Přidej zprávu »
Jarda: Dnešní Otevírání šoupátek v Hostinném bylo super. Počasí bylo nádherné. Tady je pár fotek odkaz »
Jarda: Zase jednou celkem rozumný článek odkaz »
Jarda: Tady je pár fotek z dnešního výletu Broumovskem a kousek i Polskem. odkaz »
Jarda: V kalendáři akcí je plno zajímavých událostí v našem okolí.
Jarda: Dnes bylo nádherné počasí. Všude plno motorek, ale my jsme se dali na cestu s naší Gabčou a přibrali jsme vnučku Viktorku. Udělai jsme si malý výlet do Častolovic a přes Žamberk domů. Bylo to prima. Pár fotek je zde odkaz »
Jarda: Pár fotek z výletu do kraje. Počasí tomu bylo nadmíru nakloněno. odkaz »
Jarda: Pár fotek z nedělního výletu na Sendraž. odkaz »
Jarda: Dnes konečně jsem vytáhl Kawinu a vydal jsem se na výlet. Vytáhl jsem i Evu a jeli společně na kávu na Sendraž.Bylo tam narváno, ale bylo to prima.Motorek jezdilo plno, ale náměstí v Nováči bylo skoro prázdné. Tedy alespoň od motorek.
Jarda: Už jsem si myslel, že bude konečně motorkářské jaro. Sluníčko svítilo, na silnici jsem potkával motorkáře, ale než dojedu z Jaroměře domů sluníčko strácí na intenzitě. A víkendy jsou celkem na nic. Jediným počinem bylo, že jsem vytáhl kabriolet a ujel pár kilometrů, ovšem pod střechou. Tak čekám a čekám a čekám. Zatím nám vyhrožují mrazy a sněhem. Tak Jaro, kde jsi?
Jarda: Tak se zdá, že jaro se pomalu blíží. V sobotu bylo nádherně. Tak jsem připojil baterii a po zimě zase nastartoval. A na první škrtnutí Kawinka naskočila. Je vidět, že se i ona těšila. Ale zatím jsem nevyjel. Všude je plno štěrku a bordelu, tak bych se nerad někde válel.Ale odpoledne jsem již nějakého motorkáře zaslechl. Dnes je neděle a bude neméně krásně. Pokud to počasí vydrží, tak poneděli již podniknu první jízdu. Jestli to bude tradiční Nováč nevím, ale je to celkem jedno. Tak se snad již přátelé brzy někde potkáme.
Jarda: Trénujeme na jaro VID-20181201-WA000 0.mp4
Jarda: Američtí vědci zjistili to, co my už dávno víme , viz odkaz »
Jarda: A máme tady únor, bývaly doby, kdy jsme v únoru podnikali první jízdy. Obvykle do Nového Města n.M.. Na kávu. Jak to bude letos si netroufám odhadnout, počasí je poněkud nevyzpytatelné. Jeden den nad "nulou", druhý den mráz, následná předpověď teplo, ale ihned zase mráz. Zmatek nad zmatek. Doufám, že se únor překulí a březen bude už motorkářům příznivý. Už se těším, až zase motorka zabublá před garáží. A co vy?
Jarda: Silvestra máme zdařile za sebou, Nový rok jakbysmet a tak většina z nás dnes poprvé vyrazila do práce. Dokonce se ukázala i paní Zima a obdařila nás sněhem. Tak ať vesele řádí, ale přejeme si tak do konce února. Pak rádi zase nasedneme na naše milenky a nesměle se vydáme na cesty. Tak ať se nám to vše v pohodě daří.
Jarda: A protože je Silvestra, tak něco pro pobavení odkaz » a ještě odkaz »
Jarda: Přátelé, užijte si ten poslední den v roce, přivítejte v pohodě ten rok nový a k tomu vám přejeme hodně zdraví, štěstí a úspěchů. A nám milovníkům motorek pak mnoho kilometrů bez nehod a technických problémů, s bezvadným sponzorem za zády .
Jarda Bat.: Hodně zdravíčka a pohodové jízdy v novém roce přejí Jarda a Jiřina.
Zděnek: Kamarádi krásné svátky vánoćní bohatého Ježíška a šťastný nový rok 2019 a v novém roce mnoho šťastných kilometrů bez nehod
tridac: odkaz »
cynda64: Ahoj přeji všem Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.
Jarda: Díky Dádo za připomínku. Dostal jsem tu zprávu také. Bude to samozřejmě v kalendáři akcí.
