Přidej zprávu »
Míla: Kdo se chce podívat do milých tváří našich reprezentantů v sobotním přespoláku, stačí kliknou na RAJČE.
Míla: Určitě vám všem děkuje Marek a Honza za blahopřání.
Míla: Nikdy není něco jasně bílé či tmavě černé.Také dnes mé prohlášení o večerní nezdravé oslavě nebylo podmíněno.Takže vlastně dobře mi tak. Sedím a konzumuji zdravě.A díky moc za dnešní vystoupení Marka.I když jsme chtěli víc.Ale nikdy není nic sněhobílé či od sazí.
míla: Impuls- dřív než ostatní: -1 +4 = +3 Jak jednoduché. Inu, bral bych ro rád zpět do prvních tříd....
Míla: Dík Ondrovi za překrásnou fotodokumentaci.Už vím, proč je,zatím byl, Servik nejlepší! Jo technika je technika...
Míla: Dnes byl pro mě namáhavý den. kromě několika Otakárků mě povzbudil součet Rekordů mítinku 10.pětiboje na Školničce - je jich rovných osm. Čtyři Kristýna,dva David a po jednom Léňa a Ed.
Míla: Doufejme a věřme, že mladí půjdou ve stopách Honzy a Marka.Včera a dnes potvrdili oprávěnnost startu na MČR a nezkklamali. I jim blahopřeju!!!
Míla: Velké blahopřání nejmladším klukům.Po osmi letech přivezli do Poličky medaili z KPD nejml.žáků!A ještě stříbrnou!!! Kéž by vydrželi!
Míla: Ať už to dnes dopadlo jakkoliv,což nyní ještě nevím,tak spokojenost převládla - přístup kluků k závodům,soustředěnost k výkonům a i vlastní výkony na hraně svých možností.Rád bych se dožil jejich startu ve družstvu mužů.
Cvrczech: Na svatého Václava, 28.9. od 10.00 je tu10.ročník veřejně přístupného a pro všechny kategorie i úrovně konaného PĚTIBOJE na kdysi Školničce. Přijďte!
BlueBoard.cz ShoutBoard