U nas dobry. Zika daleko. Ahoj.
Sory: Možná tě zajímá, kde jsou fotky, kde jsou videa, kde je celý rok 2015? Kam se to všechno schovalo? Neschovalo se to, milé děti, já jsem to odsud smazal.
Sory: To jsou hoňky. Očkování proti všem a proti všemu. Koupit plavky, sehnat padesátku na opalování, zhubnout, uzavřít pololetí, oslavit narozeniny. Do toho zahrada plná sněhu, slepice, který nenesou. Bára chce na vycházku, jen tak, trochu si začuchat a já pak nemám čas sednout si k počítači a napsat, že Vás mám rád a že se na Vás těším i v roce 2016. Ahoj.
Sory: Segodna den sviatocny uziva EDITA. Pocemu ty skazal ze Ingrid? Eto potomu, lebo opica smočila jajca v tvojom supe? Ja mnogo roboty a tvoj Emil ocen dolznyj. Ich bin cist ho vo vremja kanikul. Ponimajes tovarisc Kondor?
Haukula 1.: Ahoj Sory ahoj kamarádi. Tahle zprávička bude asi delší,než ti jí kamaráde psát na mobil,tak se musím svěřit více známím u tebe na zdělovacím přístroji.Když ty!Soráčku mezi zdělovací celebrity,tak haukulín si otevřel podnikatelskou školičku.Po letní praxi a skušenostech na Medlově jsem přijal,zatím! 3 nadané žáky s dobrou pamětí,na výuku snadného" udržení domácího teplíčka."Nápad přišel při opakované návštěvě naší nálevnny otevřene 24 hod.a podpořené bonusovými body za páteční návštěvy.Za vylemtání každého třetího piva dostaneš špekáček a mužeš jít před restaurat" Pohoda"opíkat,nebo jinej bonus,po likvidaci 6kusů porce grilované kyty či krůty.(to jsem se rozkecal)V průběhu volnych dnu můj smutny zrak spočinul na ležící ladem dubové dřevo.Tobě sory už nic nemusím psát(jako taky jeden z žáků)a vysvětlovat,jak probýhala výuka.Jen teda k prospěchu a žákům.První hoch 74let,bývali učitel těl.ačeššt,druhý žák 66l.kvalitař (otec náčelníka měské policie),třetí 53l.učitel dějepisu a němčiny na zdravce,zvládli učivo,hlavně praxi na chvalitebnou!s více jak kdo 18 až 25polen po učitele(ten už chodí s taškou).Pan hoteliér je ale pokušitel a nédá pokoj.Připravil na víc volně dostupné sádlo neb.škvarky,chlebík,cibuli .Jen když nám přidělává starosti-něco by se ještě semlelo,třeba že starej Přidušenej posral mladymu v tý nálevně hraní,které jsem sjednal,ale to je v fuk.Tak končím ahojjj nohy v teple.
Sory: Rok 2016 bohatý na zážitky přeji Tobě i Tobě, Vám a taky nám a sobě. Jsem rád, že Vás mám. Na zdraví a Ahoj.
Sory: Včera se nás při zelený ptalo Zelený údolí. "Kde jsou Pardubáci"? Pozdravují Vás a já taky. Ahoj Maco, Jano a vy všichni vaši naši. A jestli jste nezlobili, přijde k vám Mikuláš. Jupí čerte.... Ahoj.
haukula: No to je fajn!Ja Kondor nikam nemám líst,ničeho se nemám účastnit a nějaký obyč.Sokol pořádá pro Vás oslavu s guláškem,masíčkem ,pivínko atd.Mě se pak jen přihoršuje a to nemám nikam chodit? Není ,není to vůbec spravedliví,ale ať je Sokol zdravej Ahoooj
Sory: Haukulínku Šulínku. Dnes nikam!!! Žádnej Kondor, žádný pruty, žádnej Kauflad. Žádná chata, žádný běžky. Na Lenku taky zapomeň. Zalez pod peřinu a nevylejzej. Je pátek třináctýho a jak tě znám, ty nemehlo jedno, určitě by sis něco udělal. A já tě mám rád celýho, nezasádrovanýho, nezavázanýho, nepoškozenýho. Ahoj.
