Přidej zprávu »
Pavel VFR: Kary- jsou to zdravotní důvody,až budeš mluvit osobně s Pavlem nebo s Božkou,tak ti to řeknou,nerad bych to tady rozepisoval.
Kary: Ozvu se
Giovany: Dáme kafe, řekni kdy a kde ? V termálech byla fajn teplá voda, prohřál jsem si kosti a teď zas můžeme mrznout na motkách
Kary: Bývaly doby, kdy jsem to tu kontroloval dvakrát denně!! Zase asi občas budu muset! To je VELMI dobře , Giovani dáme kafe jak bylo na Slovensku? Pavle proč nemůžeš jezdit? Zdravím fšecki!!
Pavel VFR: Děkujeme za pozdrav a těšíme se.
giovany: Teď jedeme s Božkou na týden řádit na Slovensko. Pak jdu na kontrolu, jestli jsem zdravej no a pak jedeme ke konci června na nějakej mejdan do Stranný u Chomutova a to se asi uvidíme Zdravíme Marušku !!!!
Pavel VFR: Zdravím všechny v Tanvaldu a okolí.Jsem rád,že zase žijete.Jen smutně koukám,zatím jezdit stále nemůžu a asi to jen tak nepůjde.Tak si užívejte a hodně fotek.Pavel.
Giovany: JO, jo ale je nás málo
Jarda z Úpice: S podivem konstatuji, že jste po několika letech zase vytáhli motorky. Jen tak dál, třeba se zase někde potkáme. Teda v lázních ne.
Kary: Přijedu v neděli a ve čtvrtek odjíždím na Pasohlávky! Přijedu v neděli. Mezitím dělám nějaké zkoušky. Tak potom. Čus.
Giovany: Nemusíš závidět, nakonec jsem nikam nejel a místo toho jsem ukládal dřevo. Až budeš doma dej vědět
kARY: Tady chčije, chčije a chčije....(Alpy). Motorku tu ale stejně nemám. Tak jen závidím.
Giovany: Dneska se pojedu projet, dlouho jsem nikde nebyl....
Kary: Já jedu
Giovany: Vrchlabí nebude, protože jsme v tu dobu na dovolené. Domluvit se ale můžete kdokoliv a kdo tam pojede, ať se za nás pomodlí
Konis: Přidám se že projížďka stála za to super cesta a Vysočina je nádherný kraj i díky Giovanyho Navi jsme si dali něco málo pro naše Endura . Příště snad i něco nafotíme nebo natočíme,když se začalo na stránkách něco dít a možná to i někdo sleduje .
Giovany: Tak jsme včera vyrazili s Konisem kolem komína a nakonec z toho bylo 520 kiláků ! V Jihlavě jsme se divili co tam děláme Počasí paráda, Konis nevopruzoval, takže nakonec dobrý
Giovany: Jo jo ráno jedeme. Dneska jsme byli s Božkou na vyjížďce s MC Barbaři tady je pár fotek. odkaz »
Konis: V 8.30
Konis: V neděli jedeme s Giovanym do Horního Cerekevu, kdyby se někdo chtěl přidat tak v 9.30 AŠ
Giovany: Dejte vědět jestli někdo pojede. Někde se projedem a pak do JBC na 13. hod. Kary má nabídku jenže by to bylo brzo ráno a plánovaných pro nás z Tanvaldu skoro 500 km. Takže zamítnuto
Kary: Konečně máme zase předsedu
Giovany: Tak tedy zitra jedeme zatim jen s Bozkou do JBC na Barbary. Odjezd v 11.30 z AS.
Giovany: Koukam, ze to tu budu muset vzit do svych rukou, jinak nam tady Kary udela pekny chaos. Nekam chceme vyrazit, ale zatim nevime kam. Dam jeste vedet.
K: Prd, Vrchlabí je 5.5.
BlueBoard.cz ShoutBoard