Přidej zprávu »
Misa: Dekuji za vycerpavajici odpoved.Uz mam jasno.Drzim vam palce.
Jarda W.: No a ohledně funkce, je to také jednoduché, prostě vše, co jednotka JPO5 musí plnit, pomoc při hašení, místní znalost, případné plnění cisteren ostatních sborů a podobně. Klidně někdy zavolej, rádi Ti předvedeme naši práci, vybavení a podobně. Rádi Tě také uvítáme v jednotce pokud máš zájem pomáhat a budeš každý všední den dopoledne k dispozici. Díky za názor.
Jarda W.: Ahoj Miso, je to jednoduché. Jednotka obce je složena z dobrovolníků, kteří se na rozdíl od profesionálů tímto neživí a chodí normálně do práce. I když se snažíme tvořit jednotku tak, aby byla schopna vyjet i ve všední den v 8:30 ráno, kdy jsou většinou všichni v práci, holt se stane, že než někdo dojede z práce, oblékne se, tak to trvá déle, než profesionální tým, který je připraven na stanici, oblečen a vyjíždí do minuty. Pokud tohle nechápeš, někdy si to zkus
Misa: Ahoj kluci.Neberte to jako utok na vas ale zajimalo by me,jakou funkci plnite u vyjezdu,kde hori?A jak je mozne,ze dojedete v Rudici k pozaru a uz ostatni jednotky hasi?
BlueBoard.cz ShoutBoard