Sory: Kamaráde Rudo (zvaný též Rudy Kovanda alias Rudy Strouhanka). Přání všeho nej a velkýho hubana Ti k tvým narozeninám posílají a na léto s tebou se těší Dana a Jarda, "Debili od stožára". Ahoj.
haukula: Tak ahoj,co dělate a co nedělate a měli by jste to dělat.Jak je a není,jak by mělo byt,když tak není a proč tak není když chcete aby tak bylo.Ale co chci- Popřát Karlikovi Klauzovic z šímanova k svátku a mobil číslo nemám,tak hodně zdravíčka a at ti to šlape,snad na jaře Ahoooj
Sory: Anketa "Co v sobotu?" měla čtyři možnosti: Čeřínek - C, Pístov - P, Je mi to fuk - F, Neotravuj - N. Zde je výsledek. C 1x, P 3x, F 2x, N 0x. Jedna odpověď (Václav) byla neplatná. Takže jdeme v sobotu na Truck trial Bohemia 2015 do Pístova a na Okrouhlík. Psi a baby jsou vítáni. Tam individuálně, zpět dle dohody. Je to jasný?
Vláďa: Ahoj, ani jsem netušil, že se Vám to bude tak líbit. Psal jsem to po více jak hodinovém trhání zubu se sešitou pusou a asi pod vlivem injekcí :-). Poslal jsem Ti hodně fotek. Ty máš fotky hezké, ale jak fotíš, tak logicky chybíš na fotkách. Mrkni na ně. Mějte se krásně. Vláďa.
Sory: Vláďo, pěkně jsi to sepsal. Tak pěkně, že Tvůj zápis zveřejním na svých stránkách. Zde bude dostupný všem. Nemáme se za co stydět. Nebo snad jo? Ahoj a zdravím expedici Venezuela.
Sory: Haukulíne, já ti to pořád říkám. "Nesedej na tu mašinu, nemáš na to. Lidský tělo je stavěno na rychlost maximálně 5 km/hod." Ale ty ne, ty Kondor. Chceš bejt rychlejší a rychlejší a pak tak. Jo a z vandrů 2015 jsou zatím jenom fotky. Povídání dám na stránky, až vystřízlivím. Měj se a pozdravuj v nemocnici sestřičky. Ahoj.
haukula: Kondor chtěl jet velkou cenu Dymokury,ale už má zase 3 díry v rameni a marodí.Nemužu otevřít tvoje fotky vandr 2015,nevím kde je chyba a na Václavskej pochodák se asi taky nadostavím,jen koukám na telku -trempové v chatičkách.Taky dobrý,aspoń néco.Už aby přišlo lééto.
Sory: Pestrý poslední víkend prázdnin. Odpoledne se vrátila Dana z Blatný. Večer Štráse párty u Šebestů a Michalův bombastickej guláš. Pozdě večer jedno pivo u Tomáše na oslavě narozenin Romany. Slávek Janoušek, Šobul, Pepa Mrázek, Kalináč, Ivan Urbánek a spousta dalších, příjemných lidí. A dnes v neděli? Ještě teď jsem plný dojmů z expedice "Suchá noha". V pondělí končí prázdniny a v úterý podle Zákopčanika končí i tropická vedra. Ahoj.
Sory: Kondore Haukulíne. Marně jsem v bikinách a s rozevřeným slunečníkem hledal tebe a tvou nezkrotnou Hondu na startu VC Brna. Nech p. Lorence, ať se houpe sám a přijeď. Sraz je 21. 8. v 15:00 na zahradě. Jedem všichni, pojeď i ty.