DáDa: Ahoj Jardo psala mě Miluška moto jedné stopy Kostelec nad Orlicí. Moto sraz bude 7.6 ,/9.6 června ahoj DáDa
Luděk Zaplatílek: Ahoj přátelé z motoklubu. Vánoce se kvapem blíží se vším tím,co s nimi souvisí a tak i já vám všem přeji jejich příjemné prožití, pokud možno v klidu a míru.Dále každému přeji hodně zdraví a sil nejen do další moto sezóny.Také štěstí, bez kterého to nejde a hlavně mnoho opravdových přátel, jak se říká, kvůli kterým stojí za to pro ně žít. U motorkářů by to mělo platit dvojnásob.Já se připravuji na další sérii chemoterapie, tak nevím,jak to ježdění s tím skloubím. Tak že pánové a dámy mějte se rádi a zas někdy ahoj v roce 2019.
Dafa: Všem přeju veselé Vánoce a bohatiho Ježíška a sťastny Nový rok PF 2019 přeje Dáda
Dada: Ahoj dáno přeju vám všechno nejlepší k svátku přeju vám vesele Vánoce a bohatiho Ježíška a sťastny Nový rok PF2019 přeje Dáda
Iva: Ahoj Dádo, moc děkuji za přání a přeji všem klidný adventní čas!
Dada: Ahoj ivo přeju vám všechno nejlepší k svátku přeje DáDa
Jarda: Motorkářská, dost dobrý odkaz »
tosha: Zdravíme a přijedeme na trochu dobrého jídla a již se těším mezi přátelé, pohodáři.
Hynek: My jdeme ochutnat už dnes a zítra samozřejmě taky.
Dáda: Ahoj Jardo my zitra přijedeme na Bohdašín ja a cynda ahoj dada
Jarda: V sobotu se koná setkání motorkářů a jejich příznivců v hostinci na Bohdašíně při příležitosti ukončení letošní sezony. A k tomu samozřejmě patří i zabíjačkové speciality.Máte-li chuť stačí přijít na 18. hodinu do hostince.
Jarda: BezvSNÉ KNIHY PRO TY, KTERÝM SE NECHCE, NEBO TO NEUMÍ NAPLÁNOVAT odkaz »
Jarda: Prima článek nejen pro motorkáře, kde se představují jinak než jen jako "debilové". A knihu od "Kádi" Kadeřábka mám doma. Je prima.Tak mrkněte sem odkaz »
Dada: Ahoj Milane kde máš fotky ty si ještě nedal fotky Ahoj DáDa
Jarda Bat.: Sendraž 4,11,2018 odkaz »
cynda64: Listopadový výlet odkaz »
Dada: Ahoj Tosho jedeme cynda Dáda Milan volal cyndovy kam na oběť kolík jedete jak to je napsano na moto stránkách.už se těším budeto asi poslední výlet před zimou.ahoj
Jarda: Neděje se nic, jen jsem uvedl vše na správnou míru, aby to nebylo vykládáno jinak.
Luděk Zaplatilek: Ahoj kamarádi,promiňte mi,že jsem k vám vlezl na vzkazník.Nevěděl jsem, co se tu děje.
Jarda: Abych to uvedl na správnou míru. Já nejsem provozovatelem stránek, ani internetu. To vše za své peníze zajišťuje provaider a to je náš syn Jakub.On spravuje všechno kolem internetu. A on se rozhoduje co a jak bude.To jen chci předejít pitomým kecům, které jistě probíhají. Můžete si pořídit své stránky, nebo si i nadále telefonovat, protože jste to tak předtím dělali a na Vzkazník kašlali. Tak se na něho vykašlete i nadále. Nebo to je jen rejpání? Myslím si, že za tolik let jsem pro všechny udělal dost. Vy jste se rozhodli, že se mnou jezdit nebudete. Tak si jezděte sami kam a jak chcete.A ským chcete. Já svůj názor již měnit nebudu.
tosha: Ahoj přátelé,tak když koukám z okna a nevidím žadný sněhový poprašek či závěje ,nevyjedem aspoň někde kolem komína.Viděl bych sraz na pumpě ve Rtyni v neděli v 10,45 a ostrý start v 11,00hod.Zajedem někde na oběd a pak na nějakou mňamku.Doufám že si to tu ještě stačíte přečíst než Jarda začne upravovat stránky,nemám na vás všechny tel.číslo.Dejte si vědět navzájem jako minule.Tak čepici s bambulí a jedem.Budu se těšit Tosha a Šárka
Olda PPS: Ahoj Milane a v neděli má být Jasno, denní teploty v rozmezí 14 až 16 °C. Z jihu bude foukat dosti čerstvý vítr. Bio předpověď uvádí mírnou zátěž - stupeň 1.
