Přidej zprávu »
mara: monk....monk....monk
XB1: dr who odkaz » nejde odkaz » mrtvy
Crow: Vyborne, z openload se necha stahovat rovnou do telky. diky pardale.
Standimír: Napsal jsem ti.
KRO: Standimíre, máš nějakej emajl? Takhle je to na dlouhý lokte :-) milan.kroupa@razdva.cz
Standimír: poppy: Jj Vraždy podle. Tuten týden něco dodam.
Standimír: Milan KRO: Jooo a co Had? Ten se na to vyprd, co? Klasickej Had.
Standimír: Milan KRO: Zdarys Milane. Díkes za odkaz. Je to docela OK. Už jsem si myslel, že napíši, že mi tam chybí Honálek, ale to byl asi ten, co je tam zezadu, co?. Tak nakonec mi tam chybí jen jeden člověk. A to ty. Nebo jsem slepej? Jo a chybim si tam já. Ale to má logiku.
poppy: zase pisem to iste ale nedali by sa dalsie vrazdy podla agathy ch. ? nikde inde to neviem najst iba u vas stando
Milan KRO: Zdary. Standimíre, tohle jsi ještě neslyšel. VIS má song k výročí. odkaz » To je tedy síla, a to jsem myslel, že už nic nemůže překonat hymnu naší fotbalové reprezentace a to se k tomu zapůjčil i Síbrák, Kotlan...
Standimír: Souhlas. Crown se mi tady líbí. A jsem úžasnej. A díky tobě a Věře za upozornění na tento seriál.
Lucie: Stando, vy jste prostě úžasný!!!! Děkuji moc za The Crown - myslím, že je to důstojné obohacení vaší sbírky seriálů pro náročné!
Standimír: Začal jsem dělat The Crown tady: odkaz »
Standimír: Lucie: a Vera: Odkaz na stažení Crown vede na Hellspy. Tam se stahuje za peníze. Jeden díl jsem teď stáh a stálo mi to 3,14. Je v HD. Ještě jsem nikdy nenahrával v HD. Teď ten první díl nahraji, ale nevim, jak to pude přehrávat. Monžná to na OpenLoadu zpracují OK. Kdyby to blblo, tak to předělam do nee HD. Dejte vědět.
Standimír: karel: V týdnu udělam Murdocha 8.série.
karel: Prosím o přidání Případy d. Murdocha 8.série
Vera: odkaz » Posílám odkaz na stažení anglického serialu "The Crown"-je to opravdu nádherný serial-zatím jsou natočeny dvě série,po 10ti dílech,ale mají se ještě natáčet další dvě série-děj má pokračovat až do dnešní doby.
Lucie: Díky, Stando, já se podívám, jestli to někde nepůjde stáhnout, případně připomenu se v zimě - je to fakt parádní serial, dokonce i královna Alžběta ho sledovala a vyjádřila se, že se povedl :-)
poppy: potom sa prihovaram za dalsie diely vrazd podla agathy ch.
Oprava:: Oprava značky : ONdr3jt ... moc se omlouvám se, ale vyplnit formulář je malý žalář (vono se to rýmuje).
Miabonus: Skromný návrh: našel jsem zajímavý USA seriál, nyní běží na STV1 ,jmenuje se "Zajtrajšie noviny (angl. Early Editions), téměř všechny jsou i s dabingem na YOU TUBE pod značkou ONONdr3jt.... moc hezký a napínavý seriál, myslím, že by se sem hodil. V hlavní roli Kyle Chandler. Tak co Stando, splavujete u Českého Krumlova?
Miabonus: Můj přítel Monk - druhá možnost : odkaz » lze změnit (dole) na desktop verzi .Jen nevím, kde se to stahuje. Přednastaven SK dabing.
Miabonus: Můj přítel Monk - všechny serie s dabingem: odkaz » == po otevření série a epizody nabídne i titulky i dabing [SK/CZ]
Miabonus: Díval jsem se na ten AdBlocker, je to se doplněk pro PC (Windows) zde je o něm vic: https ://help.topserialy.to/adblock/807719149
Standimír: Koukam na seriály na PC a tam je to vpoho (s doplňkem prohlížeče Popup Blocker). v neděli jsem si koupil new mobil s Androidem a kouknout se na něco byl fakt problém. Nemuže za to provajdr, toho mam Wedos. Muže za to to, že teď nahrávam seriály na Openload. Ta služba nemaže seroše jako Vimeo (nemluvě o YouTube), ale má nastaveno zobrazování vyskakovacích oken s reklamou. A to je asi na Androidu problém. Nepřišel jsem na to, jak se jednoduše vyhnout reklamě a zkouknout film. Někdo tady psal, že si nechal poradit od syna, a že vpoho reklamy eliminuje. Já na to, doufam, že zatim, nepřišel. A možná to fakt o víkendu nějak hoodně vyskakovalo a teď už to bude lepší.
Miabonus: Děkuji za reakce.Nicméně je to v kompetenci hostovaného serveru, aby zajistil patřičně firewall a reagoval na vnikání cizích elementů do jejich systému. Pokud by se situace opakovala tak poslechnu Standimíra a napíšu do Openload. Dva dny jsem se nedostal do žádného dílu na Standově filmotéce (os Android) ani s adblockerem... Byl weekend, dnes je již pracovní den a někdo na tom zapracoval, takže vše běží tak, jak má. Moc se těším na V serii Pana Monka a jiné. Ještě jednou přeji Standimírovi příjemnou dovolenou.
Standimír: Zkusil jsem odkaz. Taky se mi to každých pár vteřin kouše a načítá a to mam net přes optiku až do baráku s rychlostí přes 100 Mb/s. Je s titulky. Kdyby byl někde ke staření, tak ho stahnu. Je někde? Teď v létě nemam čas na hledání. Kdybys někde našla ke stažení, napiš. A kdybych tam měl dávat titulky jako u Detectorists, Grantchester, ..., tak to až v zimě. Připomeň mi to po prázdninách.
Lucie: Stando, chtěla jsem se zeptat, jestli nechcete obohatit sbírku o tento úžasný seriál s výborným hodnocením - odkaz » - já jsem dlouholetá vaše fanynka, ale detektivky až umím nazpaměť a toto je pěkné, britské a zase z jiného soudku...ale nemůžu to sledovat z uvedeného linku - omezeně se to načítá...a u vás se mi nekouše nic...proto ta prosba, děkuji, Lucie
Standimír: Mě přehrávat lze a bez reklamy. Mam v prohlížeči Popup Blocker, tak mi nic nevyskakuje. A pozor. Je to jinak! Blueboard s tim nemá nic společného. Od nich mam na Webíku jen Komentáře a Ankety. Je to tim, že teď nahrávam na OpenLoad. Ti nemažou (kromě Hry o trůny), ale živí se reklamou, tak když neni blokováno vyskakování oken, vyskakují reklamy.
Miabonus: O problému jsem napsal přímo na email Blueboard.cz., M.
BlueBoard.cz ShoutBoard