Přidej zprávu »
Jitka Rosenbaumová: oddíl Rodiče a děti: zápis bude 2.10. v 17 hod. na ZŠ Socháňova a oddíl Předškolních dětí-nejmladšího žactva bude mít zápis tamtéž ve čtvrtek 4.10.
Jitka Rosenbaumová: KOLEČKÁŘI! ODDÍL INLINE ZAHÁJÍ ČINNOST AŽ OD DUBNA!!
Věra Sedláčková: Dobrý den, ohledně přihlášek do gymnastických kroužků, začátku tréninků a dalších podrobností kontaktujte prosím paní Jitku Rosenbaumovou z odboru SPV (telefonní spojení i mail je v kontaktech zde na stránkách)
Štěpánka: Dobrý den, dcera (10 let) má zájem o gymnastiku. Bude probíhat zápis do Želviček a kdy? Nebo prosím o radu, jak se můžeme přihlásit. Děkuji
Martina: Dobrý den, kdy prosím probíhá zápis do jednotlivých kroužků? Konkrétně mám zájem o gymnastiku pro nejmenší. Děkuji M.
Lenka: Moniko, myslím, že jsme již spolu komunikovaly. TJ Sokol Řepy nemá volejbalovou mládež, ale úzce spolupracujeme se Sportovním klubem Španielka.
Lenka: Dobrý den Ivo, co se týká cvičení pro předškolní děti, kontaktujte prosím pro podrobnější informace paní Pecháčkovou tel: 724 245 596.
Monika: Dobrý den, dcera (13let) by ráda s kamarádkou chodila na volejbal, proto bych se chtěla zeptat, jak to funguje, zda je to možné, kolik stojí, na stránkách vidím dorost/dospělé 2x týdně v pozdních hodinách, zda trénují společně či je nějak věkově rozděleno? Za info předem děkuji. Monika
Iva: Dobrý den,ráda bych syna 3 roky přihlásila na cvičení.Mohu se zeptat kdy a kde probíhá zápis? Děkuji.
Lenka: Dobrý den Petro, zájemce/zájemkyně o cvičení přijímáme celoročně. Podívejte se na těchto stránkách do rubriky "Rozvrhy", kde najdete nabídku všech oddílů.
BlueBoard.cz ShoutBoard