Olda PPS: Ahoj Milane,počasí na sobotu Polojasno, denní teploty se budou pohybovat mezi 11 a 13 °C. Od severovýchodu povane mírný vítr. Bio předpověď hlásí stupeň 1 - mírnou zátěž
DáDa: Ahoj Milane sleduj počasí sobotu má být zataženo 6/8 stupňů ahoj DáDa
Jarda: Rád bych Vás upozornil na to, že během víkendu bude předěláván server a stránky budou nedostupné. Použijte svůj osvědčený způsob telefonického domlouvání, který jste dosud používali. Příští týden už snad bude vše zase OK.
Milan TU: Taky se v sobotu těším na výlet, doufám, že se Tosha uzdraví, Já věřím, že ano - on je hrdina :-).
Milan z Malych: Pokud bude přát počasí jeli by jsme taky.
Dáša PPS: Taky to tak vidim.Teplo má být,hlavně aby nás to neodfouklo
Milan TU: Zřejmě bude v sobotu pěkné počasí, tak bz jsme se mohli jet někam sklouznout ...
Milan TU: Cindovi přeju touto cestou všechno nejlepší k narozeninám.
Jarda: Tak to má být. Jsi jediný, který to tak občas dělá. A hned alespoň každý ví, kde je co pěkného a kam by se mohl vypravit. Já tam nepojedu, ale i tak mám rád cestování alespoň přes fotky. Tak čauky.
Giovany: Teď už jsou fotky popsány předsedo !
Jarda: Tady je odkaz na Giovanyho fotky odkaz »
Giovany: moje stránky pro ty co nevědí : odkaz »
Giovany: Zdravím do Úpice - dal jsem nějaký fotky z letošního balkánu. Odkaz na našich stránkách
Milan TU: Počasí nám nepřeje, proto dnešní výlet musíme zrušit :-(
Tosha: Kamarádi a přátelé moc děkuji za gratulaci k narozeninám.Moc rád bych v sobotu ještě vyjel ale jak jsem již dopředu říkal, slavíme vnučky Rozárky narozky.Tak ať zítra máte jízdní pohodu a dodržujte zastávky na kávu zákusek a hlavně supr pokec
Charli: Ahoj zdravím , mám na všechny přátele dotaz.Chceme zítra z Medákem podniknout nějaký výlet,tedy když dovolí počasí a teplota.Chtěli bychom se sejít v Jaroměři na benzině ve 13:00.Vše ještě asi Milan ráno upřesní.Je to asi poslední výlet před zimou a ukončení moto sezony.
Jarda Bat.: Otmuchowské jezero 16.10.18 odkaz »
Dáša PPS: Také se připojujeme ke gratulantům,Tosho,vše nejlepší a hlavně zdravíčko.
DáDa: Ahoj Tosho všechno nejlepší k narozeninám ti přeju DáDa
Milan TU: Náš velice dobrý kamarád Tosha má dnes narozeniny tak přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a stále dobrou náladu!
Jarda Bat.: Polsko 13.10.18 odkaz »
Milan TU: Dnes hodně podařený výlet s báječnýma lidma odkaz »
Jarda: Pár fotek z dnešního výletu odkaz » Nevím proč jsou ty malé rozmazané, ale jinak jsou v pohodě.
Ruda: Jedu
Dada: Ahoj tosho pojedeme cynda Dáda
Luděk Zaplatílek: Všechny vás zdravím a k zítřejšímu výletu do Polska vám přeji- šťastnou cestu, krásné a teplé počasí ,velkou účast a spokojený návrat ve zdraví. Mašiny ať vám předou jak švýcarky . Tak někdy,až bude líp.
tosha: Po dnešním dotazu co se sobotou,když je stále příznivé počasí? Pojedeme zas do Polska za trochou poznání? Plán: start v 10 hod ve Rtyni pod rozhlednou, pak ostrý start směr Náchod,Klodzko,Kamienec Zabkowicki .Tam je zajímavý Palác -pokoukání.Zpět přez Zabkowice Slaskie (možná šikmá věž), Novou Rudu,Broumov,Polici ,možná zastávka v Hronově a hurá do Rtyně. cc 170 km Určitě bude potřeba zas trocha polského platidla a hamu papu bude taky někde třeba. Když se někdo přidá budem rádi.Přeji hezký pátek Tosha a Šárka
Milan TU: Poslední spanilá jízda odkaz »
Dada: Ahoj všichny přeju vám upřímnou soustrast ahoj DáDa
Milan TU: Smutné rozloučení s kamarádem ....... odkaz »
Eva: Milí přátelé, chtěla bych Vám všem moc poděkovat, že jste si udělali čas a přišli se rozloučit s Jirkou. Moc si toho vážím i celá moje rodina a ještě bych chtěla poděkovat Jardovi za jeho krásnou a upřímnou řeč. Jirka rád jezdil na Sendraž na kafíčko, tak bych byla ráda, abychom se tam všichni někdy sešli a zavzpomínali si na něho.
