Přidej zprávu »
TS3: Dobrý den, zde Vám bohužel s něčím takovým nemůžeme pomoci. Prosím kontaktujte nás přes administraci. Po přihlášení je to tlačítko Podpora v levém sloupci.
SeaMaverick: Dobrý nden rád bych požádal o pomoc s nastavenim práv na našem TS:ts3.cz:9015 díky
TS3.cz: Dobrý den, omlouváme se za způsobené problémy, které vznikly z důvodu chyby v komunikaci s licenčním serverem. V případě problémů doporučujeme založit ticket v administraci, nebo sledovat naši facebookovou stránku. Shoutbox bohužel neslouží primárně jako podpora. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikaci.
Rescool: mě napsali toto "Vážený kliente, velmi se Vám omlouváme za způsobené problémy. Došlo bohužel k problému v komunikaci mezi naším TS3 masterem a TeamSpeak licenčním serverem, tento problém usilovně řešíme již od nočních hodin. Ještě jednou se Vám omlouváme a děkujeme za pochopení. "
Oddyseus: Bohužel už nejde zapnout ani ručně
Tony: Dobrý den,jak ho zapnu ručně ts?
Oddyseus: Bohužel nejde problém je co mi psali mezi hostingem a vlastníkem ts3
Laduel: Nelze se nám připojit na TS. Prosím o info...díky:)
Yvetta: Dobrý den,mohu se zeptat co se děje?Od včera nám nejde vůbec ts3.cz:9008,Můžete nám podat bližší onfo? děkuji předem
Advartic: Souhlas, server se vypne a je nutno ho manuálně zapnout, běží v provozu chvíli (cca 12 minut) a poté se zase vypne
BlueBoard.cz ShoutBoard