Přidej zprávu »
Přednosta: Dobrý den, při snaze o zlepšení situace na chatě jsem nepochopil dvě věci: u vchodu kasičku s žádostí o příspěvek a hned u vchodu nápis, že rozhledna je přístupna v pátek tuším v 17.00, v sobotu zas jeden čas tuším 10,00 a v neděli v 17.00. Ano je fajn, že se na rozhlednu vůbec někdy dá, ale nový pan provozovatel asi v životě nešel na túru dál než na parkoviště, jinak by asi pochopil že trefovat se v rámci 50km túry na jeden jediný čas ( a to ještě ne úplně šťastný) se opravdu dá jen s krajním sebezapřením a štěstím). Takže byť bych rád, nepřispěl jsem ani korunu, neboť toto je dle mne vůči normálním lidem bez auta projevem holého zoufalství a neschopnosti či lhostejnosti. Kdyby těch časů bylo víc, tak OK, ale 3x týdně v jednu jedinou hodinu??? To je vtip nebo tak dokonalý plán k odrazení a doufání, " tak si tu dají pár řízků a hezky si počkají" ....??? Nemám problém dát za otevření 100.- i 200.- když onehda v zimě na jistou rozhlednu šel správce jen kvůli mne (a ochotně, i v zimě, a sám chtěl jen vstupné), ale toto??? Nerozumím, nechápu, Prašivá stála dřív za nic a teď opět o ničem a to mám ještě "dobrovolně přispět". Za CO???? (Stav cca 14 dnů po "slavnostním znovuotevření".....)
Martin Stiller: Slavnostní otevření rozhledny je stanoveni na 11.6.2016. Přijďte se podívat. Více o chatě na: www.ChataPrasiva.cz
Martin Stiller: Chata Prašivá už je od 13.6.2015 v provozu. Výčep i restaurace jsou po rekonstrukci a fungují. Tak se klidně zastavte na návštěvu. Jinak rozhlednu plánujeme zprovoznit během podzima 2015. Díky za strpení a někdy na Prašivé ahoooj. Martin a spol. www.ChataPrasiva.cz
orlicko: 12.5.2015 Chata ještě nebyla v provozu, jen pán natíral střechu.Hodilo by se umístit na odbočku ve Vyšních Lhotách informaci, kdy bude skutečně otevřeno.
Martin Stiller: Dobry den. radi bychom Vas informovali o zmenach horske chate Prasiva. Chata ma od unora 2015 nove najemce, aktualne je sice jeste par dni-tydnu v rekonstrukci, ale pak uz bude v prubehu kvetna 2015 plne v provozu. nazev chaty se vraci zpet k puvodnimu zneni "CHATA PRASIVA". kontakty jsou: Horská chata Prašivá Vyšní Lhoty 200 739 15 Dobrá GPS: 49°38'11.641"N 18°29'3.602"E chatař: Martin Stiller¨ Tel: 604 618 400 E-mail: ms.broumovak@seznam.cz www.ChataPrasiva.cz Facebook: odkaz » PS: v prubehu leta zprovoznime i rozhlednu!!! Tesime se na vasi navstevu.
Petra: "Pán asi nepracoval nikdy na horské chatě
román: r.2012-rozhlednauzavřena ,wc-naprostá katastrofa s poplatkem pro nehosty 5 kč,pivo 12-hrozivých 34 kč.pivovar je přliš daleko.asi 8 km.k tomu hochštaplérovi už utratit korunu nepůdu.ani jeseníky,ani tatry nejsou tak drahé.ostuda beskyd!!!
BlueBoard.cz ShoutBoard