Přidej zprávu »
Pixie: Pojdte si zahrat pravy old Mucko ala husita na strankach www.exilemu.sk Zvedá se aktivita
aaa: odkaz » pojďte si zahrát, je nás čím dál více :)
LegendsMU: Ahojte poďte si zahrať na tento CZ/SK server je to bomba. Link odkaz »
LegendsMU: Ahojte poďte si zahrať na tento CZ/SK server je to bomba.
DaeMU Vintage: Již příští sobotu začíná veřejný test nového DaeMU Vintage, promakanějšího než kdy předtím! Přijďte nám pomoct a doladit vše co nejlépe. Více info na webu odkaz »
DaeMU: Přijďte a zahrajte si na nejoblíbenějším serveru s největší základnou hráčů a více a více vychytanými mouchami. DaeMU je nastaveno na úrovni oblíbených fun serverů. Verze Season6, expy 699x, drop 50%. Opravená drtivá většina známých chyb. Těšíme se na nové i staronové hráče do naší komunity! odkaz »
DaeMU: Zav
DaeMU: Přijďte a zahrajte si na nejoblíbenějším serveru s největší základnou hráčů a více a více vychytanými mouchami. DaeMU je nastaveno na úrovni oblíbených fun serverů. Verze Season6, expy 699x, drop 50%. Opravená drtivá většina známých chyb. Těšíme se na nové i staronové hráče do naší komunity! www.daemu.cz
ArtemisMU: Ostrý start 1.10.2017, přijďte si zahrát na dynamický server s postupným snížením expu. odkaz »
ArtemisMU: Zdravíme všechny hráče a příznivce starších season hry muonline. 31.7 Začne testovací fáze našeho serveru přijďte se podívat na www.artemismu.jecool.net Budeme rádi když nás navštívíte.
ArtemisMU: Mrkněte uvítáme někoho ve hře. odkaz »
anonym: Zdravim. Hledám k sobě parťáka na tvorbu mu serveru.Konkretně to bude fun season2. Znalost muwebu a server filu nutnost. Skype: komy-rl
wewer: Zdravím vytvářím vlastní textovou hru v rámci webového prohlížeče. Mírně jsem se nechal inspirovat právě hrou Mu Online. Hra se ještě dodělává ale již jsem spustil registraci pro test.: odkaz »
daemu: Ostrý start serveru DaeMU již zítra! Přijď to rozjet s novým rokem na nejhranější server v Česku a na Slovensku. Těšíme se na Tebe! odkaz »
truemu: TrueMu chystá season 6 odkaz »
js: Přidejte se na veřejný test nového DaeMU, ostrý start již za několik dní. Navštivte naše webové stránky i diskusní forum, kde se dozvíte více.
js: Veřejný test a ostrý start nového DaeMU Season 6 již za pár dní! Přijďte a zahrajte si na nejoblíbenějším serveru s největší základnou hráčů a nyní s vyladěnými chybami i nastavením na úrovni oblíbených fun serverů. Verze Season6, expy 699x, drop 50%. Opravená drtivá většina známých chyb. Těšíme se na další hráče do naší komunity! odkaz »
MU Online: Nyní máme i svoje vlastní fórum, zde můžete komunikovat, dělit se ze zážitky ať už ze hry MU Online či si prostě pokecat. Komunikace je pilíř Online her! Jedná se o Beta verzi, takže budou probíhat úpravy. odkaz » Join US.
MU: Nezapomeňte ohodnotit servery, třeba to pomůže nováčkům při výběru serveru, zatím má nejvyšší hodnocení excellentMU, ale nejmíň hlasů. odkaz »
DRS: Pojďte si zahrát nový MU server s HARD (GMO) nastavením. Server byl spuštěn 6.3. a hraje tu zde průměrně zatím 70-90 lidí. Není to žádný ** fun server, jako například nudné DAE.. pojď to zkusit :).. odkaz » , také na FB :)
PhoenixMU: Dnes v 16:00 startuje PhoenixMU do ostrého provozu! Přijďte si zahrát na náš server! odkaz »
MUOnline: Zahraniční servery zřejmě moc lidí zajímat nebude, aspon ne tak valnou část. odkaz » zde je rozpis všech projektů
blessmu: odkaz » ZAHRENICNE MU ONLINE PRIDI ZAHRAT NIC V hre Buff33 80xp NEW NEW NEW
PhoenixMU: PhoenixMU zítra spouští od 20:00 před-registrace na náš server. Start serveru pro veřejnost je naplánován na 21. 12. od 20:00. Buďte u toho! Více info na odkaz »
PhoenixMU: Na české scéně vzniká nový Season 8 server. Pojďte sledovat informace o vývoji a buďte tak první u jeho spuštění! odkaz »
BlueBoard.cz ShoutBoard