Sory: Kamarádi. Vpravo je odkaz na Klasiku 2015. Je zde spojení "Tam a Zpět", (zpět je pro lenochy, starce, ženy, psy a děti). Je zde taky mapa "Kudy tudy cesta". Příznivá zpráva je, že nás jede Miloš, Pofín, Otas Starý Vlk, Standa Melech Tesařík, Klauz, Šejna, Píďa. To je víc než vloni. Sraz je u nás v 15:00 nebo na hlavním v Jihlavě v 15:40.
Šílený: Jo,už to vidím,paráda.
Šílený: Vidím se.Už abys tam dal všechno.Zdravíme z treku po Velké Fatře
Sory: Mažu se Oťasovou Frankovkou a těším se na klasiku, na Chvojnici. V pátek 21. srpna. Jo a taky jsem sem dal fotky. Video je teprve ve střižně. Ahoj a neboj se.
Sory: Nebojte se, nezmrzneme. I když včera ráno naměřili na Horské Kvildě teplotu +2°C, nás to jenom lízne. Spát můžeme kousek vedle. Třeba na Churáňově nebo Chopoku. Tam bude teplo. A jaká je tedy trasa Šumavského vandru 2015? Žichovice, Kašperky, Stachy, Zadov, Horská Kvilda, Churáňov, Vydra, Čenkova pila, Rejštejn, Radešov, Sušice. Vlaky, koleje, rozhledny, lanovka, sjezdovka, skokanský můstky, panorámata, hospody, autobusy a hlavně MY, KAMARÁDI. Tak čeho se ještě bojíte? Odjezd ve středu, návrat v sobotu 15. 8. Sáňky nebo skočky sebou. Ahoj.
Sory: Já vám věřím, že je to nuda, prohlížet 128 fotek z Medlova, ale co mám dělat? Nedat sem žádnou? Blbost. Dát sem všechny? Ještě větší. Pokud jste se nenašli, dejte vědět. Třeba vás mám ještě ve foťáku. Ahoj.
Sory: Zitra volba serifa. Jezka za kazdy hlas. Akce plati do konce vyskytu jezku. Ahoj.
Sory: Jéjejejejeje. Neboj, žádnej průser. Jen jsem dodělal další Fotoknihu a poslal na vytištění. Můžeš se na ni podívat už teď, v sekci Fotoknihy. Jo a taky jsem přidal další fotky z Medlova. Ahoj.
Sory: Přidal fotky z prodlouženého medlovského víkendu. Teď jdu posekat zahradu a zalejt muškáty. Ahoj.
Sory: Zatím co jste koukali na bednu, fandili fotbalu a baletu, pili kofolu a plnili přání svých manželek, já jsem vybral fotky z vandru od roku 2007 - 2009 a nechal jsem vytisknout fotoknihu "Tak jsme vandrovali II". Ta je k nahlédnutí v sekci fotoknihy. Jsem rád, že mě máte a těším se na Vás jak malej Jarda. Ahoj v reálu.
haukula: Tak na Banánova mourá slova slyším a reaguju.Já já rozumím čutaný,no jasně ,to se ví.Dejte na mě a utíkejte vsadit na zítřejší výhru proti bundesvéru.Dík BAnánku ,piju kofolu!Pozdravuj všechny
Banán: Já rozumím umění, Haukula fotbalu a na ten zbytek máme Tebe. Proto nám děláš vedoucího!! Určitě to zapijeme klidně i v deset deset nebo třináct třináct. Možná i Ježek bobne!!! Ahoj
Sory: Banáne, já jsem na terase hotelu Medlov pod deštníkem se Starochem tak strašně na Vás myslel, až jsem úplně zapomněl, že je vás čtyři. Zdravím všechny a těším se, až to v jedenáct jedenáct nebo ve dvanáct dvanáct zapijem. Ahoj a díky za pochvalu. Je vidět, že umění rozumíš.
