Přidej zprávu »
Magda: Dobry den, chystate se o prazdninach hrat Evzena Onegina v Praze?
Pedro: k "Pod střechami Paříže" - mluvené slovo a šansony jsou ve francouzštině?
Haninka + maminka: Moc se nám líbilo představení Bob a Bobek na cestách v pondělí 4. května u nás v Boleslavi. Budeme rády, když vaše představení budou v předplatném pro děti častěji (oproti některým jiným představením pro děti jsou totiž kvalitní) Těšíme se a děkujeme!
Lenka: Dobrý den, děkuji za název písně
Anfas: Děkujeme za ohlasy, byli jste báječné publikum. Píseň se jmenuje "Dopis Tatiáně" a autorkou je Radůza. Těšíme se na příští setkání s vámi!:-)
Alena: Dobrý den, i já Vás zdravím z Nového Bydžova. Vaše představení pro mě bylo zatím nejlepší z celé naší divadelní sezony, opravdu úžasné. Líbily se mi herecké výkony, scéna, pohyb po ní, skvělá hudba... Je to jedno z těch představení, o kterých člověk přemýšlí i druhý, třetí den. Dnes jsem si Oněgina objednala u nás v knize :-) Děkuji Vám.
Lenka: Dobrý den, dnes jsem viděla vaše představení Evžen Oněgin v Novém Bydžově a musím říct, ze to bylo úžasné. Zahrát ve 4 hercich tak skvělou hru, to tedy smekam. Herecké výkony úžasné a já nemám slov. I slza mi ukapla, když Taťána na konci odmítala Oněgina. Je to jedna z těch her, které nestačí vidět jednou a jakmile bude možnost, určitě vyrazím znovu. Ještě se chci zeptat - před koncem první poloviny, kdy Taťána čeká jestli ji Evžen odpoví na dopis hraje melodie. Mohla bych vás poprosit o název té hudby? Děkuji a přeji spoustu dalších spokojených diváků.
ANFAS: Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, samozřejmě nás těší, když Vás inscenace nějak zasáhne. Ta hlavní píseň byla píseň Radůzy "Dopis Tatiáně".
Adéll: Dobrý den, moc se mi to dnes líbilo jak jste hráli v KD Krakov . Byla bych ráda kdyby jste zase někdy přijeli :D my bychom rádi přišli , nejvíce se mi líbila role Oněgina jeho půvab a úsměv . Mohla bych se zeptat jak se jmenují všechny muziky co jsme tam slyšeli ? prosím hlavně o tu jak Evžen hrál na klavír ta se mi moc líbila a kde bych ji mohla najít . Děkuji moc
Zuzana Vodičková: Dnes jsme byli v KD Krakov na Evženu Oněginovi a já jsem opravdu nadšená. Určitě to předčilo moje očekávání, nebyla chvíle, kdy by mě to nebavilo. Zároveň jsem obdivovala, jak se herci naučili všechen text ve verších. Tahle hra je naprosto úžasná a mě se hrozně líbila a docela mě udivilo, že jsem mezi spolužáky jedna z mála. Divadlo mě hrozně fascinuje. Ta divadelní atmosféra je k nezaplacení. Některé hry mě taky nebavily, ale tahle hra je úžasná a úžasně ztvárněná a strašně ráda bych na ni šla znovu. Ani nevím co říct. Normálně se o všem vyjadřuji bez problémů, hlavně o dojmech. Tohle je teprve podruhé, kdy mě něco opravdu dostalo a nevím co říct. Stejně tak na to chci jít hned znovu. Ten druhý případ byl sice film, ale také výjimečný. Tahle hra byla nejen výjimečná, ale skvělá. Když to ve vás zanechá smíšené pocity, je to pro mě dílo. Máloco mě takhle dostane, takže Vám gratuluji a děkuji za úžasný zážitek..!
Petra Hochmannová: Na Manon Lescaut jsem byla v Klatovech i s dalšími školami. Bohužel, středoškoláci nevydrží chvíli v klidu. Toužím se na tuto hru podívat znova. Kéžby byla tato hra zfilmovaná :) Bylo to snad nejkrásnější divadlo, na kterém jsem poslední dobou byla. Zamilovala jsem si ho. Děkuji za zážitek! :)
Apolena: Moc ráda bych poděkovala za čtvrteční představení Evžen Oněgin v Divadle Rokoko. Scéna, kostýmy i krásný text mě uchvátily a moc ráda bych vyzvedla herecké výkony. Všichni herci byli skvělí, přesvědčiví a chvílemi mi běhal mráz po zádech. Děkuji za úžasnou insceanci.
