Přidej zprávu »
Vladren: Je mi líto,že se rozpadla stara parta Šance.Počínaje odchodem Vladi Křešníčky a ochodem dalších členů. Ale věřím, že budete pokračovat a najdete kvalitní náhradníky. Byla by vás škoda. Přeji hodně úspěchů a vzpomínám na všechny, kdo vaší kapelou kdy prošli.
Carloz-CBU: Doufám a přeju že tahle senza kapela najde svů další směr a cíl a udělá radost nám všem co jí fandíme.
Martin: odkaz »
Denisa: ahoj kluci ,tak co budete konečně v tom Šlágru?Uvažujte o tom papa
volneknihy.xf.cz: e-knihy ke stažení zdarma odkaz »
Denisa: zdravím Jirku Libertína ctitelka z č.K. (hotel Vyšehrad -vinárna) jo to byli časy.Měj se pa
Fanoušek: Fanynky díky za pochvalu:))
anca: Jo - do slagru -bylo by to fajn.
fanynky: Ahojky do slagru ? To neni spatny napad bylo by to super,jste skveli .:-)
Fanousek: Ahoj Vašku. Díky za pochvalu ta potěší vždy. A co se týče televize, pokud znáš způsob jak nás v ní prezentovat, zavolej mi na tel 608222519 a probereme to spolu . Zatím se měj. Kapelník.
vasek: Ahoj, chtěl jsem se jen zeptat jestli nechcete být v televizi ve Slágr tv. Jste super. Dik.
Fanoušek: Ahoj Šimi. Díky za pochvalu, ta potěší vždy . Až se najde ještě více tobě podobných, kterým se naše hraní bude líbit, potom se zcela jistě budeme potkávat častěji. Je nám velkým potěšením a poctou hrát pro takové, jako jsi ty . Kapelník. PS: Jako publikum jste byli skvělííííííííííííííííí
Šimi: Nikdy jsem o vás neslyšel ale na dni kozla v Popovicích jste mě nadchli a to na obou podiích. Jak to, že o Vás není nikde slyšet ?
Michal: To je rána, ale život jde dál, chlapi doufám, že to nevzdáte ?!!
Vladren: S novým basákem dostala vaše kapela větší šmrnc.Velká škoda,že jen na chvílí.
Fanynky: Děkujeme ti Vladimire.Byls pro každého vzorem.
ctitelka: Z vaši kapely odešel skvělý basák a ještě skvělejší člověk.Takových lidí se rodí málo.Ať se má nahoře nahoře líp, než tady. Budeš navždy v našich srdcích.
Honza: Na ten mráz dobrej výkon !! V kombinaci s dostatkem punče skvělej zážitek
Karel: Moc děkujeme všem našim příznivcům i nahodně příchozím divákům na vánočních trzích na českobudějovickém náměstí. Byli jste senzační a jen díky Vaší podpoře se nám v jinak krásném prostředí podařilo nezmznout. Byl to koncert pro fantastické publikum - díky.
Fanoušek: Tož jsme tedy nařezali dřevo na zimu, přitom sklidili hrušky, načesali chmel a ještě popěli.Byla to těžká písemná práce, sám jsem s ní měl co dělat.Všem díky. Kapelník.
BlueBoard.cz ShoutBoard