Jarka: tak když vidím ty fotky, tak mě mrzí, že jsem nevydržela, ale naměla jsem tu správnou náladu
Banán: Stavění tábora dobrý, Labutí jezero super!! Hlavně ta druhá labuť zleva vypadá dost dobře!!! Dobře vy!!
Sory: Čundr se odkládá. Ten jde na fotbal, ten slaví narozeniny svojí ženy, ten musí do práce, ten by jel, ale nechce se mu. Jiný zas nevěří Zákopčaníkovi a věří Mráčkový, někdo jede na Šumavu a tady toho zase nepustí rodiče. Tomu jsem to řekl pozdě a tomu zase vůbec ne. Pampelišky odkvetly, řepka dodělává. A co rosa na kolejích? Kdy tu setřeme? Příště?
Sory: Pastore, díky . Jako odměnu za příspěvek a za identifikaci osob Ti zaplatím jedno pivo dle mého výběru v Mohelně v "Pohostinství U Staňků". POZOR!!! Tato nabídka platí jen 23. května 2015. Jedeš s námi, ne?
Pastor: Prčice - foto č. 4 - zleva: Pastor, Gondol, Bidlas, Sandy, Marin, Status
lada: Zdar.Škoda že nejedete o týden déle.Hned bych jel.
Sory: Kde leží prut mého bílého bratra, Kondor zvaného, mezi Písáky a Rákosáky uznávaného fish-bojovníka? A co dělají jeho žížaly? Není jim na balkóně teplo a v ledničce zima? Nebo se, můj ty Petře, již máchají v Labi, smířeny s osudem, stejně jako na zaslaném foto. Hlavně to neukazuj předsedovi, nebo ti dá 50 brig. hodin navíc a kdo pak se mnou pojede na čundr? Teď, v pátek 22. 5. 2015. Chvojnice, Mohelno. Je tam poplach, kecám, potlach. Tak co? Jedeš?
Sory: 15. 5. 2015 - 50. ročník pochodu Praha Prčice. Tolik pětek pohromadě? V pátek odjezd, v neděli návrat. Ještě stihneme finále MS v hokeji. Ahoj. Zdrávi došli.
Sory: "Nevypadám věru zle, prostě chlapík, jak má být". V sekci Fotoknihy je další (jak by řekl Haukula) Oline Fotokniha. Jsem fakt dobrej a jsem rád, že mě máte. Kdo jiný by si takhle vyhrál s fotkama z vandru od roku 2004 do roku 2006. Podpořen Vaší pochvalou dávám dohromady Oline Knihy od roku 2007 do teď vloni. Ať se dílo daří. Ahoj.
Sory: Kondore, co polámal si křídla. Srdce starého zkušeného čundráka pookřeje, když čte ty tvoje vzkazy. Ale... Šamanka našeho kmene se s rukama v kapsách zahleděla na úplněk měsíce a řekla asi toto: "Dnes jsou čarodejnice. Příští týden přijedou Jana, Marcela, Iva a jejich udatní manželé. Na čundr můžeš, ale až odkvetou pampelišky a naprší a uschne. Pak si jeď třeba do Prčic". Takže, na čundr až 17. května a přemýšlím, jestli opravdu nejet do Prčic. Nejen Náměšť Čučice, ale taky Praha Prčice. Proberu to dnes u ohně s Píďou a dám vědět. Zdravím Tě a nezapomeň. Voda v bazénu je na koupání a ne na zalévání okurek. Domluvil jsem. Howgh.
haukulin: Taky všechno nejlepší,Soráčku. Koukám Dana na kuželkách dobrý,ale Dejdoá z Kolína taky skvélá. Ty se na starý kolena učíš jezditnna kole?kde máš helmu! Už rostou pampelišky,já se týden koupu na písáku,v našem novém závodé svétového kalibru máme skvělej toaleták a nevím jestli mám na něj vzít vrtačku.Zasvéceny védí o co asi jde A já se ptám kdy ,kolikátýho asi mám délat karbanátky? Ahoj všem
Sory: Díky všem za přání. Jsem rád, že Vás mám. Ahoj.