Jarda: Dnes jsme vyprovodili Jirku Choppera na jeho poslední dlouhé cestě. Díky všem, kteří si na něhp vzpoměli a díky všem, kteří ho vyprovdili.
Charli: Ahoj Jardo určitě také přijedu.
Mikeš: R.I.P. - Včera jsem se dozvěděl od Kozla smutnou zprávu... Jirka byl skvělý kámoš a jak psal Jarda, budeme vzpomínat na chvíle strávené s ním na vyjížďkách. Jsem v práci,pohřeb nestihnu,loučím se tedy s Jirkou touto cestou. Vám,doprovázejícím Jirku na poslední cestě na motorkách,děkuji,že jste tam i za mě.
cynda64: Ahoj Jardo určitě přijedu.
Jarda: Ruda zajistil kytici, kterou jménem Motoklubu přidáme ke smuteční výzdobě. Individuální květiny zůstávají na každém z vás.
Jarda: Přátelé, pohřeb Jirky Choppera bude ve čtvrtek 11.10. 2018 v 15 hodin v kostele sv. Bartoloměje v Batňovicích. PROSÍM, abychom ho společně vyprovodili na poslední cestě v motorkářském a na motorkách. Sraz ve 14,30 na parkovišti pod kostelem. Kdo neví, mrkne sem odkaz »
Dada: Ahoj Jardo to byl omil já sem si to požádně přečetla mislela sem zítra ře bude rozlučka to sem si to požádně nepřečeta proto sem zmatkovala ahoj DáDa
DáDa: Ahoj Jardo táta je zítra v práci ja ve stacionáři ahoj DáDa
Jarda: Dádo, rozlučka bude, zítra se vše dozvím a dám to na stránky.
Dada: Ahoj Jardo bude moto rozlučka z Jirkou ahoj DáDa
Jarda: Přátelé, je moji povinností vás informovat, že dnes v noci nás opustil báječný kamarád Jirka Chopper. Prosím, aby jste na něho vzpomínali v dobrém. Přál bych si, abychom se s ním motorkářsky rozloučili.Všem pozůstalým pak vyjadřuji upřímnou soustrast.
Luděk Zaplatílek: Čau Milane,koukal jsem se na vaše fotky z Polska.Pěkné počasí, dobré jídlo a koukám , že jste vyjeli i v dobrým počtu.My jsme s klukama byli mrknout v Hostinném, ale nic moc, tak jsme frčeli na kafčo na Rezek.Bylo krásně, tak co doma. A o to tu jde. Pozdravuj kamarády z motoklubu a doufám, že se brzo uvidíme.
Milan TU: Přidávám pár fotek z včerejšího podzimního výletu do Polska odkaz »
Luděk Zaplatílek: [i]Ahoj Jardo,myslím si, že to je to správné,co jsi napsal. Prostě napiš jedu tam a tam, kdy, odjezd v tolik a tolik. Kdo má zájem přijede a bude respektovat to, co jsi připravil. kdo chce kritizovat, nemusí jezdit. Nic víc, nic míň. Pro tebe- méně práce a zklamání. To je můj názor na tuto záležitost. Zatím tě zdravím.Dělám to také tak u nás" na severu".[/i]
Hynek: Něco málo z Hostinného odkaz »
Jarda: Pár fotek z dnešního dne je zde odkaz »
DáDa: Ahoj Zdendo My pojedeme samý tak se uvidíme v Hostinné ahoj DáDa
Zděnda: Zdendo v kolik mám být v Úpici
DáDa: Ahoj mylané ví si jeďte kam chcete mi si pojedeme taky kam budeme chtít. když my něco vimyslyme tak máš jen blbý kecy jeto tak. nezlose ahoj DáDa
DáDa: Ahoj zděndo Cynda jede do hostineho ahoj.
Milan TU: Přijedeme
Ruda: Tosho jedu
Jarda: Nevím pro co se rozhodnu, možná pro dožínky v Polsku. Vůbec nevím, je toho tento týden mraky.
Jarda Bat.: Rybičku máme rádii
Tosha: Ahoj, Na sraz se nám nikam nechce a když má být počasí ještě k tomu dali by jsme nějakou cestu přez Adr do Polska .Něco vidět ,nějaký ten km cesty a ryba by taky nebyla špatná. Ráno budem ve Rtyni na 10 hod na pumpě ,předpokládaný návrat kolem 17 hod.Tak zatím páček když se někdo přidá budem rádi. Šárka a Tosha
Zděnda: Hostinné
BlueBoard.cz ShoutBoard