Přidej zprávu »
Míla: Ať už to dnes dopadlo jakkoliv,což nyní ještě nevím,tak spokojenost převládla - přístup kluků k závodům,soustředěnost k výkonům a i vlastní výkony na hraně svých možností.Rád bych se dožil jejich startu ve družstvu mužů.
Cvrczech: Na svatého Václava, 28.9. od 10.00 je tu10.ročník veřejně přístupného a pro všechny kategorie i úrovně konaného PĚTIBOJE na kdysi Školničce. Přijďte!
Míla: Ve středu jako družstva jsme žádný otvor do zeměkoule neudělali. Leč děcka si přivazli devět osobáčků/po dvou Amélie,Štěpán a Sam,po jednom Vašek,Karolína K. a Tom.Samik přidal ještě oddílák v míčku - 51,65m.Blahopřeju. Dosavadnímu držiteli už je čtyřicet pryč a ve 13ti letech hodil sedmdesát.je to výzva?
Míla: I ATPOL je ve znamení osmiček. Dnes dvě družstva ml. žactva tvořilo osm lidí./3D+5H/Raději ani nepomyslet na ty 30ti členné hry v hale. Ale příkrá slova se netýkají těch osmi. Ti a ty závodili velice slušně.Nad to se ještě vznáší míček strýčka Sama.
Míla: Velký dík všem osmi závodnicím a osmnácti závodníkům za překrásný sportovní zážitek.Kam se hrabe Zlatá či diamantová liga!!!ještě víc takových dní v životě.
Léňa: Příští kolo jdou ženy pro vítězství .. Opory chybět nesmí, tak si to zařiďte - Žando, Kikčo, Natálko... zítra jdeme úseky a bude se trénovat...
Míla: Co do umístění to máme vyrovnané.Příště již půjdeme do trháku....
Míla: A krásnější jsou napořád...
Míla: První poděkování VŠEM! Jak z Masarykovy ZŠ, tak z ATPOL.Včetně závodníkům. Kdy v historii našich "Hradeb" s úderem věžních hodin vystartovala v 10:00 první děvčata?
Míla: Bára Turbaková 14. a Karel Radiměřský 46. na MČR v půlmaratónu.Bára vylepšila oddílák o čtvrt hodiny.
BlueBoard.cz ShoutBoard