Přidej zprávu »
Míla: Díky moc všem pomahačům při dnešním naplnění hesla:Kdo neskáče,není OPEN. Buďte tak i nadále open.
Míla: Omlouvám se Honzovi za zkreslený údaj. Na třístovku jsem zazdil první běh. Tzn. teda až sedmičku.
Cvrczech: Již tuto sobotu 28.října poctíme novou dráhu na Školničce dalším dílem Pětiboje. Začínáme v 10.00, hrabači, stavěči, nosiči - přijďte na 9.00. Pozvánka zde: odkaz »
Míla: Blahopřání Jardovi Turbakovi. Přežil další Maratón.V Košicích za 3:28= 263. místo mezi padesátníky 26!!!
Míla: Vždy jsem zdůrazňoval, že ve družstvech a hlavně v KP vítězí týmový duch. A již v celkovém sumáři rozhodl ten nenápadný bod jednoho mravenečka či myšky , aby řepa byla vytažena.Přesto bych ještě osvěžil přístup dvou dálkoplazů -Tomáš dokonce dokázal dvakrát zvítězit a porce prodlouženého víkendu Káji hraničila se sebezničením.Tak dík,ale samo keby nebyly ti další tak jejich snaha je, však vy víte kde.Tak ať i nadále netaháme společným lanech jen na tu svou stranu.
Cvrczech: Jojo, slušná Práce i Podívaná! Užil jem si to báječně, díky, ještě teď mě bolí to všechno, co už dlouho ne! Takže říště rok opět zabojujeme o 2.ligu? Ale ještě dříve nezapomeňte na důstojnou oslavu 28.10. opětovným Vícebojem tentokrát na zbrusu nové Školničce! Pozváka jistě již brzy.
Míla: Doufám, že jsem dobře odčítal i sčítal a máme tak při rovnosti hl.b. s Týništěm o 27 pom. b. více.A jsme /jste/ stříbrní. Dík za napravení a smazání mé administrativní chyby.Myslím, že jsme se dobře po všech utkáních dobře pobavili atletikou i mezi sebou.
P.Mach: Poslední kolo prostě paráda! Hezky se na to koukalo! Díky všem za pěkné výkony.
Míla: Přihláška mužů k rozhodující bitvě se plní velmi. Co ženy ?
Run: Eliška Červená včera získala zlatou olympijskou medaili ve skoku do dálky výkonem 530cm.
BlueBoard.cz ShoutBoard