Klaudie: Dobrý den, včera jsem byla na představení Evžen Oněgin v Rokoku a chci celému divadlu moc poděkovat. Pro mne to byl doposud nejlepší divadelní zážitek! Byla jsem naprosto unešena! Komorní zpracování se mi velice líbilo a herci byli neuvěřitelní! Určitě přijdu představení znovu. Děkuji, divačka Klaudie
Ivana: Dnes jsem v divadle ROKOKO viděla představení Evžen Oněgin. Je to úžasné představení, děkuji za velmi silný umělecký zážitek
Marie: Dobrý den, chtěla bych všem, kdo se podíleli na inscenaci Manon Lescaut, poděkovat za nádherný zážitek. Včerejší představení nás, i díky prostřestředí střešní kavárny, naprosto pohltilo. Všichni čtyři herci byli úžasní. Smekám a už se těším na další představení!
Petr Mikeska: Děkuju za zprávu. Hudba, kterou máte patrně na mysli, je z filmu MATRIX. Petr Mikeska
Veronika: Dobrý den, tento týden jsem v Ml. Boleslavi zhlédla krásné představení Evžen Oněgin, děkuji za skvělý zážitek a chci se zeptat na název rychlejší písně uprostřed představení s bicími? děkuji
Martina: Děkuju za úžasné představení Manon Lescaut v čáslavském divadle. Studenti byli nadšení a já jsem si nenechala ujít i večerní představení, kde jste byli opět báječní. Díky za zážitek.
Eva Bartoňová: Představení Manon Lescaut, které jsem měla tu čest shlédnout v Horních Počernicích patřilo k tomu nejlepšímu, co jsem kdy viděla. Ponechám -li stranou, že sama předloha je nádherný příběh napsaný kouzelnými verši, tak jsem byla doslova uchvácena kvalitou projevu herců, režií a celkovým aranžmá. Děkuji.
Markéta Pištorová: V pátek 18.1. jsem v Holicích viděla inscenaci "Evžen Oněgin", něco tak krásného jsem v životě neviděla. Měla jsem nejdříve obavy z moderního zpracování, ale na konci jsem byla nadšená, unešená. Děkuji za krásný zážitek !!!
Zdeněk Kaska: Nezbývá mi než se ztotožnit se vzkazy diváků z Vysokého Mýta a Skutče. Oněgina jsme viděli v Holicích a bylo to krásné představení se vším všudy. Bylo škoda, že přišlo méně lidí než je v Holicích obvyklé, protože týden před tím hráli místní ochotníci a pro mnoho lidí jít do divadla 2x v jednom týdnu je příliš. Doufejme, že do Holic ještě někdy zavítáte a že vaše představení bude lépe "načasováno". Ještě jedmnou díky za skvělý divadelní zážitek.
Erika Blažková: Evžen Oněgin , nádherné ztvárnění , perfektně vybraná hudba, perfektní kostýmy , choreografie,krásný zážitek z hereckých výkonů , EB Vysoké Mýto
Markéta: Dobrý den, objevila jsem vaše nové fórum, tak hned píši. Viděla jsem u nás ve Skutči Evžena Oněgina a musím napsat slovy chvály. Bylo to jedno z nejlepších představení, které jsem v poslední době viděla. Nedovedla jsem si Oněgina v této komorní úpravě nejprve představit, ale toto silné představení mě vyvedlo z omylu. Skvělé herecké výkony, jednoduchá avšak zcela dostačující výprava a výborně vybraná hudba. To vše dělá z vašeho Oněgina skutečný umělecký zážitek. Těšila jsem se na režii pana Kheka - Nebezpečné vztahy z Mladé Boleslavi, které byly z důvodu nemoci přeložené. Teď se těším ještě více a věřím, že to bude také velký umělecký zážitek. Držím Vám palce. Dnes už Vaše fanynka Markéta.
Principál: Zde nám můžete zanechat svoje vzkazy, připomínky a náměty
BlueBoard.cz ShoutBoard