Banán: Vše nej, nej k Tvému svátku přeje Banán s rodinou.
Haukšulin: Ty si pamatuješ kokopulo to teda žasnu,dobrej jsi!JEN KDYBY byli,budou potřeba až se fagani nahrnou
Sory: Haukulínku, kdyby jsi sháněl kokopůlo, naše černý slepice ti snesou bílý. To je vše. Houkají sirény. Jdu se schovat. Ahoj.
Šulin: Dlouho jsem tady na stránkách nebyl,ale o hokeji se s Vámi ani nemá cenu bavit,leda leda že-by Marcel,ale ten je línej bez pivka mluvit.Za druhý,to nádraží dobrý,ne dobrý za 3 ale Jamucháč tentokrát pojede asi pro 1.cenu k Zemanovi,tak at (nevím kde je háček) se naučí říkat ku...va.Ta paninka ,blondýnka kamarádka,taky někdy pojede na tremp?Za 3.co budu llhát,zapoměl jsem,tak vše nejlepší a pusu-------nooo Daně.Až vám bude dědku jako mě, tak to pochopíš,ale ty dřív dostaneš sklerózu,kuří oka,prujmy,ajzhamra. 4.Na čundr mužem hned tet,šoupli nam týden dovču a jsem v mínusu.5.Tý kachny u Teska už mame taky,stály radnici 10 papíru,ale na nově nesmíte byt jedničky. Tak to snad stačí nééé! Joo néé,začal jsem raději chodit s prostatou,to je tet v Kolíně moooda Ahoooj vše na Velikonočky,budou od zadnií části ryflí lítat cvočky ...
Sory: Haukulíne. Semínka, sazeničky, vánoční stromečky, kameru, to mi nevadí. Ale že jsi schoval sluníčko? Kdo nás bude hřát na čundru? Že kořalka? No to jsem teda zvědavej. Měj se. Dnes jsem dostal rozum. Ahoj.
Sory: Haukuláku, ty perníkáři z paneláku. No ty, ty v tom baloňáku, co rozumíš hokeji jak koza náklaďáku. Jedno ti koumnu do tvýho roztomilýho ovaru. Dnes hraje Dukla rozhodující špíl s SONP Kladno. Klapáč, Holíci, Suchý, Šmíd a Džamucha jsou nasazeni ve VIP jako rozhodující hrací formace. Gabo Zelenaj se těší na to dráma a my, co fandíme Sáblíkový a Novasovi, my se těšíme v hospodě u Tomáše taky. A to si piš, že do extraligy postoupíme a to tvoje Dynamo v příští sezoně porazíme. To je vše. Na TyDýt Zlatý zrcadlo teď nemám čas. Ale ... Když se kouknu na sebe, tak se musím se pochválit. Dukla, Dukla, jedééém. Ahoj.
Haukulín: Maš ale štěstí,zrovna jdu kolem a říkám si jestli nepotřebuješ s něčím pomoct,nebo se ned néčím zamyslet a poradit.Nu na oplátku za vlídné slovíčko. kterým jsi mě potěšil a zahřál po těle,kdy bába je vrčavá a má studený nohy.Ja tet kliknu tady vedle,nevíš nevíš na co vid.No volba Tý Tý zrcátko! A hlasuji nejlepší bavič,nejlepší moderátor,nej.zpěvak,tyhle všechny kategorie jako 1pro Soryho od Rantířovskyho nádraží.To by ta muselo být zakopaný tele,abys to zrcátko nevyhrál.Jen jednu kategorii nemá cenu pro tebe Soráčku čuráčku hlasovat,protože tu získá přesvědčině náš Pííída. Ps..Kdo to čtete,okamžitě volte Soráka at tu medajli přiveze!
