Přidej zprávu »
raven: no lol uz sem to nasel a co tady
SasukeUchiha22-2: nom tak dnes som vyhral 9 krat a 1 prehral 9 win 1 lose bebudem pocitat do konca tyzdna ale do stredy spravim vypis kolko som dal spolu win a lose
SasukeUchiha22-2: nom tak ja sem za 1 den(dnes) dal 14 win a 4 lose
anrimok: tak a je tady další tejden a o5 podávam zprávu o pusobení ninji anrimoka na poli leadr klání.. po minulem prohlášení jsem odehrál další tři zápasi ( bohužel v mínusu) a dal sem reset acc takže sem od minula odehrál 31 zápasů 25 win a 6 loos ninější skore 25-3 celý to hraju se sestavou gara ino sakura.. bye PS: zase za tejden..
jimiimi:: ne zle . . . to mi potom staci tyzdenne vyhrat 1 ladder a mam 90XP . . . no ale ked prehram tak stratim 100 XP . . . takze zatal dokym su misie ich robim jooooooooooooooooo iba kakuzu mi chyba . . . to je prarada. . . oki pekna praca anrimok . . .
anrimok: ahoj hele npadlo mě at víme kdo kolik přinesl do klanu dělat týdení vypisi našeho přínosu takže tady bych rad rozepsal muj přínos z minuleho týdne (pátek až nedeěle) 20 záasů z toho 12 win 8 lost celkově přínos pro klan 55 expu.... nic moc ale aspon neco;) (tak zase příštípondělí.. Kdyžtak to skuzte taky:)
shadow_itachi: skoda ja niesom v zoadnej vesnici
anrimok: první na chatu tedle vsnice:) zdravim..
BlueBoard.cz ShoutBoard