Přidej zprávu »
míla: Impuls- dřív než ostatní: -1 +4 = +3 Jak jednoduché. Inu, bral bych ro rád zpět do prvních tříd....
Míla: Dík Ondrovi za překrásnou fotodokumentaci.Už vím, proč je,zatím byl, Servik nejlepší! Jo technika je technika...
Míla: Dnes byl pro mě namáhavý den. kromě několika Otakárků mě povzbudil součet Rekordů mítinku 10.pětiboje na Školničce - je jich rovných osm. Čtyři Kristýna,dva David a po jednom Léňa a Ed.
Míla: Doufejme a věřme, že mladí půjdou ve stopách Honzy a Marka.Včera a dnes potvrdili oprávěnnost startu na MČR a nezkklamali. I jim blahopřeju!!!
Míla: Velké blahopřání nejmladším klukům.Po osmi letech přivezli do Poličky medaili z KPD nejml.žáků!A ještě stříbrnou!!! Kéž by vydrželi!
Míla: Ať už to dnes dopadlo jakkoliv,což nyní ještě nevím,tak spokojenost převládla - přístup kluků k závodům,soustředěnost k výkonům a i vlastní výkony na hraně svých možností.Rád bych se dožil jejich startu ve družstvu mužů.
Cvrczech: Na svatého Václava, 28.9. od 10.00 je tu10.ročník veřejně přístupného a pro všechny kategorie i úrovně konaného PĚTIBOJE na kdysi Školničce. Přijďte!
Míla: Ve středu jako družstva jsme žádný otvor do zeměkoule neudělali. Leč děcka si přivazli devět osobáčků/po dvou Amélie,Štěpán a Sam,po jednom Vašek,Karolína K. a Tom.Samik přidal ještě oddílák v míčku - 51,65m.Blahopřeju. Dosavadnímu držiteli už je čtyřicet pryč a ve 13ti letech hodil sedmdesát.je to výzva?
Míla: I ATPOL je ve znamení osmiček. Dnes dvě družstva ml. žactva tvořilo osm lidí./3D+5H/Raději ani nepomyslet na ty 30ti členné hry v hale. Ale příkrá slova se netýkají těch osmi. Ti a ty závodili velice slušně.Nad to se ještě vznáší míček strýčka Sama.
Míla: Velký dík všem osmi závodnicím a osmnácti závodníkům za překrásný sportovní zážitek.Kam se hrabe Zlatá či diamantová liga!!!ještě víc takových dní v životě.
BlueBoard.cz ShoutBoard