Sory: Dokončil jsem Fotoknihu "Jak bylo v roce..." Na závěr jsem přidal koledy z let 2003 - 2013. Knihu jsem odeslal k vytištění. Chceš se podívat, na můj výtvor? Víš jak? Tak jo. Ahoj.
Sory: Včera jsem na Sportovním plese ve frontě na pivo slíbil, že dám krabici na web. Mám dojem, že jsem to slíbil nevěstě, ale nejsem si úplně jistý. Pokud jsem tedy udělal něco jiného, než jsem slíbil, ozvi se a já se polepším. Teď jdu na dvě k Tomášovi. Ahoj.
Sory: Haukuline, napiš mi něco. Potěš moji duši. Jsem ve škole po škole a připravuji se na přečíslování. V pondělí to začne. Mám tě rád.
Iv: Ahoj, krásný fotky!!! Rounek zdraví Tutanchámona :-)...Rumcejs chrní na gauči a já se díky obrázkům krásně zahřála!!!
Hodnej: Tak cóóó. J a k o u ? J A K V E L K Ý to tam máte? U nás dobrý. Zlej si hraje na Tutanchámona (chrápe u televize) a Hodnej právě dal na stránky pár fotek z dovolený. Oba dva i Dana Vás zdraví a nezapomeňte. Kovový padesáti koruny patří do prasátka. Ahoj, vypínám počítač a jdu na si namíchat Bafana.
Sory: Ještě jsem se neaklimatizoval a už je tady další akce. Masopust v Rantířově. Fotky jsou zatím zde odkaz » . A až zprovozním velký počítač a až si vzpomenu na všechna svá hesla, dám na stránky podrobnosti a doplním foto z Kapverd. Teď jdu k Tomášovi pokračovat v aklimatizaci. Teplotu už jsem srovnal, už zbývá jen vyrovnat hladinku vitamínu Bé. A hlavně nezapomenout, že zítra "Hola, hola, škola volá". Ahoj.
Fíša: Ahoj, pěkný fotky :-) zdraví Lucka
Sory: [sms] Bzum, bzum, bzum, nejde mi to do kebule. Bzum, bzum, bzum bzum, nejde mi to na rozum. Opravdu uz zitra letime domu? Ahoj.
Sory: [sms] Expedice Boa Vista se Cmelakem presouva na ostrov Fogo. Ahoj. DaJaMaVl a pilot Stefan.
Sory: [sms] Expedice Boa Vista se ulozila v zakladnim tabore ve vysce 0 m nad m. Spojeni s Evropou preruseno. No Stress.
jarka a lubos: cauky fotky krasne, jen si to uzivejte, tady pekna kosa, pozdravujte cernousky papa
Sory: 7. 2. 2015 - Haukulinku, dneska bych te neprepral. Je mi asi jako tobe po vyrocni schuzi rybarskeho spolku. A taky zdravime holky od Marcely a Vladi a nebojte se. Nezmrznem. Jarda a Dana.
Terka: Zdravíme celou Kapverdskou partu, krasne fotky, pekne si uzivate a my si alespon u pocitace uzivame s vami pekne pocasi. Tesime se na dalsi fotecky a prejeme jeste spoustu krasnych zazitku - holky od Marcelky s Vladou Novaku
Sory: 6. 2. 2015 - Konci prazdniny, zacina dovolena. Vcera napric ostrovem. Dnes si lizem rany na plazi a u bazenu. Z padesaty jsem presel na dvacitku. JAvor, ze opalovaci krem, ty joudo. A co vy? Nezmrzli jste? Ahoj.
Sory: 4. 2. 2015 - Do Rabilu mezi domorodce (nechteji se fotit). Zitra na celodenni vylet na korbe gazu po ostrove. Ahoj.
Sory: 3. 2. 2015 - Dnes ve meste, u bazenu, u baru. Pocasi dobry, trochu taky mraky. Pohoda.
