Přidej zprávu »
Standimír: OKi. Přidám.
Janice: Zdravím Standu a poprosila bych další díly Teorie velkého třesku.Moc děkuj ia držím palce
Zlatuše: Děkuji moc za Luthera:)
Standimír: Ne, to asi nejde. Jednou mi tady někdo psal, že objednal přes odkaz na alza.sk a nic. Ten PayPal je jedinej rozumnej. Teda jsou ještě nějaký SEPA platby. To bych měl poplatek 25,-Kč. ale to musí umožnovat SEPA platby i tvoje banka. Ale nevim, jak se to dělá. Založ si PayPal, je zadara, nemusíš ho používat a placení na netu přes něj má nespočet stránek, a třeba se ti jednou bude hodit. A nebo na to prď. Je to na tobě.
poppy: ta provizia z alzy-plati aj slovenska alza?nemam paypal ani nechcem :-D ale chcela som prispiet ako podakovanie...
Monika S.:
Standimír: Teď (12.10.2018) mi přistálo na jednom z BÚ 18800,-. Bylo placeno na poště. Ve výpisu je: posta 126353 10.10.2018 c 8 1- TO MAS. Fakturu na takovou částku jsem letos nikomu neposlal. Buď se někdo spletl v čísle účtu nebo mi někdo poslal hustě hustej příspěvek. Ale na příspěvek je to mooooc. Jestli je to příspěvek, napiš mi odesilateli na st.rezabek@gmail.com.
Standimír: Dobrej. Lutera mažou? Zkouknu. Hodilo by se, kdybys napsala, které konkrétně díly nejsou. Tak příště.
Zlatuše: Dobré ráno:) Můžete se, prosím, podívat na Luthera? Některé díly nejdou přehrát. Děkuji.
Standimír: Ahoj. Jj mam, ale nic od vás ze Slovenska neposílej!!! Vy máte Euro. Nevim kolik tobě, ale mě banka strhne za převod (mam účet samo v Kč) padesát Kč! Bez poplatků bankám je z ciziny jediný bez poplatků poslat mi něco přes PayPal. Ten je zadara a když v PayPalu dáš, že já: st.rezabek@gmail.com jsem tvůj kámoš, tak je to bez poplatků.
Lenka: Ahoj, prosim Ťa, máš to číslo účtu aj v IBAN formáte?
Standimír: Chybička se zas po čase vloudila. Tak proto má 13. díl nula shlédnutí. :-) Zkusim udržet, že když má něco 0 shlédnutí, že je něco špartně. Opravil jsem a přidal 14. a 15.
zlatka: Diky za Murdocha ,ale na S 11 E 13 jde E 12 Diky za opravu.
Standimír: Jj, zrovna jsem ho stáh a dam ho sem.
Anička: AHoooj Bude prosím Labyrint 3 díl 6? Sem ve Finsku a čekám na to jak malé děcko....tohle je jediný web kde se na to dá koukat mimo ČR :)
Lenka: Zkoušela jsem ti napsat a nevím proč mi to hlásilo chybu serveru. Chtěla jsem jen říct, že ti moc děkuju za všechny co sledují tvůj web. Skvělá práce!
Standimír: Lenka: Poslalas velký příspěvek a díky tomu jsem na Smrti v ráji jel jak steklej. :-) A mam jí hotovou! Nevim, jestli nenatočili další díly, ale vim, že na ty, co jsou udělaný titulky, tu mam všechny.
Jana: velký dík za nové Smrt v ráji a seriál The crown
poppy: velke DAKUJEM za pridanie novych casti smrti v raji
Zlatuše: Děkuji za další Murdochy.
Standimír: Nevim, kam se chceš přihlásit. Webík je bez přihlašování. Něco se ti neobjevuje. Včera jsem přidal na web jednu reklamu. Jestli otvíráš nějakou stránku přímo adresou v prohlížeči, tak prohlížeč si pamatuje, co načet naposled (aby bylo otvírání rychlejší), a tak se mužou objevovat neaktualizovaný stránky. Chce to kliknout v prohlížeči na ikonku Aktualizovat (Reload). Nabo kam se přihlašuješ?
Laděna: Ještě přidám mielovou adresu ladka.gurecka@seznam.cz
Laděna: můj meil je zaregistrován,ale já ztratila přihlašovací údaje
Laděna: Ne,phu se přihlásit
Lenka: Rádo se stalo, chystala jsem se na to už delší dobu. Už na to jdu, skleničku vínka a pohodička v ráji. Hezký večer
Standimír: Zlatuše: Myslel jsem, že tu mam Murdochy včechny, ale teď koukam, že minulý rok natočili 11. sérii a letos točí 12. Koncem týdne se na něj vrhnu. Dík za info.
Standimír: Lenka: Penízky teď přišly. Díky! Na Smrti v ráji celý den dělam. Právě teď na s07e03. Do dokumentu příspěvků jsem platbu zapsal (úplně dole). odkaz »
Zlatuše: Dobrý den, mohla bych poprosit o další díly d. Murdocha? Děkuji.
Lenka: Odesláno,děkuju za skvělou práci a trpělivost s námi nedočkavci
Lenka: Nene, to bych si připisovala zásluhy někoho jiného
BlueBoard.cz ShoutBoard