Pridať odkaz »
mamba: moc děkuji :-)
Lupina: Koukni sem odkaz » A u některých povídek je další kapitola vázaná na komentář. To znamená, že musíš být přihlášená a pak stačí pod přečtenou kapitolou stisknout tlačítko Děkuji, pokud nemáš čas na nějaký komentík.
mamba: hojky, snad se nebudu opakovat, ale jak můžu získávat body? a jak se dostat i na čtení děl, na které mě to včera odmítalo pustit? :-o mco si s pc nepovídám, tak mě omluvte za otázky
Jimmi: Aha, chvíľku
Jimmi: A dala si ho? Je tam checkbox
Irid: Nejde registrace porad to pise ze jsem nezadala souhlas se spracovanim osobnich udaju
Kakostka: Jimmi, děkuju za vysvětlení, vše pochopeno a nalezeno:-) a bodů fakt dost:-) děkuju
Jimmi: Kakostka, ľudia nechceli čakať, kým preklopím užívateľov... takže sa začali registrovať sami a preto sa užívatelia rozišli a už to nikto nedá do poriadku. Takto po poslednom preklopení ti to začalo prirátavať oddelene pre archív. Ale tu máš bodov dosť.
Jimmi: Klikni si na svoj profil, tam by to malo byť vidno
Kakostka: ahoj, kde tu v archivu zjistím, kolik mám bodů a jestli se mi přičítají? Část archivu jsem četla ještě na hlavní stránce, sem se vracím, když si chci dopřát své oblíbené kousky po xté, případně zabrousím na povídku, kterou jsem ještě nečetla. Stav bodů tu nějak nevidím. Děkuju za vysvětlení. Kdysi to bylo přece tak, že počet bodů byl na hlavní stránce i archivu stejný nebo se to nesledovalo, že?
BlueBoard.cz ShoutBoard