Přidej zprávu »
Roteiro.cz: Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu odkaz » , na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašeho týmu, ty můžete najít na následující adrese: odkaz » odkaz » Budeme rádi za jakýkoliv feedback. Děkujeme!
Webmaster: Na webové stránky jsem dnes, 25.2. 2017 umístil nový rozpis na jarní část sezóny 2016/2017.
Webmaster: Na webové stránky (u jednotlivých týmů) jsem umístil nový rozpis na jarní část sezóny 2015/2016. Změny v časech tréninků A a B týmu sledujte přímo v rubrice "Tréninkový plán".
Fotbalon.cz: Sledujte články a statistiky vašeho klubu odkaz »
Webmaster: Dnes jsem dokončil aktualizaci webu pro následující sezónu, do začátku soutěží OP ještě bude provedena aktualizace soupisek všech družstev.
Gruber: Dobrý den, jinou možnost jsem zde nenašel než napsat sem, tak....Předpokládám, že je to asi pozdě, ale chtěl bych se zeptat na možnost sehrání přátelského utkání zítra v podvečer cca v 18 hod.? Jsem z týmu AFK Ostřešany (OP Pardubice) a jsme s týmem na soustředění v Divišově. Bohužel nám na poslední chvíli vypadl soupeř na zítřejší den, tj sobota 25.8. a hledám vhodnou náhradu. Děkuji za nějaké info.Sportu! mob. 602 659 281
Fotbalon.cz: Ahojte, zkoušeli jste již Vaše předzápasové statistiky, tréninky na Fotbaloně jako ostatní kluby? Malá ukázka z táboru jiného týmu :) odkaz » Fotbalon.cz, pro český fotbal jak si ho chceme pamatovat.
Dory: Nebylo by lepší změnit tréninky místo pátku na čtvrtek?
David: Ahojte, budeme rádi když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR. Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost. Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí. Těšíme se na vás, www.fotbalon.cz info@fotbalon.cz
Webmaster: Aktualizace webu byla provedena, komentáře k zápasům si můžete přečíst v elektronické verzi fotbalového zpravodaje v rubrice Zpravodaj
Webmaster: Aktualizaci webu provedu, vzhledem k nedostatku času a dostupnosti všech potřebných podkladů, po skončení podzimní části sezóny 2014/15.
Já: Čus, kdy se doplněji novinky o všech letošních zápasech?
Inkognito: Cus
bury: zdarec:)
A.Dvořák: Na foto chybí :Vávra,Němec,Střihavka,Kahoun-všichni zranění, Vrkoslav-dovolená,Linhart-z pracovních důvodů pozastavil svojí fotbalovou činnost
lalala: Rekl bych ze tu chybeji nejake hraci... Co hrali tuto sezonu.;-)
beran25: odkaz »
Webmaster: Pozor !!! Změna termínu tréninků A+ B týmu : Út - od 18:00 hodin Pá - od 18:00 hodin (po změně na letní čas začátek po oba dny od 18:30 hodin)
Webmaster: 5.3.2014 byla provedena aktualizace soupisek týmů A + B pro jarní část sezóny 2013/14.
Webmaster: Byli upřesněni soupeři pro přátelské zápasy (2. a 8.3.) Kompletní rozpis zimní přípravy týmu A+B najdete také v sekci Zprávy klubu - Příprava A/B.
BlueBoard.cz ShoutBoard