Sory: 2. 2. 2015 - Dopo jsme sli okouknout letiste. Planujeme prelet na ostrov FOGO, tam a zpet. TEd je vecer, 24 stupnu, Dana me tahne na diskoteku. Zdravime Vas dotekem pesti. Zitra nanovo. Aloha.
Sory: Fotky zatim jen v Album Zoner. Do OneDrive zatim neumim. Pozdravujte Vase Nase a take vsechny zvirata. Ahoj.
Sory: 1. 2. 2015 - Unor bily, ocean sili. Dana v 0 m. n m. chyta bronz. Ja se v pousti branim supum, kteri zrejme dostali chut na bily maso. Ubranil jsem se. Ahoj.
Sory: 31. 1. 2015 - Zdravime suchozemce. Zatim se jen tak rozhlizime. Je tady nadherne. Foto urcite najdete. No stress. Dafi and Sory.
Sory: Změna zobrazení na webu OneDrive. Na stránkách Microsoftu odkaz » je uvedeno, že se mění zobrazení na webu OneDrive. Vadí mi to, ale jak pravil jeden pocestný, "Proti Bohu hov... zmohu." Tak je to. Ahoj.
Tomáš: Musím dědu mráze pochválit. Tu podobu trefil úplně přesně.
Sory: Konečně jsem dodělal odkaz na Jizerské hory v roce 2014. Ještě teď, bezmála po půl roce, jsem plný dojmů. Nevěříš? Klikni na odkaz a uvidíš. Ahoj. Dobře my.
Sory: Marcelo, Vláďo. Těšíme se na setkání s Vámi, na bílé pláže a tyrkysový oceán. No stress v roce 2015. Dana a Jarda.
Vláďa a Marcela: Ahoj, přejeme hodně štěstí a pevné zdraví do roku 2015. Připijeme si na Boa Vistě! (Nebo hned v letadle? :-) ) Už nakupujete krémy, uzené mandle atd.? Hlavně žádnou chřipku na cestu! Už se těšíme (raději jen trošíčku).
Sory: 24. 12. 2014. Olešná, směr Pelhřimov. Pozvání od staroušků na kávu a na domácí buchty jsem neodmítnul. Mrkni na foto z 29. 11. 2014 Olešná, směr Pelhřimov.
haukula: jako elektromonter a bývalí šéfík vařečky vám kamaradi trempíci,čundračky chci pomoct s štědrovečerní večeří.Mám pro vás recept na skvělou rybičku (kapr po statkářsku)!Kapříka den předem osolíme,pokapem citronkem,kapku kmínku,za nehet tymiánku,kuličku rozdrceného nového koření,pokapeme olejíčkem a necháme zabaleno v chladu do druh.štédrého dne odležet.24.12.odpoledních hodinách najdeme na pastvě den,dva steré kravské lejno,to musí být dobře natrávené!Lejno uhledně položíme na kapříka zabalíme do alobalu,dáme na15minutek píct do vyhřáté trouby zahřené větrané kuchynky.Po čtvrt hodince se nadechneme,alobal rozbalíme,dopečeme v dalším stejném čase,pokud to sosedé dovolí.Na konec hotovou teplou rybičku ani nezdobíme,raději vyhodíme protože není k žrádlu,a zblajznem to lejno Ahoooj já jdu na pivko.
Sory: Včera nemusel kardinál jezdit. Vykropil jsem se sám. Plzeň, jáger majstr, zelená, čert a vepřový koleno. Teď jen skočím naproti přes ulici zaplatit dluh a pak hajdy do peřin. Dobrou. Mějte se fšichni fajn a díky za zprávy.
