Přidej zprávu »
emil: Dnes - 13.12. - se sejdeme se skupinou 2. za Motorestem a půjdeme na procházku k vodě. Na rybníkách bylo včera moc bláta, tak že uděláme změnu.
emil: Přivezl jsem nové pruty. Vyzkoušeli jsme je s Nikolkou v sobotu v Týně a jsou super. Vezmu je na ukázku na schůzku v úterý 13.12.. Cena prutů po slevě je 1450,-Kč Taky jsem přivezl podběrákové hlavy. Tyče mají přijít příští týden.
emil: Sobota 3.12. - Schůzka je zrušena. Mrzne nám a tak nemůžeme ani čistit břehy a ani chytat. Sejdeme se zase v úterý. To už má být zase lepší počasí. Emil
emil: Pokud nebude v neděli 6.11. odpoledne pršet, tak budu s Nikčou v Planý trénovat na závody (cca od 13,00 do 16,00). Kdo se chce s feederem přidat, tak se mi v sobotu na výlovu nahlašte.
emil: V odkazu "Podklady ro výuku" jsou výsledky testů. Mrkněte se na to. V úterý 25.10. si buseme procházet jednotlivé otázky a teprve potom se půjde chytat. Skupina 1. je na Faře a budeme se zase učit. Emil
emil: Poslední test skupiny 2. popadnul hrozně. Většina dětí by ani neudělala zkoušky. Proto opakujte testy z posledně. Ať si děti správné odpovědi sami hledají.
emil: Podívejte se do podkladů pro výuku. U obou skupin jsou tam nové věci na učení. Příští úterý budou děti zkoušeny a skupina 2. bude psát test.
emil: Protože v úterý dopadl test který jsme psali více než špatně, budeme děti ze stejné látky zkoušet i zítra. Dávám proto celý test zde na stránky (Podklady pro výuku – skupina 1.).
emil: ** 21Sobota 8.10. - Změna místa srazu!! Sejdeme se zase mezi školou a Motorestem !!
emil: Schůzka 4.10. - Pokud bude pršet, schůzka se přesune do Fary. Budeme se učit RŘ a vázat uzly. Sraz platí od 15,00 hod.
BlueBoard.cz ShoutBoard