Přidej zprávu »
Půjčka na auto: odkaz »
Online půjčka: odkaz »
Petra: www.veselakrysa.cz
maniak: Nejen Hospoda ale další seriály a filmy a TV na www.koukej.name
woody: www.hospoda.jecool.net
hospoda onlne: vsechny dily hospody online najdete na HOSPODA ONLINE odkaz »
Dáša17: Nazdar bazar! Nedávno vznikla zajímavá možnost přivýdělku, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času :) Sama si takto vydělávám už od května a jsem tím fascinována!! Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak jsem vděčná za každé přilepšení.. Kdyžtak mrkněte na odkaz »
Džordž: V díle Bludičky je v čase 16:14 vidět část "pojízdného" stativu kamery.
Džordž: V díle Píchačky Novák s Kachnou zapojují dráty od píchačky do sítě, Nováka to kopne a při pádu mu spadne čepice, při dalším záběru tu čepici má na hlavě a potom až vstává.
Jim: je to jen filmovy atelier nebo kde to je?
Legenda Beowulf: Pardon, v díle Obránci ne vetřelci
Legenda Beowulf: Také je chyba v plánku. V díle vetřelci je jasné že dveře vedoucí do hospody které v té chvíli Žalud okopává jsou dveře na chodbu do domu.
Pavel: V díle vetřelci, Novák se dobývá na záchodky a přitom hýbe celou stěnou.
Nick Flyer: Widezone: Jasně, ozvi se na mail
Widezone: Dobrý deň, mal by sm záujem o výmenu reklamy náš web odkaz »
Ondra: V pohodě, to jsem nějak neřešil .. stane se
Prasátko: Ondra:Promiň, za zkomolení tvého jména na poprvé Dveře se tu neřešily.
Ondra: ok, dobře ;-) Jen jsem si na to vzpomněl, když jsem zrovna ten díl před chvílkou viděl. ;-) a co ty dveře?
Prasátko: Ota: Ony se totiž ty záchodky neustále mění, resp. jejich pozice. Jednou jsou dámské vlevo, podruhé jsou vpravo. Podívej se tady do Šťourala.
Ondra: Nejspíš se to tu už jednalo, ale: Plánek hospody je špatně. WC ženy a WC muži má být obráceně a kuchyň má dveře i na chodku k záchodům. Vše jde zhlédnout v dile s názvem "Den poté" .. pokud se to zde už jednalo a vysvětlovalo, omlouvám se ..
Prasátko: Matěj: Takhle jsem to říkal já Jestli se čepovalo, tak bych si osobně tipnul na Měšťana-ale je to jen tip. Nebo možná nějaké lahvové pito, aby se herci neopili.
matej sauer: Pivo se tam čepovalo, a výrobce piva tam schválně neni uveden, aby si tam každý mohl dosadit své pivo...takhle jsem to slyšel.
Prasátko: V několika "lahvových" záběrech se objevil Měšťan, viděl jsem tam i Primus, ale co bylo na čepu, těžko říct. Pokud se vůbec čepovalo...
Otep: Mozna to tu padlo, nevim, ale nikde na webu to asi neni.. Jaky se tam čepovalo pivo hercům? Nealko nebo Plzen ci co? vi to nekdo? :D
Prasátko: CHEF:Hrodeček? Máš stejný styl
Filip: Hospoda nikdy nezemře
Nick Flyer: Chef: v jakém smyslu?
CHEF: nebo mohl bych ti pomoci pracovat na webu?
CHEF: koukam nekdo nesnese kritiku
Pondys: btw jdou ty dily uz?
Nick Flyer: Chef: podívej se na všechny blogy. To je nepřehledné a graficky děsné. A lidi tam chodí, protože obsah za to stojí. Tady je to takhle, protože nemám čas projít každý kout webu a spravit to. Když se ti to nelíbí, tak stačí říct svůj názor a pak si klidně sbalit saky paky a jít do temných míst. Měj se tam krásně.
Prasátko: Chef: Že by Vít, Hrodeček, nebo jiný prudil z bývalého webu?
Pondys: 2CHEF:kdyz ti to tak strasne vadi, zaloz si vlastni stranky a machruj si s nima apockej na kritiku, kdyz se ti to nelibi tak to beru ale nemusis to porad vykrikovat jak debil :).Jo tvuj nazor uz vime tak si zbal svych 5 svestek a nemusis sem vubec chodit:-)
Pondys: 2Mara: no nevim aso problem na serveru jidne.Uvidim zitra a kdyztak to nahraju jinam :-)
CHEF: tajty straky? to je ale profisionalita každý písmo jiný naprosto nepřehlednej web.....hnusný smajlíky jediná věc dobrá tady je obsah
Mara: WEB supr!!!!Ale nejde mi pustit 5,6 a 7 díl!Nevíte proč???
Nick Flyer: A vy si pořád na něco stěžujete. Já v tom, aby mi někdo pomohl vůbec nikomu nebráním. Pondys to zase zabalil jak sleduju. Ale neremcejte azkuste udělat něco, co by se tady mohlo dít. občas si na to čas určitě najdu. PS: Web nikam stěhovt nehodlám, nevidím důvod. Tady je dost místa, všichni se naučili chodit sem a na způsob administrace jsem si už hodně navykl. Radši něco pošlete, než vymýšlet stěhování (Tolik času fakt nemám)
CHEF: lidi chtelo by to poradnej web (samp-portal.cz) klidne bez domeny ale poradnej hosting a web hezkej ...a apak až to rozjet...dát zase hospodu online sledovani a tak jestli chcete muzu pomoci
Nick Flyer: Zase jeden chytrý ... Když jsme dal web v šanc, tak se přihlásil jen pondys a ještě to zvoral. Takže prosím případné chytré kritiky bez argumentů, aby mi políbili prdel.
Prasátko: Když jsi tak chytrý, Chefe, tak se toho ujmi sám. Pokud vím, nikdo se o to překotně nehlásil, když to Pondys inzeroval. Nebo aspoň řekni, co je tu špatně. Říct, že to stojí za hovno umí každej debil...
CHEF: design je nahovno..lale aspon info je nový ;)
Nick Flyer: Matěj: Dík. A nebylo potřeba ani shánět grafika za tisíce
Matěj Šauer: Juuuu už sem tu dlouho nebyl, ten novej desing je dobrej.
Prasátko: Nick:Fajn, to jsem sám rád.
Nick Flyer: Prasátko: jo, došlo. jak bude čas, tak na to mrknu a něco sem dám.
Prasátko: Nick:Jenom je ptám, už Ti to dorazilo?
Pondys: aha, tak to jo.:)
Prasátko: Mám totiž takový, který už jsou na netu dávno a některý jsou dost mizerná kvalita. Tak jsem myslel, že určitě nejsem sám kdo aktuálně nahrává.
Prasátko: To jsou, ale já myslel, abych je měl všechny u sebe na pevným disku.
Pondys: Vzdyt ty co sem davam jsu v dobre kvalite ne?
Prasátko: Jenom se ještě zeptám okolí. Nahrávate někdo Hospodu z TV? Já mám jenom ty díly, které kolují po netu a některé jsou kvalitou dost bídné, proto jsem se je rozhdnul nahrát znova z TV, abych je měl v lepší kvalitě. Vím, že určitě nestihnu všechny, proto se ptám, kdo by měl zájem o výměnu, ať píše na můj mail: rpondeliczek@centrum.cz Já bohužel začal nahrávat až od 4. dílu... Díky moc.
Prasátko: Nick:Dorazilo to?
BlueBoard.cz ShoutBoard