Přidej zprávu »
Alena: Časy se budeme snažit dodržet. Loni bylo ošklivé počasí, a proto jsme vše urychlili. Samozřejmě ale určitý posun být může.
Jarka: Dotaz k Večernímu běhu Táborem, jestli pořadatelé dodrží časy závodů , ne jako vloni, kdy v době kdy měl být start starších kategorií byl už závod ukončen a vše sklizeno ?
Novotný: Beru dotaz zpět, netušil jsem, že je 1.stránka prázdná . . . .
Novotný: Chybí tu nějaké výsledky - koule st.žáci a výška ml.žáci
Yuny: ...opraveno...
Chýnov: Prosím o opravu kategorie a zařadit na přespolák do CH II Pufr, Dvořák, Veselý. Díky Dáša
Yuny: ...opraveno...na celkový bodový stav to nemá vliv, protože je až 5 v pořadí školy... ...chyba vznikla jednoduše raní opravou (zmatky) a navíc přesuny mezi družstvy "A" a "B", což je v systému velmi složité, protože jde o změny v jednotlivých disciplínách a pokaždé změnu i družstva (v podstatě jiný tým) = poučení do budoucna i pro nás - nemít dvě družstva a dodržovat termín změn! Ráno pouze tolerovat změnu závodníka za jiného závodníka bez změn disciplín nebo pouze škrty...pak vše bude OK...
Máca: Na čtyřboji 2. stupně nemáme ve výsledkové listině F. Štětinu ze ZŠ Soběslav Komenského A?????
Alena Heršálková: Ve své odpovědi jsem přehodila nářadí- hrazda a přeskok. Omlouvám se za chybu. Vyhlášené výsledky jsou správné.
Majka: K té gymnastice D I , v tom případě holčička na třetím místě měla být na druhém místě, protože má vyšší známku za přeskok !
Alena Heršálková: Atletická olympiáda bude ve dnech 20.6.-22.6.2017. Ve středu 1.stupeň, v úterý a čtvrtek 2.stupeň. Předpokládané termíny sportovních akcí jsem posílala v únoru na školy. Budou také na webu.
Michalová Ivana: Dobrý den, znáte již termín Atletické olympiády pro druhý stupeň? Díky
Alena Heršálková: Rozhodují body na jednotlivých nářadí, které je stanoveno v pořadí - lavička, akrobacie, přeskok a hrazda.
Majka: Sportovní gymnastika výsledky - dívky kategorie DI - druhé a třetí místo mají shodný počet bodů, podle čeho se tak rozhodlo ?
Yuny: ...přidáno...
Dáša: Ahoj, už máte hotové rozlosování D III basketbal? Potřebuji napsat dětem čas odjezdu z Chýnova a rozdat informační lístečky. Díky Dáša
..: Dobrý den, já a moje paní učitelka jsme podávali vyjímku na to, jestli bych mohla hrát za kluky. (8.-9. třída) Už se to projednávalo? Děkuji za odpověd
Yuny: ...opraveno...
J.Volková: Prosím o opravu v přihláškách na přespolní běh 30.9. u školy Dražice-omylem jsem zapsala Z.Čítka do kategorie DI (mělo to být CHI). Děkuji J.V.
Yuny: ...smazáno...
Máca: Prosím smazat neplatnou přihlášku z 9.6. 2016 (10:16:41) ZHŠ Soběslav Komenského Díky
Yuny: ...opraveno - příště prosím rovnou do formuláře změn, aby bylo jasně poznat jaké školy a jaké kategorie se to konkrétně týká...děkuji...
Ota Novotný: Dobrý den, opravil jsem v přihlášce jméno Choclová na správně Chocholová, děkuji
Yuny: ...dík za upozornění - opraveno...
Vlasta: Ahoj, atletický čtyřboj chybí výsledky mladších žáků, jsou tam podruhé starší
Ota Novotný: Dobrý den paní Heršálková, bohužel musím odhlásit družstvo Borotína na Mc Donald´s Cup v pondělí 16.5. Máme velkou marodku. Děkuji !
Vašíček: Počítání švihadel má systém po desíti a udělání čárky. Naši žáci jsou vycvičení a počítají ve dvojicích. Tyto výkony jsou běžné i na republikovém finále. U ročníku ívek 2003 je Qj a QD - kvalifikoval se v družstvu a jako jednotlivec.
Tereza: Můj dotaz se týká Ovov. Chtěla bych vědět jak je možné skoky na švihadle spočítat výkony nad 300 nebo máte švihadla s počítadlem ? Zkuste prosím počítat co nejrychleji to jde a natož vnímat přeskoky švihadlem....Nechci říkat, že si to nikdo vymyslel, jen mě zajímá jak se to počítá. Ještě dotaz, první dvě místa postupují na kraj , ale proč tedy u ročníku 2003 je tam těch nominovaných tolik ?
Yuny: ...vymazáno...
Katka: Dobrý den, omylem jsem přihlásila družstvo na florbal DIII Planá nad Lužnicí, tak prosím o vymazání. Děkuju:)
BlueBoard.cz ShoutBoard