Přidej zprávu »
Vlaďka: Již po druhé jsem narazila na slečnu, která by neměla tuhle práci dělat. Poprvé jsem dostala a Cappucino, kde jsem pěnu hledala lupou...kafe jsem vrátila...přinesla druhé lepší, ale ke cappucinu to mělo daleko. Slečny na obsluze jsou vylomené za barem. Oční kontakt a slušné vychováni znají zřejmě jenom z televize. Chtěla jsem knihu přání a stížnosti. Prý tady není. Jméno mi sdělit také nesdělila. Tak musím slečnu popsat
Zdenka: Cukrárně Florida, chci moc podekavot za úžasný dort pro neteř
Jitka: Navštívila jsem cukrárnu 11.8.2018 pet obsluhujicich dívek se bavilo za pultem,ale žádná nepřišla obsloužit hosty sedící uvnitř takže jsme se po deseti minutách zvedli a odešli. S námi odešli í další zákazníci od jiného stolu. Nikdo se nás nezeptal proč odcházíme, pozdrav děvčata nepoužívají.
Martin: Nepříjemná obsluha...slečna obsluhy zahrádky navíc absolutně neschopná. Zmrzlina děsná. Dnes naše poslední návštěva.
Markéta: Cukrárnu jsme navštívili včera... že jsme dostali macchiato s velmi řídkou a přepálenou mléčnou pěnou bychom ještě přežili, ale zákusky? Nic umělejšího jsme nejedli už pěkně dlouho... Tiramisu z jakési našlehané směsi rostlinného tuku, který nazvali šlehačkou ? Cookies řez, u kterého jsme do teď nepřišli na to, kde získal název, protože s cookies měl opravdu společné pouze jen jméno, zbytek byl jen piškot a opět jakýsi průmyslový krém. Oboje po nás zůstalo téměř netknuté na stolech a už nikdy více.
Karolina: Dnes jsme navštívili vaši cukrárnu a co se obsluhy týče, nestačili jsme se divit. Slečna nás sice obsloužila ihned, avšak - ač si nejsem vědoma čím - jsme ji nejspíše hodně pobavili, jelikož nás celou naši návštěvu pozorovala spolu se svými třemi kolegyněmi a všechny se hlasitě smály. Musím tedy podotknout, že by bylo pro příště lepší nečinit některé věci tak okatě a nejlépe - nečinit je vůbec. Slečna se v práci opravdu evidentně nudí, když se musí bavit na cizí účet - navíc na účet zákazníků :).
Martina: Chodíme sem pravidelně a do dneška maximální spokojenost... Ale dnes hnus, zmrzlina nebyla zmrzlina ale tekutý hnus... po podání kde jsem si ještě ani nestačila líznout teklo to po rukách a když jsem na to upozornila slečnu která zmrzlinu nabírala, tak se jen arogantně zatvářila a pokrčila rameny... Přitom by stačilo jen při prodeji sdělit, že tato zmrzlina není ještě namražená, aby jsem si vybrala jinou a né to co jsem dnes zažila... před jejíma očima jsem ji celá poteklá odhodila do koše a sdělila jí, že jsem si dnes opravdu velmi pochutnala... Snad příště se tohle nebude opakovat a zmrzlina bude zmrzlinou...
Gábina: Nejlepší zmrzlina, nejlepší dorty.
Lenka: Čokoládový narozeninový dort ,který jsem si dnes odnesla , byl výborný ... chutnal všem ...
Jana: Do této cukrárny už ne!Zákusky mají výborné,ale čekat půl hodiny na obsluhu je fakt moc na to,že jich tam bylo pět děvčat.
BlueBoard.cz ShoutBoard