Přidej zprávu »
Storycollector: Achjo, jde to, pokud nezapomenu k článku přidat tu funkci. Musím to dělat ručně a u každého článku zvlášť a někdy to zapomenu připíchnout. :/
Maglaiz: Ono tady nejde komentovat jednotlivé články? Měla jsem dojem, že kdysi šlo.
Storycollector: Jo, byla to makačka, ale nakonec jsem to zvládla. Je vidět, že všechno jde, když se (ne chce, ale) musí.
Bastera: Tak ať jsi brzy zdravá. A dvacet děl ani ne za týden by mě asi kleplo :D
Storycollector: Kalendář je zajímavý projekt. Já už ho mám předobjednaný i s podpisy autorů. Hehe, lichotí mi, že na čtení Snílkova tě nalákala zrovna moje přítomnost na tom projektu. :)
Bastera: Já půjdu klidně s Tebou a budu dělat retardované dítě :D Jinak super informace s tím kalendářem to ani neznám a koukala jsem, že ses rozhodla připojit na Snílkov, budu muset konečně si najít čas číst ho! :)
Hanča: Dobrý den. Mezi čtenáři se právě šíří novinka z oblasti online výdělků, jak pro ženy, tak pro pány :) Vydělávám si takto už od půlky května a fakt mě to nadchlo. Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček. Čekujte odkaz »
Storycollector: SBJ: Odkaz byl opraven. :)
Storycollector: Bastera: Hlad je svině a musí se proti němu bojovat. :D Já si sice už dlouho nestavěla, ale docela ráda bych zašla do muzea lega na Národní třídě. Jen se rozmýšlím, jestli mám jít sama nebo si od známých půjčím dítě jako výmluvu, proč ve svém věku okukuji ty panáčky.
Bastera: Tvé poslední random facts na mě sedí úplně komplet. Ještě před pár lety když jsem byla třeba nemocná jsem si vytáhla lego a stavěla :D Ale dneska mají ty děti v tom legu skoro vše, to se staví samo, ale jen z obyč kostiček něco postavit to bylo něco! :) A když mám hlad tak jsem pěkně nevrlá, jen to sebevědomí mi stále chybí celkem, i když se o něj snažím! Dneska se bez toho holt člověk neobejde, jinak by s ním každý akorát oral :)
BlueBoard.cz ShoutBoard