Přidej zprávu »
Míla: Tak Orlická mašina dosupěla na překrásným 39. místě!!! Večerník měl pravdu - tempo v oněch 345 km bylo rovných 5 minut na km. Ztráty zatím neznám.
ED: Tak nakonec to pan vedoucí soutěže spočítal a je z toho naše konečné 2. místo v kole. Je třeba pogratulovat vítězi a těšit se na poslední kolo. Díky všem co v neděli závodili za předvedené výkony. Klidné léto.
ED: Jo jo, byl to pěkný den, horký, ale pěkný. Díky všem za účast a předvedené výkony.
Léňa: Byl to tak krásný den, jsem tak ráda,že se uskutečnil společný prebor,ta atmosféra nemá chybu,díky všem
Míla: Překrásné fotoalbum s překrásnými lidmi...
Míla: Dnešek bez komentáře! Velká náplast na mou duši!!! Pro zajímavost se podívejte na výsledky ml. žactva během prvních kol a během KP jednotlivců.
Ed: ze by 20 kousku ... No startovka vypada nabite a zadna disciplina nebude jen tak. Takze pojdme do toho !!!
Míla: Na neděli již 16 zodpovědných!!!
Míla: První, kdo má 2.kolo KPD za sebou je mladší žactvo. Prakticky ve stejné sestavě jak v deštném prvém závodě dívky "udělaly" o 2 b. méně a kluci o 11 víc. Umístění skoro stejné.Obě družstva třetí, což zatím je postup do podzimního finále.Ale to je ještě daleko.Kluci si udělali celkem 11 osobáčků,dívky o dva více.Kluci mají dva dvacetibodové - Sam 25 a Vašek 21.Dívky tři - Natálie,Ema a Magda po rovných dvaceti.Mohu posuzovat pouze kluky v přístupu - ale tak bych si to představoval.Žádný rušivý elememnt.Kéž by to tak bylo i při tréninku.Pak bychom mohli cíle mít daleko vyšší.
Míla: Tak už jsme na DRUHÉ STRANĚ.....
BlueBoard.cz ShoutBoard