Přidej zprávu »
Pearl Ten: Díky všem! Pearl Ten - tedy Pedy, Ferenc, Tom, Radis, Alec, Jelen and Yura se loučí!! Díky fanouškům, přátelům, rodinám a všem, co nás podporovali!! Doufáme, že jste si s námi užili kousek Seattlu z počátku 90. let ;] Teď si opět užíjme přítomnost - Šťastný Nový Rock 2017 yak pees!!!
Pearl Ten: POZOR! MEMORYFEST 29.12.2016 = POSLEDNÍ VYSTOUPENÍ PEARL TEN vůbec, tak tento historický okamžik nepropásněte, přijďte se s námi rozloučit, zavzpomínat na ty, co už více nezahrají, a pozdravit další nové začátky.. Na viděnou!
Pearl Ten: MEMORYFEST vol. 10!!!
Pearl Ten: Naše původní sestava se pravděbodobně zjeví v akustické podobě po vystoupení perifericu v Bohumíně na Špitál festu a to 29.10.2016, tož pozor na Nohu!!! ;]
Pearl Ten: We will we will rock you!!! - v plné sestavě ještě před koncem rocku, tož zůstaňte na vlně!
Pearl Ten: PEarl + PEriferic = PEcival jak PEes ;]}
Pearl Ten: PEARL TEN je zpět!!! Sobota 7.5.2016, Klub Mír, UH + Nirvana Noise, Periferic a Woe Betide The Boy!!!
Pearl Ten: Nemějte obavy - pearlová sopka je stále aktivní, jen jsme si dali mírnou pauzu v chrlení ;]
Pearl Ten: Prohlédněte si fotky z pece (BLACK) a nalaďte se s námi na grungeové předvánoční radovánky na havířovském náměstí v pátek 28.11. Pozor: začínáme už v 18:00!!!
Pearl Ten: Dámy a pánové, dva víkendy zpět jsme odehráli skvělý koncert na soukromé narozeninové párty Orlovské bandy. Účast byla více než skvělá a atmosféra "jakbysmet"!!! Děkujeme za pozvání a ještě jednou Vše nejlepší oslavencům!!! Ale pojďme dál! Chystáme něco, co bude pro nás velkou výzvou - UNPLUGGED verze PEARL TEN. Pár fanoušků již na tohle téma dříve narazilo a my jsme se rozhodli tuto výzvu příjmout! Sami nevíme, co z toho bude, ale věříme, že se vše podaří a hlavně VY budete mít z "námi předvedené muziky" dobrý pocit. Dále pak chystáme překvapení pro Havířovské fanoušky a kamarády, které by se mělo uskutečnit během listopadu. Sledujte naše stránky! Třeba se to povede!!!
Pearl Ten: V sobotu 20.9.2014 zažije HARD CAFE v Karviné specialní akci, jejíž hlavním cílem je oslava 40. narozenin našeho kamaráda HADGIHO. Vystoupení PEARL TEN bude pro všechny návštěvníky odlehčením v nabitém thrash/death/grind PEKLE. Specialitou této akce bude jediné vystoupení legendy DISFIGURED CORPSE, ve které samozřejmě nebude náš oslavenec chybět. Věříme, že Vás příjde hromada a pořádně si tuhle párty užijeme!!!
Pearl Ten: Další várka živého alba Ten se chystá na poslední prázdninový víkend v Ostravě (společně s Periferic), a pak v září na speciální oslavě narozenin páně Hadgiho v Karviné, kde zahraje také spousta dalších roztodivných družin. Koukněte se na kalendář koncertů (ALIVE) a hlavně se ukažte naživo!
Pearl Ten: Vítejte na stránkách projektu PEARL TEN! Cílem našeho seskupení je připomenout legendární debutové album Ten kapely Pearl Jam v původní živelné podobě z počátku 90.let. Naší první zastávkou byl Jazz klub v Havířově, a to poslední květnovou sobotu 31.5.2014. O výborný rozjezd se postaral Woe Betide the Boy, a pak mohlo začít Pearlo-peklo. Doufáme, že jste si akci užili stejně jako my ;] Díky za účast a na viděnou příště!
BlueBoard.cz ShoutBoard