Přidej zprávu »
mONisek: Nazdar bazar! Mám pro Vás tip, je to unikátní finta, jak snadno vydělat peníze - velice snadná na pochopení. Vydělávám si takto už od půlky května a jsem tím fascinována... Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak mám radost ze snadno vydělaných kaček.. Čekujte odkaz »
MgrKraus: Vyzkoušejte si obchodování na burze bez rizika a s bonusem 500 Kč pouze za registraci - nemusíte nikam chodit ani vkládat peníze, registrujte se během 2 minut, získejte 500 Kč a přidejte se k více než milionu spokojených zákazníků po celém světě. Více na odkaz »
FrantišekVlado: Hezkou sobotu přeji :) Kdyby se někdo zase zajímal o možnosti výdělků online, tak zajímavá stránka je na odkaz » ...Mějte se ;)
Michal: Včera mi říkal soused o zajímavém článku na odkaz » a ještě teď jsem šokován, jak snadno se dnes dají vydělat na internetu peníze.
VarenejSlon: Nedávno jsem četl na Spartě dost zajímavý článek - odkaz » - Borci dali hlavy dohromady a vznikl z toho návod, jak denně vydělat pár set až tisíc Kč poměrně bez práce. Já začal včera a zatím 2200 Kč :)
VarenejSlon: Nedávno jsem četl na Spartě dost zajímavý článek - odkaz » - Borci dali hlavy dohromady a vznikl z toho návod, jak denně vydělat pár set až tisíc Kč poměrně bez práce. Já začal včera a zatím 2200 Kč :)
VarenejSlon: Nedávno jsem četl na Spartě dost zajímavý článek - odkaz » - Borci dali hlavy dohromady a vznikl z toho návod, jak denně vydělat pár set až tisíc Kč poměrně bez práce. Já začal včera a zatím 2200 Kč :)
Vašek: Včera mi kámoš říkal o odkaz » a je to nářez! Jsem šokován, jak snadno se dnes dají na internetu vydělat peníze! Moc díky, 100% spokojenost!
Vašek: Včera mi kámoš říkal o odkaz » a je to nářez! Jsem šokován, jak snadno se dnes dají na internetu vydělat peníze! Moc díky, jsem 100% spokojen!
kankuro1255: ano! som nidaime tsuchikage
sasukeuchiha22-2: no vsetko
inzukasancho: co konkretne nechapes?
sasukeuchiha22-2: pls pomoc nechapu tomuhle clanku diky Je také odhaleno, že Orochimaru zrušil pamětový blok, který dal Kabutovi Sasori a odhaluje se, že tak byl Kabuto na Akatsuki napojený. Kabuto pak začal chápat Orochimarovi myšlenky a přidal se k němu. Vé své pozici pak využíval svá lékařská Jutsu a umožnoval Orochimarovi, aby mohl testovat své pokusné objekty znovu a znovu. Orochimaru nakonec čelil nově vytvořenému Týmu 7. Yamatovi místo Kakashiho a Saiovi místo Sasukeho a s nimi byli Naruto a Sakura. Orochimaru byl odražen Kyuubi-Narutem a v bitvě Kyuubi-Naruto popálil Sakuru, která se pokoušela zastavit. Kabuto byl chycen Yamatem, ale začal léčit Sakuru. To opět vyvolává otázku, Jaké jsou Kabutovi plány a motivace? Kabuto pak pomáhá uniknout Orochimarovi a Saiovi do jejich skrytého sídla. Kabuto dostává od Saie dar, skutečnou identitu včech ANBU v Listové. Pak jde zařadit tyto data do "Bingo Knihy". Později je se Saiem, který se chystá zabít Sasukeho a tak zabránit, aby Orochimaru získal nové tělo. Kabuto je zajat Saiem a svázan dřevem, které vytvořil Yamato. Brzy však unikne a unikne i se Sasukem a Orochimaru. Orochimarův konec Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKrátce na to začne Orochimarovo tělo slábnout. Kabuto mu dává léky, aby zmírnil jeho bolest a jde připravit další. To je Sasukeho šance, aby zabil Orochimaru. Kabuto se vrátí k Orochimaru, ale nalezne pouze jeho skutečné tělo rozsekané na podlaze. Pak se zeptá Sasukeho jestli je to on nebo Orochimaru. Sasuke potvrzuje Kabutovi obavy, protože Orochimaru je opravdu pryč, ale žije v Sasukeho podvědomí. Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKabuto zjištuje, že ted už nemá žádný cíl, když je Orochimaru pryč. Pocit, že se nikdy nesnažil překonat Orochimaru mu vnukne nápad. Vzpomene si na Naruta, který si vytvořil svou identitu jako Naruto a ne Kyuubi. Kabuto si proto myslí, že s využitím Orochimarovi síly se může stát silnější než původní Orochimaru. Kabuto si tedy vezme tkán z Orochimarova těla a umístí jí do svého. Bohužel tkán se začne šířit a zakořenovat a Kabuto se vzhledem začne podobat Orochimaru. Kabuto dá pak Narutovi dárek. Všechny informace, které kdy Zvučná shromáždila o Akatsuki. Kabuto pak uteče, když se ho Listoví ninjové pokusí zajmout. Kabuto uvede, že jednou bude mít Orochimarovu moc pod kontrolou a utká se s Narutem. Ale jeho prvním cílem má být muž, který Orochimaru zabil a tím mužem je Sasuke.
BlueBoard.cz ShoutBoard