haukula: ja chci taky pochválit andělku,čerty,kopyto čerta,ale ten Mikuláš mě překvapil nejvíc.Hold nelsem Jihlavák,ale Labák!Že publicista,novinař,kronikář atd.Sorák vezme místo "Božího posla"tak církevně zodpovědné,to čubrním.A natož kardinál Vlk až přijde Soráčka vykropit,ale nééé stupnovím G. to bude parádička. Jinak jsem tě Mikulášku poznal podle bot ! Tak čau všem,hezké svátky,dobrou náladu na příští rok,no zdravíčko. jooo čau Banáne
Petra: Jee, Mikuláš a spol. úžasný, Ája je NEJ anděl a reportáž u srdce zahřeje :-)
Banán: Pustím radio, tam Jarda. Otevřu časopis, tam Jarda! Otevřu noviny tam Jarda! Já už se bojím otevřít i lednici!! Tomu říkám kariéra celebrity. Dobře Ty!!! Ahoj
Sory: Irena Šarounová, redaktor publicistiky v rádiu Region Vysočina, odvedla dobrou práci a dostává Palec nahoru. Zde je odkaz: odkaz » Ahoj a nezapomeň. Na kolejích nejsi nikdy sám.
Sory: Dnes 13. listopadu mi psal Tomáš, člen týmu "Za nádraží v Rantířově krásnější", že: "Začátek reportáže o nejnádr je dnes 13. 11. 2014 na TV Brandov ve 22:46 (www.barrandov.tv/video/26187-nase-zpravy-11-11-2014)." Takže vy, kteří nevěříte a také vy, kteří věříte, nezapomeňte ve 22:46 zapnout bednu a hlavně NEUSNOUT. Ahoj.
jirka zejda junior: k úspěchu gratuluji, jak něčemu šéfuje sory, tak není šance na neúspěch. na idnes jsem našel, že vítězem je brno-chrlice, ale další pořadí jsem nenašel. pokud jsme na bedně, tak to je nááádhera. dávám si hlt kvalitní švestky na oslavu úspěchu.
Sory: Právě jsem dostal zprávu od Nadi z Valdštejnskýho paláce. Jsme na bedně. Večer sdělování dojmů. Ahoj.
Sory: "To znám, to dobře znám. Na kolejích nejsem nikdy sám". Dnes v 6:40 vyrazila osmi členná skupina (Jana, Slávka, Naďa, Radka, Eva, Dana zvaná Sokol, Tomáš, Džamucha) do Prahy na slavnostní vyhlášení soutěže o Nejkrásnější nádraží v ČR. My milovníci kolejí, vlaků a nádražních bufetů pevně věříme, že nán tu medajli dovezou. Naše heslo zní: "Není důležité zúčastnit se. Důležité je vyhrát". Ahoj
Vláďa a Marcela: No jasně, že letíme. Mělo to být překvapení na letišti, ale ta Tvoje Dana, to se prostě nedá utajit.... Tak začnem odpočítávat. Udělej sem nějaké hodiny :-)
Sory: Ahoj Kapverďani. Díky za stopu. I my vás zdravíme a těšíme se na naše další setkání. Letíte taky, nebo ne? No stress. Ahoj.
Vláďa a Marcela: Ahoj, pouze necháváme stopu. Kontrolujeme, zda nespíte a něco děláte? Tady se ale opravdu pořád něco děje....
haukula: Čau všem který mě milujou,nebo aspon' pamatujou!Nevím jak dopadlo hlasování o nádraží,ale hlavně to olimpijský Zučastnit se!Zase jste měli drakyádu,to ani na olimpiádě nemaj a dokonce bez větru. Já mám jen ty větry a draka néé.Jinak jsem protivnej víc jak před rokem,v rameni mě křupe,záda tlačej,z práce mě nevyhodili,tak musim dál do kolbenky a nejhorší že si se mnou nikdo nechce povídat o bolestech,aby mě to potěšilo.Tak to stačí,ahoj já jdu utřít nudli.
Sory: Hlasování skončilo a ten, kdo nám nedal hlas, ten nám bude platit jízdenku na čundry tam i zpět a také veškerou útratu v nádražních restauracích a bufetech! Javor? A vám ostatním díky. My vám ty medajle určitě dovezeme! Ahoj.